Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimeja Xiaomi jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005




sõnum 12.04.2021 20:32:35 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
hobihall kirjutas:
Kohalikku Mamiboti müüki pole mõtet hinnavaatlemise võrdlusse võtta, kuna siin tegemist võrkturundusega. Aga kui võrrelda Myrobotcenteri hindu,


Täpselt. Mõttetu jauramine, Keegi ei keelagi osta.

Lihtsalt võrdluseks, kunagi sai uuritud suurema koguse hinda.... "EXVAC880, and best price EXW $162" Selles hinnas puuduvad toll/saatmine.

Ning miskipärast ei taheta enda OÜ nime kodulehel (mamiboti) kordagi mainida: https://inforegister.ee/12327137-GOLDSTAR-EESTI-OU
https://www.ohtuleht.ee/595269/koduukselepingute-solmimisel-tuleb-teada-enda-oigusi- vana teema, aga trikitajad jäävad trikitajateks. minu arvamus.


Sellise hulgihinna pakkumise juures on jaekaubandusest 250 euri kõigega koos ju väga hea hind. Aga ilmselgelt eesti “esinduse” hinnad on jaburad, aga ega see toodet ennast ei muuda.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 13.04.2021 11:02:50 vasta tsitaadiga

Olles oma sõbrannale soovitanud nii siinsete kasutajate arvamuste-kogemuste kui paljude paljude Youtube vaatluste põhjal Roborock S5 Max, siis tean et ta ropult rahul ja tänulik mulle icon_biggrin.gif Sõbrannal omakorda nägi teine sõbranna kuidas see aparaat nö puhtalt põrandalt pool paagitäit prahti kogus... Ja nii see läks - see ostis juba S7 sest oli vaja parem olla icon_biggrin.gif Nüüd krt olen endale ka juba roboti idee maha ärinud salaja selle "müügitööga"... Mulle jäi silma selline kombo: https://pood.telia.ee/uuedseadmed/robottolmuimeja-ecovacs-deebot-ozmo-t8-aivi-winbot-880-aknapesurobot/T8AIVI_W880 Deebotist ka suht ainult positiivsed reviewd (va. vast mingid äpi jamad aegajalt). Ning Aivil ka kaamera jms. Ja sealt ka see aknarobot ka kaasas - aknaid mul palju ja ligipääs neile kehvake teisel korrusel.. Mida arvate kas oleks jumekas?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2021 17:45:20 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
Ma sain enda S5max'i 328 rutsiga kätte. Homme peaks kohal olema. 03.04 tellitud icon_razz.gif

Homsest sai hoopis täna icon_biggrin.gif 13.04 kohal...
Itellaga kulleriga tuli kohale, LT sortimises oli päris mitu päeva..
Teeb esimest laadimist hetkel.

Must näeb täitsa viisakas välja :p

Edit// Esimene koristus tehtud, enne midagi ära ei tõmband tolmukaga vaid lasin kohe peale. Koera ja kassi karvu eemaldas päris kenasti. Moppimist pole veel proovinud, vaja veidi no mop zone jne paika panna. icon_razz.gif Ütleks, et mamiboti tema review ja hinnapoliitika osas vist ostma ei kutsu. Ülesseadmine kiire, äpp normaalne.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004




sõnum 13.04.2021 17:57:03 vasta tsitaadiga

Kasutame ise ka musta, aga sõpradele soovitame valget. Nimelt läheb see roboti kest ise staatilist elektrit täis ja tõmbab ka pealepoole tolmu ligi. Valge pealt ei paista see nii välja nagu musta pealt.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 01:27:51 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Kasutame ise ka musta, aga sõpradele soovitame valget. Nimelt läheb see roboti kest ise staatilist elektrit täis ja tõmbab ka pealepoole tolmu ligi. Valge pealt ei paista see nii välja nagu musta pealt.

