Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.03.2019 10:59:01 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Keegi Firestormi viitsib teha? Üksi väga nutune, 4 meest rühmas ja kõik panevad erisuunas jooksu. Ravimi võime võiks vähe parem olla, üks süst ja elud täis, muidu tuleb selline narkomani tunne peale:))


Firestormi saab ju SOLO modes ka mängida? Siis pole muret, et squadi kaaslased kõik nelja ilmakaare poole laiali jooksevad.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2019 11:57:29 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Keegi Firestormi viitsib teha? Üksi väga nutune, 4 meest rühmas ja kõik panevad erisuunas jooksu. Ravimi võime võiks vähe parem olla, üks süst ja elud täis, muidu tuleb selline narkomani tunne peale:))

Võib küll, lisasin.
EDIT: Juba olid origin listis icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005




sõnum 01.04.2019 00:46:02 vasta tsitaadiga

MAtchmaking squadide jaoks on üsna kohutav, tihti ootad ala 3 min ja ikka ei leia ja lähed siis kahese squadiga neljaste vastu.

Kes on huvitatud võib lisada Originis, et saaks full squadi kokku. Kasutaja: Antti22_EST
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2019 14:54:36 vasta tsitaadiga

Kuskilt saab mängijate arvu ka vaadata? Puhtalt Firestormi osas.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 01.04.2019 15:12:55 vasta tsitaadiga

rmc, huvitaks ennastki, et palju BR fänne see ligi tõmbanud on. Kui huvi suur ja püsib siis ehk on loota tulevikus edasisi arenguid asja suhtes. Isiklikult loodaks "hardcore" game mode thumbs_up.gif
Hetkel ainuke asi, mis kohati pinda käib on see, et level 3 armoriga vendasid peab ikka vihaselt laskma enne kui surma saab. (Ja noh laibalt lootimine on ka suht keeruline kohati)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2019 15:33:45 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
rmc, kas originis mitte 10h trialit ei saa teha? Teine variant origin access ligi võtta, see oli kas 4 või 5 euri kuu, saab piiramatult mängida/proovida kõiki origini mänge.

Mul eile oli kuidagi parem kogemus Firestormis kui üleeile, ei tundunud nii fast-paced enam. Ma küll meelega hüppasin ka mapi äärde, vaikselt tuleringi kahanemisega liikusin kaasa.


Arx07, su vana kommentaar jäi postitamisel kahe silma vahele & trialit ei saa, vähemalt ei leidnud seda. Võid teada anda kui kuidagi saab icon_smile.gif. Accessiga ei viitsi jaurata vast, kuigi variant.
Eks asukohtadega saab valida mängu stiili ka, ent suuresti jääb asi siiski samaks.

Playerbase'i osas arvan, et võtab pigem BF'i mängijaid ära kui muudest BR'idest. Hea näide siitsamast:
jules kirjutas:
rmc, BR kogemus sisuliselt puudub, 5h ehk igaüht. Ei ole kuidagi käima saanud ning isu ainult nänni otsida pole olnud. Siis võtaks juba mõne RPG ligi. Firestormis aga esimene vastane keda nägin, sai maha võetud ning tunne kohe olemas esimesest raundist. Eks oma osa on et ma olen BF'i mängudesse ebanormaalselt palju oma aega elust kulutanud... icon_neutral.gif


See mängustiil on ikka määrav. See on ikka neile, kellele BF'i stiil meeldib & tahaks ka BR'i.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 01.04.2019 15:51:07 vasta tsitaadiga

rmc, ma tean, et BF1'ga ma tegin trialit ja lõpuks ei ostnudki peale 8h testimist(2h jäi reservigi). Aga võimalik, et trialit sai tänu accessile(vahelduva eduga mõned kuud võtsin seda accessi).
Ja noh BF vs Firestorm on minu jaoks ikka täiesti erinevad asjad, ükski BF game mode mulle huvi ei paku eriti - lihtsalt hakkab ruttu igav. BF5 kokku olin ca 2h vist mänginud siiamaani, nüüd ilmselt juba üle 10h Firestormi teinud. Eks iga BR oma nägu, aga isiklikult näiteks PUGBi ei plaani küll enam tööle panna kui seal just meeletut arengut füüsikas/gameplays ei peaks tulema. Ehk siis mina kuulun sellesse gruppi, kes läks pigem mingi teise BR pealt üle Firestormile.

