Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Airpods märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2020 10:36:33 vasta tsitaadiga

Mitte-pro airpodi kõrvas istumine on väga individuaalne. Pole mõtet ajada mingit "aga minul küll"-teemat icon_biggrin.gif
Kasutasin 1st gen airpode mingi aasta. Istus kõrvas okeilt, aga igasugune liigutamine lõi alati veidi paigast ja tekitas kohe ebamugavustunde olenemata sellest, et kõrvast välja kukkuma otseselt ei hakanud. Ja mingi hetk hakkas ikkagi häirima liigne välise müra kostumine. Kontoris laua taga istudes oli ok.

Praegu kasutan mada mainitud WF1000-xm3. Et neid korralikult kõrva saada on pisut tegemist. Eeldusel, et tahad korralikult aktiivset summutust nautida. Pole eriti lups kõrva, lups välja klapid minu arvates. Airpod pro pidi selle koha pealt parem olema, aga seda jällegi vist mürasummutuse arvelt. Kasutan sonysid lennukis ja üksinda autoga maanteed uhades ja kui neil puhkudel korralikult kõrvas siis teevad tööd perfektselt.

Aga tahaksin kindlasti airpod prod võrdusena proovida. Just mugavuse mõttes. Aga lihtsalt prooviks osta veidi kallis icon_smile.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2020 10:48:15 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Mitte-pro airpodi kõrvas istumine on väga individuaalne. Pole mõtet ajada mingit "aga minul küll"-teemat icon_biggrin.gif

Sama individuaalne on ju Airpods Pro kõrvas istumine. Kõrvaklappide sobivuse/mittesobivuse otsust ainult teiste kasutajate tagasiside alusel teha ongi keeruline.

Antud juhul saabki rääkida ainult oma kasutuskogemusest ehk siis ajada "aga minul küll" teemat.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2020 10:59:56 vasta tsitaadiga

Ma sellest puhtalt mürasummutuse otstarbel kasutamisest ei saa väga aru. Ok, lennukis magamiseks, traktoris töötamiseks ehk, eriti kui päev läbi asfalti või paekivi piikida, ehitusel kruvisid lasta ehk. Aga lihtsalt autosõiduks? On tõesti nii häiriv? Mind just ühtlane helifoon rahustab ja tahaks olla valmis võõraid helisid kuulma.

Edit: kusjuures avatud kontoris süvenemist nõudva töö tegemiseks eralduda soovimisest saan isegi aru. Siis on suured klapid isegi paremad - kaugelt näha, et pole mõtet suhelda.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2020 11:05:39 vasta tsitaadiga

Jah, kasutan pikemal autosõidul ja väga hea on. Maanteemüra ja üle selle lärmava raadio asemel hea summutus ja normaalse volümega podcast on normaalne kombinatsioon. Lennukis ka hea. Ei võta müra muidugi ära, aga müra on oluliselt vaikem ja tänu sellele saab ka muusikat/podcasti kuulata sellevõrra vaiksemalt. See, mida keegi "imelikuks" peab või millest "Hästi aru ei saa" on eraldi teema.

Pidasin silmas fiti all seda, et in-ear puhul annab rohkem mängida sellega kuidas täpselt kõrva surud ja millise kummilutu klapi otsa paned. Aga tavalisel klapil kas sobib kõrvaga või ei sobi. Kogu lugu.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 13.02.2020 12:15:39 vasta tsitaadiga

Proovi kindlasti ära!
Minu WF-1000XM3 ja WH-1000XM3 combost sai Airpods pro ja juhtmega audiofiilide klappide combo ja olen ülirahul. Kõige häirivamaks WF-1000XM3 puhul sai minu jaoks see, et mikrofon on kergelt öeldes kohutav. Kui 2 järjestikusel olulisel töökõnel öeldi, et ei kuule mind üldse ning pidin telefoni roolis olles kõrva juurde tõstma, sain aru, et nüüd aitab. Mürasummutuse vahe on nii minimaalne. Minu jaoks Sony isegi oli n.ö tehnilisem ja tekkis väike ülikõrgel sagedusel vaiken vilin, mida airpodside juures ei ole kunagi täheldanud. Minu silmis suurim pluss Sony kasuks on audio kvaliteet. Kuigi ka see on airpods pro puhul kõvasti parem, kui tavalistel airpodsidel. Ja no see Sony pluss ka minujaoks väike, sest ükski juhtmevaba ei saa minu hinnangul helikvaliteedilt Sennheiser HD650 klappide või isegi ATH-M50x klappide vastu. Airpods pro teeb juhtmevabalt kõik ära ja suudan nendega ka muusika kuulamist nautida. Lisaks on nad reaalselt alati kaasas. Kasvõi pükste taskus. Minu aasta ost igatahes ja olen õnnelik, et neile võimaluse andsin icon_lol.gif


Anti kirjutas:
Mitte-pro airpodi kõrvas istumine on väga individuaalne. Pole mõtet ajada mingit "aga minul küll"-teemat icon_biggrin.gif
Kasutasin 1st gen airpode mingi aasta. Istus kõrvas okeilt, aga igasugune liigutamine lõi alati veidi paigast ja tekitas kohe ebamugavustunde olenemata sellest, et kõrvast välja kukkuma otseselt ei hakanud. Ja mingi hetk hakkas ikkagi häirima liigne välise müra kostumine. Kontoris laua taga istudes oli ok.

