Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2019 20:32:23 vasta tsitaadiga

Sain ka 80k ja natuke peale, enne juba peaaegu 40k olemas. Ei teagi mida peale hakata. Ostetavad skinnid on kõik jube inetud ja nagunii tahaks kõike kuldseks grindida mingi hetk. 7 on juba olemas, samas enamus smg'sid pole lvl 10'gi.

Kuldset revolvrit tahaks...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 28.01.2019 12:57:17 vasta tsitaadiga

Veidi uut infot, mida ehk kõik ei tea. Enamus arvavad et teamswitch ei ole Battlefield V võimalik. Ja seda sellpärast, et sellist valikut menüüs ei ole. Tegelikult saab seda aga teha. Kui mängijad joinivad serverisse ja on eri pooltel, siis piisab kui ühelt poolt teha uus squad ja teisel pool olija joinib sinna squadi. Mäng tõstab siis mängijad ühte tiimi kokku. Eile sai seda katsetatud ja täitsa töötas ja seda isegi live roundi ajal.
_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005




sõnum 28.01.2019 13:07:21 vasta tsitaadiga

Squad conquest on täitsa äge, aga kahju, et ainult 3 kaarti. Muutub üsna kiirelt üksluiseks. Ja kuna team balance mehanismi tundub et ei ole, siis päris tihti on üks meeskond teisest mäekõrguselt üle. Kui seal tiimina koostööd ei tee, siis enamasti joostakse üle.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 28.01.2019 20:19:28 vasta tsitaadiga

Homme siis jällegi uus update. Palju vigu ära parandatud. Squadiga joinimine peaks toimima nüüd ka siis kui squad ja server täis. Peaks panema järjekorda. Lisaks palju muudatusi ja täiendusi. Näiteks Panzerstorm mäp on põhjalikult ringi tehtud. Lisatud kraave ja põõsaid ja puid jne. Et jalaväel oleks veidi parem tankide keskel hakkama saada.
_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2019 20:36:42 vasta tsitaadiga

Release notes - http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20190129-01/Battlefield_V_Chapter_2_Lightning_Strikes_Update_29012019_FINAL.pdf

Stug IV tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 28.01.2019 21:57:24 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
Squad conquest on täitsa äge, aga kahju, et ainult 3 kaarti. Muutub üsna kiirelt üksluiseks. Ja kuna team balance mehanismi tundub et ei ole, siis päris tihti on üks meeskond teisest mäekõrguselt üle. Kui seal tiimina koostööd ei tee, siis enamasti joostakse üle.


Selle peal jõudis mu masin ka seda mitmikmängu jooksutada.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 29.01.2019 11:10:43 vasta tsitaadiga

Another butthurt youtuber icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2019 12:13:22 vasta tsitaadiga

Milles see butthurt seisneb? Täitsa õige jutt ju, igapäev iga round on väga scetchy gameplayga tüübid kohal. Custom servusi ka pole kus admin ehk asjadel silma peal hoiaks ja ongi kohati pupu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2019 12:28:57 vasta tsitaadiga

Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises icon_lol.gif

mis aga bf5 sp campaigni puudutab siis eile sai proovitud see siis lõpuks ära lõpetada. mnjah, päris masendav kui on tehtud mingi koht sisse, kust edasi saamine on sisuliselt loterii. noh õnneks see oli kolmas ja viimane nendest "warstorydest" (ja minu jaoks ühtlasi kõige lambim neist kolmest) seega väga pikalt ei viitsinud heietada ja saatsin kogu selle asja pikalt. aga et saaks siis vähemalt näiteks raskusastme ajutisel "titeka" peale keerata, et mingist sellisest absurdikohast lihtsalt edasi minna ja mitte aega raisata...ei saa icon_biggrin.gif 2 osa campaignist oli kokkuvõttes suhteliselt hea isegi, aga jah kui see on nii lühike siis minumeelest võiks pigem juba lihtsalt droppida selle sp, milleks inimesi üldse mõnitada ja aega raisata

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 29.01.2019 23:27:20 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises icon_lol.gif

Aitähh.

