Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 22:12:56 vasta tsitaadiga

https://www.cdkeys.com/pc/games/rage-2-pc-cd-key - ca 35€.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 09:50:17 vasta tsitaadiga

Mängu enda kohta ka kiire esimene mulje - algus oli kuidagi väga tavaline aga siis hakkas vanba Rage jooni vaikselt siit ja sealt silma. Eks peab rohkem mängima, et täpsemat arusaama kujundada. Hetkel kulutatud rahast kahju pole.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 10:43:49 vasta tsitaadiga

Kes kirus et bethesda launcher jama. Steami versioonil denuvo ja bethesda launcherile unustati lisada icon_lol.gif
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 09:53:29 vasta tsitaadiga

... täpselt selline mäng, et kellele ajuvabad tulistamised midagi pakuvad, siis väärt korra läbi mängida ja unustada. Poleks arvanud, et nii odavalt lati alt läbi joostakse. Arendajad oleks nagu oma vanadelt "legodelt" tolmu maha pühkinud ja ilma erilise inspiratsioonita midagi kokku klopsinud, et aega sisustada ja palk välja teenida. Mäng on rongist nii maha jäänud, et kui selja taha vaadata, siis võetakse juba rööpaid üles. Mitte tingimata paha, kuid absoluutselt kõiges on paremaid näiteid juba aastaid mängida saanud ja Rage 2 ei too absoluutselt midagi uut ega isegi uudsuse hõngulist lauale. Muidu soovitaks oodata suuremaid alesid ja koos muu mudruga ära proovida, kuid ma kahtlustan, et see mäng ajas kuigi hästi ei säili, juba praegu tundub, et mõne komponendi "parem enne" on möödas ...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 16.05.2019 11:54:05 vasta tsitaadiga

doom 2016+mad max segu,tulistamine ja jäsemete lendamine on mängu suurem pluss,kellele lammutamine meeldib läheb mäng peale, head stoorit polegi vaja sellisele mängule doom 2016 polnud üldse mingit stoorit aga mäng ise oli lammutamise koha pealt sama hea
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 16.05.2019 13:42:01 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
doom 2016+mad max segu

lisaks veel far cry juurde icon_smile.gif

probleemiks väga udune pilt, kahjuks et vulkaniga koos reshade ei saa kasutada, tuleb dof/aa välja lülitada et enam vähem ok pilt oli sees.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 16.05.2019 17:19:56 vasta tsitaadiga

Mulle meenutab ka pigem Far Cryd, aga just selle poolest, et kui esimesed paar tundi tundub mäng päris fun ja tulistamine ning võimed lõbusad, siis mingi hetk avastad, et mitte midagi muud mängus polegi. Keskpärane.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 18:27:47 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Kes kirus et bethesda launcher jama. Steami versioonil denuvo ja bethesda launcherile unustati lisada icon_lol.gif


Täna tuli Steamis rage2 update mis korjas denuvo maha - link

tsitaat:
Removes Denuvo DRM (We saw a few requests.)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 22:13:35 vasta tsitaadiga

Uninstall. Sihukest rämpsu mina enda arvutisse ei taha.

1. Läbi sihiku sihtimine võtaks nagu slow motioni - ei meeldi. Maybe saab kusagilt kinni keerata - ei viitsinud süveneda.
2. Nupu all hoidmine teatud asjade jaoks tõmbavad tempo alla - ei meeldi.
3. Free roam absoluutselt ei tõmbanud avastama, sest 1) Auto juhtimine on rämps 2) Tulistamine auto sõidu ajal on rämps - ma ei tea kas seda lock on-i või auto aimi saab kusagilt kinni keerata - ei viitsinud süveneda, sest Mad Max-is töötasid need asjad 10 korda paremini kohe alguses.
4. Story ei pakkunud kah üldse huvi. Seal alguses peab vägisi ära kuulama mingi hologrammi mõla. Ei saanud skipida - ei meeldi.
5. Graafika on enam vähem - stabiilne 60FPS@ FHD Ultra settingutel - meeldis.

Kokkuvõtteks - Ootasin väga ja oli kindel must buy. Lõpptulemus on, et ei meeldi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 22:20:01 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda kas sitem kui esimene osa? rage sai küll omal ajal läbi tehtud hoolimata ,et kui välja tuli oli palju graafika jamasid....oli täitsa hea asi
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 17.05.2019 00:48:15 vasta tsitaadiga

Is it worth a buy?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 17.05.2019 00:50:31 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
oskab keegi öelda kas sitem kui esimene osa? rage sai küll omal ajal läbi tehtud hoolimata ,et kui välja tuli oli palju graafika jamasid....oli täitsa hea asi


Mulle meeldib teine rohkem,lõbusam ja parem on kindlasti kui esimene osa oli,palju rohkem teha.ia iagasugune möll käib igalpool.Algus on igav,aga kui võimed käes siis ikka paras kiire andmine käib.Ise kuskil üle poole mänginud,paljud võimed lahti,võimed ja relvad tulevad mängu käigus lahti,maailma avastades või igasugste ülesannete täitmisel

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2019 06:41:17 vasta tsitaadiga

Esimese hooga jättis konsoolipordi ja Mad Max klooni mulje, viimane iseenesest meeldis mulle väga. Nädalavahe katsun veel mõned tunnid mängida, ehk ikka koorub midagi huvitavat sealt.
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2019 10:09:37 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
Esimese hooga jättis konsoolipordi ja Mad Max klooni mulje, viimane iseenesest meeldis mulle väga. Nädalavahe katsun veel mõned tunnid mängida, ehk ikka koorub midagi huvitavat sealt.


