Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Ring Of Elysium märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2018 15:20:29 vasta tsitaadiga

https://store.steampowered.com/app/755790/

Tundub, et asjad hakkavad vaikselt liikuma. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2018 15:56:50 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
https://store.steampowered.com/app/755790/

Tundub, et asjad hakkavad vaikselt liikuma. icon_wink.gif

thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 02.09.2018 21:08:50 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Dj-E kirjutas:
https://store.steampowered.com/app/755790/

Tundub, et asjad hakkavad vaikselt liikuma. icon_wink.gif

thumbs_up.gif


Mis suunas liigutud on? Tore, et olete uut infot postitanud thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2018 17:41:52 vasta tsitaadiga

Liigutud selles suunas, et ka ROE steami leht on nüüd inglise keeles icon_biggrin.gif

OK, nüüd mõned juba privaatsetes testserverites saavad mängida uut ROE'd

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.09.2018 18:05:59 vasta tsitaadiga

Ootan põnevusega seda mängu.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2018 17:46:13 vasta tsitaadiga

Nonii, sain siis ka käpa taha asjale. Nagu ka varasemalt, tuleb "osata" Aasias räägitavat keelt testis osalemiseks ning mängu installimiseks. Esimene mäng ja jõudsin eduka lõpuni ehk siis olin teine, kes jõudis päästvasse helikopterisse. Võitu (vist) kirja ei saanud, aga vähemalt pääsesin. Kaks meid alles jäigi. Üks laibakast oli just helikopteri all redeli juures maas. Hukkunud põgenemiskatsel icon_biggrin.gif. Ise jõudsin ka väga napilt, kuna aeg hakkas juba otsa saama ja tervist oli väga vähe alles jäänud. Ühtegi killi kirja ei saanud esimeses mängus, sest ma lihtsalt ei näinud kedagi, kuni alles lõpus. Ei hakanud vahele trügima, kui nägin, et nad omavahel madistavad. Salvestasin ka oma esimese mängu, kuid miskipärast pani OBS saba ning kahjuks lõpp jäi puudu selle pääsemise osaga. Alguses on 3rd person, aga menüüs on ka 1st Person valik olemas, mis mul algul on veel lukus. Vist 5 mängu pidi ära tegema enne, kui see võimalus avanes. Tegin ühe mängu siis 1st Personis ka ja seal tulin teiseks, kopteri läheduses läks lähivõitluseks ja kaotasin selle. Seekord siis ainult üks, kes pääses.

Mäng ise on veidi muutunud võrreldes kevadise variandiga. Ei ole enam klassikalist lennumasinast väljahüppamist. Nüüd mängu alguses valid kaardil koha, kust alustad. Sama teevad ka vastased ja see on kaardil näha. Kaasa saad ka kohe suure seljakoti ja stardipaketi relva, laskemoona ja esmaabi plaastriga. Valida on kolme paki vahel - mägironija, purilendur, lumelaudur. Vastavalt paketile on sul mängus võimalik kas siis ronida järsust kaljust, liuelda kõrgelt või siis lumelauaga mäest alla sõita, mis kõik kiirendavad liikumist võrreldes jooksmisega. Relvad on ka pakettides erinevad. Nagu ikka on kasutuses erinevad autod. Kuna "hetkel" on seal talv, siis leidsin ühest hoovist sõiduvahendiks mootorsaani, mille ma muidugi suutsin kivi otsa kinni sõita. Ning saaniga sõites, saab samal ajal ka vastaseid tulistada olenevalt relvast. Ka nn. torm ja safe-zone on muudetud. Kaart on jagatud erinevateks aladeks ja siis sealt mingi jagatud ala on safe-zone. Ning ei ole enam seda safe-zone joonega koos jooksmist. On lihtsalt aeg, millal pead ohtlikust alast minema jooksma. Sellel on ka erinevad etapid vastavate värvidega, kui ohtlik see ala on. Nagu ka alguses mainisin, siis lõpus tuleb päästehelikopter, milles on 4 kohta, kuhu on vaja jõuda, et talvisest tormist pääseda. Ma isegi ei tea, mismoodi neid võite seal arvutatakse, sest olen jõudnud kaks korda helikopterisse (kusjuures kummalgi korral mitte esimesena), kuid statistika all on mul kirjas 1 võit.