Praegu kasutan mada mainitud WF1000-xm3. Et neid korralikult kõrva saada on pisut tegemist. Eeldusel, et tahad korralikult aktiivset summutust nautida. Pole eriti lups kõrva, lups välja klapid minu arvates. Airpod pro pidi selle koha pealt parem olema, aga seda jällegi vist mürasummutuse arvelt. Kasutan sonysid lennukis ja üksinda autoga maanteed uhades ja kui neil puhkudel korralikult kõrvas siis teevad tööd perfektselt.

Aga tahaksin kindlasti airpod prod võrdusena proovida. Just mugavuse mõttes. Aga lihtsalt prooviks osta veidi kallis icon_smile.gif

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2020 14:22:56 vasta tsitaadiga

ei kurat 300eurot proovimiseks ikka palju
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 13.02.2020 17:23:07 vasta tsitaadiga

Pigem 30€-ne kulu. Ostuhind -30€ saad hetkega lahti. Tasub ära 😉


Rasmus39 kirjutas:
Gunnar19 kirjutas:
Elpex, ma arvan, et ega mina väga ka ei erine sellest.

Aitäh, seda väikest pushi oligi vaja, et reaalselt keegi kinnitab et nii on.
Suundun täna poodi ning soetan endalegi head mugavad 2gen airpodsid.


Mina jällegi vastupidine juhtum. Pole mulle kunagi need kummist in ear kõrvaklapid sobinud. Seepärast ostsin esialgu samuti tavalised 1gen airpodsid.
Mürasummutus aga tõmbas ja otsustasin ära proovida. Võin hommikust õhtuni klappe kanda ja probleeme/väsimust pole. Istuvad kõrva suurepäraselt ja ei oska midagi rohkemat tahta.
Suured kõrvaklapid Sony WH-1000XM3 müüsin ka maha, kuna jäid seisma peale airpods prode ostu.

Minu soovitus. Kui saad kuskilt proovida, proovi ära! Airpods prod ostes saad kasvõi -30€-ga maha müüa, kuna nõudlus neile suur. Juhul kui tõesti ei sobi. Minu silmis hinna ja kvaliteedi suhe kordades parem, kui tavaliste airpodside puhul.

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2020 15:07:34 vasta tsitaadiga

Paar päeva Prod nüüd kasutanud ja wf1000-xm3 in earid selle tulemusel müüdud.

Fit on individuaalne nagu juba räägitud, AGA... 1,5h jõusaalis, pro kõrvas ja kordagi polnud hetke, kus oleks olnud vaja kohendada või sättida. Fit oli perfektne ja tihe.
Pro on millegi pärast ka oluliselt vähem koormavam kõrvale võrreldes xm3-ga, sealjuures passiivse summutuse osas järelandmisi tegemata. Xm3 on pidin ikka korralikult kõrva suruma, et hea oleks.
Lisaks suudab pro aktiivselt heli kuidagi loomulikumalt summutuda. Eile testisin lihtsalt tänaval kõndides. XM3 võtab väga üks ühele kumma klapi poolt müra rohkem tuli, üritas seda kompenseerida ja see tekitas pisut veidra efekti. Mõistan, et asc on mõeldud pigem ühtlaseid mürafoone summutama, aga seda konkreetset olukorda lahendas pro paremini. Eks tuleval nädalal saab võrrrelda, kuidas lennukis klapid töötavad.

Heli osas hetkel küll vahet pole suutnud teha. Transparency mode on hea asi.

Ja no tore ikka, et klappidel mingeid lolle vilkuvaid tulukesi peal pole. icon_smile.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2020 01:21:07 vasta tsitaadiga

Sai endale USA tripilt ühed Pro’d krabatud ja pean tunnistama, et olen meeldivalt üllatunud, seda siia just helikvaliteedi ja mürasummutuse koha pealt.
Lennukis töötasid samuti täiesti adekvaatselt, topid endale kõrva ja lased unel hea maitsta, ainult et einest võid sedasi ilma jääda... icon_lol.gif
Lisaks on asjad nii kerged ja pisikesed, et ei saagi aru, et midagi kõrvas oleks.
Sai ka WF1000-XM3’mesid proovitud aga meed tundusid kõrvas kuidagi ebamugavad kobakad.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 19.02.2020 15:15:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2020 15:02:10 vasta tsitaadiga

Samas transparency mode on alguses veidi harjumatu. Läbi mikrofonide klappidesse pumbatav heli on siiski veidi moonutatud. Ja kui kapuuts pähe panna ja see kipub nendele klapi pinnal olevatele mikrofonidele vastu minema, siis on kuulda sahinat, mis sellest tekib. Ja vahel tundub, et see transparency mode on kuidagi liiga vaikne.

