Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Tehnilise analüüsi teoreetiline osa märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
andre12345
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2018




sõnum 04.12.2018 15:48:18 Tehnilise analüüsi teoreetiline osa vasta tsitaadiga

Hei! Sooviksin teada, kas Tallinnas või Tartus leiduks inimesi, kes on nõus jagama oma tarkusi tehnilise analüüsi osas? Olen mingil määral hädas ning siiamaani jooksnud paljude asjadega rappa... Oleksin väga tänulik, kui jagaksite siin oma mõtteid / tarkuseid või muud vajalikku infot.

Samuti oleks tore teada, kas vastavaid koolitusi viib ka mõni ettevõte / isik läbi? Olen leidnud varasemalt mingeid koolitusi / kursuseid, aga nendest on pikka aega mööda läinud...

Parimat soovides! icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2018 20:30:22 vasta tsitaadiga

Diskussiooni ja teabejagamise suhtes oleks vb. hea kui jagaksid siinsamas oma teadmisi ning kohti, kus rappa jooksnud oled.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2018 11:02:12 vasta tsitaadiga

On olemas palju tarkasid raamatuid selle kohta nt.

Tarkuseid saab jah jagada pigem selle põhjal, kui teada millega rappa on mindud ja kui palju teadmisi endal üldse on.

_________________
twitch.tv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andre12345
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2018




sõnum 07.12.2018 09:51:56 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Diskussiooni ja teabejagamise suhtes oleks vb. hea kui jagaksid siinsamas oma teadmisi ning kohti, kus rappa jooksnud oled.

kacmesi kirjutas:
On olemas palju tarkasid raamatuid selle kohta nt.

Tarkuseid saab jah jagada pigem selle põhjal, kui teada millega rappa on mindud ja kui palju teadmisi endal üldse on.


Hei! Kui aus olla, siis ei oskagi kuskilt kohe alustada icon_biggrin.gif

Tehnilisest analüüsist nii palju, et kasutan:
STOCH RSI - tuvastamaks, kas on oversold või overbought ning mis peaks vastavalt indikaatorile nüüd juhtuma (kui indikaator on maas e oversold, siis üldjuhul katsun tehingusse minna... kui on overbought, siis on oodata ju langust).
MACD - pmst ei kasutagi niiet ei oska kommenteerida
MA 7,21,77 - olenevalt situatsioonist, kui jooned ristuvad, siis toimub otsuse tegemine - kas müük või ost.

Olen kasutanud veel Fibonacchi jpt, kuid mul on tunne, et mida lihtsamaks sa enda jaoks jätad selle settingu, seda parem on sul otsuseid langetada. Kui on liiga palju indikaatoreid, siis need võivad hakata mind segama.
Mis tekitab probleemi on otsuse langetamine. Mu joonised võivad vahetevahel minna täppi ning vastavalt minu tehtud graafikule oleksin ma õigel ajal ostnud või tehingust väljunud. Küll aga reaalsus on midagi muud. Nimelt ei julge ma ikkagi seda päris otsust langetada, sest kes olen mina (oma väikese peakesega icon_biggrin.gif ) kõigi suurte investorite ja kauplejate seas. Olen erinevates tehingutes erinevate rahadega, kuid lõpp-kokkuvõttes kaotan ma ikka raha. Samuti ei oska ma näha kõiki mustreid ning resistance või hoopiski lage. Ma võin tõmmata mingid jooned ja ma näen, et see graafik liigub mingi hetk nende joonte vahel, aga mis hetkeni, seda ma ei tea.

FOMO - otseloomulikult tahaks ju tehingusse minna ning teenida "väiksema sõiduga" kasumit. Sageli ei taba õiget momenti ära, kuna hakkab raha tõusma ning kui pikalt ta tõuseb. Olen näinud rahasid, mis tõusevad mitusada protsenti, kuid samas olen ka kõvasti kõrvetada saanud. Praegu on jah jälle situatsioon, kus ma pole rahasid maha müünud ning seetõttu kannatanud ja kõrvetada saanud päris korralikult.

Stop-loss-limit - ei oska kasutada.

Üks suuremaid probleeme vb olekski see psühholoogiline/vaimne osa e igasugused tujud, tunded jne, mis kindlasti tuleks ju kõrvale jätta, aga ometigi pressib tugevasti peale. Teiseks erinevate graafikute tegemine, mustrite lugemine ning otsuste langetamine. Võibolla pole mu praegune setup väga töötav?