Tundub et just sinu jaoks oli vaja jutumärgid panna sõnale "butthurt" ja tegelikult oli see ka mõeldud siinsele JUTUMÄRKIDES nüüd "eliidile". Nende jaoks kõik ainult kiunuvad, tahtsin näha, kuidas asisema venna kriitikale reageeritakse. icon_wink.gif
Ei kuidagi, tundub et "eliit" sai lõpuks ka minu ammusest sõnumist aru siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 29.01.2019 23:33:41 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises icon_lol.gif

Aitähh.

Tundub et just sinu jaoks oli vaja jutumärgid panna sõnale "butthurt" ja tegelikult oli see ka mõeldud siinsele JUTUMÄRKIDES nüüd "eliidile". Nende jaoks kõik ainult kiunuvad, tahtsin näha, kuidas asisema venna kriitikale reageeritakse. icon_wink.gif
Ei kuidagi, tundub et "eliit" sai lõpuks ka minu ammusest sõnumist aru siis icon_smile.gif


Pole aega siin sulle igale postitusele vastata. Me naudime mängu ja uut update. Ja ei lase ennast igast mõtetust jurast segada. Võid kogu oma elu häckerite tagaajamisele kulutada. Sellal kui teised tunnevad mängudest rõõmu.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 29.01.2019 23:58:31 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:

Pole aega siin sulle igale postitusele vastata. Me naudime mängu ja uut update. Ja ei lase ennast igast mõtetust jurast segada. Võid kogu oma elu häckerite tagaajamisele kulutada. Sellal kui teised tunnevad mängudest rõõmu.

Läks seega õigele aderessaadile icon_smile.gif

Reageerida polegi vaja minu postitusele, vaid üleeelmisele sisule, kainelt mõtlevad tegelased leidsid sealt kindlasti oma. Updated ei toida, nagu asisemad vennad seletavad ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 30.01.2019 01:22:01 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises icon_lol.gif

Aitähh.

Tundub et just sinu jaoks oli vaja jutumärgid panna sõnale "butthurt" ja tegelikult oli see ka mõeldud siinsele JUTUMÄRKIDES nüüd "eliidile". Nende jaoks kõik ainult kiunuvad, tahtsin näha, kuidas asisema venna kriitikale reageeritakse. icon_wink.gif
Ei kuidagi, tundub et "eliit" sai lõpuks ka minu ammusest sõnumist aru siis icon_smile.gif


Päris lahe on lugeda, kuidas sa kohe iga kommi peale keema lähed. Ei tea miks?
See pole mingi uudis, ei sulle ega maailmale, et mängude maailmas jäävad häkkerid, kräkkerid alles ja ei kao nad kusagile. Miks sa pidevalt postitad selliseid videosi siia? Isegi olümpia mängudel on leitud dopingu kasutajajaid - vt Sotsi olümpia mängudel juhtunut. Üllatus üllatus esimestel olümpia mängudel oli patustajatele määratud samuti karistused ja häbipostid, kuid sellest hoolimata jätkus "musta maagia" kasutus ja patustajaid. Kas siis ülejäänud sportlased on selles süüdi ja peaksid spordiga tegelemise lõpetama? Või sinu arvates on tegemist on lollide ja rumalatega? On sulle juba korduvalt öeldud, et palun lõpeta teemade risustamine, aga järjepidevalt komistad sama reha otsa. Miks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 30.01.2019 01:29:40 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:


