Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Hiina keelab krüptorahadega kauplemise märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 22:42:06 Hiina keelab krüptorahadega kauplemise vasta tsitaadiga


Hiina blokeerib krüptokaubanduse täielikuks väljasuretamiseks kõik leheküljed, mis on seotud krüptorahakauplemise ning ICOde pakkumisega. Sealhulgas ka välismaised platvormid, kirjutab South China Morning Post.

„Finantsriskide ärahoidmiseks laiendab Hiina meetmeid igasuguste onshore- või offshore-krüptoraha kauplemise ja ICO platvormide eemaldamiseks,“ kirjutati pühapäeval Hiina keskpangale kuuluval veebilehel financialnews.com.cn.

Edasi saab lugeda Äripäeva tasulisest artiklist: https://www.aripaev.ee/uudised/2018/02/05/hiina-keelab-kruptorahadega-kauplemise
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 06.02.2018 00:33:37 vasta tsitaadiga

Hetkel BTC languses. 5672 EUR hetkehinnaks. Tundub, et vist mull on lõhkemas...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 00:35:53 vasta tsitaadiga

Dow Jones samuti: https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-02-04/asia-stocks-brace-for-selloff-bond-rout-deepens-markets-wrap

Tuleb "verine" reede, 6. veebruar.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 01:00:37 vasta tsitaadiga

Mõistlik thumbs_up.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 01:36:19 vasta tsitaadiga

A5DK kirjutas:
Hetkel BTC languses. 5672 EUR hetkehinnaks. Tundub, et vist mull on lõhkemas...
Väga hea
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 06.02.2018 02:28:42 vasta tsitaadiga

Iga mull läheb lõpuks lõhki... eriti veel valuuta puhul, millel pole mingit reaalset väärtust all.
Oi neid ärahooratud videokaarte, mis varsti kogu turu üle uputavad! thumbs_up.gif

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 02:38:49 vasta tsitaadiga

Mina olen valmis beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 06.02.2018 06:40:45 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et peale BTC odavnemist võtavad muud coinid üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 08:23:12 vasta tsitaadiga

Vondur, lähed äkki kuulutad oma maailmalõppu kuskil delfi kommentaariumis?! Pole siia JÄRJEKORDSET prohvetit tarvis mingeid totraid loosungeid hõiskama.

Aga videokaarte võiks osta küll jah, nendega ongi viimasel ajal päris keeruline olnud. Eriti lahe kui saaks mingi 50 euriga 1080ti ja vegasid. võtaks ja ostaks kohe kuhjaga neid hoorapoegasid kokku icon_lol.gif
Muidugi iga lammas saab aru, et ega need videokaartide hinnad nüüd kohe müstilisel moel kuskile kukkuma ei hakka ja ega neid ilmselt NII meeletus koguses müüki ka ei tule. Karta on, et eesti el. hinna juures jääb kaevandamine mingil määral tulutoovaks ikka, isegi kui hinnad kukuvad 10 korda odavamaks vahepealsest tipust.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 08:31:05 vasta tsitaadiga

Tuletame meelde, et kaevandati ka siis kui bitcoini hind oli 500€, seega miks peaks hakkama keegi neid maha müüma?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.02.2018 09:03:13 vasta tsitaadiga

salatoimik, tuleta seda ka meelde, et see aeg kui bitcoin 500€ maksis, siis sai koini selle võrra kiiremini ja odavamalt kätte ka.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexl
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2005




sõnum 06.02.2018 10:17:03 vasta tsitaadiga

https://www.extremetech.com/internet/263351-major-banks-begin-banning-cryptocurrency-purchases-credit-cards
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 10:32:25 vasta tsitaadiga

Huvitav kas see kord bannis hiina päriselt bitcoini ära või on tüng nagu alati.
See et pankadele bitcoin ei meeldi pole ka uudis. Ma keelaks ka bitcoini ära kui ma pank oleks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 06.02.2018 12:05:40 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Vondur, lähed äkki kuulutad oma maailmalõppu kuskil delfi kommentaariumis?! Pole siia JÄRJEKORDSET prohvetit tarvis mingeid totraid loosungeid hõiskama.
Spoiler Spoiler Spoiler
Pole vaja olla prohvet, et aru saada kui tühi on tegelikult coinide reaalne väärtus... Coinid on õhku täis mullid mis varem või hiljem lõhki lähevad, coinidel pole mitte mingit reaalset varalist alust, lihtsalt järjekordne inimesi lolliks ajav püramiid. Aga eks "ratsa rikkaks" tobude najal kõik püramiidid püsti seisavadki mingi aja, kuniks pangad või suurriigid selle pulli paari otsusega ära lõpetavad.

