Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Millesse panustada ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seston
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2002




sõnum 04.02.2018 19:15:26 Millesse panustada ? vasta tsitaadiga

Kes kuhu panustab hetkel ? Sisenemiseks hea aeg. No 3 päeva tagasi oli parem. ICO-sid ka keegi vaatab või ainult börsil ? Varsti tuleb suurem ICO Telegrammi baasil. Projekt nimega TON ja münt ... vist oli GRAM.
https://icodrops.com/

_________________
Metallitööd Pärnust 9 km
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek134
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2012




sõnum 04.02.2018 19:31:39 Re: Millesse panustada ? vasta tsitaadiga

seston kirjutas:
Kes kuhu panustab hetkel ? Sisenemiseks hea aeg. No 3 päeva tagasi oli parem. ICO-sid ka keegi vaatab või ainult börsil ? Varsti tuleb suurem ICO Telegrammi baasil. Projekt nimega TON ja münt ... vist oli GRAM.
https://icodrops.com/


XRP, seniks kuni on alla dollari.

Litecoin, avaldas just LitePal'i.

AST (AirSwap) - DEX (decentralized exchange) Michael Novogratz advisoriks ja võimalik Goldman Sachi partnership 28ndal.

AVT (Aventus) - Tegeleb ürituste piletite blockchaini lisamisega, et vähendada inimesi, kes näiteks ostavad suurte ürituste pileteid suurtes kogustes, et hiljem kallimalt maha müüa. Hetkel väga under the radar, veebruari keskel pidid esmakordselt UK uudistesaates tokenit tutvustama.

HTML coin - palju potentsiaali 0.001 sendi pealt 0.1 peale tõusta. Tõusis viimase paari kuuga paari satoshi pealt 39ni, hetkel on stabiilselt 20-25 satoshi peal. Kaevandamiseks kasutab SHA - 256 meetodit, päevas leiab paar blocki mul I7ga, millest ühes blockis on 1250 coini. Ca 2,5 USD.

OST - Simple Token, soovitaksin ka silma peal hoida.

BNB - Binance token, kasutatakse Binance exchange'is -50% tehingute kulude jaoks ja Binance exchange ostab iga quarteri ehk 3 kuu tagant 20% oma kasumite eest tokeneid tagasi ja burnib neid.


viimati muutis marek134 04.02.2018 20:49:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seston
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2002




sõnum 04.02.2018 20:15:17 vasta tsitaadiga

Selle BNB-ga jant see, et saab min 5 bnb-ga teha äri. Ma alles 3 nädalat susserdan sellega. Vaatan juutuubist arvamuste videosid ja loen telegrammi.
_________________
Metallitööd Pärnust 9 km
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek134
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2012




sõnum 04.02.2018 20:37:43 vasta tsitaadiga

seston kirjutas:
Selle BNB-ga jant see, et saab min 5 bnb-ga teha äri. Ma alles 3 nädalat susserdan sellega. Vaatan juutuubist arvamuste videosid ja loen telegrammi.


Ma olen tavaliselt ostnud 3 tki haaval, ja 1 BTC suuruste tehingute jaoks on läinud vaid 0.3 -0.4 BNB tokenit.. Kas siis on läinud 100% ulatuses BNB tokenit?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seston
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2002




sõnum 04.02.2018 21:01:27 vasta tsitaadiga

Kuidas sul on bnb -d läinud btc tehingutele nii vähe ? BNB maksab mingi $12 kui õieti mäletan. BTC aga 10K$. Saatsin sulle PM-i.
Moxyone ja Polyswarm ICO-st on huvitavad.

_________________
Metallitööd Pärnust 9 km
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 21:09:57 vasta tsitaadiga

seston kirjutas:
Kuidas sul on bnb -d läinud btc tehingutele nii vähe ? BNB maksab mingi $12 kui õieti mäletan. BTC aga 10K$. Saatsin sulle PM-i.
Moxyone ja Polyswarm ICO-st on huvitavad.

BTC hetkel ~8,4k$ ja BNB 8,5$.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seston
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2002




sõnum 04.02.2018 21:27:48 vasta tsitaadiga

[quote="marek134"[/quote]

Ma olen tavaliselt ostnud 3 tki haaval, ja 1 BTC suuruste tehingute jaoks on läinud vaid 0.3 -0.4 BNB tokenit.. Kas siis on läinud 100% ulatuses BNB tokenit?[/quote]



Ma tean jah kursse aga ????? 0,3BNB eest 1 btc suurune tehing ? 1M satoshit on btc. Ühesõnaga vahet pole mis kui palju on. Millesse panna ? Mõtlen ICO-d. Polyswarm teeb deebet kaarti krüptole. Token presale on 20.02. Exchangesse ilmub poole aprillilt. Kaart alguses austraalias ja siis hiljem ka mujal. Telegrammis küsisin, et mis ja kus ja kas on scam. Sai tigedaks super pupper adminnn. icon_smile.gif

_________________
Metallitööd Pärnust 9 km
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 04.02.2018 21:35:17 vasta tsitaadiga

Loodame et seda teemat sinnasamusesse ei keerata!

