Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  TELE2 lõpetab esimesena tüütute müügikõnede tegemise märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.04.2018 07:38:50 TELE2 lõpetab esimesena tüütute müügikõnede tegemise vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Tele2 on otsustanud alates mai lõpust loobuda soovimatute müügikõnede tegemisest ja loob ligi 40 uut töökohta, et olemasolevaid kliente kiiremini ja personaalsemalt teenindada.

Hiljuti Kantar Emori läbiviidud uuringu kohaselt on kaks kolmandikku eestlastest saanud viimaste kuude jooksul müügikõnesid ning 85 protsenti suhtub neisse negatiivselt.

Tele2 tegevdirektori Chris Robbinsi sõnul näitavad Eestis tehtud rahvaküsitlused väga selgelt, et valdav enamus inimesi ei taha ettevõtetelt soovimatuid müügikõnesid saada.

“Ka selgus Kantar Emori uuringust, et enam kui kaks kolmandikku eestlastest tegelikult ootab, et riik aitaks neil soovi korral jäädavalt „spämmikõnedest“ loobuda. Kuna riigil pole see reguleerimine seni õnnestunud, siis võtsime vastu otsuse ise esimesena inimeste tülitamine ära lõpetada,” rääkis Robbins.

Chris Robbinsi sõnul tunnevad Eesti telekomifirmade olemasolevad kliendid tihti, et neid jäetakse unarusse ning hea pakkumise saavad vaid uued kliendid. “Meie suuname edaspidi põhiressursi oma klientidele ja tahame, et esmajärgus oleksid õnnelikud just nemad,” lisas Robbins.

Koos telefonimüügi lõpetamisega loob Tele2 ligi 40 uut töökohta, et olemasolevaid kliente paremini, kiiremini ja personaalsemalt teenindada.

Tele2 avab paralleelselt spämmikõnede lõpetamisega mai lõpus veebilehekülje, kuhu kõikide operaatorite kliendid saavad kirja panna oma soovi müügikõnesid edaspidi saada või mitte saada. “Nii on tagatud, et igal inimesel on võimalus ise otsustada, kas ta soovib, et talle keegi internetti, tolmuimejat või vitamiine telefoni teel müüb,” ütles Robbins ja kutsus ka teisi ettevõtteid üles veebilehte kasutama ning lõpetama inimeste agressiivne spämmkõnedega tülitamine.

Eestis on seadusega lubatud saata nimelist reklaami e-posti või SMS-i teel vaid inimese nõusolekul, aga helistada võib suvaliselt valitud numbritele. Eestis pole ka ühtset andmebaasi, kuhu end müügikõnede lõpetamiseks kirja panna.

Allikas: www.tele2.ee

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004




sõnum 25.04.2018 13:39:32 vasta tsitaadiga

Täna just sai vist juba teise müügikõne neilt selle aasta jooksul. Eelmisel aastal ka 3-4 tk.

Nad vist ikka ei mõista et EI on täislause


viimati muutis marli1 25.04.2018 14:01:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 25.04.2018 13:52:35 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
Täna just sai vist juba teise müügikõne neilt selle aasta jooksul. Eelmisel aastal ka 3-4 tk.

Nad vist ikka ei mõista et EI on täsilause


Ma olen viimase viieteist aasta jooksul saanud neilt ühe müügikõne. Selle ka umbes neli aastat tagasi.
Kuna ei saanud parajasti pikalt rääkida, siis palusin tund aega hiljem uuesti helistada.
Sellest vist piisas, et märk jääks igavesti külge.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2018 14:04:43 vasta tsitaadiga

siis on vahva, kui müügikõne tegija on lumehelbeke ja EI peale ära solvub, mõni suvatseb isegi "toru ära visata" icon_neutral.gif selles mõttes, jah, igati selle jama kaotamise poolt
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2018 14:40:28 vasta tsitaadiga

... mnjah, kui järgi mõelda, siis vist neilt olengi viimase aasta jooksul kõige rohkem müügikõnesid saanud. Paaril korral olen uurinud, et mida neil siis minu praegusele kombinatsioonile alternatiiviks pakkuda oleks. Tavaliselt kuuldes, mis hinda ma selle eest maksan, läheb hääl kohe elevile haistes võimalust, kuid kui sisulist poolt tutvustan, siis muutub üsna morniks ja head päeva icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 25.04.2018 18:19:51 vasta tsitaadiga

LHV panga bossid võiks ka nüüd pead kokku panna ja selle kaubanduskeskustes ahistamise lõpetada.