Päris lahe on lugeda, kuidas sa kohe iga kommi peale keema lähed. Ei tea miks?
See pole mingi uudis, ei sulle ega maailmale, et mängude maailmas jäävad häkkerid, kräkkerid alles ja ei kao nad kusagile. Miks sa pidevalt postitad selliseid videosi siia? Isegi olümpia mängudel on leitud dopingu kasutajajaid - vt Sotsi olümpia mängudel juhtunut. Üllatus üllatus esimestel olümpia mängudel oli patustajatele määratud samuti karistused ja häbipostid, kuid sellest hoolimata jätkus "musta maagia" kasutus ja patustajaid. Kas siis ülejäänud sportlased on selles süüdi ja peaksid spordiga tegelemise lõpetama? Või sinu arvates on tegemist on lollide ja rumalatega? On sulle juba korduvalt öeldud, et palun lõpeta teemade risustamine, aga järjepidevalt komistad sama reha otsa. Miks?

Ei maksa laliseda personaalselt minu teemal, BF5 on kõige nõrgem sellest seeriast alates, alates updatedega, bugidega ja lõpetades admin control ja hack free environment-ga.
Laula mis sa laulad, see ei muuda FAKTE !

Minu teemal võis sa valetajast ilakoll üldse moka koomale tõmmata, juba kuid ootan seda hetke, kus minuga hirmsat moodi tahetakse privaatselt suhelda.

Siin räägin mina teemast üldiselt, aga sinukesel on mingi kruvi kuskil puudu teemal mina ja sinu mängu õnn/rahulolu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.01.2019 11:17:29 vasta tsitaadiga

Kuulge, ärge tehke välja nüüd OPollost niipalju. Puberteediaes ongi noortel nii, et hormoon möllab ja iga asja peale ärritutakse. Meenutage oma nooruspõlvegi kasvõi.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 30.01.2019 19:23:31 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kuulge, ärge tehke välja nüüd OPollost niipalju. Puberteediaes ongi noortel nii, et hormoon möllab ja iga asja peale ärritutakse. Meenutage oma nooruspõlvegi kasvõi.


Oleks vaid oPollo esimeses noorusiga’s ,ehk teine noorusiga käimas, et pasundab liiga palju icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 30.01.2019 19:45:27 vasta tsitaadiga

Opollo nördimusest saan aru. Tõesti jama ja tülgastav mängida kui cheater/ hackerid palju. Kõige hullem on kui nad teevad seda targalt, et aru on raske saada. Mitte nagu siin enamus videod ülesse laetud neist, kus on kohe aru saada, et tegu hackeriga. Meil siin olnud ka oma nn."teletupsud" keda kiideti taevani., kui kõva tegija. Aga kui uurid...
Kui aus olla sooviks siin teemas rohkem konstruktiivsemat infot. Relvade, seadistuste ja muu kasuliku üle mis mängus kasuks tuleb.
Kui personaalset vaidlust.
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 30.01.2019 21:46:41 vasta tsitaadiga

Kesse oma teletupsu on siis
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.01.2019 09:06:15 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005




sõnum 31.01.2019 10:06:09 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.


See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 31.01.2019 10:57:03 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
LKits kirjutas:
aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.


See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.


Kahjuks eilegi sai sama kogetud. Olin ainukene meeskonna liige "väikese rühma üritusel - Small Conquest", minu skooriks oli lõpuks 25:3 ja punkti tabelis olin esimeste seas , kuid sellest hoolimata saime 50 punktiga pähe. Vastus väga lihtne, kaua sa jõuad üksi tappa ja tegutseda, kui oma meeskonna liikmed ei suvatse lipude ja positsioonide kaitsmisega/hõivamisega tegeleda jne. Ehk lühidalt individuaalsed oskused meeskonna mängus ei loe .. jordan võib ka mängus visata 60 punkti, kuid kui keegi kaitse eest ei hoolitse siis kaotus on kindel tulema. Või pole nii?

Aim kas oskad öelda selle "teletupsu" nime kellest jutt on? Tunneks ise ka huvi. Opollo'le ei oska ma muud öelda, et keegi astus järjekordselt vasaku jalaga voodist välja. kopp.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.01.2019 11:29:15 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
LKits kirjutas:
aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.


See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
Oot, ei saa aru.