Aga täitsa põnev madistada jälle icon_biggrin.gif

Ahjaa, meenus ka see muudatus, et nüüd saad kaasa võtta 3 misiganes relva. Varem oli 2+1, kus see +1 oli alati mingi püstol. Nüüd võid võtta näiteks AK47 kasvõi 3 tk. Ja ka mõned uued relvad on lisatud. Ning jalajäljed jäävad lumele, mis küll kahjuks mõne sekundi pärast ära kaovad.

Silmailu ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis Dijital 05.09.2018 00:40:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 04.09.2018 21:18:43 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Nonii, sain siis ka käpa taha asjale. Nagu ka varasemalt, tuleb "osata" Aasias räägitavat keelt testis osalemiseks ning mängu installimiseks. Esimene mäng ja jõudsin eduka lõpuni ehk siis olin teine, kes jõudis päästvasse helikopterisse. Võitu (vist) kirja ei saanud, aga vähemalt pääsesin. Kaks meid alles jäigi. Üks laibakast oli just helikopteri all redeli juures maas. Hukkunud põgenemiskatsel icon_biggrin.gif. Ise jõudsin ka väga napilt, kuna aeg hakkas juba otsa saama ja tervist oli väga vähe alles jäänud. Ühtegi killi kirja ei saanud esimeses mängus, sest ma lihtsalt ei näinud kedagi, kuni alles lõpus. Ei hakanud vahele trügima, kui nägin, et nad omavahel madistavad. Salvestasin ka oma esimese mängu, kuid miskipärast pani OBS saba ning kahjuks lõpp jäi puudu selle pääsemise osaga. Alguses on 3rd person, aga menüüs on ka 1st Person valik olemas, mis mul algul on veel lukus. Vist 5 mängu pidi ära tegema enne, kui see võimalus avanes. Tegin ühe mängu siis 1st Personis ka ja seal tulin teiseks, kopteri läheduses läks lähivõitluseks ja kaotasin selle. Seekord siis ainult üks, kes pääses.

Mäng ise on veidi muutunud võrreldes kevadise variandiga. Ei ole enam klassikalist lennumasinast väljahüppamist. Nüüd mängu alguses valid kaardil koha, kust alustad. Sama teevad ka vastased ja see on kaardil näha. Kaasa saad ka kohe suure seljakoti ja stardipaketi relva, laskemoona ja esmaabi plaastriga. Valida on kolme paki vahel - mägironija, purilendur, lumelaudur. Vastavalt paketile on sul mängus võimalik kas siis ronida järsust kaljust, liuelda kõrgelt või siis lumelauaga mäest alla sõita, mis kõik kiirendavad liikumist võrreldes jooksmisega. Relvad on ka pakettides erinevad. Nagu ikka on kasutuses erinevad autod. Kuna "hetkel" on seal talv, siis leidsin ühest hoovist sõiduvahendiks mootorsaani, mille ma muidugi suutsin kivi otsa kinni sõita. Ning saaniga sõites, saab samal ajal ka vastaseid tulistada olenevalt relvast. Ka nn. torm ja safe-zone on muudetud. Kaart on jagatud erinevateks aladeks ja siis sealt mingi jagatud ala on safe-zone. Ning ei ole enam seda safe-zone joonega koos jooksmist. On lihtsalt aeg, millal pead ohtlikust alast minema jooksma. Sellel on ka erinevad etapid vastavate värvidega, kui ohtlik see ala on. Nagu ka alguses mainisin, siis lõpus tuleb päästehelikopter, milles on 4 kohta, kuhu on vaja jõuda, et talvisest tormist pääseda. Ma isegi ei tea, mismoodi neid võite seal arvutatakse, sest olen jõudnud kaks korda helikopterisse (kusjuures kummalgi korral mitte esimesena), kuid statistika all on mul kirjas 1 võit.