Neil ei jää näod ka meelde, iga jumala kord lendavad peale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.04.2018 18:30:44 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal pigem Elisa müügitegelasi näinud kaubanduskeskustes.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2018 18:40:43 vasta tsitaadiga

Ma lausa imestan, et inimestele mingeid operaatorite müügikõnesid tehakse. Tahaks ka icon_biggrin.gif. Pea 20a jooksul on mulle vaid mu enda teenusepakkuja helistanud ja sedagi vaid 3-4 korda.

yeah1000 kirjutas:
LHV panga bossid võiks ka nüüd pead kokku panna ja selle kaubanduskeskustes ahistamise lõpetada.

Neil ei jää näod ka meelde, iga jumala kord lendavad peale.


Lol, mul Starmaniga oli selline lugu, et kõndisin neist Rimis mööda ja nagu ikka üritas härra seal viisakalt uurida: "tere, mida, keda ja kui palju kasutan?". Ütlesin ära, et nemad minu juurde oma kaabliga kahjuks ei levi ja neil pole mulle midagi pakkuda. Noormees tõdes meie vestluse käigus sama. Astusin siis paarkümmend sammu edasi pangaautomaadi juurde, võtsin sealt mõned rublad ning mõnikümmend sekundit hiljem tagasiteel möödusin jälle temast ning hakkab jälle pihta: "tere, mida, keda ja kui palju kasutan?"

mikk36 kirjutas:
Viimasel ajal pigem Elisa müügitegelasi näinud kaubanduskeskustes.

No need on endised Starmanid

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2018 00:10:43 vasta tsitaadiga

Endale on õnneks helistanud ainult Elisa omad. Olen T2 klient. Kuskil numbrit ei jaga. Sotsiaalmeedias kontosid pole. Kui uurisin kust minu number saadi, siis tuli väga üldsõnaline vastus. Pole ka kunagi Elisa klient olnud, et neil vanast ajast number oleks.
See asi tuleb kella külge riputada. Nii ei saa edasi minna, et mingid x firmad tekitavad ebaseduslikke andmebaase numbritest (k.a salastatud numbrid) ja siis helistavad.

Näiteks mulle helistas iga nädal üks inkasso ajades taga 15 aasta tagust asja. Ma ütlesin, et mina ei maksa midagi mingile erafirmale. Andke kohtusse ja siis vaatame ka teie nõue on ka õigustatud (pole aegunud, nõude suurus vastab reaalsusele jne). Võite 1x arvata kas on kohtusse antud icon_lol.gif
Õnneks Android 7 lisas võimaluse numbreid blokkida nii, et telefon ei hakka helisemagi ja sissetulevast kõnest mingit jälge ei jää.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003




sõnum 26.04.2018 00:47:47 vasta tsitaadiga

Haha täna mingi juhkam helistas naisele Tele 2.hest ,et ala mis hinnaga pakett teil on. Naisel pole muidugi õrna aimugi palju asi maksab. siis kohe paluti mehe numbrit ,et pakkumist esitada. naine lühidalt: mu mees vihkab teid icon_smile.gif
Kommentaarid: 357 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.04.2018 01:43:39 vasta tsitaadiga

Elisa hakanud pommitama. Kogu perega Telia kliendid ning numbrid salastatud. Enne Teliat ca 10 aastat Tele2 kliendid. Elisas pole kunagi olnud. Mul pole tõesti aega hakata nende pakkumisi kuulama keset kiiret tööpäeva.
_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm el.ratas 6300€
Jura C50 280€
MB W124 1996 facelift universaal diisel 3200€
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 26.04.2018 16:05:14 vasta tsitaadiga

yeah1000 kirjutas:
LHV panga bossid võiks ka nüüd pead kokku panna ja selle kaubanduskeskustes ahistamise lõpetada.

Neil ei jää näod ka meelde, iga jumala kord lendavad peale.


Ma täitsa ignoreerin neid LHV ja Starmani jms tegelasi, ei viitsi neile isegi enam EI öelda.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 26.04.2018 16:11:57 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
yeah1000 kirjutas:
LHV panga bossid võiks ka nüüd pead kokku panna ja selle kaubanduskeskustes ahistamise lõpetada.

Neil ei jää näod ka meelde, iga jumala kord lendavad peale.


Ma täitsa ignoreerin neid LHV ja Starmani jms tegelasi, ei viitsi neile isegi enam EI öelda.