Ma enne lepin masina pealt puhtaks tegemisega kui ostan omale valge masina. Ülejäänud kodutehnika on musta värvi ja ei suudaks kohe üldse leppida sellega, et üks aparaat on valge... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 07:49:20 vasta tsitaadiga

Rassist icon_biggrin.gif Mul on valge, tolmukiht paistab kaugele, kui vaevud vaatama. päeva lõpuks vahet pole - istub oma pesas trepi all, kus keegi teda ei näe. Töö ajal teda vaevalt keegi imetlemas käib.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004




sõnum 14.04.2021 12:48:01 vasta tsitaadiga

Mitmed inimesed siin viimasel ajal mõlgutanud mõtteid varuosade tellimise osas, kuid kas keegi reaalselt kuskilt tellinud originaalosasid nüüdseks? Endale pakub huvi tõenäoliselt põhiharja ja filtri vahetus. Võib-olla võtta ka lisa mopialus (nt S7 oma) ning küljehari. Masin olnud sisuliselt igapäevaselt pool aastat töös ja tundub, et osa neist hakkab vaikselt vahetuse järele nõudma. Vahepeal sai ka tükkideks võetud ja puhastatud, kuid ventilaator oli üllatavalt puhas. Muidugi lahti võttes oli näha kuhu kõikjale mustus sattuda võib. Ometi s5Max teeb praegu mul palju kõvemat häält kui seda tegi alguses, tõenäoliselt on sellega seotud see pikakarvalisest lemmikloomast, kelle karvu ta taga ajab igapäev. Samas lugedes internetist, siis osad on selgitanud, et filtri vahetusega peaks tõmbama helitaseme jälle normaalsemaks. Kopsin seda iga kord puhastades, kuid olen ka pesnud ja suruõhuga kuivatanud.

Mõned mõtted ka S7 osas - loomaomanikel vist see isetühjendav erilist võitu ei anna. S5Max-il on umbes 70% prahist ilusti prahiämbris. Ma hooldan masinat iga kasutuskorra järel ja nii külgmine kui peahari on täis karvarulle, samuti on peaharja otstes, mis tuleb kõik käsitsi eemaldada. Lisaks tõmbab mul esiratas mõnusalt karva sisse - st võtan seda tükkideks a la kord nädalas ja õlitan ca korra kuus. Samuti leiab karvakogumikke küljerataste vahelt ja seest. Seega ajaliselt tolmukasti tühjendamine prügikasti ongi kõige väiksem osa selle juures ja isetühjendusjaam teeks tööd poolikult, seega müügiargument kui selline see pole minu jaoks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 18:47:35 vasta tsitaadiga

Maru tihti hooldad seda ikka icon_eek.gif
Koeraga sai aparaadil kopsikut tühjendatud üle päeva. Kord kuus harjaseid puhastatud, sest naise juuksed tegid seal hääd tööd.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2021 16:42:07 vasta tsitaadiga

S50 ja 226h/12k ruutu kella peal
Sensorid saavad suruõhku siis kui küsivad, aga ei usu et reaalselt nii tihti vaja oleks. Teen eksperiemendi, vaatan kaua neid tolmata saab enne kui navigatsiooni mõjutama hakkab. Ilmselt ei hakkagi, kui just saekaatris ei ela.
Eriti ei viitsi, aga täna võtsin main brushi lahti, 23h oli ikka normaalselt puntrasse kerinud soengu jagu juukseid. Umbes 10-15h peal võiks ikka puhastada, aga ikkagi ei viitsi.
Jutt 150h elueaga filtrist tundub veits kentsakas mulle, tolmuimeja oma jookseb vähem kui 50 tunniga umbe ja maksab ~20 euri ja nüüd mingi paarieurine pisike plönn peaks 150h peale oma läbilaskevõime säilitama? Minu hinnangul hakkab umbes 30-50h juures mootor juba plärisema ning korjab vähem sodi ka üles. Lihtne veenduda selles, kes see siin väitis et on aastaid seda ühte sama filtrit hooranud. Ei saa aru mille jaoks nende filtritega niimoodi rotti panna, need on ju euro tükist. Kui mootor lendab, siis see on 15 euri + tund tööd. Ja mingeid originaalosi (durr hurr) ei ole vaja, see volditud paber plastikraamis ei ole mingi space-tech, et orikat taga ajama peaks.