Kuna kogu top 100 jõnkshaaval langeb, siis äkki vaataks väikeste tegijate poole, väikestes vahetustes, nt. Cryptopias.
Risk on tunduvalt suurem aga auhinnad ka vastavad - Erylliumi pump ajas hamba ikka nii verele, et ostsin kogu teenitu eest uut muda:
Unify, XFT, Spectre, Spank, Ellaism, AudioCoin ja veel kribu-krabu, kõik ei tule meeldegi.
Kui nüüd mõni neist Erylliumile sarnase paugu paneb, siis olen rikas poiss icon_lol.gif

ps. ERY ostan ka tagasi (juba tegelen sellega) - see püss võib veel pauku teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seston
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2002




sõnum 04.02.2018 21:45:35 vasta tsitaadiga

Peab vaatama ka selle exchange poole. Sellega oli mingi jant aga ei meenu hetkel. Olen pumpasid vaadanud Binances. 90 sekundit ja keegi jääb ikka väga ilma oma papist. Korra vedas ka kui mul oli müügiorder sees ja ei olnud lootust, et niipea lahti saan. Hommikul vaatasin ja oh õnne. Öösel oli läinud kui pumpa tehti. Vedas.

Discordi grupp tõsisemate juttude jaoks. https://discord.gg/RbcNsA 1 user ja link kehtib 1 päev. Jagame sõradele grupis ise kutseid. Avalikult reklaami ei teeks. Tuli mõte teha eesti keelne. Seal on veel neid aga ei leia. Rahvamassi ka ei tahaks.

_________________
Metallitööd Pärnust 9 km
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 04.02.2018 22:06:13 vasta tsitaadiga

seston kirjutas:
Peab vaatama ka selle exchange poole. Sellega oli mingi jant aga ei meenu hetkel. Olen pumpasid vaadanud Binances. 90 sekundit ja keegi jääb ikka väga ilma oma papist. Korra vedas ka kui mul oli müügiorder sees ja ei olnud lootust, et niipea lahti saan. Hommikul vaatasin ja oh õnne. Öösel oli läinud kui pumpa tehti. Vedas.


Ma tavaliselt ei panusta nii lühiajaliste (alla 1-2 päeva) sööstude peale... mingi arvestatav volume peab ikka jõudma tekkida, et asjal jumet oleks.

Minu lemmikud - klassikalised, korraliku mahuga pumpid, kestavad mitu päeva - aega maa ja ilm müüa:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seston
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2002




sõnum 04.02.2018 22:14:05 vasta tsitaadiga

Tahad sa nendest pikemalt rääkida ?
_________________
Metallitööd Pärnust 9 km
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 04.02.2018 22:37:41 vasta tsitaadiga

seston, ega mina neid pumpe ei korralda - mul pole selleks piisavalt vahendeid, aega ega oskusi.
Ma kõigest üritan ära tabada akumulatsioone või pumpi algfaase. Vahest läheb õnneks, vahest jään pikaks ajaks bagholderiks või sureb üldse kätte ära - ka nii on juhtunud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek134
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2012




sõnum 05.02.2018 00:21:32 vasta tsitaadiga

seston kirjutas:
Peab vaatama ka selle exchange poole. Sellega oli mingi jant aga ei meenu hetkel. Olen pumpasid vaadanud Binances. 90 sekundit ja keegi jääb ikka väga ilma oma papist. Korra vedas ka kui mul oli müügiorder sees ja ei olnud lootust, et niipea lahti saan. Hommikul vaatasin ja oh õnne. Öösel oli läinud kui pumpa tehti. Vedas.

Discordi grupp tõsisemate juttude jaoks. https://discord.gg/RbcNsA 1 user ja link kehtib 1 päev. Jagame sõradele grupis ise kutseid. Avalikult reklaami ei teeks. Tuli mõte teha eesti keelne. Seal on veel neid aga ei leia. Rahvamassi ka ei tahaks.


Nendest "Bump and dump" gruppidest soovitan küll heaga eemale hoida. Toimivad ju nii, et esiteks grupi loojad ostavad odavad coinid/tokenid, teiseks on neil maksustatud grupid või affiliate grupid, kes saavad paar sekundit enne kõiki teisi veel omakorda valikust teada. Loojad panevad ostetud coinid/tokenid mitmekordselt suurema hinnaga juba limit orderiga müüki, see tähendab, et need kõik, kes viimasena valikust teada saavad, ostavad need tohutu suured sell wallid eest ära ja siis veelgi ülespoole ja siis teatud hetkel dumpivad, kukutades hinna pea samale tasemele, mida ta ennem oli. Näiteks on üks Grupp, millel on pea 100.000 inimest Telegramis ja olen tähele pannud, et peale igat pump and dumpi omanikud kirjutavad, et "We are very sorry, bots ruined our bump, we will try to avoid these problems on the next one" jne. Sinisilmsed usuvadki seda jama, ja lähevad sellega uuesti kaasa.

