Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.11.2018 19:49:19 vasta tsitaadiga

Kuskil sai neid bf5 platoone ka manageerida a hetkel ei suuda sugugi seda kohta leida icon_rolleyes.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 21:20:35 vasta tsitaadiga

20h mänginud nüüd ja ei meeldi. Midagi on seal nii vale kui olla saab.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 21:43:46 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Kuskil sai neid bf5 platoone ka manageerida a hetkel ei suuda sugugi seda kohta leida icon_rolleyes.gif


Kle just kogemata vajutasin valesse kohta, siis tuli igast asju ette, sealjuures ka Platoons. Peamenüüs, üleval vasakul, BATTLEFIELD V ees on kolm triipu, selle peale vajutades!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.11.2018 21:56:28 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
20h mänginud nüüd ja ei meeldi. Midagi on seal nii vale kui olla saab.


Pole jah päris see kui mängida nt. Narvik mapi ja 90% on hiinlasest naistegelased…. gg võrdõiguslikus icon_smile.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 14.11.2018 22:52:34 vasta tsitaadiga

Kellel m2ng katkeb, olge kenad vaadake yle oma videokaardi driverid ja tehke neile re-installi. Soovitus, oleks kasutada DDU tooli vanade driverite eemaldatakse. Küll leiate ise internetist kui huvi . Ise leidsin ja parandasin crashi uute driverite installiga, windows event logist leidsin, et nvidia dll on katkine ja vajas parandust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.11.2018 22:57:41 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Kellel m2ng katkeb, olge kenad vaadake yle oma videokaardi driverid ja tehke neile re-installi. Soovitus, oleks kasutada DDU tooli vanade driverite eemaldatakse. Küll leiate ise internetist kui huvi . Ise leidsin ja parandasin crashi uute driverite installiga, windows event logist leidsin, et nvidia dll on katkine ja vajas parandust.



Link: https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 23:09:23 vasta tsitaadiga

mis pull on anticheati mängul pole:D?
tänases alates igas serveris kus mängisime oli vähemalt 1 häkker:S
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 23:10:47 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
mis pull on anticheati mängul pole:D?
tänases alates igas serveris kus mängisime oli vähemalt 1 häkker:S
vids or never happened
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.11.2018 09:27:30 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
mis pull on anticheati mängul pole:D?
tänases alates igas serveris kus mängisime oli vähemalt 1 häkker:S


Mul oli kaks imelikku asja mängus.
1. Vastane lasi läbi maja seinade pidevalt. 2x üsna pikalt jälgisin millega tegu. Ma kill logi ei jälginud, kas ta kellegi maha ka lasi, aga imelik trasser oli ka taga, kui seda tegi.
Ei taibanud lindistama panna. Järgmine kord panen, kui seda näen.

2. Minu squadis üks mees viskas pmst keset tänavat pikali prone'i ja kõmmutas vastaseid. Ei olnud mingi glitch, et ühes suunas, vaid rahulikult sihtis ja kõmmutas.
Mitmeid kordi jooksid vastsed selle positsiooni üle ja kõik tõmmati maha, v.a see mees, kes nende jaoks mingil moel nähtamatu. Spawnisin mitu korda tema peale - ikka ja jälle üks sama positsioon ja prone'is. Ja kõmmutab vastaseid paremale ja vasakule.
Pidanuks ka filmima, et mis toimps ja ta K/D vaatama, mida kahjuks jälle ei teinud, aga järgmine kord parandan vea.
Mõlemad olid samal mapil, sorri et nime ei suuda veel manada: üsna close combat map, majade vahel ringi jooksmine, sadam, mingi madalmaade värk vist.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 09:30:08 vasta tsitaadiga

Rotterdami mapist räägid
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.11.2018 12:04:58 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Rotterdami mapist räägid


excatly!


Mul hetkel meeldivad mapid, kus on pigem close quarter fighti rohkem või linnaosad, kus saab ringi möllata. Mehi üles upitada ja siis majade vahel peitust mängida. SMG teeb lähedalt hea töö ka.

Medicuna on üsna raske SMGga medium+ distantsi pealt pihta saada.