Kindlasti paljudel jääb eelarvamuste tõttu asi proovimata ja mõni põhimõtte pärast juba ei proovi/osta. Kui mul Origin Premier Accessi ei oleks siis oleks 80% tõenäosusega ise ka selle Firestorm proovimata jätnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.04.2019 15:59:53 vasta tsitaadiga

Sai ka ära proovitud FS kuna PremiumAccess käib veel(ja Anthemist sai isu täis).
1 kord hakkasin kohe noaga SMG vastu, rejoin, 2x olin 2 klliga 1 4st ellujääjast, loomulikult pidi mäng kokku jooksma:p
1x hakkas veel hästi minema ja jälle BSOD(pc OC vist kalab).

Aga üldiselt lõi ikka pulsi kõrgeks kui tulemüür seljataga sahiseb ja viimaste Robinsonide seas oled.
BFV cheaterid ja mõttetu autobalance tüütadid ära, aga siin võiks solot isegi teha, või kui kampa lüüa, siis sobils ka.
BR pole enne proovinud, aga mis BFFS juures meeldib on metsatulekahju mõte, tundub loogiline.

Mul üeaks 8 kutset vist veel olema Originis(kui see kehtib enam- rmc kasutajale suunatud)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2019 17:55:51 vasta tsitaadiga

Arx07, huvitaks PUBG füüsika/gameplay osa muutmisevajadus, sest ma näen, et see on just väga hea seal. Aga eks see PUBG teema pigem ja siin OT.
AGA, ma tegin järelduse selle põhjal, mis mul BETA kogemusest + varasemate BF'dega kogemustest on ning vaatasin sinna otsa veel videoid-hinnanguid, jne. ja tundub, et adekvaatne icon_smile.gif. Muarust võiks nad mingi tunni proovida anda nt. või kaks. Kõigile.. ja siis Accessiga rohkem.

Vael, seal rejoin on? PUBGs jõuan tagasi joinida kui crashib.
Mis see kutse endas kätkeb? Ma võtaks 4tk nt. ja prooviks ära tüüpidega.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.04.2019 16:02:55 vasta tsitaadiga

Rejoin puudub, samas kui surma saad saab suht kähku quit ja järgmine sessioon. Oma võlu on mängul, aga igavaks muutub. Squadis ei leia enne firestormi kedagi, solos on madistamist isegi rohkem. Squad jälle taktikalisem.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 02.04.2019 17:48:28 vasta tsitaadiga

kel huvi mängida ja mängukaaslaseid soovib leida siis EBV-s (TS - ebv.ee) suht igapäevaselt inimesed ees ootamas.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2019 17:56:33 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Rejoin puudub, samas kui surma saad saab suht kähku quit ja järgmine sessioon. Oma võlu on mängul, aga igavaks muutub. Squadis ei leia enne firestormi kedagi, solos on madistamist isegi rohkem. Squad jälle taktikalisem.


Mõtlesin just, et kui arvuti või mäng crashib, vms., siis lükkad käima taas ja pakub, et liitud eelmise mänguga uuesti.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.04.2019 11:02:30 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Vael kirjutas:
Rejoin puudub, samas kui surma saad saab suht kähku quit ja järgmine sessioon. Oma võlu on mängul, aga igavaks muutub. Squadis ei leia enne firestormi kedagi, solos on madistamist isegi rohkem. Squad jälle taktikalisem.


Mõtlesin just, et kui arvuti või mäng crashib, vms., siis lükkad käima taas ja pakub, et liitud eelmise mänguga uuesti.


Kas oled nüüd selle Firestormi ära proovinud? Kuidas tundub võrreldes teiste Battle Royalidega?
Ma sellepärast küsin, et mäletan, et sa PUBG vist palju mänginud?