Catfish kirjutas:
seston, ega mina neid pumpe ei korralda - mul pole selleks piisavalt vahendeid, aega ega oskusi.
Ma kõigest üritan ära tabada akumulatsioone või pumpi algfaase. Vahest läheb õnneks, vahest jään pikaks ajaks bagholderiks või sureb üldse kätte ära - ka nii on juhtunud icon_biggrin.gif


Jah, olen ka Binances näiteks need pumpijate põhi coinid/tokenid ära tabanud, millel pea zero volume ja ostnud odavalt, pannes kordades suurema hinnaga müüki. Vahel nädalaid seisnud ja siis ühel hommikul ennäe imet. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 05.02.2018 07:47:04 vasta tsitaadiga

tasuta teatrit näeb siit aga mitu korda ei viitsi vaadata https://web.telegram.org/#/im?p=@pumpn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seston
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2002




sõnum 05.02.2018 12:35:50 vasta tsitaadiga

M aolen ka vaadanud signaale aga ei tõmba. Risk ilma jääda on suur. Mul on holdis TRX ja ei tea millal saab lahti. See on ainuke. Summa ka olematu aga alguseks käib küll.Niikaua kui 1 kord hakkan aru saama mis toimub ja kuhu panustada.
_________________
Metallitööd Pärnust 9 km
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 12.02.2018 15:35:39 vasta tsitaadiga

Ise olen sees TRX (Tron'is). Kuna see on pikemaajalisem projekt 8-10.a. siis võtan seda kui pensionisammast (ise 33.a. vana.). Ostsin TRXi juba enne seda jaanuari algust tõusu (peaaegu sama hinnaga mis hetkel on), vahepeal olen nüüd madalseisudes juurde ostnud ja ostan veel.
Hea ülevaade:
https://medium.com/@TwentySumCrypto/tron-trx-coin-actual-potential-or-just-another-shill-coin-i-offer-a-perspective-5b13bd280d1
Hetkel on hind ka veel väga hea. Tõusma hakkab ta tõenäoliselt ennem 31'st märtsi 2018 kui on Troni mainneti (Exodus) beta launch, mille peal siis peaks kõik tulevikus jooksma hakkama.
Seda enam, et tegemist on Hiina valitsuse poolt sisuliselt bäkitud coiniga thumbs_up.gif

Lisaks hoian silma peal WanChain'l, pole veel vahetuslehtedele jõudnud.
Monero (XMR) ja ETH on ka mida võiks hoida. Endal on seal ka mõlemas midagi.
Kui raha üle siis ka BTC'd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2018 17:05:25 vasta tsitaadiga

Päris pensionisambana hetkel krüptot võtta kindlasti ei tasuks. Spekuleerida summadega, mida kaotades midagi hullu ei juhtu, on aga suhteliselt põnev.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 12.02.2018 17:35:07 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Päris pensionisambana hetkel krüptot võtta kindlasti ei tasuks. Spekuleerida summadega, mida kaotades midagi hullu ei juhtu, on aga suhteliselt põnev.

Ma näen, et blokiahelale ehitatud programmid ja võrgud on tulevik. Ning TRX pakubki tokenit selle arenduse toetamiseks. Kui lugesid läbi minu lingi siis näed, et see pole mingi tavaline kaevandatav krüpto vaid sellel oleks reaalselt kasutust.
Seega minu jaoks Troni token on justkui selle firma aktsia, mida tasub hoida pikemat perspektiivi silmas pidades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2018 17:38:32 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Elpex kirjutas:
Päris pensionisambana hetkel krüptot võtta kindlasti ei tasuks. Spekuleerida summadega, mida kaotades midagi hullu ei juhtu, on aga suhteliselt põnev.

Ma näen, et blokiahelale ehitatud programmid ja võrgud on tulevik. Ning TRX pakubki tokenit selle arenduse toetamiseks. Kui lugesid läbi minu lingi siis näed, et see pole mingi tavaline kaevandatav krüpto vaid sellel oleks reaalselt kasutust.
Seega minu jaoks Troni token on justkui selle firma aktsia, mida tasub hoida pikemat perspektiivi silmas pidades.

