Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnad »  Telia tõstis mobiilse interneti hinda, osad kliendid viiakse sunniviisiliselt üle uuele paketile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2018 12:45:09 Telia tõstis mobiilse interneti hinda, osad kliendid viiakse sunniviisiliselt üle uuele paketile vasta tsitaadiga


Telia tuli nädala eest välja uue mobiilsideteenuse hinnakirjaga, mille tulemusel peavad kliendid leppima ka hinnatõusuga. Kuigi gigabaite on rohkem, siis varem kasutatud mahu säilitamiseks tuleb maksta rohkem raha.

Uued mobiilse elu paketid on sellised:
    50 MB, 0 €
    1 GB, 5 €
    5 GB, 12 €
    10 GB, 16 €
    20 GB, 23 €
    40 GB, 29 €
    100 GB, 40 €

Vanad mobiilse elu paketid olid möödunud aasta aprilli seisuga sellised:
    0.25 GB, 4,99 €
    2 GB, 7,99 €
    4 GB, 10,99 €
    8 GB, 13,99 €
    16 GB, 19,99 €
    32 GB, 25,99 €
    64 GB, 34,99 €


Loe edasi: https://geenius.ee/uudis/telia-tostis-mobiilse-interneti-hinda-osad-kliendid-viiakse-sunniviisiliselt-ule-uuele-paketile/

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 16.05.2018 13:43:07 vasta tsitaadiga

Kallid gigabaidid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2018 13:59:10 vasta tsitaadiga

Kõnepaketid ka.
Vanematel oli mõlemal kasutuses 60min 1.99€ pakett tk. Nüüd on MobiilneElu vms 4000min, 4000 sõnumit ~4€ tk. Väiksemat paketti pole ja kuus läheb ikka ~50-70min.
Praegu lehele piiludes on ainult 5€ piiramatu min ja sms pakett.

_________________
VULTR - proovimiseks $100 krediiti - igasugu serveri/pilve teenuseid, üldiselt suhteliselt parem jõudlus
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.05.2018 15:17:49 vasta tsitaadiga

Mul Telia kunagi helistas ja ütles, et vaadates et ma ei räägi kuus 30 minutit ka täis, siis soovitame teile 300 minutit ja 300 sms.
Nagu kui ma 30 minutit juba täis ei räägi siis milleks ma seda veel 10 korda suurendama peaksin.
Ja pool aastat tagasi muutus internt 250mb pealt 500mb peale ja nüüd pressitakse veel raha välja näruse 1GB eest.

Kodus on 100/100mb net ja pole mingeid piiranguid. Asi siis 5 euro eest mingi 2-3GB netti anda ole ?
Miskid kõnekaart Snäpp vms on 7 euro 5GB netti ja kõnesid ja sms-sse oli ka palju seal sees.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2018 15:49:24 vasta tsitaadiga

Kõnekaartide omanikud välismaal väga ei käi.
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 16.05.2018 16:11:08 vasta tsitaadiga

See Snäpp on tegelikult lepinguline pakett ja letihind on 5gb ja 200min on 7€, pmst kõik toimungud läbi infoliini/esinduse tasulised. thumbs_down.gif
https://tele2.ee/paketid/snapp/snapp

Geeniuses kirjutatakse, et hinnamuutus on -2 kuni +2euri.
Kas kelleigil pakett odavnes ka? icon_biggrin.gif Ok, odamaks võis (võib-olla) minna, aga mahud sulasid ka, nagu kevadine lumi.
https://geenius.ee/uudis/telia-hinnatousust-valime-kliendile-uue-paketi-ise-aga-soovi-korral-saab-seda-muuta/

_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2018 16:53:16 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul Telia kunagi helistas ja ütles, et vaadates et ma ei räägi kuus 30 minutit ka täis, siis soovitame teile 300 minutit ja 300 sms.