salatoimik kirjutas:
Tuletame meelde, et kaevandati ka siis kui bitcoini hind oli 500€, seega miks peaks hakkama keegi neid maha müüma?
Tuleta meelde umbes nelja aasta tagust AMD 2XX seeria kaartide uputust kas-või siin foorumis, suuremal osal plärisevad vendid ja hind ülimadal...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 12:39:23 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Tuleta meelde umbes nelja aasta tagust AMD 2XX seeria kaartide uputust kas-või siin foorumis, suuremal osal plärisevad vendid ja hind ülimadal...


Ei saa öelda, et vendi vahetus mingi ületamatu takistus oleks. Peale kulunud ventide pole neil kaartidel mitte midagi muud viga.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 06.02.2018 12:46:57 vasta tsitaadiga

India plaanib ka bitcoini äri pitsitama hakata. Artikli lõpus mainitud.
https://ria.ru/economy/20180206/1514045696.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 13:12:05 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Vondur, lähed äkki kuulutad oma maailmalõppu kuskil delfi kommentaariumis?! Pole siia JÄRJEKORDSET prohvetit tarvis mingeid totraid loosungeid hõiskama.
Spoiler Spoiler Spoiler
Pole vaja olla prohvet, et aru saada kui tühi on tegelikult coinide reaalne väärtus... Coinid on õhku täis mullid mis varem või hiljem lõhki lähevad, coinidel pole mitte mingit reaalset varalist alust, lihtsalt järjekordne inimesi lolliks ajav püramiid. Aga eks "ratsa rikkaks" tobude najal kõik püramiidid püsti seisavadki mingi aja, kuniks pangad või suurriigid selle pulli paari otsusega ära lõpetavad.

salatoimik kirjutas:
Tuletame meelde, et kaevandati ka siis kui bitcoini hind oli 500€, seega miks peaks hakkama keegi neid maha müüma?
Tuleta meelde umbes nelja aasta tagust AMD 2XX seeria kaartide uputust kas-või siin foorumis, suuremal osal plärisevad vendid ja hind ülimadal...
mäletan ef neid siin müüdi aga ülimadalast hinnast oli asi kaugel
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 14:14:33 vasta tsitaadiga

minumeelest selle india uudise kohta juba kuskil kirjutati, et sellist teadaannet pole india valitsus ametlikult küll kuskil teinud...

ennastki huvitaks tegelikult väga, et kui TÕSI või siis hoopis kuivõrd palju fake news see hiina total major ban tegelikult on. sest noh, mingi paar nädalat tagasi oli ju seal hiinas väidetavalt otsus ja uudis, et bannima hakatakse suuri mining farme. aga mis mõte sellise uudisega siis üldse eraldi välja tulla kuikohe varsti on tegelikult plaanis tervele bisnesile riigis vesi peale tõmmata? icon_lol.gif
igaljuhul, kui nii on, siis neid tõelisi odavaid kaarte võib vast sinnamaale shoppama minna. kuigi...ilmselt leidub mingi kohalik pubgi farmetite hunnik, kes kaardid kokku ostaks ja hakkaks nendega in-game drop'e minima vms icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 06.02.2018 15:18:50 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Vondur kirjutas:
Tuleta meelde umbes nelja aasta tagust AMD 2XX seeria kaartide uputust kas-või siin foorumis, suuremal osal plärisevad vendid ja hind ülimadal...


Ei saa öelda, et vendi vahetus mingi ületamatu takistus oleks. Peale kulunud ventide pole neil kaartidel mitte midagi muud viga.
Ei olegi neil tavaliselt midagi viga, seda ma ju räägingi, et koinimulli lõhkemine toob turule odavad videokaardid ja üleüldse alandab tänaseid videokaartide ulmehindasid, mul endalgi kaks odavalt saadud 4 aasta tagust kaevurit toimivad tänaseni nagu kulda, tellisin hiinast tookord uued vendid ja muud muret polnudki. Nüüd tahaks midagi uut, aga need kuradi koinijad on kaartide hinnad lakke ajanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 21:12:05 vasta tsitaadiga