Rahu-rahu, oman samuti TRX'i ja olen nende tegemistega täiesti kursis. Mina ei võta lihtsalt krüptot, kui pensionifondi ja ei soovita seda teha ka teistel.
Selle jaoks on muud ja stabiilsemad asjad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 12.02.2018 20:40:21 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Elpex kirjutas:
Päris pensionisambana hetkel krüptot võtta kindlasti ei tasuks. Spekuleerida summadega, mida kaotades midagi hullu ei juhtu, on aga suhteliselt põnev.

Ma näen, et blokiahelale ehitatud programmid ja võrgud on tulevik. Ning TRX pakubki tokenit selle arenduse toetamiseks. Kui lugesid läbi minu lingi siis näed, et see pole mingi tavaline kaevandatav krüpto vaid sellel oleks reaalselt kasutust.
Seega minu jaoks Troni token on justkui selle firma aktsia, mida tasub hoida pikemat perspektiivi silmas pidades.

Rahu-rahu, oman samuti TRX'i ja olen nende tegemistega täiesti kursis. Mina ei võta lihtsalt krüptot, kui pensionifondi ja ei soovita seda teha ka teistel.
Selle jaoks on muud ja stabiilsemad asjad.


Pensioni III sambasse peaksin panema iga kuu 600+ eurot, et pensionile jäädes oleks 95% ulatuses sama sissetulek mis praegu!
Tootlusprotsent on seal imepisike, et hajutada riske. Ning see on endiselt mingi 40+ aasta kaugusel kui mitte rohkemgi, arvestades et pensioniga lükatakse pidevalt edasi. Võibolla suren üldse ennem ära icon_rolleyes.gif
Teine variant on panna iga kuu näiteks 100-200 eurot TRXi alla kus tõenäoliselt aasta lõikes on tootlusprotsent midagi muud, ning katab ära selle investeerimise summade vahe thumbs_up.gif
Minumeelest täiesti arvestatav valik icon_wink.gif

https://theripplecryptocurrency.com/tron-trx-mainnet-launch/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
555i
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2018




sõnum 12.02.2018 21:19:57 vasta tsitaadiga

Tere. Mis walletit kasutate TRX hoidmiseks? Kas sinna saab saata BTC ja ETH ka? Ehk miskit coini veel kuhu voiks oma esimese investeeringu teha?
Hetkel Bitcoin 7000 euro ligiduses kas on moistlik aeg siseneda naiteks Coinbasest, teha sissemakse, sealt bitstampi btc kanda ja siis vahetada TRX vastu, voi on oodata veel langust?


viimati muutis 555i 12.02.2018 21:21:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 12.02.2018 21:21:29 vasta tsitaadiga

ma olen väga pulline XRP puhul endiselt.
Soovitan seda vaadata: https://www.youtube.com/watch?v=kyWZzgZN3wo

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 12.02.2018 23:13:29 vasta tsitaadiga

555i kirjutas:
Tere. Mis walletit kasutate TRX hoidmiseks? Kas sinna saab saata BTC ja ETH ka? Ehk miskit coini veel kuhu voiks oma esimese investeeringu teha?
Hetkel Bitcoin 7000 euro ligiduses kas on moistlik aeg siseneda naiteks Coinbasest, teha sissemakse, sealt bitstampi btc kanda ja siis vahetada TRX vastu, voi on oodata veel langust?


Millegipärast kahtlustan, et mingi langus veel tuleb. Samas ma ei tea millal. Võibolla hoopis tõuseb vahepeal 9k peale ära ning kui on langus siis on sama mis praegu, ehk umbes 7k.
Keegi ei tea.
TRXi jaoks kasutatakse üldiselt seda walletit:
https://www.myetherwallet.com/

Ise hoian exchanges... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
555i
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2018




sõnum 13.02.2018 19:17:23 vasta tsitaadiga

Suur aitah vastuse eest!
Veidi segane veel selle myetherwalletiga, tegin new wallet, kirjutasin aadressi ja private key valja ja kas nüüd see rahakott kuhu exchangest kanda kus turvaliselt hoida asub etherscan.io/aadress lehel?
Ja transfer siis nende koodide abil? TRX siis kopeerin Bitstampist Etherscan lehele ja koik OK ja turvaline? Hetkel vist pole kohe saadaval neid ledger vms pulkasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2018 19:36:15 vasta tsitaadiga

555i kirjutas:
Suur aitah vastuse eest!
Veidi segane veel selle myetherwalletiga, tegin new wallet, kirjutasin aadressi ja private key valja ja kas nüüd see rahakott kuhu exchangest kanda kus turvaliselt hoida asub etherscan.io/aadress lehel?
Ja transfer siis nende koodide abil? TRX siis kopeerin Bitstampist Etherscan lehele ja koik OK ja turvaline? Hetkel vist pole kohe saadaval neid ledger vms pulkasi?

Ledger'i tarne peaks olema alates märtsi lõpust, kui praegu preorder teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Millesse panustada ? mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.