Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Airpods märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2022 17:05:59 vasta tsitaadiga

Samas pikemat aega kasutanutelt on sellised kogemused:
https://www.reddit.com/r/apple/comments/z7s53k/airpods_max_have_a_fatal_flaw_to_this_day_that/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2022 12:02:32 vasta tsitaadiga

Foorumite külastamine on ikka kasulik!

Nimelt mul on kunagi alguses ostetud Airpods Pro klapid (ca 3 aastat tagasi) ja suvel märkasin, et vasak klapp nagu veidi prõksub ja ragiseb, eriti kui jalutada või täistallaga kõvemini maad puutuda. Ei vaevanud ennast ja toimetasin rahus edasi kuni lugesin siit, et mingi vaikiv tagasikutsumiskampaania on klappidele. Mis seal ikka- õnne proovima. Viisin eelmine esmaspäeva hommikul klapid Valgesse klaari (soetatud Euronicsist) kontrolli ja ca h hiljem oli juba teade, et mõlemad klapid vahetatakse uute vastu välja. Nädala kasutanud ja tunduvad hetkel olulsielt paremad kui eelmine ring (akud ilmselgelt värskemad) ja lisaks ka mürasummutus tundub olevat parem.

Cheers Teile beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2022 12:04:13 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Samas pikemat aega kasutanutelt on sellised kogemused:
https://www.reddit.com/r/apple/comments/z7s53k/airpods_max_have_a_fatal_flaw_to_this_day_that/


Ostsin day 1 ja ei ole seda muret olnud
Ainuke häda oli alguses kui firmware bug tõttu aku tühjenes üleöö ent see oli sai fixed

Kui võimalus järelturult osta ja kasutad ainult apple seadmetega siis tasub osta. Kui tahad ka windows masinaga pairida et kõnesid teha siis vaata mujale.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 06.12.2022 16:46:48 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt väga niiskes kliimas võib see kondenseerumise probleem tekkida, Eestis vaevalt.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 20:50:35 vasta tsitaadiga

Kuna ma olen Airpods Pro otsinud, veel pole sobivat pakkumist järelturult saanud, siis mainin, et huvitav detail on silma jäänud. Nimelt on mitmeid müüjaid, kes müüvad kiles tutikaid Airpods Pro'sid, hind on selline enam-vähem (150€) ning eranditult kellelgi pole ostuarvet. Kes on saanud kingiks, kellel lihtsalt pole. Eraldi teema on venekeelsed kuulutused, kus on enamasti sama lugu. Ei kujutagi ette, mis seal taustal on, aga kahtlustan hästi tehtud koopiaid. Ehk siis see on pigem järjekordne postitus, et selles vallas tasub järelturuostudega olla tähelepanelik.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 20:59:00 vasta tsitaadiga

Airpodse julgeks vist küll ainult tuttava käest või mõnest end tõestanud kohalikust kauplusest (euronics, ideal, klaar, telia, elisa, expert jms) osta.
Fake müüakse isegi uue pro hinnaga nõnda, et serial klapib ja karp avaneb identselt.
Alles avades saad teada, et polegi õige asi.

Olen korra isegi HV-st selle lõksu langenud. Õnneks lõppes kõik nõnda, et asja suure kella külge ei pidanud panema, sest müüja väitis, et ei olnud ka ise teadlik. Kuna originaalid olid endal olemas, ostsin klapid kingiks sain kohe võrrelda. Aga põlise airpods kasutajana peale karbi avamist ei läinud kaua, kui see konarlik kasutajakogemus andis teada, et tegu on mingi pasaga. Aga see selleks.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 21:18:29 vasta tsitaadiga

Airpods Pro 2 klappidel mingi nõme firmware bug ilmunud et laadimiskarbis aku üleöö tühjeneb liiga ruttu
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitpa
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2023 18:37:10 vasta tsitaadiga