kõnepaketid on täna null-väärtusega
net müüb

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.05.2018 18:28:55 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Mul Telia kunagi helistas ja ütles, et vaadates et ma ei räägi kuus 30 minutit ka täis, siis soovitame teile 300 minutit ja 300 sms.

kõnepaketid on täna null-väärtusega
net müüb


Sellepärast kaotatigi samas paketis 400 minutit pakett ära ja langetati olnud piiramatu paket odavama hinna peale ehk 5€
Ükskõik kumb oleks olnud, täis poleks niikuinii rääkinud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 17.05.2018 09:14:12 vasta tsitaadiga

Tuli ka kiri, et pakett muutub (kuigi aasta tagasi tehtud paketi korral lubati, et kahe aasta jooksul ei muutu spämm)

Eks siis näis, mis kõne numbri liikuvuse korral tuleb.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2018 11:00:35 vasta tsitaadiga

Mul sama teema, et vahetatakse vägisis paketti - kuutasu sama aga netimaht kukutati 16 pealt 5 peale thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2018 16:12:00 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Mul sama teema, et vahetatakse vägisis paketti - kuutasu sama aga netimaht kukutati 16 pealt 5 peale thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif


Wtf icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2018 16:37:45 vasta tsitaadiga

Lugege, mida juba 4 aastat tagasi EMT kirjutas ja hoiatas HV online intervjuus. Et üleeuroopaline "tasuta" roaming on küll tore, aga see tõstab sisetarbijale hindu.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8168025#8168025

Telia@07.05.2014 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kuidas hindate üldisemalt mõju Euroopa telekomisektorile Euroopa-siseste rändlustasude alandamise ja/või kadumise valguses?
Euroopas paljureisiva inimese jaoks ilmselt hinnavõit, kuid kas väheneva tulu tõttu võidakse hindu tõsta muude teenuste arvelt või hinnalangetusi edasi lükata?
Või mis kliendi jaoks veel halvem võiks olla, vähendada investeeringuid taristusse, nagu on seda läbi kumanud varasematest intervjuudest.


Oleme jätkuvalt seisukohal, et telekommunikatsioon on Euroopas selgelt üle reguleeritud valdkond ning see hakkab kahjustama konkurentsivõimet maailmas, võrdluses eeskätt kiiresti arenevate Aasia/Euraasia turgudega.

Euroopa Liit räägib ühtsest telekommunikatsiooniturust ning hindade ühtlustamist kogu Euroopas. See tähendab tõesti hinnavõitu Euroopas palju reisivale inimesele ning tõenäoliselt ka siseriiklikku hinnalangust kõrgema hinnatasemega riikides, kuid Eesti tarbija jaoks võib see tähendada siseriiklike hindade tuntavat tõusu.

Kuna telekommunikatsioon on ka suuri ja pidevaid investeeringuid nõudev ala, siis on tulude vähenemisel ohus ka investeeringuvõime ning ettevõtete võimekus panustada innovatsiooni ja teenuste arengusse.


Keegi peab ju EL-i roamingust saadava kahjumi kinni maksma. Loodetavasti üle-Euroopaline GB hulgihind langeb, mis võiks leevendada survet hinnatõusuks.
Aga nagu näha, siis suurem hinnatõus on juba toimunud/toimumas.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 20.05.2018 00:48:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Lugege, mida juba 4 aastat tagasi EMT kirjutas ja hoiatas HV online intervjuus. Et üleeuroopaline "tasuta" roaming on küll tore, aga see tõstab sisetarbijale hindu.
Spoiler Spoiler Spoiler
Keegi peab ju EL-i roamingust saadava kahjumi kinni maksma. Loodetavasti üle-Euroopaline GB hulgihind langeb, mis võiks leevendada survet hinnatõusuks.
Aga nagu näha, siis suurem hinnatõus on juba toimunud/toimumas.