Soovitusi? [ära mängi meedikut icon_biggrin.gif ? ]
Scope'i panen suurematel mappidel nii suure kui võimalik pmst.
Suomi KP/-31 on muidu mõnus relv, aga kui on ikka suuremad lagedad alad, siis ega väga ei tööta.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 15:07:29 vasta tsitaadiga

Ertai, Medicutel on SMGd väga underpowered, DICE ka kinnitas et probleem olemas ja kavatsevad SMGsid natuke kohendada et nad väheke võimekamad oleksid.

Kui lennukitega pole lennanud siis olen olnud assault/light infantry. Volkssturm relv mis kohe alguses olemas on juba väga võimekas. Kui Sturmgewehr 44 käes siis muidugi hakkab kille tulema nii mis kole. Isegi snaipreid saad eemalt üksiklaskudega väga edukalt vigastada/maha lasta.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.11.2018 16:02:52 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ertai, Medicutel on SMGd väga underpowered, DICE ka kinnitas et probleem olemas ja kavatsevad SMGsid natuke kohendada et nad väheke võimekamad oleksid.

Kui lennukitega pole lennanud siis olen olnud assault/light infantry. Volkssturm relv mis kohe alguses olemas on juba väga võimekas. Kui Sturmgewehr 44 käes siis muidugi hakkab kille tulema nii mis kole. Isegi snaipreid saad eemalt üksiklaskudega väga edukalt vigastada/maha lasta.


Jube imelik. Lugesin, et betas olla SMG KSP OP olnud ?
Assaulti relv on päris käbe jah, samuti supporti oma samuti.

Aga jah - selle asemel, et SMGsid upgradega.. andke mingi semi-automatic rifle vmt.. ei pea ju ainult smg-d olema.
või ma olen millestki valesti aru saanud? olen olemas, tulemas?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.11.2018 22:01:17 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=lurzL-D3yV8

BFV RTX benchitud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 16.11.2018 14:45:57 vasta tsitaadiga

keegi bfv soovib teha?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Online

sõnum 16.11.2018 15:05:49 vasta tsitaadiga

Mäletate BF3 ja BF4 aegu kui HV-l oli oma server, mis puupüsti täis oli. Vot olid ajad, ehk järgmise osaga selles seerias tuleb sama.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 16.11.2018 15:31:42 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Mäletate BF3 ja BF4 aegu kui HV-l oli oma server, mis puupüsti täis oli. Vot olid ajad, ehk järgmise osaga selles seerias tuleb sama.


Vaevalt, et tuleb.

Mäletan ET’st ja CoD4 promod oma server kus läksid õhtu sisse ja toksisid omadega. Tänapäeval on quickmatch kus mängid anonüümselt oma paar raundi ja alt f4.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 16.11.2018 17:17:52 vasta tsitaadiga

Tanki kuulipritsi otsas istud siis ei taha sihik aimida ja torn ei liigu ka korralikult, käsi hoiab ka jumal teab kust kohast kinni. Aga närvi ajavad need sepad kes jooksevad tesitest üle ja kui üritad siis aidata nad ei suvatse isegi su tegevust katta, et sind vaenlase eest kaitsta. Rasketehnika ja kahurid jäetakse baasi ja pannakse leekima, selle asemel, et need ka kuhugi väljakule maha paigutada. Kõige rohkem ajab see närvi, et mg34 ei saa koos endaga kuidagi maasse kaevata, kogu aeg lase ringi nagu ussike icon_smile.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 16.11.2018 18:11:13 vasta tsitaadiga

Eelnevalt keegi mainis, ootamatult üllatuslikult saadakse seina taga pihta ja surma. Isegi olen seda kogenud B5,BF1 ja BF4 mängides korduvalt. Enamus juba teab, et puidust uste, seinte ja liivakottide taha varjumine ei anna teile BF5 100% garantiid. BF5 on kasutusel rida erinevaid relvi, mis eelnevalt mainitud takistustes osaliselt kuule läbi lasevad ja võite ootamatult pihta saada. icon_eek.gif. Aga kui see siiski teie küsimustele ei vasta kuidas siis edasi. Üldplaanis enamus inimesi küsib endalt, et kas tõesti on häkkerid mängus või esines võrgu probleeme ?? jne. Järgmises videos selgitatakse hästi lahti erinevad juhtumid ja võib-olla siit leiategi oma küsimustele vastuse.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.11.2018 21:38:03 vasta tsitaadiga