Aga täitsa põnev madistada jälle icon_biggrin.gif

Ahjaa, meenus ka see muudatus, et nüüd saad kaasa võtta 3 misiganes relva. Varem oli 2+1, kus see +1 oli alati mingi püstol. Nüüd võid võtta näiteks AK47 kasvõi 3 tk. Ja ka mõned uued relvad on lisatud. Ning jalajäljed jäävad lumele, mis küll kahjuks mõne sekundi pärast ära kaovad.

Silmailu ka:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tänud sulle uue ülevaate eest! thumbs_up.gif Kas nüüdseks oli parandatud see pug, et masina rehvid ei purunenud kui lasid neid?
Kommentaare lugedes tuli välja, et reliis deit peaks olema nov. A eks näis... ära ma selle mängu ostan igal juhul.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2018 22:23:16 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:

Tänud sulle uue ülevaate eest! thumbs_up.gif Kas nüüdseks oli parandatud see pug, et masina rehvid ei purunenud kui lasid neid?
Kommentaare lugedes tuli välja, et reliis deit peaks olema nov. A eks näis... ära ma selle mängu ostan igal juhul.


Ostad tasuta mängu? icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 04.09.2018 23:37:05 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:

Tänud sulle uue ülevaate eest! thumbs_up.gif Kas nüüdseks oli parandatud see pug, et masina rehvid ei purunenud kui lasid neid?
Kommentaare lugedes tuli välja, et reliis deit peaks olema nov. A eks näis... ära ma selle mängu ostan igal juhul.


Ostad tasuta mängu? icon_razz.gif


Miks sa arvad, et see tasuta jääb kui valmis saab?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2018 21:00:48 vasta tsitaadiga

Lisasin eelmisse postitusse mõningaid pilte juurde. Sealt näha, mis ilm on, kui pole jõudnud safe zone'i. Kaks pilti, kus on näha sõiduteed, on tehtud järjest, kus üks on tormi käes ja teine paar sekundit hiljem, kui oled sealt pääsenud. Tahtsin näidata, nähtavuse vahet. Üks kord jõudsin safe zone'i täpselt sedasi, et mingi tüüp sattus mulle kohe nina ette. Pidin ta maise teekonna sealsamas ka lõpetama icon_biggrin.gif

Pahandus80, ma rehvidesse autodel ei tulistanud, sest omal läks masinat vaja. Ega neid väga palju ette ei sattunudki mul. Ei mäletanud ka seda probleemi, eks teinekord saab testida. Aga vähemalt suure lume jaoks on rehvidel ketid ümber icon_razz.gif

Lisan siia ka õpetuse, kuidas mängu testima saada:
http://www.ringofelysium.org/roe-guide/download-and-register-ring-of-elysium-taiwan.html

EDIT:
Tegin siis täna ka mõned mängud. Proovisin ka rehve tulistada, auk tuli sisse, aga tühjaks see küll ei läinud, võib-olla olid jääs. Tulistasin seni, kuni auto plahvatas icon_razz.gif.

Leidsin paar surnud punkti ka mängus, kus pilt jääb viskama ning ei saa edasi liikuda. Ühes majas trepi peal näed, et relvad, kiivrid, laskemoon sind ootab, aga nendeni ei jõua. Astud sammu edasi, viskab kaks tagasi. Testisin seda kohta mitu korda - kõndisin, roomasin, hüppasin. Mingil hetkel suutsin sinna trepi peale kinni jääda lausa. Ei saanud ei edasi ega tagasi. Ühe korra suutsin roomates sellest miskitmoodi välja tulla, aga teist korda proovides enam mitte. Nii ma siis seal trepil istusin tormi käes ja süstisin omale muudkui ravimeid järjest sisse, mis ma seal ümbrusest enne olin leidnud. Sain 7. koha sedasi icon_biggrin.gif

1st Personi asi seal lonkab ikka täiega. Tegin jälle mitu mängu 3rd personis, et saada FPS avatuks. Tegin seal mängu ära ning mingil hetkel oli see jälle lukus. Imelik on veel see, et kui oled 3rd personis, siis seal saab klahvikombinatsiooniga panna mängu ajal ka FPS peale edasi-tagasi. Samas kui FPS peal mängida, siis seal 3PS-i peale panna ei saa.