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2019 14:13:37 vasta tsitaadiga

No ca 50h nüüd lastud.
Minu jaoks uue mänguga joinimine küll kiire protsess pole. Saan aru, et loading timed inimestel erinevad ning mõnel võibki kuluda 1m+ joinimiseks, kuid suht neetud on passida ca 3-4min mängude vahel. Eriti, kui squadiga mängid ja kohe alguses kukute. Mõnikord kulunud isegi 4-5 korda, et saaks normaalselt enam-vähem terve squadiga geared up ilma, et 2-3 tükki ära sureksid. Eks see sõltub paljuski taktikast, kuhu maanduda, kuid vahel ei näegi isegi vastaseid landimas samasse kohta.
Pigem eelistaksin ajalist revive-i nö Enemy Territory stiilis gibbile, et squadil oleks parem võimalus elustamiseks. Eks sellel ole ka miinuseid ja plusse. Vigasena roomamise funktsioon muidugi äge kuigi kasulik ainult siis, kui kukud kuskile peitu ning pole päris vastase kõrval.
Laipadelt looting muidugi veidi pekkis, kuid olen siiani hakkama saanud. Eks nad pidid ka seda muutma.

Kõige rarem Bren gun siiani vist kõige vahvam asi, mis kätte sattunud ning koheselt ka 10 killi tootis. Tommy gun jällegi kõige vastikum relv mu jaoks. Kasutu avarates kohtades. Tavalised go-to relvad mul STG ning mingi bolt-action. Tavalist MP-d mängides pole enamus relvi vaevunud puutuma, seega huvitav vahel ka midagi muud kasutada.

Solos lihtsam lõpuni jõuda, sest paljudes mängudes ei näe enne isegi vastaseid... Squad mode jällegi tegusam ning põnevam. Juhul muidugi kui tiim alguses ellu suudab jääda.

BR-dest olen ainult Fortnite-i mänginud. Seega võrdlust suurt pole. Mina olen üldiselt väga rahul gamemodega. Korraliku squadiga ikka lust mängida ja südamerütmi häirida. Tavalsit MP-d pole puutunudki peale release-i. Ega vast ei puudu ka enne uue mapi tulekut.

Minu 5 senti.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2019 14:54:54 vasta tsitaadiga

kaido163, PUBG'd olen üpris korralikult mänginud, jah - eilegi sai kaks kana võetud.
Firestormi proovimine jääb hetkel selle taha:
"Hey all, we’re pulling the Refer-a-Friend promotion while we close the Apex Coin exploit. Don’t worry, It’ll be back and Origin Access subscribers still get the coins and the discount."
https://help.ea.com/en-sg/help/origin/origin-access/origin-access-refer-a-friend/

Kui see invite toimima hakkab, siis on plaanis teha neljakesi (squadijagu PUBG mängijaid, kes on BF'i seeriat ka mänginud, BF3 palju) testperiood ja kirjutan kindlasti ka siia.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.04.2019 16:41:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
kaido163, PUBG'd olen üpris korralikult mänginud, jah - eilegi sai kaks kana võetud.
Firestormi proovimine jääb hetkel selle taha:
"Hey all, we’re pulling the Refer-a-Friend promotion while we close the Apex Coin exploit. Don’t worry, It’ll be back and Origin Access subscribers still get the coins and the discount."
https://help.ea.com/en-sg/help/origin/origin-access/origin-access-refer-a-friend/

Kui see invite toimima hakkab, siis on plaanis teha neljakesi (squadijagu PUBG mängijaid, kes on BF'i seeriat ka mänginud, BF3 palju) testperiood ja kirjutan kindlasti ka siia.


Ok. Jääme siis ootama..
Endale iseenesest meeldib, aga eks vahel ajab närvi.. sest BR on ikka aeg-ajalt loterii...ja kui satud kuskile kus midagi head ei ole.. ning siis tuleb keegi ja laseb selga...
Aga vahelduse mõttes päris kaasahaarav.