Samas Telia Soome haru suudab palju mõistlikumaid netipakette pakkuda: https://kauppa.telia.fi/yksityisille/tuotteet/liittymat.aspx?intcmp=etusivu-bigx-liittymat
20-30 EUR eest kuus piiramatu interneti maht üle Skandinaavia ja Baltikumi ning kalleimate pakettide(30 EUR kuus) puhul isegi 20 GB Euroopa liidu roamingut + piiramatult kõnesid smse. Telia uues kalleimas paketis (40 EUR 100 GB interneti eest) on ainult 12 GB Roamingut. Huvitav kuidas Soome haru suudab niipalju paremaid pakette pakkuda tunduvalt soodsama hinnaga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2018 12:36:58 vasta tsitaadiga

A5DK, riigid, ajalugu, tarbijad, soovid on nii erinevad, pole mõtet võrrelda.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005




sõnum 20.05.2018 13:27:17 vasta tsitaadiga

Endal ka Telia. Tulin elisast üle ja hetkel maksan 7eur 15gb neti eest ja piiramatud kôned/sms’id. Minu miinus on siis ilmselt see, et euroopas seda mahtu kasutada ei saa?! Samas reisin aastas paar-kolm x euroopasse küll, aga netihinnad on môistlikud - gb olemevalt asukohast jääb 5-10euri tuuri. Nädalase puhkuse jooksul kasutan max paar gb. Laias laastus olen ikkagi plussis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 954 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 759
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 22.05.2018 13:15:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Lugege, mida juba 4 aastat tagasi EMT kirjutas ja hoiatas HV online intervjuus. Et üleeuroopaline "tasuta" roaming on küll tore, aga see tõstab sisetarbijale hindu.
...

Nojaa, aga kui ma ei taha seda roamingut 11.5 kuud aastas maksta? See sutsakas, mis ma siin seal Euroopas käin võin ka 10.- EUR GB maksta icon_rolleyes.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2018 20:20:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nojaa, aga kui ma ei taha seda roamingut 11.5 kuud aastas maksta?

nutad ja maksad icon_neutral.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 23.05.2018 08:54:06 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
A5DK, riigid, ajalugu, tarbijad, soovid on nii erinevad, pole mõtet võrrelda.


Samasugune BS nagu see, et Ida-Euroopale tehakse viletsamad tooted võrreldes Lääne-Euroopaga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.05.2018 09:32:31 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Mark0 kirjutas:
A5DK, riigid, ajalugu, tarbijad, soovid on nii erinevad, pole mõtet võrrelda.


Samasugune BS nagu see, et Ida-Euroopale tehakse viletsamad tooted võrreldes Lääne-Euroopaga.

Äkki võiks natuke rohkem teada tootmisest. icon_cool.gif

Siis teaksid kinnisilmi, et ongi nii olemas - et on olemas tooted Lääne-Euroopa turule ning Ida-Euroopa turule. beer_yum.gif
Ning paljudel juhtudel, siiamaani, kuulub ka Eesti endiselt Ida-Riikide "sõbralikku perre".

Endal on olnud ajaloos kümneid seiku kus kahest, täpselt ühesugusest, katkisest seadmest ühte tervet kokku tõsta ei saa kuna sisud ning skeemilahendused on täiesti erinevad olnud.
PS. Viimatinähtud seik oli eelmisel aasta selline, et kõrvuti olid kaks ühesugust toodet
- üks toodetud Prantsusmaal asuvas Ematehases, mõelduna Lääne-Euroopasse müümiseks-kasutamiseks,
- teine aga oli toodetud Poolas asuvas Tütarfirmas ning mõeldud müümiseks-kasutamiseks Ida-Euroopa riikides.
Ning isegi toote korpus oli Poolas toodetud tootel oluliselt kehvemast plastist kui oli Prantsusmaal toodetud analoogse toote korral.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 23.05.2018 09:42:23 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Diili 2 aastane leping? Päris närvi ajab, et sai kogu perele 2 aastane leping tehtud, et oleks asjad paigas ja siis 6 kuud hiljem öeldakse, et sorry, hind läheb kallimaks ja mahud väiksemaks.
Ja kui mina tahtsin seal lepingus midagi muuta, siis öeldi, et sorry, seda lepingut ei saa kuidagi 2aastat muuta. Et kui mul on midagi vaja, siis ei saa ja kui neil on midagi vaja, siis sunniviisiliselt ikka muudetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.05.2018 10:24:23 vasta tsitaadiga

