Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.03.2020 13:05:55 vasta tsitaadiga

kas mitte nüüd lvl40 ei olnud see max millega endgame sai ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.03.2020 15:19:56 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
kas mitte nüüd lvl40 ei olnud see max millega endgame sai ?


Ainult expansioniga.
Ilma expansionita hakkat gearscorei taga ajama. Kuni 515 läheb.
Mina sooviyaks expansioni võtta ja 40ni leveldada ikkagi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2020 15:57:27 vasta tsitaadiga

... kellel DLC-d pole, see toppab ilmselt endiselt 30 peal icon_rolleyes.gif DLC-ga liigub varustuse tase 40 peale, kuid see ei tähenda kah veel lõppu. Pärast DLC läbimist algab SHD leveldamine, seasonal manhunt, samuti saab kogu maailmale raskustaseme määrata jne. Kel veel tüdimust peal pole ega arvukad sitikad mängutuju ära rikkunud, siis tegevust küllaga.

Mis puudutab DLC läbimist, siis soovitaks see läbida pikemalt munemata ja jätte väiksemate asjade avastamine ja maailma imetlemine hilisemaks, sest siis ei jää progressioon toppama. Normal tasemel missioonid on kõik väga lihtsad ja ma tegin kogu kohustusliku osa DLC-st läbi 30 taseme varustusega, seega pole erilist põhjust sellega venitada.

Päris palju tegevust pakub nüüd ka varustuse ümber tegemine, sest selle loogika on nüüd märksa lihtsakoelisem ja läbi võimete kataloogi on tegelikult suhteliselt lihtne endale mis iganes kombinatsioon kokku panna. Võimete kataloogi idee pole iseenesest paha, aga jätab natuke kohmaka ja igava mulje. Paljude jaoks tekitab küsimusi ka see, et mis saab siis, kui kõik võimed kokku korjatud ja pole enam midagi lisada. Ma kahtlustan, et minu mängutempo juures see väga rolli ei mängi, enne tuleb tõenäoliselt taas uus DLC välja, mis kõik uuesti pea peale pöörab icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.03.2020 23:44:25 vasta tsitaadiga

Mõtsin just, et gripihooaeg ja midagi konsoolika-kämpa-nurga-taga-snaipa-ettejuhtuvat tüüpi mäng paras toksida, aga areng täitsa tuksi keeratud DLC-ga. Mul seda ei ole ja kõik toppab, tööristalaud peaks olema Tier II, aga toppab mingi 250Gear Score peal ja enne DLC läbimist edasi ei arene ka. World Tier II, aga Missioonidele raskusastet valida ei lase- normal peal kedagi ei leia ning kui leiakski, siis on üliigav killstealide kogumine. Enne kukkus High End kraami, nüüd suurem osa Superior(<300 Gear Score). 2p mõõdukalt pelanud ja mitte ühtki huvitavat relva pole leidnud- kõik läheb prügisse otse. Saaks vähemalt Hard peal missioonegi teha, oleks natukenegi põnevust.
Ja kui Ubi arvab, et ma igavale mängule DLC ostaksin, siis unistagu edasi. Paywalli taha keerasid DLC-ga kogu mängu pmst, seda ma küll ei toeta. COD:Warzone sai kohe Season Pass ostetud, ei huvitagi, mis see annab, aga pmst ülihea mäng ja 10€ ikka väärt. Warzone ise muidu täitsas tasuta, muu mäng COD-st ei huvita, nii et hea võimalus arendajat toetada. Aga selline paywallimine käib küll pinda nagu Ubi seda tegi.

+poole pealt on mäng sujuvam, alla <80 enam ei kuku. Varemalt kakkus koguaeg 60-90FPS vahel, nüüd on tunda, et sujuvam pilt jookseb.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.03.2020 14:06:43 vasta tsitaadiga

Mind häirivad enim nagu bugid mis mänguelamuse korralikult katki teevad. Mittetoimivad gearsetide talendid jms... Sa ei saa omale ägedat buildi tehagi pm hetkel...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2020 14:32:01 vasta tsitaadiga

... jah, kuigi sisu tuli juurde, siis kõik see on mängu seisukorra arvelt, mis liikus ajas tublisti tagasi ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.03.2020 05:16:05 vasta tsitaadiga

See polarity asi on suht lamp aga omamoodi challenge. icon_lol.gif Pakub veidi meelelahutust.

Meie aja järgi täna kell 10:30 siis veel üks maintenance.

