Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  COD: Black Ops 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 16.08.2018 23:49:58 vasta tsitaadiga

See aasta on küll eraldi PC dev tiim.

Just panid Redditi väikese postituse, mida muudavad. https://www.reddit.com/r/Blackops4/comments/97vmiw/beta_recap/

Aga see, mida nad parandavad siin, on ainult peen detail. Suuremaid probleeme jätkuvalt ei käsitletud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.08.2018 12:20:07 vasta tsitaadiga

Minidivine, hea kokkuvõte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 02.09.2018 23:59:13 vasta tsitaadiga

ootan huviga
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 06.09.2018 22:20:06 vasta tsitaadiga

Uus Blackout trailer siin: https://www.youtube.com/watch?v=BjiaMBk6rHk

Probleem selles, et kõik, mis siin mängus on, on selline "fun time" nonsense. Sisuliselt modern military versioon Fortnitest. Toon näiteid sellest, mida seni kuulnud ja näinud:

1. Mapi jookseb läbi 5 minutiga kõige pikemas osas. Väiksem kui Fortnites ja vähemalt 2 korda väiksem kui PUBGs.
2. Mängus on consumable perkid ehk sa lähed gunfighti mängija vastu ja tal võib olla 250 HP, sul ainult samas 150.
3. Väga lazy stiiliga healimissüsteem - bandaged on full healid. See on minu arvates tavaline osa arcade COD-ist, mis proovib promoda kiiret shooterit, ent BR mängu eriti ei sobi.
4. Mapile on paigutatud zombiesid kindlatesse aladesse, aga see pole kõige hullem osa - need zombied dropivad RAY GUNE.
5. Gunplay tundub olevat puhas BO4 koopia. Olen kuulnud, et relvi on natukene rohkem, ent ma kahtlustan, et need relvad, mis Blackoutis on ja Black Ops 4 MPs pole, jõuavad ka BO4 MPsse supply dropidega.
6. Black Ops 4 MP betas olnud Ruini grapple hook on ka jõudnud Battle Royale versiooni. Enamustes 50-50 gunfightides see tähendas otsekohest võitu, kuna isegi mina oma 1600DPI sensiga ei jõudnud neile järgi kõige paremini.

Paar head asja on ka sees, need üldised asjad Blackouti kohta:
1. Mängija count on 80. See on beta esimene number, olen näinud, et Treyarch ei ole välistanud numbrit, mis on suurem 100st isegi full releasel. Parem ikka kui see 60, mida ikka aega pakuti.
2. Map on nn. "nostalgia heaven". Map koosneb vanadest Black Ops seeria mapidest ja muu on selline filler enamjaolt. Nt: BO1 Array, BO1 Nuketown, BO1 Firing Range, BO2 Raid.

The jury is still out on Blackout.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.09.2018 09:22:53 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on nad kõvasti hakanud arvestama kommuuni arvamusega + peamised youtjuuberid, mis on respekt eraldi teenitult.
WWII on ikka väga OK, peale Ghost'i kindel lemmik ja kui isegi BO4 flopib siis saan ühe hooaja veel WWII lasta.

Las teevad selle beta ära, mida ka kindlasti ise proovin, kuigi BR mängu teema ei ole mulle või vähemasti Fortnight pealt tundub.
PUBG oli ja on minujaoks pelgalt video põhjal juba = offline and no way.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.09.2018 12:24:22 vasta tsitaadiga

Mis see tähendab PUBG ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.09.2018 11:40:50 vasta tsitaadiga

Gap, http://lmgtfy.com/?q=pubg

Blackout tundub lahe, Kes soovib saab ka umbes 1€ eest lisapäeva.
Ostad võtme https://www.kinguin.net/category/54085/call-of-duty-black-ops-4-blackout-closed-beta-xbox-one-pc-ps4-cd-key/
Saadud võtme aktiveerid http://callofduty.com/beta Esmalt logid enda kontoga sisse ja valid platvormiks siis battle.net! PC puhul
Võtme saad meili mille sisestad https://eu.battle.net/account/management/claim-code.html

Nüüd saad alates 14.09 toksida.