Aga mis puutub sellesse Mämmipoti diskussiooni, siis endiselt ei suuda näha ühtegi põhjus miks ma peaks ostma mingi mämmipoti, kui 300-400-midagi eurine roborock teeb kõik asjad ära ja hästi ka veel. Üks parimaid tehnikavidinaid mis ma eales ostnud olen thumbs_up.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2021 17:47:06 vasta tsitaadiga

Päris aastaid jah mõttetu lasta aga samas ega need 1 eurosed filtrid ka head kindlasti masinale pole .Ei hoia enamus peenemat jama kinni. Originaalid on ka aliexpressis 10 eur tk. Just tellisin 2se paki link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 15.04.2021 17:49:19 vasta tsitaadiga

Endal on S50 peal kirjas 328h ja 18K m2 ja 587 cleanupi.
Rullikut puhastan ehk 1x kuus. Vahel harvem. Tolmukogujat korrastan tavaliselt 1 x nädalas. 3korraga saab täis.
Filtri vahetust teen üldiselt siis kui tundub, et hääl läheb valjemaks (esimesed paar korda üldiselt puhastan/pesen neid). Ja nii 1x poole aasta jooksul vahetan välja.
Seda nurga harjakest keeran ka tavaliselt siis korraks lahti, kui põhiharja puhastan. Suht lebo hooldust vajab.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 16.04.2021 10:05:40 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Olles oma sõbrannale soovitanud nii siinsete kasutajate arvamuste-kogemuste kui paljude paljude Youtube vaatluste põhjal Roborock S5 Max, siis tean et ta ropult rahul ja tänulik mulle icon_biggrin.gif Sõbrannal omakorda nägi teine sõbranna kuidas see aparaat nö puhtalt põrandalt pool paagitäit prahti kogus... Ja nii see läks - see ostis juba S7 sest oli vaja parem olla icon_biggrin.gif Nüüd krt olen endale ka juba roboti idee maha ärinud salaja selle "müügitööga"... Mulle jäi silma selline kombo: https://pood.telia.ee/uuedseadmed/robottolmuimeja-ecovacs-deebot-ozmo-t8-aivi-winbot-880-aknapesurobot/T8AIVI_W880 Deebotist ka suht ainult positiivsed reviewd (va. vast mingid äpi jamad aegajalt). Ning Aivil ka kaamera jms. Ja sealt ka see aknarobot ka kaasas - aknaid mul palju ja ligipääs neile kehvake teisel korrusel.. Mida arvate kas oleks jumekas?


No kuna arvamuste osas siin täielik vaikus (tundub ikka täielik Roborock klubi siin icon_biggrin.gif ) siis bite the bullet ja kombo kodus. Aknapesu pole veel proovinud ja tolmuka pesu ka mitte aga mis imemist puudutab siis Roborock S5 Maxiga täitsa võrdlus olemas. Ja ma kartsin ja olin juba lahjema variandiga isegi hinges arvestanud, et Pro pesuri peab eraldi kalli raha eest juurde ostma aga tore üllatus oli see et vibraga mop täitsa eraldi kaasas karbis. Ja tagavaraharjad ja pinu mope ka. Võrreldes nüüd siinse lemmiku Roboga, tundub Deebot suht sarnane - välja arvatud et tänu kaamerale ta tõesti jalanõusid ja juhtmeid veidi paremini väldib. Ja jätab need ka kaardile meelde. Äpp on sarnane Robo enda ja Mi-Homega. Siiani pole kinni jooksus ja lolliks läinud. Täna-homme proovin pesu ka ära - nii tavalise kui vibra mopiga. Aknapesu katsetan samuti. Ma arvan et selle raha eest üsna mõistlik komplekt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 16.04.2021 10:30:41 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:

No kuna arvamuste osas siin täielik vaikus (tundub ikka täielik Roborock klubi siin icon_biggrin.gif ) siis bite the bullet ja kombo kodus. Aknapesu pole veel proovinud ja tolmuka pesu ka mitte aga ....