Varsti tasub bitcoine osta?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 22:54:57 vasta tsitaadiga

kuskile 1000 kanti vähemalt ära kukub siis võtaks isgi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tankistlol
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2015




sõnum 06.02.2018 23:10:54 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Pole vaja olla prohvet, et aru saada kui tühi on tegelikult coinide reaalne väärtus... Coinid on õhku täis mullid mis varem või hiljem lõhki lähevad, coinidel pole mitte mingit reaalset varalist alust, lihtsalt järjekordne inimesi lolliks ajav püramiid. Aga eks "ratsa rikkaks" tobude najal kõik püramiidid püsti seisavadki mingi aja, kuniks pangad või suurriigid selle pulli paari otsusega ära lõpetavad.


wat? millel on varaline alus? eurol või? äkki doltsil?

pankadel ja suurriikidel on krüptoga tegelikult väga palju ära teha ja tegelt kõige suurem väärtus on blockchaini lahendusel endal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 23:25:38 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Varsti tasub bitcoine osta?
Jah
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sasskass
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 17:22:41 Eur, USD väärtusest vasta tsitaadiga

USD ja Eur on vägagi hästi kaetud!

Liitus Eesti Euroga - läks trükimasin järjekordse hooga käima. Kõik Eesti jt Euroga liitunute maad, metsad, jm varad ongi selle kate.
USA nottis Saddami maha, ei, neil ei olnuf naftat vaja, vaid et kõik nafta mis neil on, oleks kaetud $$$ - Teie nafta = meie trükime $$$

Trükitakse lihtsalt juurde, tuleb inflatsioon... Väike inflatsioon ei teegi paha.



Aga coinide taga on tõesti tühipaljas õhk.

Meenutab rublaaja lõppu, kus ärkad üles, lähed poodi ja vastad ühtäkki, et ei saagi täna endale midagi lubada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 19:53:22 vasta tsitaadiga

...ja ometi sai rublaga väga kindlalt ja kenasti enne seda "lõppu" vist aastakümneid osta, maksta, koguda, müüa ja vahetada. või sinu analoogid ongi sellised, et lihtsalt "meenutad" mingeid suvalisi hetki ajaloost ja siis paned omale sobival viisil neid võrduma millegi muuga?

kas rubla ei olnudki siis millegagi kaetud, või miks ta kukkus? põhimõtteliselt samad mehhanismid, mis liigutavad ükskõik millise trade'tava väärtuse hinda. euride ja usdidega ei ole muud mitte midagi erinevat kui et need on "too big to fail" - sisuliselt mõjutavad neid kõik sarnased tegurid ja samamoodi, kuid protsentuaalselt on väärtuse liikumine kordades väiksem. aga naljakas on ikka jälle lugeda kuidas mõni tarkpea arvab, et mõni valuuta on hirmsasti millegagi tagatud ja kõik on jube safe. tegelikult on seal vaid natuke teised mängureeglid, teised mängivad...aga õhk on ikka täpselt sama lõhnaga kui see mullist välja peaks kuidagi pääsema

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskass
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 22:08:34 vasta tsitaadiga

Jah rubla/usd suhe oli NL ajal suht 1/1 -le - magasid rahulikult, kuid jutt oli nn perestroika aegadest, kus tekkisid valuutapoed, spekulandid jne ja kui rublasid trükiti juurde nagu zimbawe dollareid...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.02.2018 12:40:07 vasta tsitaadiga

no igal juhul fakt on see, et need digikoinid on mingi ebamäärane number arvuti ekraanil ja siis mingi sepp lihtsalt ütleb et täna on üks koin 10000 euri ja teine päev mõtleb ringi, et ei ikka vist 10 euri on see üks koin. sama moodi ma võin teile männikäbisi müüa 100 euri tükk. vahe on aint niipalju, et männikäbi seest saad oravale seemneid söögimajja nokkida ja ülejäänd kestaga tuld pliita alla teha. digikoiniga seda ei saa.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.02.2018 13:16:35 vasta tsitaadiga

Sama palju ebamäärane number arvuti ekraanil kui aktsiaturg.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.02.2018 13:23:01 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Sama palju ebamäärane number arvuti ekraanil kui aktsiaturg.
täpselt nii. mõlemal juhul müüakse õhku.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 13:30:53 vasta tsitaadiga

Teeme siis oma coini. Hakkame ka rikkaks.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 13:37:38 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Sama palju ebamäärane number arvuti ekraanil kui aktsiaturg.