Esmane ülevaade kah

Link


Meeldib väga et on nagu MP ehk siis first person vaatest, mulle see seljatagant asja juhtimine ei lähe nagu kaamera autost väljas ohjamine racing mängudes.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 13.09.2018 20:32:05 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/me-proovisime-call-of-duty-battle-royalei-ja-see-on-ullatavalt-hea/
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.09.2018 23:02:38 vasta tsitaadiga

Jep, hoomme läheb põriistamiseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 00:20:54 vasta tsitaadiga

lasin posu poste kasti

kui pole ise mänginud, ära "arvustusi" kirjuta

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.09.2018 01:00:40 vasta tsitaadiga

Vaatasin seda BR mängulaadi natuke disrespecti striimis ja mulle tundus see mitte midagi ütlevana. eks ise mängides on asjad jah teise maitsega tavaliselt. a hetkeseisuga nagu ei kutsunud kuidagi mängima
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drussik
HV vaatleja
Drussik

liitunud: 01.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 21:36:34 vasta tsitaadiga

Kelle Sony Xperia mobla saab Lounge app kaudu 4 tasuta early beta võtit. Mul vana xperia z-iga töötas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 15.09.2018 02:05:52 vasta tsitaadiga

Mängisin, olen kindlasti anti-normie, nii et Fortnite 2.0 küll ei soovinud näha.

Ütlen ausalt - tundub päris hästi olevat paigutatud PUBG ja Fortnite vahele.

Mis toimub siis:

Tehniline/general -
- FPS on capped 90 peal. Ei oska sellest liigseid järeldusi teha, sest mäng jooksis väga sujuvalt mu süsteemil, mis on BF5 teema kohaselt low level rig (said paar madala IQ-ga indiviidi). Visuaalid väga head. Mõnel hetkel olid gunfightid veidi FPS droppidega.
- On tunda, et on COD, kuna kõik dropivad sinna, kus nad end kõige mugavamalt tunnevad - endised mapid. Tihtipeale polnud üle 40 mängijatki alles pärast esimest rotationit.
- Mängija count oli HARD COUNT. Nii palju kordi istusime seal mapi preloadis oodates, et 79 muutuks 80ks. Nad peaks pigem tõstma 85le ja 80 pealt juba alustama. Kui tuleb täis, siis tuleb.
- Natuke tuli neid lambiseid crashe ette, mis olid mul vähemalt siis, kui inventory oli avatud ja clickisin midagi, kui tabbi all samal ajal hoidsin.

Gameplay:
- Gun balance tundub päris hea olevat, mängu alguses on SMGdel palju kasutusvõimalusi, lõpupoole hakkavad ARid särama. Pistolid suht prügi, RPGd veidi OP aegajalt, kuna 2 mängijat ATVga sõidavad kusagil kaugel, lock-on peale ja ongi -2. RPG on pigem rare tho, ise nägin 1x in ~20 games, aga duoparterniga leidsime vast 4 tki in total.
- Equipment on ideaalselt tasakaalustatud - kipun arvama, et most OP on 9Bang flash, aga enamjaolt on equipment situatsioonipõhine.
- Lootimine laipadelt on täiesti masendav. Kui võtta Blackout ja 2 peamist konkurenti, siis PUBG lootimine parim, Fort 2nd ja Blackout 3rd, sest lootimiseks pead istuma kohapeal, aru ei saa hästi mis on TAB-i hoidmata jne.
- Inventory management ka kehv - relvade järjekorda vahetada ei saa (päris kindel), asju teise järjekorda ka panna ei saa, kasutatud perkid võtavad inventory sloti ära (1 perk = 1 slot, isegi kui perk kasutuses).
- Vehicled kahtlased - liiguvad liiga kiirelt ning kusjuures, mängija liigub ka liiga kiirelt. Vehicledel veel see probleem ka, et ei saa vehicle "enterida" ükskõik kust ümbert. Näiteks kui tahad ATV-l Passenger istmele ehk taha istuda, siis pead vehicle taha minema ja seal vajutama vastavat klahvi.
- Ei mõista vähemalgi määral, mis on RC Car eesmärk Blackoutis. Tundub olevat tavaline mänguauto, mida kasutada, et enemysid spottida. Ei ole lihtsalt väärt pingutamist.
- Map on väga hea, ent pole veel täiesti ära tabanud neid "remake" osasid, kuna mapi osad, mis kuulusid väljapoole play aread, on ka nüüd sisse võetud.
- Armor on jätkuvalt ebameeldiv ning ekstreemselt demotiveeriv - ma lähen gunfighti, mul armor ja tal armor, aga kohe kui armori ikoon ette tuleb, on selline tunne nagu kindlalt juba see kaotatud ja ta peaks chokema, et ma võidaks gunfighti.
- Attachmentid on kehva loogikaga - scopede vahetamine kitsas, kuna kindlatel relvadel on need MARS-disainiga sightid kaasas nagu ABR-223 ja Swordfish, teistele relvadele ei sobi Extended Mag jne. Tekitab kitsaid kohti, kus tõstan asju ümber paarkümmend sekundit, sest arvan, et ma teen midagi valesti.