Samuti FPS-i puhul korduvalt läks neil mingi algoritm sassi, et ma nägin relvast allpool mingit ülemise osa peegeldust või kuskilt läbi mäe vmt. Samas ise jooksid rinnust saati mäe sees.

Ühe FPS-i sain ka võiduna kirja, mis mängu statistikas läks ikkagi 3PS lehele ja FPS on ikka 0 mängu peal. Seega statistika läheb kõik ühte kohta ainult - 3PS.

Ning nüüd vist sain ka pihta, kuidas võiduarvestust peetakse. Nimelt saab võidu see, kes viimasena lahinguväljalt elusana lahkub. Ma ronisin kopterisse küll eelviimasena ning üks tüüp oli kuskil avarustes veel, aga ta ilmselt suri tormi käes ära ja kopterini ei jõudnud, seega sain mina võidu omale. Huvitav, mis saab siis, kui lõpuks on kaks tüüpi, kellest üks teise maha laseb, kuid ise kopterisse ei jõua?

Selleks korraks on vist testipäevad läbi, eks näis, mis mängust edasi saab.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.09.2018 21:02:58 vasta tsitaadiga

Tänud ülevaate eest beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2018 22:49:00 vasta tsitaadiga

Nonii, head uudised! Testiperioodi on pikendatud kuni 16. septembrini. Kes tahab proovida, siis täitke "avaldus" ja ehk näkkab.

Täna tulnud uuendus on minu surnud punkti ära parandanud ja nüüd trepist üles ka minna. Proovisin ka FPS-i jälle. Täna ei pidanudki mitut mängu ära tegema, oli juba kohe valikus olemas. Samas segamini läinud pilt tuli ka seekord FPS vaates ette, tegin nüüd ka tõmmise. Ja panen ühe kurva pildi ka juurde icon_wink.gif

Üks asi meenus veel, mis varasema versiooniga võrreldes on teisiti - muutuv ilm. Uues variandis seda pole sellisel kujul, seal muutub ilm vastavalt ohutsooni astmele. Safe zone'is on alati ilus ilm. Võiks olla seal ka ikka ilmamuutust. Ning praegu panin tähele ka seda, et eilsest alates on ka kompass üleval servas tagasi. Minu esimestel piltidel on see puudu. Mitte, et ma seda vaataks või kasutaks, lihtsalt tähelepanek. Ilmselt meeskonnamängus läheb seda rohkem vaja, kui vaja teistele öelda, kus suunas vaenlane asub.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 20:05:48 vasta tsitaadiga

Sain kah mängu tööle. Väga hea on. icon_smile.gif Fuck PUBG!!! icon_biggrin.gif
Alguses ei saanud hästi aru, et mis teha tuleb aga esimese mängu võit andis kinnitust, et võib edasi pelada. icon_biggrin.gif

Lõpus ei saanud aru, et kas pean selle viimase venna kah maha laskma või mitte. Panin igaks juhuks kopteri peale end. icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 08.09.2018 19:43:55 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Sain kah mängu tööle. Väga hea on. icon_smile.gif Fuck PUBG!!! icon_biggrin.gif
Alguses ei saanud hästi aru, et mis teha tuleb aga esimese mängu võit andis kinnitust, et võib edasi pelada. icon_biggrin.gif

