|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
01.02.2018 12:38:28
Spotify laiendab Eestis haaret |
|
|
PRESSITEADE - Mobiilsideoperaator Tele2 hakkab oma klientidele alates 01. veebruarist vahendama maailma üht populaarseimat muusika voogedastusteenust Spotify.
Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul on voogedastus nii muusika- kui videosisu vaatamiseks kõige levinum ja lihtsam võimalus.
„Meil on hea meel teavitada, et koostöös Spotify´ga saame oma klientidele pakkuda võimalust kasutada maailma populaarseimat voogedastuskeskkonna teenust 30 päeva tasuta. Lisaks on klientidel suurepärane võimalus Spotify Premium pakett siduda nende tänaste arvetega,“ lisas Aron.
Pärast testperioodi lõppu on võimalik Spotify’d kuulata tasuta koos reklaamidega või 6,99 eurot kuus maksva “Premium” versioonina, mis on reklaamivaba. Rakendus sobib kõigi suuremate tootjate operatsioonisüsteemide, nutitelefonide, tava- ning tahvelarvutitega.
Spotify’d kasutab üle maailma 140 miljonit inimest, nendest 70 miljonit on teenuse registreeritud kasutajad, sisaldades enam kui 30 miljonit laulu.
Allikas: www.tele2.ee
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
01.02.2018 16:30:33
|
|
|
Huvitav kui tõenäoline on, et asjaga liitub ka elisa. Ma iseenesest oleks huvitatud
E: vaatasin et soome elisas on spotify täitsa olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
01.02.2018 16:37:14
|
|
|
30 päeva tasuta on ka otse liitudes. 6,99 on ka otse makstes (summa läheb automaatselt inimese pangaarvelt maha).
Mis selle Tele2 pakkumise mõte või kasu on?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.02.2018 16:41:18
|
|
|
| M00t kirjutas: |
30 päeva tasuta on ka otse liitudes. 6,99 on ka otse makstes (summa läheb automaatselt inimese pangaarvelt maha).
Mis selle Tele2 pakkumise mõte või kasu on? |
Kasutaja jaoks on lihtsam, ühe arve pealt läheb kõik korraga maha, ei pea erinevaid teenuseid erineval viisil hankima/haldama.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
01.02.2018 16:46:16
|
|
|
Mark0, palun selgita seda haldamist täpsemalt
| M00t kirjutas: |
| summa läheb automaatselt inimese pangaarvelt maha |
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.02.2018 17:07:12
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| Mark0, palun selgita seda haldamist täpsemalt |
Kusagil Tele2 iseteeninduses paned linnu stiilis, et "tahan Spotify" ja kõik. Hiljem on arvel üks rida juures. "Single point of contact" vms see väljend ka pole. Kunde jaoks on lihtne - üks operaator, üks liides, kust endale teenuseid valida.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
01.02.2018 17:31:31
|
|
|
| see mingi soooo 2000, et üks arve on mingi väärtus. vanadele vbla veel
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
01.02.2018 17:43:11
|
|
|
| Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse.
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.02.2018 17:47:51
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| see mingi soooo 2000, et üks arve on mingi väärtus. vanadele vbla veel |
Ega asi pole paljalt arves, see on laiem teema. On märkimisväärselt inimesi ja firmasid, kellele meeldib, et on "single point of contact". Et saaks keskenduda enda põhitegevusele mitte killustuda teenusepakkujate vahel.
Telia näitel - inimene võtab eraisikuna ühest kohast interneti, telefoni, TV, Spotify, mobiilinumbri, antiviiruse, ajalehed/ajakirjad (Leheriiul). Ostab samast kohast mobla, teleka, tahvli, arvuti. Tööl olles võtab firma Telialt andmebaasihalduse, JVMi halduse, op.süsteemi halduse, töökohtade halduse, interneti, mobiili, VPNi. Kõik selleks, et asjaajamine oleks võimalikult lihtne ja ühes kohas koos.