Küsin huvi pärast, et kas kellelgi teisel on ka probleeme olnud AirPods Pro 2 Gen klappide heliga teleka taha ühendades? Tuttav tõi USA-st mulle ühe paari ja kõik on superluks. Probleem selles, et vana paari kasutasin LG teleka taga ka vahest. Ühendasin uue paari ära kenasti telekaga, aga heli ei tule absoluutselt. Täielik vaikus. Ainus moment, kus sekundiks tekib heli on täpselt peale klappide ühendamist või play / pause gesture kasutades. Googles ka mitmeid sarnaseid teemaalgatusi, aga lahendust ei ole justkui kusagil...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qarisqa
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2023 11:24:26 vasta tsitaadiga

priitpa, proovi, kas mõne teise telekaga klapid toimivad. Või vaata, kas telekal on saadaval software update.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2023 11:44:50 vasta tsitaadiga

Ma prooviks kõigepealt tehase seadete taastamist - hoia nuppu mingi 15-20 sekki all, kuni tuluke läheb valgeks. Pikemalt kui lisamisrežiimi panekuks. Siis lisa kõikjale uuesti.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.01.2023 16:06:40 vasta tsitaadiga

priitpa, Samsungi s95b sain tööle, aga probleeme oli palju ja heli hakkab hakkima ja teeb muid imelike helisid. Ilmselt töötaks ilusti kui Apple TV oleks teleka küljes.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 21.01.2023 12:21:09 vasta tsitaadiga

Airpods Pro ja AppleTV kombo on thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitpa
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2023 20:13:26 vasta tsitaadiga

@qarisqa
Hetkel paraku teist telekat ei ole, millega proovida. Teleka uuendusi sai suht esimese asjana kontrollitud ja oli juba uusim tarkvara versioon peal.

@rex
Kordult proovitud. Paraku see midagi ei muutnud.

@flake
Ma täitsa usun, et see on tore vidin kuid samas tundub ajuvaba osta veel üks kallis lisaseade selleks, et juba niigi kallid kõrvaklapid toimiksid nii nagu nad peaksid. Mingil põhjusel Apple muutub aina eemaletõukavamaks oma pealesurutava suletud ökosüsteemiga.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 05.02.2023 15:33:09 vasta tsitaadiga

Tuttav minemas reisile Usa-sse kas on mõtet lasta vaadata airpodse sealt v tasub siin vaadata 3 gen v pro versiooni ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 05.02.2023 16:04:21 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Tuttav minemas reisile Usa-sse kas on mõtet lasta vaadata airpodse sealt v tasub siin vaadata 3 gen v pro versiooni ?


Kui lõppkokkuvõttes tuleb hind odavam siis miks ka mitte. Mingeid regioonipiiranguid jms Airpodsidel ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2023 17:11:22 vasta tsitaadiga

Mina oma Pro’d ostsin kunagi sealt.
Silmas tasub pidada, et sealt ostetutel seadmetel on garantii 1 aasta.
Kui pikemat garantiid tahad, pead AppleCare juurde võtma, see kehtib samuti üle maailma.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 05.02.2023 17:23:29 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mina oma Pro’d ostsin kunagi sealt.
Silmas tasub pidada, et sealt ostetutel seadmetel on garantii 1 aasta.
Kui pikemat garantiid tahad, pead AppleCare juurde võtma, see kehtib samuti üle maailma.


Side note, ka eestis ja mujal maailmas on Apple garantii ainult 1 aasta. Meil eestis on lihtsalt tulenevalt tarbijakaitseseadusest eraisikultele 2 aastat pretensioonide esitamise aeg.
Ka näiteks saksamaalt ostes ei kehti meie tarbijakaitseseadus kuna tegemist on piiriülese tehinguga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2023 19:39:21 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Side note, ka eestis ja mujal maailmas on Apple garantii ainult 1 aasta. Meil eestis on lihtsalt tulenevalt tarbijakaitseseadusest eraisikultele 2 aastat pretensioonide esitamise aeg.
Ka näiteks saksamaalt ostes ei kehti meie tarbijakaitseseadus kuna tegemist on piiriülese tehinguga.