Kui sina tapad 4/5 ja siis tapetakse sind maha, siis tekivad järgnevad küsimused:
1) Kas sinu 4/5 meeskonnast on elus või mitte?
2) Kas sinu suremise tagajärjel on punkt/ala kaotatud?

Kui surnud ja kaotatud, siis ilmselgelt on see tiim kõvem tegija, olenemata sinu personaalsest pingutusest.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 31.01.2019 11:55:04 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
antti22 kirjutas:
LKits kirjutas:
aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.


See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
Oot, ei saa aru.

Kui sina tapad 4/5 ja siis tapetakse sind maha, siis tekivad järgnevad küsimused:
1) Kas sinu 4/5 meeskonnast on elus või mitte?
2) Kas sinu suremise tagajärjel on punkt/ala kaotatud?

Kui surnud ja kaotatud, siis ilmselgelt on see tiim kõvem tegija, olenemata sinu personaalsest pingutusest.


Asi on lihtsamast lihtsam. Conquest punktide arvud on seotud tihedalt järgmiste tegevustega (spawn, kill ja lipude hoidmine). Eelnevalt taheti öelda seda, et kui sinu poolt lasti maha 5 tegelast , siis vastane kaotas sellest ˇ5 punkti. Aga nüüd vastase meedik lasi sinu maha ja asus elustama, siis lõpp tulemus muutub hoopis. Sinu meeskond kaotab 1 punkti (kui sind jäeti surema), aga vastase meeskond ei kaotanud ühtegi punkti sest kõik 5 tegelast elustati ja nemad jätkavad mängimist. Kas oled tähele pannud, et kui kui meeskondade punktide summade vahed on väga väikesed nt 20:10 roundi lõpuks, siis paljud mängijad hakkavad karjuma "FCk dont spawn, please dont spawn etc ..ja keskenduge lipude hoidmisele. Nüüd küsid miks icon_razz.gif. Vastus on lihtne, iga uus spawn tähendab -1 punkti ja iga lipu kaotus vist 1 sec jooksul tähendab samuti -1 punkti. Loodetavasti vastasin sinu küsimusele ja kui eksisin, siis palun täiendage.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 31.01.2019 18:01:16 vasta tsitaadiga

Mitu korda spawnisin mängus nii, et relva näha polnud ja kasutada ei saanud, olin nagu liikuv sihtmärk teistele lihtsalt.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freaker99
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2019 20:30:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Asi on lihtsamast lihtsam. Conquest punktide arvud on seotud tihedalt järgmiste tegevustega (spawn, kill ja lipude hoidmine). Eelnevalt taheti öelda seda, et kui sinu poolt lasti maha 5 tegelast , siis vastane kaotas sellest ˇ5 punkti. Aga nüüd vastase meedik lasi sinu maha ja asus elustama, siis lõpp tulemus muutub hoopis. Sinu meeskond kaotab 1 punkti (kui sind jäeti surema), aga vastase meeskond ei kaotanud ühtegi punkti sest kõik 5 tegelast elustati ja nemad jätkavad mängimist. Kas oled tähele pannud, et kui kui meeskondade punktide summade vahed on väga väikesed nt 20:10 roundi lõpuks, siis paljud mängijad hakkavad karjuma "FCk dont spawn, please dont spawn etc ..ja keskenduge lipude hoidmisele. Nüüd küsid miks icon_razz.gif. Vastus on lihtne, iga uus spawn tähendab -1 punkti ja iga lipu kaotus vist 1 sec jooksul tähendab samuti -1 punkti. Loodetavasti vastasin sinu küsimusele ja kui eksisin, siis palun täiendage.


Varasemates mängudes on alati läinud ticket maha spawnides, seekord on natuke teisiti.
Selles bf-is toimib süsteem nii, et ticket arvestatakse maha siis kui sa sured (ei ole enam elustatav), niiet mitte spawnimine ei anna roundi lõpus midagi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.