Aktsia on konkreestelt ettevõtte omandistaatust märkiv ühik. Parema valiku korral toodab ettevõte konkreetselt mõõdetavat päris maailma tulu.
Coinid on siiani kokkuleppelise väärtusega sümbolijada.
Neil asjadel on ühist ainult niipalju, et lollid jäävad mõlema korral rahast ilma.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.02.2018 13:56:26 vasta tsitaadiga

2korda2, mida tarka sa selle omandi staatusega peale hakkad täpsemalt?

aktsia hindade üle otsustavad sama moodi mingi kamp kloune ja teevad pärast tarka nägu et majanduskasv langeb ja raha sai otsa kuidagi ja kriis hakkas.

reaalset toodet hakkab firma tootma sellest hetkest, kui ta on mingi koguse aktsiaid turule paisanud, ehk oma nutsu kätte saand ja selle eest tootmise püsti pand. sealt edasi on tootmisel ja firmal täiesti savi, mis nendest aktsiatest saab. ehk siis teisisõnu jäävad turule kossu kaartideks lastele kekkamiseks ja vahetamiseks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 15:03:30 vasta tsitaadiga

Käesoleval nädalal tuli üks minu osalusega ettevõte välja teatega, mis lubab mulle isiklikult neljakohalist dividendi. Ettevõtte omanik on kasulik olla.
Sul ilmselgelt ei ole mitte mingit arusaama, kuidas suhtestuvad teineteisesse aktsionär (ehk ettevõtte omanik) ja ettevõtte tegevjuhtkond. Hari end.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.02.2018 15:46:53 vasta tsitaadiga

2korda2, ja mis moodi täpsemalt nüüd see sinule lubatud neljakohaline dividend kasuliku asja tootmise kasulikumaks teeb? juhtkond ja omanikud veeretavad sente ühest taskust teise, masinad teevad tööd ja töölised närivad kuivikuid.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 18:44:54 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:

Aktsia on konkreestelt ettevõtte omandistaatust märkiv ühik. Parema valiku korral toodab ettevõte konkreetselt mõõdetavat päris maailma tulu.
Coinid on siiani kokkuleppelise väärtusega sümbolijada.

Parema valiku ja ajastuse korral coinidel on samuti tootlust. Lõpuks, sul on õigus, et coinid on nõrgem valuuta võrreldes fiat rahaga, aga põhjenduseks öelda, et coinid on lihtsalt ports sümboleid nüüd küll ei päde icon_rolleyes.gif
Enamus 'rahast' eksisteeribki sümbolitena, kas siis selle tõttu on raha vähem reaalne?
Coinide häda seisneb nende 'palju kiidetud' detsentraliseerituses. Kui ei ole vahelüli (regionaalsed keskpangad), mis reguleeriks inflatsiooni, siis lähebki nii nagu bitcoiniga või hoopis teise äärmusse, kus ühik on praktiliselt väärtusetu. Ja see juhtub eranditult.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 19:03:28 vasta tsitaadiga

üks mõistlik selgitus ka vahelduseks thumbs_up.gif

"konkreetselt mõõdetav päris maailma tulu" võib (ei pruugi, aga VÕIB) olla tegelikkuses täpselt samasugune nö. sümbolijada. misasi see aktsia väärtus sinu meelest siin on 2x2? see on see, millise KOKKULEPPELISE (see kokkulepe tehakse aktsiaturul kaubeldes) väärtusega ühe ettevõtte üks "osake" mingil konkreetsel ajahetkel on. selline kokkuleppeline väärtus võib sul homme olla 2x suurem, aga täpselt samamoodi võib see olla 2x väiksem. ja seda kokkuleppelist hinda ei mõjuta teps mitte alati ja ainult vaid see, mis ettevõtte reaalne tootlikkus parasjagu teeb või mis otsuseid ettevõte ise siseselt teeb. seda mõjuvad kõikvõimalikud globaalsed faktorid. täpselt samamoodi nagu igasuguste bitcoinide ja altcoinide hinda mõjutavad globaalsed faktorid. lihtsalt mõju ulatus on viimasel juhul suurem ja nagu eelminegi ütles siis puudub ka tsentraalne kontroll

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 20:48:13 vasta tsitaadiga

Hea artikkel

https://www.weforum.org/agenda/2017/10/the-price-of-bitcoin-is-up-but-what-does-that-mean-for-the-future-of-currency
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Hiina keelab krüptorahadega kauplemise
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.