Vahet ju lõpptarbija seisukohast pole ja mis ma sinu arvates siis nii valet kirjutasin nüüd? icon_rolleyes.gif
Minu Pod'd vahetati siin korduvalt välja, sealt ostetud AppleCare alusel, muidu oleks oma pragisevate klappidega pidanud näppu imema.
Algsest komplektist on alles nüüdseks ainult karp, algul vahetati siin välja üks klapp ja siis teine... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 05.02.2023 20:38:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Side note, ka eestis ja mujal maailmas on Apple garantii ainult 1 aasta. Meil eestis on lihtsalt tulenevalt tarbijakaitseseadusest eraisikultele 2 aastat pretensioonide esitamise aeg.
Ka näiteks saksamaalt ostes ei kehti meie tarbijakaitseseadus kuna tegemist on piiriülese tehinguga.


Vahet ju lõpptarbija seisukohast pole ja mis ma sinu arvates siis nii valet kirjutasin nüüd? icon_rolleyes.gif
Minu Pod'd vahetati siin korduvalt välja, sealt ostetud AppleCare alusel, muidu oleks oma pragisevate klappidega pidanud näppu imema.
Algsest komplektist on alles nüüdseks ainult karp, algul vahetati siin välja üks klapp ja siis teine... icon_lol.gif


Ei öelnud, et sa midagi valesti kirjutanud oleks. Lihtsalt sidenote, et välismaalt eraisikuna (kui osturiigis ei ole eraisikutele pikemat pret aega) ja eestist ettevõtjana Apple tooteid ostes on samuti garantii ainult 1 aasta.

Ma nüüd ei tea kuidas sul oli, kuid mul vahetati 2,5 aasta vanused 1gen Prod välja Apple rahvusvahelse hooldusprogrammi raames kuna ka mul ragisesid, tootmisdefekt: https://support.apple.com/et-ee/airpods-pro-service-program-sound-issues
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2023 20:58:23 vasta tsitaadiga

Kui mul esimene ragisema hakkas, oli 1 aasta just täis aga Apple veel minu teada ametlikult seda defekti tunnistanud ei olnud. icon_rolleyes.gif
Ma ostsin need päris alguses, kui need välja tulid.
Juhtusin seal olema ja EU’s oli saadavus nagunii suht 0, sel hetkel.
Rahaliselt võitsin vist paarkümmend €, ehk siis ei mingit ulmelist säästu.
Sisuliselt 15% kui sedagi, sest selles osariigis oli Retail tax 6.5%

Siiani ei kahetse, selle raha eest on päris head, kaasas kandmiseks ja ka Teamsi kõnedeks.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 07.03.2023 19:42:31 vasta tsitaadiga

Oskab keegi ehk öelda kas Ideal või analoogne asutus, Tartus, pakub Airpod Pro klappidele asendusotsikuid ka?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2023 21:32:37 vasta tsitaadiga

Ma küsiks hooldus@ideal.ee emaili kaudu, kui max klappidele uusi patju küsisin idealist siis suunati sinna email adrele
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 09:36:59 vasta tsitaadiga

Sai järelturult soetatud AirPods Pro 2 klapid. Telefon annab nüüd pidevalt teada, et eelmine omanik saab jälgida kõrvaklappide asukohta. Eelmine omanik väidetavalt ühendas lahti "Find My" rakenduse alt. Mida teha? icon_biggrin.gif
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 09:41:20 vasta tsitaadiga

Dev Grex kirjutas:
Sai järelturult soetatud AirPods Pro 2 klapid. Telefon annab nüüd pidevalt teada, et eelmine omanik saab jälgida kõrvaklappide asukohta. Eelmine omanik väidetavalt ühendas lahti "Find My" rakenduse alt. Mida teha? icon_biggrin.gif


Eelmise omanikuga ühendust võtta ja veenduda et ikka kindlasti ühendas lahti.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 12:13:15 vasta tsitaadiga

Dev Grex kirjutas:
Sai järelturult soetatud AirPods Pro 2 klapid. Telefon annab nüüd pidevalt teada, et eelmine omanik saab jälgida kõrvaklappide asukohta. Eelmine omanik väidetavalt ühendas lahti "Find My" rakenduse alt. Mida teha? icon_biggrin.gif

Reset tuleks teha. Tuleb vist panna klapid karpi ja hoida karbi tagumisel küljel olevat nuppu mingi 10+ sekundit all ja uuesti telefoniga siduda.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Airpods mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.