Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia vaseklientideni jõuab nüüd kordades kiirem internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2018 11:25:36 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Osiris kirjutas:
villu70 kirjutas:
Paar päeva tagasi proovisin selle kiirema internetiga liitumist uurima ja täna helistati 123 numbrilt. Kohe alguses öeldi ei selleks et kiirema internetiga liituda peab täidetud olema 3 punkti.
Esimene oli et ma pean oma mobiilinumbritega (mul neid 4) nende võrku üle minema.... kuna siin nad paremat pakkumist teha ei suutnud jäi meie jutt lühikeseks. icon_lol.gif Teise ja kolmanda punktini me ei jõudnudki.
Nii et ei mingit netikiiruse tõusu. thumbs_down.gif

Midagi on mäda selles - mida puutub siia sinu mobiilinumbrid kui tahad kaabliga internetti kiiremaks....

Jutt täitsa õige.

Märksõna "telia 1"

Telia 1 kehtib siis kui sa tahad saada paremat hinda oma paketile + lisakanaleid. Ainult kiirema interneti jaoks pole see vajalik.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018




sõnum 25.04.2018 23:16:20 vasta tsitaadiga

Tere, kas uute kiiruste lubamiseks on vaja Telial konkreetselt näha, et klientidel on Inteno ruuterid või kontrollitakse vectoring tuge kuidagi teisiti ja sobib ka minu VDSL2 vectoringi toetav DrayTek Vigor 130 modem?
Iseenesest Inteno seisab mul kapis, niiet kui minu taha asi jääb, siis saan selle mõneks ajaks käima lükata küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.04.2018 07:33:40 vasta tsitaadiga

zlluvhaj kirjutas:
Tere, kas uute kiiruste lubamiseks on vaja Telial konkreetselt näha, et klientidel on Inteno ruuterid või kontrollitakse vectoring tuge kuidagi teisiti ja sobib ka minu VDSL2 vectoringi toetav DrayTek Vigor 130 modem?
Iseenesest Inteno seisab mul kapis, niiet kui minu taha asi jääb, siis saan selle mõneks ajaks käima lükata küll.


1. Uute kiiruste kohta kliendi jaamapiirkonnas saab klent teavituse juhul kui tehnoloogia saab kohalikus sõlmes aktiviseeritud.
2. Peale seda piisab kui liinil on Inteno ning kliendl on VDSL teenus.
3. Automaat mõõdab kaughaldusega liini kvaliteeti ja nädala jooksul kuvatakse kliendile uued võimalikud kiirused.

Vectoring on ainus viis kuidas vasest need kiirused läbi pressida ja piisab ühest solkseadmest, et põhjustada häireid ja rikkeid, terve jaama piirkonnas. Paraku kõik seadmed ei oska seda õigesti teha, seega ei ole teada, kuidas selekteeritakse selliseid seadmeid võrgus, mis sobivad ja mis ei sobi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2018 13:57:31 vasta tsitaadiga

Kas teade võimaliku kiirema ühenduse kohta tuleb ka siis kui mul praegu pole vastavat ruuterit (praegu istun 40/10 otsas) - ei lähe ju sobivat ruuterit ette ostma teadmata kas üldse kunagi kiiremat ühendust saan.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2018 14:00:33 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega tuleb teade.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia vaseklientideni jõuab nüüd kordades kiirem internet mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.