Patchnotes: https://forums.ubisoft.com/showthread.php/2205470

- Seasonal manhunt resettimise asi tehakse korda. Väidetavalt.
- NPC Damage tuuakse alla. Väidetavalt.
- Scaling tehakse korda. Eriti 4-man Heroicutes. Väidetavalt.
- Warhoundid lähevad nõrgemaks ja Warhound sniper teeb vähem dämmi. Väidetavalt.
- EMP hakkab support stationeid mõjutama.
jne jne.

Ühesõnaga läheb veidi lihtsamaks...
Kuigi nüüd olles grupiga geari juba kogunud ei ole need Heroic missioonid väga rasked kui päris idiooti ei mängi..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004




sõnum 01.04.2020 10:53:50 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Mõtsin just, et gripihooaeg ja midagi konsoolika-kämpa-nurga-taga-snaipa-ettejuhtuvat tüüpi mäng paras toksida, aga areng täitsa tuksi keeratud DLC-ga. Mul seda ei ole ja kõik toppab, tööristalaud peaks olema Tier II, aga toppab mingi 250Gear Score peal ja enne DLC läbimist edasi ei arene ka. World Tier II, aga Missioonidele raskusastet valida ei lase- normal peal kedagi ei leia ning kui leiakski, siis on üliigav killstealide kogumine. Enne kukkus High End kraami, nüüd suurem osa Superior(<300 Gear Score). 2p mõõdukalt pelanud ja mitte ühtki huvitavat relva pole leidnud- kõik läheb prügisse otse. Saaks vähemalt Hard peal missioonegi teha, oleks natukenegi põnevust.
Ja kui Ubi arvab, et ma igavale mängule DLC ostaksin, siis unistagu edasi. Paywalli taha keerasid DLC-ga kogu mängu pmst, seda ma küll ei toeta.


Täiesti nõus, sõbrannal pole DLC-d ja mängib TIER 5-s ning aitan tal Heroic missioone ja mida iganes kõige raskemal levelil mängides teha aga mitte miskit head ei kuku talle enam.
Pea 200 tundi on mänginud ja ühtegi Exotic esetki pole kukkunud.

DLC-ga ise olen rahul küll, toimetamist on kõvasti.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2020 13:17:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

... ohh-jahh, niimoodi need mängud allavett lastaksegi icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.04.2020 19:36:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online

sõnum 11.04.2020 12:52:41 vasta tsitaadiga

Mingi Taiwani näru oli mu konto rotti ajanud ja mängima hakanud või oli müüdud edasi. eusa_think.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2020 14:19:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

... mingi jube soperdamine käib, ei oska enam tegelast üheski suunas arendada. Arendajatel ilmselgelt selge nägemus puudub, kuidas varustust mõistlikult arendada ja rääkimata täiesti veidratest prohmakatest, mis peaks elementaarse testimise käigus juba välja tulema, aga noh, selline rapsimine paistab kaasaegne trend olevat. Midagi ei teha enam tasa ja targu, kõik peab poolkõva tootena kohe tarbijale sülle viskama ja siis kurdetakse, miks rahul ei olla ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2020 21:17:55 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Mina sooviyaks expansioni võtta ja 40ni leveldada ikkagi
Ehk siis teades milline räme permanentne bugfest see mäng on, ikka soovitad rahval Ubisoftile veel raha anda? icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 08.05.2020 04:06:09 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Mina sooviyaks expansioni võtta ja 40ni leveldada ikkagi
Ehk siis teades milline räme permanentne bugfest see mäng on, ikka soovitad rahval Ubisoftile veel raha anda? icon_lol.gif

Eelmise kuu sooduka ajal sai korraks Uplay+ ligi võetud ja 40.leveli peale ära tehtud.
-7€
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2020 19:38:50 vasta tsitaadiga

... bugidest ei vabane selliste mängude puhul vist päriselt mitte kunagi. Liiga suur ampluaa erinevaid süsteeme hallata ja koos toimima panna. Viimasel ajal on natuke siiski märgata, et optimeeritakse ka mängijate huvides midagi n. viimatise kohendamisega muudeti natuke NPC-de käitumist loogilisemaks:
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:

... hetkel käimas suurem hooldus, tõotab tulle päris palju häid parandusi:
https://forums.ubisoft.com/showthread.php/2226125-Title-Update-9-1-Patch-Notes

Spoiler Spoiler Spoiler



edit:

... hehh icon_biggrin.gif ma pole sellele üldse tähelepanu pööranud, et mis siis saab, kui uue karakteriga NY DLC-st alustada. Arvasin esialgu, et saab seal kah ikka kuidagi mingi loogikaga päris algusest alustada, aga paraku mitte. Kohe saad kogu varustuse, võimed, punktid ja muu läbu, milleks tuli muidu kümneid tunde põhimängu läbida, lihtsalt kauba peale. Huvitav, mis siis saab, kui DLC lõpetada ja põhimängu tagasi minna? Pole nagu loogiline, et see algab algusest peale, kuidagi väga äraspidine ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003




sõnum 20.05.2020 10:27:22 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem tüütab, et kui midagi kindlat tahad peab farmima nagu muud elu ei olekski. Bulletkingi 35x mõni paneb isegi 50x ja alles siis saab. Kui lõpuks saad siis pole lootustki, et statid põhjas. Reroll on nii kuidas jumal juhatab. Lõpuni vist buildiga ei saagi selles mängus rahul olla, sest põhjas state kõike nagunii ei saa. Ise ajan taga dps buildi ja teiste buildide jaoks ei ole lihtsalt aega. Üldiselt on muidu hea mäng aga hakkab ära vajuma, mängijaid aina vähem.
_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.05.2020 10:56:14 vasta tsitaadiga

on jah kuidagi ära vajund... icon_confused.gif challenge ja heroic missioonides on väga kehv loot heroicus on liiga palju seda purple loot-i mis nagu üldse ei sobi sinna ja kui need rogued ründavad siis nende mahanottimisel on ka see tasu ikka üpris naeruväärne ja peab ühte missiooni ma ei tea 100X tegema et midagi head saada icon_biggrin.gif Varsti peaks tulem uus update millega vist parandatkse seda loot süsteemi ja uut raidi lubati ka mingi uue exoticu riflega ? mis vist ainult raidi läbimisel on võimalik saada et igamats seda ei saa ja 2 uut gearsetti peaks ka tulema....kindlasti muidugi siis jälle nerfitakse midagi icon_biggrin.gif ... ma ise tahaks legendary missiooni lõpuni teha aga väga raske on selle matchmakinguga leida kes kohe alguses käpuli ei vaju ... seal peab vähemalt üks olema kellel on crowd control build .. paar korda lõpubossini jõudnud district union arenal aga siis jälle kõik said surma ... need lõpubossid ka parajad kuulikäsnad icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004




sõnum 21.05.2020 08:23:08 vasta tsitaadiga

Legendare on lahe teha aga endale ei ole sealt mitte ühtegi exoticut kukkunud ning ega see kuldne geargi suurem asi pole.
Üldse paistab nii, et geari kvaliteeti jälle nerfiti.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2020 11:35:42 vasta tsitaadiga

... eks kõik need looterid lähevad lõpuks päris korralikuks grindiks kätte ära ja kui midagi kindlat taga ajada, siis võib asi päris frustreerivaks muutuda icon_mad.gif

Ma olen seetõttu täiesti loobunud varustuse viimase komakohani pimpimisest. Lihtsalt teen koos teistega neid missioone, mis meeldivad, katsetan siin-sela erinevaid kombinatsioone ja naudin mängu. Mingil põhjusel pole veel sumani ära tüdinenud, ju on siis ikka hea mäng ...

Olen ka uuesti alustada proovinud ja see on omamoodi kogemus, harjumatult rahulik on ikka alguses icon_biggrin.gif

edit:

Mida uut on tulemas:
Spoiler Spoiler Spoiler

... kui ei midagi muud, siis vähemalt lillast kolast saab lõpuks lahti icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.06.2020 11:54:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.03.2021 11:11:32 vasta tsitaadiga

Keegi HV-lastest mängib veel Division 2-te?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.03.2021 20:01:48 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Keegi HV-lastest mängib veel Division 2-te?



Mina mängin icon_cool.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2021 21:11:06 vasta tsitaadiga

Vahel sõpradega lannil pelame
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.03.2021 22:06:37 vasta tsitaadiga

mis tähendab lannil ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2021 23:24:04 vasta tsitaadiga

Neljakesi ühe laua taga. Lööme oma läpakad lahti, liitume ühte partysse ja mängime
Kõrvale õlle ja nalja

Noojah. Nüüd küll mängime kas läbi wifi või switchi seega LANiks seda vist otseselt kutsuda enam ei saa jah...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.