Ega alati on võimalik teha kõik juppideks, keegi ei keela. Kuid on oma võlu selles, et jällegi Telia näitel saad kõike juhtida ühest iseteenindusest. Või kui meeldib esinduses käia siis ühest boksist.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
01.02.2018 20:32:17
|
|
|
| forint kirjutas: |
| Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse. |
Kas see lisaväärtus on olemas Kui jah siis sellisel juhul tasuks isegi mõelda.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.02.2018 21:22:24
|
|
|
Mis deezerist saanud on? Musavalik mõlemas anyway suhteliselt sama.
Mulle pigem istuks kui nad teeks googlega diili ja google play music ei läheks andmemahu sisse. Vat see oleks maasikas.
#teamisto
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.02.2018 21:27:36
|
|
|
Musavalik peaks ikka kordades suurem olema Deezeri kasuks. Nii reklaamitakse.
Edit, vaatasin just, et Deezer 40 miljonit lugu ja Spotify alla 30 miljoni loo kandis hetkel. Kunagi jäi viimane ikka kõvasti maha.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 01.02.2018 21:31:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
01.02.2018 21:28:52
|
|
|
| sogar kirjutas: |
| forint kirjutas: |
| Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse. |
Kas see lisaväärtus on olemas Kui jah siis sellisel juhul tasuks isegi mõelda. |
jaa... Vali netimahuks vähemalt 8gb.
https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/spotify
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.02.2018 21:31:40
|
|
|
| Henry kirjutas: |
| sogar kirjutas: |
| forint kirjutas: |
| Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse. |
:?: Kas see lisaväärtus on olemas :?: Kui jah siis sellisel juhul tasuks isegi mõelda. |
jaa... Vali netimahuks vähemalt 8gb.
https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/spotify |
See pole küll Telia teema kuid - andmemahu piiramatus (st ei lähe paketimahu sisse) on Telial VAID Mobiilse Eluga.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
01.02.2018 22:31:38
|
|
|
Perepakett ja saab kamba peale 10,99€ hakkama ehk 2,20€ nägu. Paypalist jookseb iga kuu raha maha, liigutama peab alles siis, kui Paypaliga seotud pangakaart aegub/vahetub.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.02.2018 22:44:10
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| Perepakett ja saab kamba peale 10,99€ hakkama ehk 2,20€ nägu. Paypalist jookseb iga kuu raha maha, liigutama peab alles siis, kui Paypaliga seotud pangakaart aegub/vahetub. |
Perepaketti mahub kokku kuus inimest ehk 1.83€ nägu
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
02.02.2018 00:12:02
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| Lotharius kirjutas: |
| Perepakett ja saab kamba peale 10,99€ hakkama ehk 2,20€ nägu. Paypalist jookseb iga kuu raha maha, liigutama peab alles siis, kui Paypaliga seotud pangakaart aegub/vahetub. |
Perepaketti mahub kokku kuus inimest ehk 1.83€ nägu |
My bad, peast mäletasin, et viis
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
02.02.2018 19:08:42
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Henry kirjutas: |
| sogar kirjutas: |
| forint kirjutas: |
| Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse. |
Kas see lisaväärtus on olemas Kui jah siis sellisel juhul tasuks isegi mõelda. |
jaa... Vali netimahuks vähemalt 8gb.
https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/spotify |
See pole küll Telia teema kuid - andmemahu piiramatus (st ei lähe paketimahu sisse) on Telial VAID Mobiilse Eluga. |
Ma pidasin Tele2 silmas, Telia ei paku mulle huvi
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
03.02.2018 02:07:53
|
|
|
| Kas telias polnud spotify poole hinnaga, kui mobiilne elu ja 8gb netti?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
03.02.2018 02:14:04
|
|
|
| On küll jah, alates 8GB paketist
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
05.02.2018 16:09:30
|
|
|
| tsitaat: |
Spotify pakkumisega ei kaasne andmemahu piiramatuse eelis. Antud teenuse saab esmakordsel tellimisel 30 päevaks tellida ilma teenustasuta.