Kõndisin ka LHV tüübist mööda ilma et oleks midagi vastanud. LHV tüüp ütles mulle järele, et väga ebaviisakas minust.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2018 18:11:19 vasta tsitaadiga

Kui kaubanduskeskustes mõni seike robot ette kargab mulle, siis ma naeratades valetan neile, et ma olen juba nende klient ja sellega asi üldiselt piirdub. Vahest harva mõni küsib, et kuidas rahul olen. Siis vastan, et ilm võiks soojem olla ja jalutan minema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NAIRI2
HV kasutaja
NAIRI2

liitunud: 23.05.2009




sõnum 26.04.2018 19:57:52 vasta tsitaadiga

Minu meelest on nad nagu kerjused, kes tülitavad möödakäijaid ja tahavad nende raha omale saada. Vahet pole, mis ettekäändeid jutustatakse.
_________________
Tehnikadoktor.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 26.04.2018 20:21:25 vasta tsitaadiga

Mul telia nomera. Umbes pool aastat tagasi käiati ikka pidevalt, ma väga võõraid numbreid ei vasta, seega nii mõnedki läksid mööda aga siiski vahest ootasin mingit kõnet, ning siis pidi nendega juttu tegema. Igatahes kiire vestlus ja numbrile blokk peale.
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 26.04.2018 23:53:06 vasta tsitaadiga

Kusjuures mulle telefoniopoeraatorid meeldisid icon_biggrin.gif Nüüd kui numbriliikuvus olemas, levi on kõigil suht enam vähem võrdne (linnades vähemalt), siis ma ei tea... 6.99€ eest 25gb netti max kiirusega pole halb tehing icon_biggrin.gif
Ja pärast seda on helistatud ja küsitud, et kuidas rahul jne. Kui selle paketi letti löön, siis paremat pole siiani lauale pandud ning soovitakse kena päeva jätku icon_smile.gif

Aga ülejäänud mingid eesnäärme kontrollid ja ettevõttele inforegistri täispakett... wtf.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2018 00:03:37 vasta tsitaadiga

tänu nedele kõnedele on mu mobiilside arve 9numbri pealt, millest 5l on internet kasutuses arve alla 25€


uurisin puht uudishimust, mis ma leti tagant oleks saanud... summa oleks olnud üle 50€ .


seega enda poolt võin öelda, et tavainimesele oli veist kasu.

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1708 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.04.2018 07:28:47 vasta tsitaadiga

Tele 2 huvitus paar päeva tagasi ka minust.
Pakkumine oli hea, ega paremaks enam ei saagi, aga .40€ pärast ma end erutusest kuskile mujale viima ei hakka, teadmata teenuse kvaliteeti.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2018 09:01:46 vasta tsitaadiga

huvitav, kas need 40 inimest hakkavad olemasolevatele klientidele samas mahus helistama..
tere hommikust, kas te olete rahul?
öhtul; tere õhtust, kas te nüüd oleterahul?

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 27.04.2018 13:02:53 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/graafikud-miks-tele2-tegelikult-muugikoned-lopetas-numbrid-raagivad-enda-eest?id=81915813
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.04.2018 15:52:40 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
Kui kaubanduskeskustes mõni seike robot ette kargab mulle, siis ma naeratades valetan neile, et ma olen juba nende klient ja sellega asi üldiselt piirdub. Vahest harva mõni küsib, et kuidas rahul olen. Siis vastan, et ilm võiks soojem olla ja jalutan minema. thumbs_up.gif

Ma vastan naeratades, et kõik vajalik on olemas ja jalutan edasi thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2018 16:14:01 vasta tsitaadiga

https://www.eugdpr.org/key-changes.html
_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 27.04.2018 17:02:02 vasta tsitaadiga

yeah1000 kirjutas:
LHV panga bossid võiks ka nüüd pead kokku panna ja selle kaubanduskeskustes ahistamise lõpetada.

Neil ei jää näod ka meelde, iga jumala kord lendavad peale.


mis sa siis käid poes nagu uusrikas... hangi kaltsukast korralik kodutu teemaline kamuflaaž, deodorandiks ehtne kusehais.
saad täielikus rahus omi asju toimetada ja keegi ei tüüta.
tagasi üles
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 27.04.2018 17:13:57 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
yeah1000 kirjutas:
LHV panga bossid võiks ka nüüd pead kokku panna ja selle kaubanduskeskustes ahistamise lõpetada.

Neil ei jää näod ka meelde, iga jumala kord lendavad peale.


mis sa siis käid poes nagu uusrikas... hangi kaltsukast korralik kodutu teemaline kamuflaaž, deodorandiks ehtne kusehais.
saad täielikus rahus omi asju toimetada ja keegi ei tüüta.

Meil siin pidevalt selveris kükitavad. Peab vist sildi valmistama ja otsaette kleepima.

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  TELE2 lõpetab esimesena tüütute müügikõnede tegemise
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.