Bfv peaks saama spectator mode minna? 90% tainapäid tuvastab nii ära...
Kui pole just mõnda entusiasti, kes iga nädal dark webi läbi kammib ja anti heati privat cheatidele kirjutab, siis on dedicated serverid ning korralik community see, mis serverid puhtana hoiab.
Aga noh mõttekam on vastu tuult k... kui seda mängu loojatele rääkida.
Vähemalt ülevaadete koostajad saavad EA-d " tänada" hw change lock on peal 3-5 gpu vahetuse koha pealt.
Prioriteedid on selgelt paigas;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 17.11.2018 04:24:31 vasta tsitaadiga

Päris tore õhtu oli. @kaido163 ja teised kes vaenlasi aitasid nahutada
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.11.2018 14:50:52 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mida see HDTanel jahvatab et singleplayer osa ei tule et on mingid 15 min teaserid ? vaatasin seda videot mis ta sinna turingu teemasse viskas icon_rolleyes.gif varsti tuleb mäng välja,ma ei viitsi nende origin accsess teemadega jamada,sellepärast ootan realase ära,mis peaks jub ju see teisipäev olema ? et kuskohast kõige mõistlikum oleks osta ? kas 1080ti-ga jookseb normaalselt ? ei pea tingimata kulla hinnaga kaart olema et vee peegeldusi näha ? icon_razz.gif vana video,aga suht äge tundub ikka tulema.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 17.11.2018 16:14:40 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Oskab keegi öelda mida see HDTanel jahvatab et singleplayer osa ei tule et on mingid 15 min teaserid ? vaatasin seda videot mis ta sinna turingu teemasse viskas icon_rolleyes.gif varsti tuleb mäng välja,ma ei viitsi nende origin accsess teemadega jamada,sellepärast ootan realase ära,mis peaks jub ju see teisipäev olema ? et kuskohast kõige mõistlikum oleks osta ? kas 1080ti-ga jookseb normaalselt ? ei pea tingimata kulla hinnaga kaart olema et vee peegeldusi näha ? icon_razz.gif vana video,aga suht äge tundub ikka tulema.

Spoiler Spoiler Spoiler


Single Player koosneb erinevates "jutukestest" millest igaüks umbes 2-3 tundi pikk. (sõltub kuidas keegi mängib) Ja esialgu on neid lühilugusid 3 ja detsembris lisandub neljas. Osta võid kust iganes... mõnest keyshopist või otse originist. Keyshoppides hinnad umbes 45 euri kandis. Mäng jookseb 1080ti-ga väga hästi ja 1080-ga ka. Isegi 970gtx jookseb täitsa talutavalt. RTX ja nende special peegelduste jaoks ei piisa normaalse FPS saamiseks ka kõige paremast 2080ti-st.. See teema on veel toores ja tõenäoliselt lähevad asjad normaalseks alles järgmise generatsiooni kaartidega. Samas veepeegeldused ja muu graafika on väga hea ka 1000 ja 900 seeria kaartidega ning pole mõtet mingi RTX peale raha kulutada.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 17.11.2018 16:57:28 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Oskab keegi öelda mida see HDTanel jahvatab et singleplayer osa ei tule et on mingid 15 min teaserid ? vaatasin seda videot mis ta sinna turingu teemasse viskas icon_rolleyes.gif varsti tuleb mäng välja,ma ei viitsi nende origin accsess teemadega jamada,sellepärast ootan realase ära,mis peaks jub ju see teisipäev olema ? et kuskohast kõige mõistlikum oleks osta ? kas 1080ti-ga jookseb normaalselt ? ei pea tingimata kulla hinnaga kaart olema et vee peegeldusi näha ? icon_razz.gif vana video,aga suht äge tundub ikka tulema.

Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei ole viitsind läbi teha, aga single playerit ongi ehk max 3-4h jagu. Miskeid stoorisid tuleb mingi hetk juurde, aga singe playeri pärast BF5 osta pole küll mõtet.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.11.2018 17:12:29 vasta tsitaadiga

selge,tänud teile thumbs_up.gif

ei ma ei ostagi singleplayeri pärast.lihtsalt alati olen läbi teinud ka sp osad ja väga meeldinud. BF4-ja multiplayer osa 700 tundi mängitud ja BF1 mp samuti 500 tundi madistatud icon_razz.gif ei sp osa pärast ei osta,meeldis betas võrgumäng väga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.