Kusjuures Deebot on samuti hea, võib soovitada küll. Hinnaklass kõrgem lihtsalt, seal vist maksab natuke nimi ka. Aga T8 Aivi ja 950 kohta on tulnud ka kiidusõnu pigem.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 10:58:19 vasta tsitaadiga

Valge Roborock S7 on Alis uuesti saadaval thumbs_up.gif

Kes tahab siis Deebot ja Mamiboti mõnda mudelit on võimalik ka minu kaudu hulgilaost saada icon_smile.gif Mamiboti kohta oskan ainult seda öelda, et õde on sellega rahul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 11:27:01 vasta tsitaadiga

See Aivi ja Roborock S6maxv suht samasse auku. Puhastuselt praktiliselt sama 1 natuke 1 asjas parem siis jälle teine. Samas hinnaklassis diil hea. Kuu tagasi tuli mingi suurem AI upgrade ka vist mõlemale ja ei ole enam nii lollikesed nagu alguses. Paelad vist pidid ainult ikka probleemiks olema.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004




sõnum 16.04.2021 11:44:00 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Maru tihti hooldad seda ikka icon_eek.gif
Koeraga sai aparaadil kopsikut tühjendatud üle päeva. Kord kuus harjaseid puhastatud, sest naise juuksed tegid seal hääd tööd.


No minu masin näeb pärast igat ülesõitu põhjast selline välja (v.a. juhul kui panna 2x järjest käima):
Spoiler Spoiler Spoiler


Kahjuks ei näe muud võimalust kui puhastada. Esiratta ümber tekkiv koorekiht takistab normaalset veeremist, külljeratastel kukuvad need mingi hetk maha ja jäävad põrandale. Ka sellise masinaga tööd alustada on näha, et tulemus on kehvem (st osa rämpsu tõmbab sisse, aga jätab vanad karvad teise kohta maha).
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 16.04.2021 11:46:48 vasta tsitaadiga

Mul ei ole selline isegi kolm nädalat puhastamata olekus
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004




sõnum 16.04.2021 11:53:25 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul ei ole selline isegi kolm nädalat puhastamata olekus

Võib juhtuda... Ostetud s5max saigi seetõttu, et neljajalgne vahetab justkui aastaringselt karva ja eriti palju 2x aastas. Kui mõni aeg on olnud vaikus (st loom maal vms), siis piisas endalgi 3x nädalas terve korter teha ja vahepeal justkui suurhooldust ei teinud. Tühjendasin ainult kopsiku ja filtri lõin puhtaks vastu kraanikausi äärt.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 12:04:54 vasta tsitaadiga

Liiga harva lased. Kui nii hulluks masin läheb, siis lase vähemalt 2 korda tihedamini robotil majandada. Probleem ei ole karvades vaid selles hulgas mis ta 1 korraga korjama peab ja see tekitab ummistusi ja jamasid. Kindlasti kasuta ka Turbo reziimi omal. See balanced võib jääda lahjaks ja ei tõmba piisavalt kiirelt karvu sisse. Max reziimil ja turbol väidetavalt vahet ei ole.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 16.04.2021 13:51:46 vasta tsitaadiga

vester1 kirjutas:
See Aivi ja Roborock S6maxv suht samasse auku. Puhastuselt praktiliselt sama 1 natuke 1 asjas parem siis jälle teine. Samas hinnaklassis diil hea. Kuu tagasi tuli mingi suurem AI upgrade ka vist mõlemale ja ei ole enam nii lollikesed nagu alguses. Paelad vist pidid ainult ikka probleemiks olema.


Mulle see Deeboti vibraga kalts tundus sümpaatne - see alles Roborocki S7-l peal. Eks näis kuidas töötab. Aga muus osas hästi sarnased. Mul pereliikmed väidavad et Deebot vaiksem... aga oma kõrve seda ei haara - võibolla segadus veidi madalam ja seepärast tundub et veidi vaiksem. Roborock andis jutuga märku kui prügisahtel välja võeti... Deebot vaikib selles osas. Robo harjal sai otsi eemaldada - Deebotil mitte, aga suht lihtne karvu eemaldada ka ilma selle võimaluseta - tal pole eriti kohti kuhu otstes need karvad vahele saaksid pugeda. Oleks mul kolli vms elukas kodus siis võibolla räägiksin muud juttu aga ühe karva ajava kassiga saab kenasti hakkama. Nüüd peab veel krt uksepakud ära vahetama madalamate vastu...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 14:20:26 vasta tsitaadiga