Lõpus ei saanud aru, et kas pean selle viimase venna kah maha laskma või mitte. Panin igaks juhuks kopteri peale end. icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2018 20:44:09 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on mäng crashinud ka? Mul päris tihti pakib mäng end kokku, vahel saan samasse matši tagasi. Mingi hetk lausa 3 korda pani mäng pildi tasku, aga sain samasse mängu ikka tagasi kogu aeg icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2018 21:11:34 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kas kellelgi on mäng crashinud ka? Mul päris tihti pakib mäng end kokku, vahel saan samasse matši tagasi. Mingi hetk lausa 3 korda pani mäng pildi tasku, aga sain samasse mängu ikka tagasi kogu aeg icon_biggrin.gif
Mul täna oli 3 korda keset mängu võrgu probleemid aga mäng suutis mind sees hoida ja sai ise kuidagi need asjad korda. Kokku pole kordagi jooksnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 08.09.2018 21:12:40 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kas kellelgi on mäng crashinud ka? Mul päris tihti pakib mäng end kokku, vahel saan samasse matši tagasi. Mingi hetk lausa 3 korda pani mäng pildi tasku, aga sain samasse mängu ikka tagasi kogu aeg icon_biggrin.gif


Ma pole viitsinud peale panna. Pigem jälgin siin teie tegemisi. Tore, et hoiate uue ja positiivse infoga teemat elusana

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2018 22:30:46 vasta tsitaadiga

Krt nüüd iga õhtu kell 21 läheb server kinni. Poisid ikka töötavad metsikult selle kallal, sest iga hommik saab uue update installida. icon_biggrin.gif

Igatahes nad on suutnud luua ikka väga erilise battle royale stiili. See map-i sektorite teema on väga mõnus.

Nüüd ei saa enam kohe üldse öelda, et see on otsene PUBG kloon nagu ta enne oli oma stiililt.

Mõnus on see, et saab isegi nende mäkke viivate/mäelt toovate kõisraudtee vagunitega sõita. icon_biggrin.gif
See lume teema on väga ilus ja puhas.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 10.09.2018 08:09:14 vasta tsitaadiga

Krt su ülevaated ajavad isu peale. Tuleb vist õhtul koju tulla ja masinale see mäng selga ikka ajada icon_rolleyes.gif Tänud, et viitsid sellises mahus tagasisidet jagada thumbs_up.gif

Muudan postitust:
Tegin nagu õpetuses näidatud kuid ühe kohapeal jäin toppama kus lahtrid tuli täita. Eedasin, et esimene tuleb kasutajanimi ja edasi email ja salasõna kuid nii se ei olnud. Vajutasin siis all olevale ikoonile ja tuli mingi taiwani keelne tekst hüüumärgiga. Proovisin kogu protsessi otsast peale alustada, aga enam nii teha ei lasknud. muutsin ka target teksti ära nagu õpetuses kuid klienti käivitades alla laadima ei lase ja on hall kiri coming soon. Regamise lehel viskab uuesti regama minnes sellise asja ette kui paned accept nüüd ma ei teagi kas regas ära või ei sest 2 alumist välja ma jätsin teadmatusest tühjaks.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2018 14:14:43 vasta tsitaadiga

Täna oli siis esimene päev, kus ei pidanud mängu uuendama icon_biggrin.gif. Muidu jah, iga päev jälle uuendus peal. Üks visuaalne pisiviga oli ka eile parandatud. Kuna stardipakettide järjekorda muudeti paar päeva tagasi, siis vasakus servas kaardi legendi juures näitas vale ikooni - ehk kui valisid lumelauduri, siis ikooniks oli mägironija jne. Üks asi praeguse alustamise juures natuke häirib see, et kui valid alguses stardikoha, siis tead põhimõtteliselt millimeetri pealt, kus vastane seisab alguses, kui kõrvuti ruudud märkida. Vahel muidugi kasutan seda enda kasuks ära, stiilis "kaks sammu vasakule ja kohe tuli peale" icon_biggrin.gif Eile lasin pool päeva seal ringi ja sain kõige viimase mänguga, mis serveri poolt teha lasti, ka lõpuks kopterisse. Paar korda sain kopteri juures ja korra ka redelil surma. Ning kui alguses oli rahval põhiline asi, et kopterisse jõuaks, siis nüüd pigem surrakse tormi käes kopteri juures, aga "hambad risits" oodatakse, kas keegi veel tuleb või ei, keda saaks maha lasta icon_biggrin.gif