Ja on juhtunud et noise canceling modes kostab mingit kõrva kuminat liigutades vms icon_biggrin.gif

Aga helikvaliteet on mõnus, bass jne. Spotify-l pidin tõstma EQ-s kõrgemate helide taset, et kõlaks sarnaselt eelmistele Airpodidele, muidu oli veidi tuhm. Mujal pole midagi sellist täheldanud.

Proovisin peale panna ka dbrand skini. Airpods Pro skin pidi olema üks raskemaid, mida paigaldada.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2020 09:16:09 vasta tsitaadiga

Kahtlesin ka tükk aega, kuna proovimise võimalus puudub, aga nüüd täitsa rahul thumbs_up.gif. Siiani oli b&o e8-d. Nende heli meeldib mulle kindlasti rohkem kui AP oma, aga see telefoni ja kella järele ühendamine tüütas ära. Samuti on e8 levi nutune, vasakus taskus olevat telefoni ei "püüdnud" enam kinni. Nüüd AP nagu kulda. Bass on ok, tahaks nats teravamat ülemist aga see on minu probleem. Müra summutus lubab kuulata jupp maad vaiksemalt ja transparency laseb klapid peas suhelda jne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2020 09:49:23 vasta tsitaadiga

AP nagu AirPods või nagu Airpods Pro?

Edit: ok, kui transparency-st jutt, siis ikka Pro.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 04.04.2020 16:34:16 vasta tsitaadiga

4 kuud kasutust ja ühel klapil mürasummutus vahepeal ei tahtnud toimida. Viisin Teliasse ja anti tutikad asemele thumbs_up.gif
_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 26.09.2020 12:24:06 vasta tsitaadiga

Kuidas uuendada AirPodsidel tarkvara
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 26.09.2020 13:30:27 vasta tsitaadiga

agox57 kirjutas:
Kuidas uuendada AirPodsidel tarkvara


Ava iPhones Settings ning mine General-About-Airpods ja sea näed versiooni, tarkvara peaks ise uuenema kui sa Airpodid telefoniga ühendad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 04.11.2020 11:31:09 vasta tsitaadiga

Teab keegi, kuidas saada Airpodsid kenasti win 10'ga ühilduma taas. Paar nädalat jama kõigi win 10 arvutitega, et ühendab ära ja kohe disconnectib. Varem seda pole olnud. Telefonidega (nii iPhone kui ka Android) ühendab hetkega. Interneti õpetuse järgi Device Manageris sätete muutmine ei toimi.
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 19:35:26 vasta tsitaadiga

Mul pole sellega küll probleemi, kasutan oma Pro’sid kokku viie erineva W10 masina küljes, lisaks Apple kolale.
Midagi pole kuskil pidanud näppima, ega ekstra konfima.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2020 18:47:57 vasta tsitaadiga

https://www.apple.com/airpods-max/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 08.12.2020 18:49:02 vasta tsitaadiga

Eestis siis 629€
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 13.12.2020 19:55:37 vasta tsitaadiga

On keegi leidnud ülevaate, kus võrreldakse Airpods Max heli ka teiste firmade klappidega? Otsin häid klappe ja huvitaks kas hinnavahe tasuks ära.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 13.12.2020 19:57:29 vasta tsitaadiga

Reviewd alles tulevad.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 14.12.2020 14:21:36 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
On keegi leidnud ülevaate, kus võrreldakse Airpods Max heli ka teiste firmade klappidega? Otsin häid klappe ja huvitaks kas hinnavahe tasuks ära.

https://www.whathifi.com/advice/apple-airpods-max-vs-sony-wh-1000xm4-vs-bose-noise-cancelling-headphones-700-which-should-you-buy
https://www.whathifi.com/features/heres-how-the-airpods-max-price-makes-perfect-sense-and-spells-danger-for-bose-and-sony

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2021 10:25:19 vasta tsitaadiga

On siin keegi veel hädas Airpodside kasutamisega kõne ajal ? Nimelt kasutan igapäev muusika kuulamiseks jne, toimib laitmatult, aga kui kõne sisse tuleb või välja helistan, siis ei kuule vastaskõneleja mind. Mõtlesin, et üles öelnud, aga tundub massiline probleem olema pärast softiuuendust versioonile 3A283. Mingit lahendust ei tundu ka olevat. Ei aita restart, lahti paaritamine ja uuesti külge panemine, mitte miski. Proovisin ka teise iPhone peal, sama lugu. Mul siis Airpods (2 gen) - olen ma slele murega üksi ? Korra mõtlesin, et viiks hooldusse, et näha, mis nad välja pakuvad. Samas guugeldades on olukord sama - saad uued asemele, aga kui soft sama, siis viga sama...põnev
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 12:33:43 vasta tsitaadiga

Müüb Apple Airpods 2 originaalis ka vana ilma Qi laadimiseta karbiga?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 04.03.2021 17:12:29 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Müüb Apple Airpods 2 originaalis ka vana ilma Qi laadimiseta karbiga?

https://www.hinnavaatlus.ee/1428750/apple-airpods-2-with-charging-case/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Airpods mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.