Aaa okei. Seda ei süvenenud et vibreeriv mopp. See on ainuke asi juba miks ise mõtlen S7 peale. Aga kasutan vast veel aasta ikka Maxi kuniks garantiid on ja müün edasi. Lootuses äkki siis juba mingi s7maxv või lihtsalt max ka väljas.
Keegi plaanib lähiajal robotit soetada Eestist siis kaup24 praegu õigeaeg teha. Annavad tänasepäeva lõpuni 100% kaup24 raha tagasi.
Hiljem tuttavatele hea hinda teha ku isaab 10% hinnast kohe alla. Viimase s5maxi sain sealt koos kaup24 rahaga
358 euri. Suht Aliexpressi hind


Kui kellelgi kunagi sellise masinaga kogemusi tuleb võiks ka siia kribada https://kaup24.ee/et/kodumasinad-kodutehnika/kodumasinad/robottolmuimejad/xiaomi-roidmi-eve-plus?id=4875505. Robotcentralis ja mujal välismaal mingi 360 euri.


ents75 kirjutas:
vester1 kirjutas:
See Aivi ja Roborock S6maxv suht samasse auku. Puhastuselt praktiliselt sama 1 natuke 1 asjas parem siis jälle teine. Samas hinnaklassis diil hea. Kuu tagasi tuli mingi suurem AI upgrade ka vist mõlemale ja ei ole enam nii lollikesed nagu alguses. Paelad vist pidid ainult ikka probleemiks olema.


Mulle see Deeboti vibraga kalts tundus sümpaatne - see alles Roborocki S7-l peal. Eks näis kuidas töötab. Aga muus osas hästi sarnased. Mul pereliikmed väidavad et Deebot vaiksem... aga oma kõrve seda ei haara - võibolla segadus veidi madalam ja seepärast tundub et veidi vaiksem. Roborock andis jutuga märku kui prügisahtel välja võeti... Deebot vaikib selles osas. Robo harjal sai otsi eemaldada - Deebotil mitte, aga suht lihtne karvu eemaldada ka ilma selle võimaluseta - tal pole eriti kohti kuhu otstes need karvad vahele saaksid pugeda. Oleks mul kolli vms elukas kodus siis võibolla räägiksin muud juttu aga ühe karva ajava kassiga saab kenasti hakkama. Nüüd peab veel krt uksepakud ära vahetama madalamate vastu...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 16:12:44 vasta tsitaadiga

vester1 kirjutas:
Aaa okei. Seda ei süvenenud et vibreeriv mopp. See on ainuke asi juba miks ise mõtlen S7 peale. Aga kasutan vast veel aasta ikka Maxi kuniks garantiid on ja müün edasi. Lootuses äkki siis juba mingi s7maxv või lihtsalt max ka väljas.
Keegi plaanib lähiajal robotit soetada Eestist siis kaup24 praegu õigeaeg teha. Annavad tänasepäeva lõpuni 100% kaup24 raha tagasi.
Hiljem tuttavatele hea hinda teha ku isaab 10% hinnast kohe alla. Viimase s5maxi sain sealt koos kaup24 rahaga
358 euri. Suht Aliexpressi hind


Kui kellelgi kunagi sellise masinaga kogemusi tuleb võiks ka siia kribada https://kaup24.ee/et/kodumasinad-kodutehnika/kodumasinad/robottolmuimejad/xiaomi-roidmi-eve-plus?id=4875505. Robotcentralis ja mujal välismaal mingi 360 euri.


ents75 kirjutas:
vester1 kirjutas:
See Aivi ja Roborock S6maxv suht samasse auku. Puhastuselt praktiliselt sama 1 natuke 1 asjas parem siis jälle teine. Samas hinnaklassis diil hea. Kuu tagasi tuli mingi suurem AI upgrade ka vist mõlemale ja ei ole enam nii lollikesed nagu alguses. Paelad vist pidid ainult ikka probleemiks olema.


