Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2018 19:37:04 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Aga milleks pre-order teha? väljalaskmise päeval ja peale seda peaks ju odavamaks minema


Because I can? icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.09.2018 20:05:50 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Etz kirjutas:
Ise igatahes jätan oma pre-orderi jõusse, koos asjaliku squadiga on päris okei mäng, isegi kui mängida koos võhivõõrastega (kes asja tunnevad) ja teamspeakita... thumbs_up.gif


Aga milleks pre-order teha? väljalaskmise päeval ja peale seda peaks ju odavamaks minema
preorder originis ei muutu odavamaks, ja isegi, kui peaks muutuma, siis raha võetakse alles viimasel momendil ning ka siis saab veel kuni 48h pelada ja refundida

rotikast ostmine on see kahtlane dela, et raha tagasi ei saa, kuna refundimist ei võimaldata icon_idea.gif

selle ka ise olen eelistanud aastaid VPNiga originist ostmist, nüüd veel origin access premier

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.09.2018 00:12:46 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif 1:54


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 01:30:16 vasta tsitaadiga

Ehhee, ka dice tunnistas et custom stuffidega mindi üle vindi
https://wccftech.com/battlefield-v-dialing-back-customization/
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 01:31:33 vasta tsitaadiga

Gap, lol, suht palju asju ikka avastamata, nt., et naati tagasi loopida saab. Aga suur osa videotest oli konsoolidelt, sellepärast vast igast taolisi asju ka ei näinud. Vee transition oli kõva & see maapinnast läbi kukkumine kammis.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.09.2018 07:54:41 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Aga milleks pre-order teha? väljalaskmise päeval ja peale seda peaks ju odavamaks minema


Because I can? icon_lol.gif


Ei loomulikult ma ei kahtlegi selles et sa ei saa või midagi muud. Ma saaks ka ei ole probleemi, aga ma lihtsalt ei näe mõtet sellel mingisugust. icon_rolleyes.gif


@Libe Ma näiteks olen kõik oma võtmaed soetanud läbi selle lehekülje https://www.allkeyshop.com siiani pole ühtegi muret veel olnud.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 09:00:24 vasta tsitaadiga

Pahandus80, mina igatahes näen.
Ühe korra elus sai mängu key võetud ühest nurgatagusest poest, tulemuseks oli see, et mängima sain kuu aega peale teisi, sest asi lõppes, peale pikka jauramist, raha tagasi ja ikkagi Originist ostmisega.

Peale seda leidsin, et koonerdamine pole kokkuhoid ja see säästetud 10-15€ ei ole seda närvikulu lihtsalt väärt.

Samuti ma ei saa aru, miks see sulle sellist muret valmistab, ega ma seda sinu raha eest ei pre-orderinud... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.09.2018 11:24:21 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Pahandus80, mina igatahes näen.
Ühe korra elus sai mängu key võetud ühest nurgatagusest poest, tulemuseks oli see, et mängima sain kuu aega peale teisi, sest asi lõppes, peale pikka jauramist, raha tagasi ja ikkagi Originist ostmisega.

Peale seda leidsin, et koonerdamine pole kokkuhoid ja see säästetud 10-15€ ei ole seda närvikulu lihtsalt väärt.

Samuti ma ei saa aru, miks see sulle sellist muret valmistab, ega ma seda sinu raha eest ei pre-orderinud... icon_lol.gif


Ei absoluutselt ei valmistagi muret, sa oled nüüd väga valesti asja tõlgendanud. Veel vähem olen ma tahtnud oma nina sinu rahakotti toppida. Ma pole veel pikki näppe saanud nende asjadega õnneks. Seepärast vist ei oska ka muret tunda ja karta. Kuu aega hiljem said sa mängima siis võtme viivituse pärast või mäng ei aktiveerunud? Igatahes sain oma küsimustele vastused.

Meeldivat päeva sinulegi thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 13:03:07 vasta tsitaadiga

Ma olen kümneid keysid ostnud ja vaid ühe saidiga probleeme olnud - üllatus-üllatus, eestlastega icon_biggrin.gif
Allkeyshopis oli kõige odavama kohana listitud (1€ 4€ asemel) ja key oli invalid, saatsid uue, ikka invalid. Kuidagi supporti esindaja tõttu tundus, et kohalikud tegelased ja lähemalt uurides tuli välja, et oligi. Sain raha tagasi ja selleks ajaks oli kallimast kohast juba key sees - oli üpris tüütu, ent sääst ikka väärt kokkuvõttes.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 13:13:06 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Kuu aega hiljem said sa mängima siis võtme viivituse pärast või mäng ei aktiveerunud? Igatahes sain oma küsimustele vastused.