Üldiselt öeldes kui multiplayer ei tekitanud mingit soovi mängu osta, siis Blackouti puhul võib isegi mõelda ostmisele, kuna siin on väärtust olemas. Ma usun, et potentsiaal on siin suur, kui nad teevad uue mapi mingi hetk, kus on veel rohkem remade mappe.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2018 02:16:36 vasta tsitaadiga

Minidivine kirjutas:
Mängisin, olen kindlasti anti-normie, nii et Fortnite 2.0 küll ei soovinud näha.

Ütlen ausalt - tundub päris hästi olevat paigutatud PUBG ja Fortnite vahele.

Mis toimub siis:

Tehniline/general -
- FPS on capped 90 peal. Ei oska sellest liigseid järeldusi teha, sest mäng jooksis väga sujuvalt mu süsteemil, mis on BF5 teema kohaselt low level rig (said paar madala IQ-ga indiviidi). Visuaalid väga head. Mõnel hetkel olid gunfightid veidi FPS droppidega.
- On tunda, et on COD, kuna kõik dropivad sinna, kus nad end kõige mugavamalt tunnevad - endised mapid. Tihtipeale polnud üle 40 mängijatki alles pärast esimest rotationit.
- Mängija count oli HARD COUNT. Nii palju kordi istusime seal mapi preloadis oodates, et 79 muutuks 80ks. Nad peaks pigem tõstma 85le ja 80 pealt juba alustama. Kui tuleb täis, siis tuleb.
- Natuke tuli neid lambiseid crashe ette, mis olid mul vähemalt siis, kui inventory oli avatud ja clickisin midagi, kui tabbi all samal ajal hoidsin.

Gameplay:
- Gun balance tundub päris hea olevat, mängu alguses on SMGdel palju kasutusvõimalusi, lõpupoole hakkavad ARid särama. Pistolid suht prügi, RPGd veidi OP aegajalt, kuna 2 mängijat ATVga sõidavad kusagil kaugel, lock-on peale ja ongi -2. RPG on pigem rare tho, ise nägin 1x in ~20 games, aga duoparterniga leidsime vast 4 tki in total.
- Equipment on ideaalselt tasakaalustatud - kipun arvama, et most OP on 9Bang flash, aga enamjaolt on equipment situatsioonipõhine.
- Lootimine laipadelt on täiesti masendav. Kui võtta Blackout ja 2 peamist konkurenti, siis PUBG lootimine parim, Fort 2nd ja Blackout 3rd, sest lootimiseks pead istuma kohapeal, aru ei saa hästi mis on TAB-i hoidmata jne.
- Inventory management ka kehv - relvade järjekorda vahetada ei saa (päris kindel), asju teise järjekorda ka panna ei saa, kasutatud perkid võtavad inventory sloti ära (1 perk = 1 slot, isegi kui perk kasutuses).
- Vehicled kahtlased - liiguvad liiga kiirelt ning kusjuures, mängija liigub ka liiga kiirelt. Vehicledel veel see probleem ka, et ei saa vehicle "enterida" ükskõik kust ümbert. Näiteks kui tahad ATV-l Passenger istmele ehk taha istuda, siis pead vehicle taha minema ja seal vajutama vastavat klahvi.
- Ei mõista vähemalgi määral, mis on RC Car eesmärk Blackoutis. Tundub olevat tavaline mänguauto, mida kasutada, et enemysid spottida. Ei ole lihtsalt väärt pingutamist.
- Map on väga hea, ent pole veel täiesti ära tabanud neid "remake" osasid, kuna mapi osad, mis kuulusid väljapoole play aread, on ka nüüd sisse võetud.
- Armor on jätkuvalt ebameeldiv ning ekstreemselt demotiveeriv - ma lähen gunfighti, mul armor ja tal armor, aga kohe kui armori ikoon ette tuleb, on selline tunne nagu kindlalt juba see kaotatud ja ta peaks chokema, et ma võidaks gunfighti.
- Attachmentid on kehva loogikaga - scopede vahetamine kitsas, kuna kindlatel relvadel on need MARS-disainiga sightid kaasas nagu ABR-223 ja Swordfish, teistele relvadele ei sobi Extended Mag jne. Tekitab kitsaid kohti, kus tõstan asju ümber paarkümmend sekundit, sest arvan, et ma teen midagi valesti.