Mulle see Deeboti vibraga kalts tundus sümpaatne - see alles Roborocki S7-l peal. Eks näis kuidas töötab. Aga muus osas hästi sarnased. Mul pereliikmed väidavad et Deebot vaiksem... aga oma kõrve seda ei haara - võibolla segadus veidi madalam ja seepärast tundub et veidi vaiksem. Roborock andis jutuga märku kui prügisahtel välja võeti... Deebot vaikib selles osas. Robo harjal sai otsi eemaldada - Deebotil mitte, aga suht lihtne karvu eemaldada ka ilma selle võimaluseta - tal pole eriti kohti kuhu otstes need karvad vahele saaksid pugeda. Oleks mul kolli vms elukas kodus siis võibolla räägiksin muud juttu aga ühe karva ajava kassiga saab kenasti hakkama. Nüüd peab veel krt uksepakud ära vahetama madalamate vastu...


1a.ee oli S5 Max Sõprade klubi hind mingi hetk 368 EUR, ma võtsin siis (paar kuud tagasi).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2021 06:05:38 vasta tsitaadiga

Fate, ai kurja, mul oli karmikarvaline loom toas, selle karvad nii küll ei poonud. Naise juuksed olid samas saatanast icon_lol.gif
Hetkel saab päevas robot 3-5 korda tööd teha välisukse ja koridori ja piirnevate aladega, sest laps toob muda ja liiva koju. Suht karvavaeseks jäävad detailid.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 19.04.2021 09:43:01 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
vester1 kirjutas:
See Aivi ja Roborock S6maxv suht samasse auku. Puhastuselt praktiliselt sama 1 natuke 1 asjas parem siis jälle teine. Samas hinnaklassis diil hea. Kuu tagasi tuli mingi suurem AI upgrade ka vist mõlemale ja ei ole enam nii lollikesed nagu alguses. Paelad vist pidid ainult ikka probleemiks olema.


Mulle see Deeboti vibraga kalts tundus sümpaatne - see alles Roborocki S7-l peal. Eks näis kuidas töötab. Aga muus osas hästi sarnased. Mul pereliikmed väidavad et Deebot vaiksem... aga oma kõrve seda ei haara - võibolla segadus veidi madalam ja seepärast tundub et veidi vaiksem. Roborock andis jutuga märku kui prügisahtel välja võeti... Deebot vaikib selles osas. Robo harjal sai otsi eemaldada - Deebotil mitte, aga suht lihtne karvu eemaldada ka ilma selle võimaluseta - tal pole eriti kohti kuhu otstes need karvad vahele saaksid pugeda. Oleks mul kolli vms elukas kodus siis võibolla räägiksin muud juttu aga ühe karva ajava kassiga saab kenasti hakkama. Nüüd peab veel krt uksepakud ära vahetama madalamate vastu...


Võibolla kasulik info, kes kavatsevad Deeboti või Roborock S7 just pesu ja vibreeriva kaltsu pärast soetada. Kuna minu masinaga oli kaasas nii tavaline kui ka vibramopp siis proovisin nüüd nädalavahetusel mõlemad ära kivipõrandal. Kõigepealt lasin tavalisega üle ja siis mõne tunni pärast vibraga. Ja ütleme nii et kui tavaline mopp oli veidi määrdunud... siis see mis hiljem samalt põrandalt vibramopp kätte sai oli üsna kole (st ilus). Seega igal juhul väga hea areng. Lisaks hoiab kenasti ka mu ainsalt vaibalt alumisel korrusel eemal kui mopp küljes. Mulle tundub et kaamerast ka kasu sest tõesti ei torgi eriti jalanõusid jms pisemat kama. Seega hetkel küll väga rahul - puhtam ja kuivem tunne kindlasti
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 19.04.2021 13:44:06 vasta tsitaadiga

S7 praegu Alis 263,56. Ise maksin S5 maxi eest paar päeva tagasi 60 euri rohkem icon_biggrin.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimeja Xiaomi jne mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.