Muidugi meeldib mulle BF V tavamäng ka.. ja ootan huviga juba uusi mäppe, mis varsti tulema peaks hakkama. Suve esimeses pooles peaks kokku vist 3 mäppi vähemalt tulema.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.04.2019 17:20:47 vasta tsitaadiga

See Premium Access tegemine ka ju tükki küljest ei võta;) kui mäng ei meeldi saab samal päeval cancel panna ja 1kuu midagi muud valikust proovida;)
Dragon Age, Masse Effect midagi ikka leiab;)

Ise Squadiga ei leia madistamist, kui leiabki vastaseid siis Squad ei oska natuke kõrvale maanduda vastastest ja nopitakse kohe maha, siis saad pärast 1 rabelda ja 2killi squad peale, mis ise teinud. Ja ma olen veel suht koba. Solos leiab kohe madistamist ning 4 killi saab ilka täis, enne kui rohelise varustusega roosa vastu lähed;)

No ma ootasin BR rohkem limbos passimist, 1m prelaunchi+natuke mängu otsimist ka võtab aega. Aga noh samas onET-s ka Intermission ja warmup, nii et väga hullu pole. Solo leiab kohe, squadi tuleb mõnikord jah 5 min oodata ja siis tuleb ka mingi error.
Seepärast ongi mõttekam kohe solosse minna;)

Aga tank on küll täis mõttwtu, selle kõige võimsama kaguriga sai pmst HS tehtud ja ainult armor damaged keset ekraani, mitte ühtki killi:p

HUD on tobe ja inventuri tuleks ka kõpitseda, muidu ok.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 03.04.2019 17:28:49 vasta tsitaadiga

Ma soolot ainult proovinud. Arvan, et tänu mapi suurusele ka soolo ilmselt mõttekam valik. Ei ole palju neid suuremaid külakesi ja terve squadiga mingi paari maja kõrvale maanduda pole jumet. Samas tundub ka see mapi suurus petlik olema kohati, lennukist hüpates tundub väike rõngas olema, aga teinekord jookse ikka tükk aega icon_biggrin.gif
Matchmaking soolos siiamaani on alati kokku alla 30 sekundi olnud(ca 50 mängu vähemalt olen teinud vist).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 06.04.2019 10:59:24 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
aim17 kirjutas:
Keegi Firestormi viitsib teha? Üksi väga nutune, 4 meest rühmas ja kõik panevad erisuunas jooksu. Ravimi võime võiks vähe parem olla, üks süst ja elud täis, muidu tuleb selline narkomani tunne peale:))

Võib küll, lisasin.
EDIT: Juba olid origin listis icon_lol.gif


Kellelgi 1 koba vaja juurde, siis ma Wboson;)

Edit:

BFV jooksis siis kokku AMD GPU-ga kui Enhanced Sync oli sisse lülitatud.

Aga mängu enda bugi koha pealt- ajab ikka harja punaseks kui viimseni täiustatud MG maas, kuule 150+, 2 vaenlast jookseb otse peale, täristad magasini tühjaks ja siis avastad, et mingi "nähtamatu" kivi oli ees thumbs_down.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2019 08:36:43 vasta tsitaadiga

https://kotaku.com/every-battlefield-map-ranked-according-to-size-1833956173
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2019 15:06:57 vasta tsitaadiga

Nüüd oleks vaja teised BR mängud ka rivisse panna icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.04.2019 17:25:59 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, miks mõned tegelased hoiavbad Squad mängu sisse minnes rusikaid püsti, mõned viskavad kulpi jne?
Ja mille põhjal Squad Leader valitakse?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 11.04.2019 18:14:13 vasta tsitaadiga

Squad leaderiks saad siis kui spammid "request order" käsklust ja kui squad leader ei anna mingit objekti ründe/kaitse korraldust, siis võidki saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 12.04.2019 21:39:14 vasta tsitaadiga

Mu küsimused käisid rohkem Firestorm kohta;)

Edit:

Eilsest Duo Mode väljas, ehk peaks siis 2-si saama äsada.

Aga noh kui üldse mängida saab, nagu tavaks siis nädalavahetuseks on EA serverid jälle maas: https://help.ea.com/en-us/help/faq/server-status-xbox-live-playstation-network-pc/
annab 504 Gateway Timeout. Huvitav, mis selle serveri staatus siis on? monkey.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 15.04.2019 19:06:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi sellist kombinatsiooni on BFV mängimiseks kasutanud: i3 8100 ja RTX 2070? Sai kaart tellitud, aga prose peale hetkel raha ei jätku, tahaks 1440p resol mängida, veab see i3 üldse välja?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.