Üldiselt öeldes kui multiplayer ei tekitanud mingit soovi mängu osta, siis Blackouti puhul võib isegi mõelda ostmisele, kuna siin on väärtust olemas. Ma usun, et potentsiaal on siin suur, kui nad teevad uue mapi mingi hetk, kus on veel rohkem remade mappe.

Tänud oma mõtete eest aga enne ostmist ma soovitaks kindlasti ära oodata BF V Battle Royale. Mind millegipärast kõidab BF V oma rohkem. COD BO 4 betat mängides ei meeldinud absoluutselt see mängu tempo, mis oli ajuvabalt (loe: ebareaalselt) kiire.
Aga eks ma kindlasti proovin seda. Ja siis oskan kah ehk miskit sekka öelda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.09.2018 12:44:57 vasta tsitaadiga

Minidivine, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 15.09.2018 20:02:38 vasta tsitaadiga

Lasin veidi veel - ei saa eriti aru mis particle effecti nad on kasutanud siin rehvide all. Kui tee peal sõidan, siis pritsib vett? Või peaks see smoke olema? Ja seda oli eile ka, lihtsalt läks meelest mainida. https://gyazo.com/eff5c5c9608e5a4b1343bc5b7f0a797b Renderimine distantsil on ka aegajalt päris kehv - vesi "vilgub" kordamööda vee visuaali ja musta kasti vahel.

Max ammot peaksid nad küll tõstma, sest duodes/quadides koguaeg saab otsa, kuna lased 20-25 shotti, tabad vb 3, nad healivad täis ja läheb uue ringiga.

Serverid olid ka kohe hommikul ilgelt pasad, sellised 3-4 sekundilised freezid tulid ette.

Edit: Vot nüüd läheb juba koomiliseks ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 15.09.2018 20:27:46 vasta tsitaadiga

Raske oelda aga actually pretty cool aka polished version of PUBG. Bulletsponge hea, camperid eisaa vossi sees campida, lootimine vajab kull mudimist seesuhtes muidu ok aga kohapeal eisaa kaia edasi tagasi...
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2018 21:04:17 vasta tsitaadiga

Tegin just paar mängu. Gameplay sama sitt nagu MP-ski. Uninstall. Jumal temaga. icon_smile.gif
Pole seal mingit bulletsponget. 2 kuuli ja olin surnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 15.09.2018 21:16:51 vasta tsitaadiga

Proovisin siis selle uue black ops BR ka ära. Graafika suht ok kuigi muru oli selline meh. Suur põõsas oli nagu kivirahn, läbi jalutada ei saanud ja põõsasse varjuda ka ei saanud . Ingame loot menüü oli viletsapoolne. Enne kui said seal toimetama hakata pidi hiirekliki tegema, et muutuks aktiivseks. Minikaardiga sama lugu. Aga sellest tuleb kindel ost ma usun.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 16.09.2018 13:14:18 vasta tsitaadiga

Sain siis ka ostatud 1,5 euri eest open beta võtme ja ütleme et üllatavalt HEA. Et kuu aja pärast võib PUBG minna koju asju pakkima, sest see on tõesti vinge!
Endal juhtus ka naljakas bugi, aga asi beta alles et.... icon_smile.gif


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 19.09.2018 19:15:13 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 19.09.2018 19:43:10 vasta tsitaadiga

Koige naljakam on see, et ma ma olen r2ige butthurt ja vingats kui hitreg pekkis. Kuid hetkese mangutundide kohta mida ma tokisisin ei t2heldanud ma yhtegi icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.09.2018 09:33:07 vasta tsitaadiga

Tundub korralik diil, 25 rahhi päris hää soodukas
https://www.hrkgame.com/en/games/product/call-of-duty-black-ops-4-digital-deluxe/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2018 10:11:18 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Tundub korralik diil, 25 rahhi päris hää soodukas
https://www.hrkgame.com/en/games/product/call-of-duty-black-ops-4-digital-deluxe/

Mul näitab küll hinnaks 72.66€.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.09.2018 10:15:53 vasta tsitaadiga

ca 25 raha soodust tavalisest 99 hinnast icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  COD: Black Ops 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.