Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  USB 3.0 ja telefoni seinalaadija laadimisvõimsus/kiirus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ra1ku
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2016




sõnum 01.03.2018 13:15:18 USB 3.0 ja telefoni seinalaadija laadimisvõimsus/kiirus vasta tsitaadiga

Tere!

Proovin võimalikult lühidalt asja kirja panna.
Sai Aliexpressist kaks paari kõrvaklappe tellitud. Ühed Bluedio T4S (usb-c) ja Bluedio Victory (micro USB). Kuid nüüd tekkis vajadus kõrvaklapid hoiustada ja jäi silma selline asi nagu- link
Lisaks peres on Sony Xperia XZ Preminum ja tavaline XZ (mõlemad Quick Charge 3.0).
Sealt siis tekkiski mõte, et kuna kõrvaklapi hoidikul on 3x USB 3.0 siis kas on võimalik, et voolu võtan läbi seinalaadija ja saan kolme usb auku kasutada telefonide ja kõrvaklappide (kõrvaklappidel akud sees) laadimiseks ?
Kui jah siis kui ma ostan mingi võimsa seinalaadija sinna taha siis kas see laeb siis ilusti telefonid + kõrvaklapid ära ? Või seal tuleb mingi usb 3.0 enda voolu läbilaskmis piir ette ? Tean miskit, et usb laeb 500mAp.. kuid sellega ma laen telefone terve igavik ja sellist poolkõva lahendust ei taha. Lisaks kui seina laadija on QC3.0 võimalusega ja 3.0A .. siis kuidas see asi välja näeb kui ma lükkan QC3.0 laadija taha ja kolmest usb august võtan välja 2x QC 3.0 võimalusega telefonile (seal vist ju 12V isegi ju ) ja lisaks tavalise laadimisega kõrvaklapid? Kõrvetan ju klapid läbi?
Lühidalt sedasi, et küsimusi palju ja äkki kellelgi mahti rumalale maakeeli lahti seletada, et kas on/ei ole võimalik sedas laadida, kui kiire see laadimine oleks (kas sõltub ainult seinalaadijast või usb enda vooluläbilaskmisest?). Mingit ime lahendust ei otsi vaid mõte seisneks selles, et mul diivanilaua nurgal oleks üks dokk, kus ma hoistuaks oma kõrvaklappe ja saaks igal hetkel kõike vajadusel laadida.
Olen näinud mingeid suuri pistikusse minevaid laadijaid ka kus on mitu USB auku.. Peaks vist tolle peale mõtlema ja mingi suva kõrvaklappide hoidiku muretsema ?

Vast saate murest aru icon_smile.gif

Kõike paremat,

Rain
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 13:38:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas on võimalik, et voolu võtan läbi seinalaadija ja saan kolme usb auku kasutada telefonide ja kõrvaklappide (kõrvaklappidel akud sees) laadimiseks ?

Jah, aga....
tsitaat:

Või seal tuleb mingi usb 3.0 enda voolu läbilaskmis piir ette ?

jah, aga mitte päris. Piir on laadija 5V miinus pingelang hiinlaste tutikarva jämeduste juhtide tõttu. Võb olla 1A, võib samas olla ka 0.1A
tsitaat:

siis kuidas see asi välja näeb kui ma lükkan QC3.0 laadija taha ja kolmest usb august võtan välja 2x QC 3.0 võimalusega telefonile (seal vist ju 12V isegi ju ) ja lisaks tavalise laadimisega kõrvaklapid? Kõrvetan ju klapid läbi?

ei, su laadija ei anna üle 5V, sest see hiina hub ei ütle su laadijale, et ta on QC3

tsitaat:

Peaks vist tolle peale mõtlema ja mingi suva kõrvaklappide hoidiku muretsema ?


Jah
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra1ku
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2016




sõnum 01.03.2018 17:32:21 vasta tsitaadiga

Aitäh Sulle ThedEvil!

Sain oma küsimustele vastuse beer_yum.gif thumbs_up.gif

Lugupidamisega,

Rain
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  USB 3.0 ja telefoni seinalaadija laadimisvõimsus/kiirus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.