Esimese võtme sain 2 nädalat peale tellimist (küll olid võtmed otsas, küll miljon muud häda), võti invalid, sain uue, ikka invalid, kolmandat ei tahtnud ja raha tagastamiseks läks neil veel nädal.
Vahepal aga viskas rihma maha ja ostsin taaskord Originist ära, üllatus üllatus, ei mingit jama... icon_smile.gif

Peale seda pole enam viitsinud väljastpoolt Steami ja Origin tulevate asjadega jaurata.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 12.09.2018 13:17:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 13:13:59 vasta tsitaadiga

Kust ostsid? Kas vaatasid ka ostukoha suhtes a'la review'sid, jne.? Üldiselt võib tekkida jamasid jep ja see peaks olema säästu sisse kalkuleeritud, ent siiski erandid, ütleks.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 13:16:31 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kust ostsid? Kas vaatasid ka ostukoha suhtes a'la review'sid, jne.? Üldiselt võib tekkida jamasid jep ja see peaks olema säästu sisse kalkuleeritud, ent siiski erandid, ütleks.


G2Play oli vist (kõik kiitsid, ka siin foorumis), sellest on juba nüüd aastaid, Battleffield Bad Company 2 key oli.
Ja nagu kirjutatud sai, see sääst ei olnud seda närvi ja ajakulu väärt. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 12.09.2018 13:21:06 vasta tsitaadiga

+1 et kümneid võtmeid ostnud Allkeys kaudu ja pole vähimatki probleemi olnud... ainuke probleem on olnud Euronicsiga kui viivitasid füüsilise koopia kätte andmisega icon_biggrin.gif
Praegusel ajal võibla ka see võtmemajandus efektiivsemaks saadud.


viimati muutis Arx07 12.09.2018 13:22:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 13:40:15 vasta tsitaadiga

Jep, ega 3€ (ärajäänud) sääst polnud ka seda väärt, et kohalike keymüüjatega vaielda ja jaurata (eriti tüütu oli tõestada, et kaamel pole), ent kokkuvõttes vaadates kõikide tehingute säästu ja fail-protsenti, ütleks, et väärt. Eks see ole nagu netist tellimine vs. poest ostmine või kohalikust võrgust ostmine vs. mujalt maailmast tellimisega, jne. Kes viitsib vaeva näha ja kohati ka riskima, siis säästab.

Arx07 kirjutas:
ainuke probleem on olnud Euronicsiga kui viivitasid füüsilise koopia kätte andmisega icon_biggrin.gif

See näitab ilusti ka, et erandeid on igalpool ja said vb. esmakogemusega vitsa kohe enam ei usalda, kuigi vb. oleks okei. Eks elu viskab ikka igalepoole oma erroreid ka icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.09.2018 13:51:30 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Kuu aega hiljem said sa mängima siis võtme viivituse pärast või mäng ei aktiveerunud? Igatahes sain oma küsimustele vastused.


Esimese võtme sain 2 nädalat peale tellimist (küll olid võtmed otsas, küll miljon muud häda), võti invalid, sain uue, ikka invalid, kolmandat ei tahtnud ja raha tagastamiseks läks neil veel nädal.
Vahepal aga viskas rihma maha ja ostsin taaskord Originist ära, üllatus üllatus, ei mingit jama... icon_smile.gif

Peale seda pole enam viitsinud väljastpoolt Steami ja Origin tulevate asjadega jaurata.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Nii palju kui mina kuulnud olen siis G2A-st soovitatakse kaarega mööda minna. Minul on siiani selle kohaga ka õnneks positiivsed kogemused kuid rohkem ma nendega ei katsetata ka igaks juhuks.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2018 21:35:57 vasta tsitaadiga

Info kokku kogutud milliseid muudatusi peale betat võiks oodata:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 13.09.2018 22:25:33 vasta tsitaadiga

Nii palju siis petturite vastasest süsteemist ja mängust
https://www.youtube.com/watch?v=mKd2oNfHgU8&t=77s

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.09.2018 22:27:29 vasta tsitaadiga

Pahandus80, ei ole puhta skilli vennad ju icon_smile.gif ei tegelt haiged lambad icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 14.09.2018 09:35:34 vasta tsitaadiga

Dice loobub paljudest kasutajatele mitte meeldinud customizationitest. Selline uudis siis. Keskendutakse rohkem ajastikku sobivatele customizationitele.
https://twitter.com/BFBulletin?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor
Lisaks leiab sellelt lehelt pidevalt uut infot erinevate Battlefieldide kohta.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 11:11:38 vasta tsitaadiga

Krt ei taha neid üldse enam uskuda. Võtsid konksu ja midagi veel hullemat millest me midagi ei tea ära ning nüüd väidavad, et võtsid omast arust "paljud" asjad ära.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 14.09.2018 11:57:20 vasta tsitaadiga

Mis aja limiitide paigaldus ja kommentaaride kustutamine käib?
Ei elagi sõnavabas Eestis?