BigBabba, titeerisid tõenäoliselt enda lepingut mis nii sõnastabki.
Soovitan küsida sobiv pakkumine uute pakettide hulgast ja kui ei leia siis on teadagi mida võimalik teha.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2018 16:25:11 vasta tsitaadiga

BigBabba, igal juhul kui teenusepakkuja tahab omapoolselt enne tähtaega muuta tingimusi on õigus lepe ilma leppetrahvita üles öelda - seda eeldusel ei ei ole mingit klauslit kus pead seda tegema siis teatud aja vältel ja see aeg on üle läinud.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 23.05.2018 20:38:13 vasta tsitaadiga

mulle tuli ka kiri - kuna vanad paketid suletakse, siis mulle pakutakse midagi uutest pakettidest vastavalt minu viimase aja tarbimisele. 15 giga paketi asemele pakuti sisuliselt sama hinna eest 2 giga. tarbimine viimastel kuudel tõesti lahja, suvel see-eest 10-15 giga täis nagu nalja, sest wi-fist pidevalt eemal. külmadel kuudel seevastu giga-kaks. kirjutasin siis pakkumist sisaldavale kirjale pikema vastuse, aga pärast saatmist tuli kiire vastus, et noreply aadressi kirjad ei jõua kohale. helistasin. seletasin. kuulasin. tehti personaalne pakkumine pärast pikemat ootamist - 12 giga ja varasemaga võrreldes mõned eurod ikka kallim. tean, et soodne pakett ei ole inimõigus, aga elukaaslasele tehti täpselt minu personaalne pakkumine mõned nädalad tagasi täpselt 2x odavamalt (ilma tähtajata). lõpetasin vestluse ja võtsin mõttepausi. mõni päev hiljem helistati ja kõik lahenes oodatust paremini. nõme on see lehmakauplemine, kuid kui nägin naabril, et tema ilma netita pakett tõstetakse telia poolt viieka või kuue peale, siis hakkas penskarist kahju küll.
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.05.2018 16:37:16 vasta tsitaadiga

Ääretult kahju.

Eks näis. Olen kõik hinnatõusud vanu lepinguid hoides üle elanud (e kallimad paketid on tulnud märkimisväärse kiiruse/mahu/kvaliteedi tõusuga). Aga Elisas ka juba 10+ aastat (kuna need esimesed piiramatud paketid tulid?). Viimane kuu Tele2 paar korda magusalt palunud, et teevad .50€ senti alet Elisa hinnale, kui üle tulen - et saan 15.50€ eest piiramatu mahuga piiramatu kiirusega, aga teenindajal endal ka natukene naljakas pakkuda alati icon_lol.gif

Ma loobuks vist üldse, kui Telia hinnapoliitka järgi maksaks, või Elisa nahaalselt sellist käiku teeks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2018 12:41:27 vasta tsitaadiga

Olin Elisa klient pikemat aega: 6,5€ 15GB eesti netti. Küsisin pakkumist, et saaks mõned gigad välismaist ka juurde pakuti hinda mingi 18€.
Küsisin Tele2-lt pakkumist. Pakuti 6,99€ 35GB eesti netti. Vaatasin, et mahtu päris palju rohkem ja võiks teha. Allkirjastasin lepingu ära.

Numbriliikluvuse pärast siis helistas Elisa. Ütlesin, et sain parema pakkumise ja siis aidaa. Kohe pakuti paketti Eestis netti 50GB ja välismaal 5GB. Hinnaks 6,99€. thumbs_up.gif Jäin Elisasse.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnad »  Telia tõstis mobiilse interneti hinda, osad kliendid viiakse sunniviisiliselt üle uuele paketile mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.