Mis relvad lemmikud on rahval, mida kaasas kannate? Mul M4A1 on selline, mida üldiselt maha ei jäta icon_biggrin.gif Relvavalik on päris lai muidu, vahel "istun" seal ja muudkui võrdlen neid omavahel, et mida võtta ja mida jätta.

Proovisin ka mägironija paketi ära mingi päev. Lasi krõbinal mööda "seina" üles, nii et polnud asigi.

Spoiler Spoiler Spoiler


ot:

Huvitav, et eile ei crashinud mul mäng kordagi, arvuti ka mitte. Täna sain põhimõtteliselt ühe mängu probleemivabalt teha. Kord crashib mäng, siis arvuti, põhimõtteliselt üksteise võidu kukuvad kokku. Läheb BSOD-i, lasen arvuti uuesti käima, Windowsini ei jõuagi vaid kohe uus BSOD otsa. Ja enamvähem iga kord on mingi uus fail või erinev põhjus välja toodud (netio.sys, physx3_x86.dll, rt640x64.sys, volsnap.sys, CRTICAL_STRUCTURE_CORRUPTION, PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA, SYSTEM_THREAD EXCEPTION NOT HANDLED, IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL jne). Tea, kas Windows on omal midagi ära jauranud ja hapuks läinud?

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2018 14:34:50 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Mis relvad lemmikud on rahval, mida kaasas kannate? Mul M4A1 on selline, mida üldiselt maha ei jäta icon_biggrin.gif Relvavalik on päris lai muidu, vahel "istun" seal ja muudkui võrdlen neid omavahel, et mida võtta ja mida jätta.


MP5 on lemmik oma 9mm kuulidega. Teine valik M4A1. Üldjuhul neid kahte kasutan. Kui leian kusagilt snaipri siis ohverdan M41A. icon_razz.gif
Kõiki relvi kasutan singlena - burstid ei meeldi - liiga palju läheb mööda ja recoil läheb liiga suureks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2018 13:00:32 vasta tsitaadiga

Poes saab ajalehte ka lugeda icon_biggrin.gif Ning sattusin mingi röövlikamba kätte, tulid mulle kambaga kallale ning nüüd rüüstavad mu kandamit nagu raisakotkad seal.
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: 11.09.2018
Mõned muudatused jälle mängus tehtud. Kui oled kaardil asukohta valimas, siis 15 sekundit enne lõppu hakkab kell tiksuma. Üks väga suur muudatus, mis muudab ka oluliselt mängu käiku, on see, et kui kopter on saabunud ning suurim torm Ymir on kätte jõudnud, siis paljastatakse kõikide veel elus olevate mängijate asukohad. Mulle see ei meeldi.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.09.2018 18:28:23 vasta tsitaadiga

Nii sain ka mängule ligi. Soovib keegi seltsi tulla?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2018 19:51:14 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Nii sain ka mängule ligi. Soovib keegi seltsi tulla?

Kohe läheb servu kinni. icon_razz.gif

Aga nuh ma rohkem SOLO mees kuna ma ei kasuta mikrit. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.09.2018 20:01:21 vasta tsitaadiga

Ei meeldi see, et ise valid spwnpointi. tundus, et ikkagi on mingi lääg sees ei jookse nagu puhtalt. Nägin autot sõitmas ja see vaatepilt oli kohutav kummaline, et nad ei ole seda ära parandanud siiani. Masin ei sõitnud sugugi sujuvalt.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Ring Of Elysium mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.