Kusjuures endal täpselt sama mõte, tundub nagu täiesti Mad Max või noh roosa/värviline Mad Max. Eile mõned tunnid mängisin ja täitsa okei ajaviide, mitte midagi erilist, aga samas jama ka pole. Tegevust on mitmeks õhtuks. Päris 60€ ma selle mängu eest ei maksaks, soovitaks oodata mingit suuremat alet, mängu on umbes 15-20€ eest thumbs_up.gif Võimalik, et võtan 15€ juures endale Steam ka ligi.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2019 10:10:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.05.2019 11:22:22 vasta tsitaadiga

See isegi veel halvem kui Rage 1?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.05.2019 11:27:13 vasta tsitaadiga

kellele esimene rage ei meeldinud, ei meeldi see ka.

olen vaid tunni-poolteist jõudnud mängida aga üldpildis more of the same. skillid ja treed on veidi erinevad, maailm on paremini maisterdatud ja gunplay on väga heal tasemel.
nightmare on kuradi punishing aga loodetavasti see paraneb kui tekib arusaam kuidas mäng töötab ja skillid/perkid/misiganes üles ajada.
motion blur ja eelkõige dof implementatsioon on kahtlane nagu ma ei tea, mis asi. erinevalt nähtavasti enamikest teistest mängijatest, mängin ma nii nagu mängud tehtud on, motion blur, dof jms sisse lülitatud. see on üle väga pika aja esimene mäng, kus need maha läksid.
muus osas on tehniliselt seni väga solid olnud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 17.05.2019 11:27:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2019 11:27:21 vasta tsitaadiga

... ütleme nii, et Rage 1 oli omal ajal ikka jututeema, Rage 2-st pole nagu suurt midagi rääkida icon_rolleyes.gif väga laisalt kokku klopsitud keskpärane shooter ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.05.2019 11:29:05 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ütleme nii, et Rage 1 oli omal ajal ikka jututeema, Rage 2-st pole nagu suurt midagi rääkida icon_rolleyes.gif väga laisalt kokku klopsitud keskpärane shooter ...
ei nõustu. avalanche on relvade funktsionaalsuse kuidagi saanud sinna id tegemiste kanti. vähemalt esimeste muljete põhjal.
esimene rage oli jututeema peamiselt tänu idtech6 ja selle algsetele puudustele.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2019 11:38:42 vasta tsitaadiga

... see ei tee veel mängust mängu, pigem tüüpiline kaasaegne toode, mis täidab vähem või rohkem lahtreid linnukestega, kuid üldmulje on ikka, mehh ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.05.2019 11:55:19 vasta tsitaadiga

DigeBeni, mul tekib küsimus, et milline oli viimane shooter, mis sulle muljet avaldas või mida sa mitte-mehhiks pead?

ka mina olen liiga palju mänge mänginud. rage2 on tunda nii mad maxi kui just cause dna-d, mõlemad peaks avalanche poolt tehtud olema. combat samas on väga rage liini jätkav. mitme elemendi osas tekivad vägisi paralleelid bulletstormiga, lihtsalt mitte nii over-the-top.

üks asi, millest veel aru pole saanud (sest pole mängust olulist osa veel näinud) on see, kas nad selle maailma on suutnud hästi valmis meisterdada. id leveldesign on alati vähemalt kohati hea olnud. rages oli väga ägedaid-ilusaid kohti ja dlc-s oli neid päris palju.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2019 14:17:33 vasta tsitaadiga

... mängi siis rohkem, saad aru, mida ma mõtlen. Esmapilgul tundub tulistamine doomilikult hea, kuid varsti saad aru, et muud seal polegi, maailm on tühi ja suuresti vaid tüütu ballast, lugu pole ollagi ja see on esitatud üsna vanamoodsalt laisal viisil. Kui sulle meeldib kirurgi täpsusega mängumehhaanikaid avastada ja iga mäng pudinateks lahti võtta, siis oled sa väga väike kontingent mängijaist. Enamik ootab siiski kogemust, mis mängiks ennast ise loomulikult välja, mitte ei sunniks tikutulega seda otsima ...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 17.05.2019 16:14:05 vasta tsitaadiga

ringijooksmine/kihutamine ja upgrademine kena maailma ning sujuva mehaanikaga, kõlbab küll. maailm ise mad max taoline aga eri regioonidega, masinad samuti edasiarendus mad maxist, käimine tehtud first person vaateks ja korralik tulistamine otsa pandud.
veel on tore näha, et enamus disainielemente on esimesest mängust üle toodud, on tunne et stoori jätkub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 17.05.2019 22:31:58 vasta tsitaadiga

doom 2016 ka paljud kiitsid shuuterina,seal puudus stoori itäielikult ja oli lienaarne koridori shooter,aga paljud ristisid aasta parimaks aasta shooteriks,siin sama kiire tulistamine doomi stiilis,üle võlli,soohterina ainult lisade ja avatud maailmaga
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2019 23:05:51 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
doom 2016 ka paljud kiitsid shuuterina,seal puudus stoori itäielikult ja oli lienaarne koridori shooter,aga paljud ristisid aasta parimaks aasta shooteriks,siin sama kiire tulistamine doomi stiilis,üle võlli,soohterina ainult lisade ja avatud maailmaga
Minu jaoks ei ole Rage 2-s Doomi laadset tulistamist üldse. (On vaid Doomi laadne madin) Väga erinev tundus ja ikka pigem halvemuse poole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.