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 14.09.2018 11:58:18 vasta tsitaadiga

Karl P. kirjutas:
Krt ei taha neid üldse enam uskuda. Võtsid konksu ja midagi veel hullemat millest me midagi ei tea ära ning nüüd väidavad, et võtsid omast arust "paljud" asjad ära.

Pandav chick on ikka ww2 mängu kaanel, seega ei saa tõsiselt seal midagi võtta.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 12:21:39 vasta tsitaadiga

Aint odava editioni karbil on naise pilt, kallimal deluxe pildil ikka mehe pilt icon_lol.gif ju arvestati palgalõhega
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.09.2018 11:18:56 vasta tsitaadiga

Proovisin ka Betat, hakkas meeldima. Vähemalt OP lennukid ja mortar cam-ga(permaban saab sellise cheat eest mõnes tõsisemas MP mängus) Artillery Truckid olid välja jäetud. Tank roll oli väga lähedane päriselule, 100KD ratiot sellega enam ei tee kusagil mapi teises otsas kämbates, aga jalaväe toega punkti võtta, siis täitis rolli ilusti. Tanki nägid, siis panid liduma ikka. Squad midagi mõikas, siis üksiku tanki sai ilusti maha.

UI oli küll tobe. Eriti see peale surma saamist ekraan, vahi kusagil mõttetult põõsas kükkavat meeskonnakaaslast kui peaks käsitsi mõne spawn pointi hoopis paika panema... Üldiselt olid kõik menüüd üritatud võimalikult ära peita ja raskesti kättesaadavaks teha.

Mängustiil iseenesest meeldis, kui liikumise ja rohkem puusalt tulistamise peale tehtaks, siis oleks täitsa järglane Wolf: ET.

Conquest mängustiilist niipalju, et suht lihtne ära tabada- kui hoiad keskvälja, siis saad ise kõigis suundades rünnata, kui hoiad tiibasid ka siis saad liini hoida ja vajalikust küljest peale pressida. Kui ainult ühte punkti hoiad, siis saadki igast küljest sisse, ka selja tagant. Jagu peaks siin töötama õigesti, vähemalt 1 peaks koguaeg seljatagust katma, siis ei oleks üllatusmoment nii suur.

Jama on selles, et nüüd olid snaiprite asemel kõik STG peal ja meedikuid ikka polnud. Ja hoolimata sellest, et meeskond oli assaulte täis, närust tanki ikka keegi maha ei võtnud. Ise meedikuna peale joostes põlnd nagu midagi tanki vastu teha...

AMD ja i5 peal jooksis mäng ikka suht kehvalt, aga YT videosid vaadates, siis isegi i7 ja 1080Ti kukkusid p..... päris tihti...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2018 13:34:41 vasta tsitaadiga

a) Lennukid olid liiga nõrgad, imo.
b) UI suhtes nõus, kuigi surmasaamise ekraan oli okei ja mõistlik, kuigi selle skip võiks olemas olla, ehk - ajalise võiduta.
c) "kui liikumise ja rohkem puusalt tulistamise peale tehtaks" - soovid veel rohkem rushi? Kiiremat mängustiili? Ise pelasin eile üle tüki aja korralikult PUBG'd ja tõdesin, et kuigi BFV oli huvitav ja WW2 on alati mängudes nauditav, siis mujaoks liiga palju arutut ja tuima pealejooksu-respawn-pealejooksu. Kui BFV's tuleks Search & Destroy vm. raundidepõhine (ühe eluga, ressimised olemas) mode, siis oleks asjal mujaoks kõvasti rohkem jumet. Omal ajal sai esimest CoD'i korralikult grinditud, just S&D mode'i, sest seal oli mingisugune pinge ka, erinevalt hakklihamasinatest. Ka UO lisapakk sellele oli hea.
d) Suured küsimärgid tekkisid jooksmise kohapealt, ent taipasin profiilist monitori vaadata ja 1440p peal vb., kuigi FuryX peaks 290'st parem olema ja Ivy ja Sandy'st nõksa ees (kuigi mul 4,5GHz vs. su 4,2GHz). Ise pelasin 1080p ja kõik HIGH peal ning suhteliselt pidev 60FPS locked. Jooksis väga hästi selle raua (2011. a. prose ja 2013. a. GPU, mõlemad high tieri alguses, võib öelda, vast) kohta. Prose/GPU kasutust ka jälgisid?

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.