Kui keegi peaks mulle seletama graafiku põhjal, mis juhtuma peaks, siis loomulikult ma saan sellest aru ning kõik on loogiline. Vahepeal oskan ka ise paar sõna vahele rääkida….
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 07.12.2018 10:55:05 vasta tsitaadiga

andre12345, pmst. kristallkuul, kaartide pealt ennustamine ja pendeldamine veel aint tegemata.

Kogu tõsiduse juures jääb su jutust mulje, et iga väikese liikumise peale sa kohe reageerid. Selliselt käitudes saad ainult kaotada. Ning vaadates, kuidas alates jaanuarist saadik asi ainult kukkumas on olnud, siis plussi jääda sellisel turul on väga keeruline. Minu soovitus: ära tegele krüptovaluutaga, liiga palju kõikuv.

EDIT by MOD: palun ärge tsiteerige pikki postitusi tervikuna, eriti kui need on eelmised postitused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andre12345
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2018




sõnum 07.12.2018 11:25:05 vasta tsitaadiga

h3rr, aga kuidas siis nt sina selliseid liigutusi teed või milline on sinu strateegia?

EDIT by MOD: palun ärge tsiteerige pikki postitusi tervikuna, eriti kui need on eelmised postitused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 07.12.2018 11:44:26 vasta tsitaadiga

andre12345, mina müüsin oma viimased mündid augustis juba ära, kuna olin enne seda arvamusel, et kogu see turg kukub kokku.

EDIT by MOD: palun ärge tsiteerige pikki postitusi tervikuna, eriti kui need on eelmised postitused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andre12345
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2018




sõnum 08.12.2018 15:58:57 vasta tsitaadiga

Aga kas keegi tahab mingeid näpunäiteid jagada, mida teha ning kuidas käituda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2018 16:12:37 vasta tsitaadiga

Alusta nt. siit ja otsi ise edasi:
phpBB [media]

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristen100
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 30.03.2005




sõnum 21.06.2019 17:01:03 vasta tsitaadiga

Kõigil meil on oma strateegia, mis töötab ja mis ei tööta. Selle väljaselgitamiseks tulebki proovida nii ühte kui teist. Krüpto on võrreldes stock marketiga pisut teistsugune. Botid võivad su väga hea ja mõistliku strateegia pea peale keerata, nii et sa ise ei saa arugi. Tuleb targem olla ning nendega kohaneda ja programmijuppe ette näha.
Kui on huvi, siis võib minuga ühendust võtta...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2019 17:34:55 vasta tsitaadiga

kristen100, miks mitte lihtsalt siin avada oma mõtteid?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristen100
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 30.03.2005




sõnum 21.06.2019 21:07:00 vasta tsitaadiga

Ma ise alustasin samamoodi nagu siin soovitatakse. Vaata seda videot ning uuri selle ja selle kohta. Jah, ka nii saab õppida, kuid oleks olnud sel ajal Eestis mõnda tüüpi, kes oleks enda peal näidanud mida ta teeb, miks ta seda teeb, kuidas ta seda teeb, oleks minu õpikurv kolm korda kiiremini kulgenud.
Fundamentaalsed põhitõed on võimalik ära õppida, kuid kui sa neid reaalselt rakendada ei oska, võid korralikult hävida.
Siin on üpriski keeruline vastavalt bitcoini hetkeolukorrale anda reaalajas infot. Olen oma treidimise õppemaksu ära maksnud (loe: maha mänginud), kuid ainuke mida teha selles vallas saan, on anda edasi infot mida vältida, mida jälgida, milline on minu strateegia vastavalt turu liikumisele jne.

Ise toimetan võimendusega turul, mis aitab pisut kiiremini walletit kasvatada. Kui võtta mängu võimendus, tulevad mängu nüansid ja endale seatud reeglid, millest üle astumisel tuleb meilile liquidation notification..
Anyway olen valmis jagama inffi nii siin, kui ka privas ja laivis.
Küsige ainult...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2019 00:11:54 vasta tsitaadiga

"...anda edasi infot mida vältida, mida jälgida, milline on minu strateegia vastavalt turu liikumisele jne."

:]

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.06.2019 06:30:50 vasta tsitaadiga

Cracking Crypto on väga hea kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCFb4w6SIGke1YMRoFwsdWCA

Easy money kui ei viitsi õppida ja strateegiat luua:
Krown´s Krypto Cave
https://www.youtube.com/channel/UCnwxzpFzZNtLH8NgTeAROFA
Näitab tasuta oma treide, mil siseneb ja väljub jne. Aasta tagasi alustas ~300$ nüüd on ~10 BTC
Tööpäeviti regulaarselt video iga hommik ja õhtu live 17:00
Vahepeal tuli Tallinna vanalinna elama luksuskorterisse icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Tehnilise analüüsi teoreetiline osa
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.