Meie Pere pakett ei ole enam avalikus müügis pakutav pakett.
-Tele2 |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
05.02.2018 17:30:59
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| nexus4 kirjutas: |
| see mingi soooo 2000, et üks arve on mingi väärtus. vanadele vbla veel |
Ega asi pole paljalt arves, see on laiem teema. On märkimisväärselt inimesi ja firmasid, kellele meeldib, et on "single point of contact". Et saaks keskenduda enda põhitegevusele mitte killustuda teenusepakkujate vahel.
Telia näitel - inimene võtab eraisikuna ühest kohast interneti, telefoni, TV, Spotify, mobiilinumbri, antiviiruse, ajalehed/ajakirjad (Leheriiul). Ostab samast kohast mobla, teleka, tahvli, arvuti. Tööl olles võtab firma Telialt andmebaasihalduse, JVMi halduse, op.süsteemi halduse, töökohtade halduse, interneti, mobiili, VPNi. Kõik selleks, et asjaajamine oleks võimalikult lihtne ja ühes kohas koos.
Ega alati on võimalik teha kõik juppideks, keegi ei keela. Kuid on oma võlu selles, et jällegi Telia näitel saad kõike juhtida ühest iseteenindusest. Või kui meeldib esinduses käia siis ühest boksist. |
Postimehe artiklis pea sõna-sõnalt sama tekst
"On väga palju inimesi ja ettevõtteid, kellele meeldib «single point of contact». Klient saab keskenduda oma põhitegevusele, saades kõik teenuseid ühest kohast ja ei ole vajadust killustuda mitme teenusepakkujate vahel."
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
05.02.2018 20:39:01
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Spotify pakkumisega ei kaasne andmemahu piiramatuse eelis. Antud teenuse saab esmakordsel tellimisel 30 päevaks tellida ilma teenustasuta.
Meie Pere pakett ei ole enam avalikus müügis pakutav pakett.
-Tele2 |
|
Mõttetu pakkumine minu jaoks...miks siis üldse selline haip, kui ainus argument on «single point of contact»
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
05.02.2018 23:26:25
|
|
|
| cause marketing
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.02.2018 00:20:57
|
|
|
Nendele, kes iseseisvalt maksta ei suuda ja vaja vahendajat kasutada.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
16.02.2018 17:21:17
|
|
|
Spotify võtab väga vähe netimahtu, nii et see pole tegelikult eriline väärtus
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
16.02.2018 19:29:10
|
|
|
| R3negadeX, võtab jah, kui sa päevast-päeva kuulad ainult ühtesid-ja-samu lugusid.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
16.02.2018 19:44:21
|
|
|
| Spotify oskabki ainult sama lugu mängida. Kui just miljon playlisti või miljoni looga playlisti ei ole, siis shuffle laseb lõputult sama 20-30 lugu, mida kunagi käsitsi rohkem mänginud oled.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
26.02.2018 12:37:52
|
|
|
sooty, paraku nii on. Shuffle on Spotifyl täiesti katki, peab valima mingi hästi suure playlisti ja seda algusest mängida, kui kordusi ei taha
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.02.2018 12:46:10
|
|
|
... shuffle on aegade algusest peale katki olnud või on see loogika väga puudulik, samad lood ja isegi mõnikord samas järjekorras
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.02.2018 12:46:18
|
|
|
| ma ka aru ei saa, mis seal keerulist on. paned lihtsalt omad asjad sinna sisse ära, raha läheb minema automaatselt, muss tuleb ja kuo enam ei taha, paned äpist cancel premium ja korras, ei pea kuskil kohutavas opeka iseteeninduses hakkama kolama.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.02.2018 12:48:42
|
|
|
... ja mis puutub haarde laiendamisse, siis viimasel ajal pigem visatakse seda igalt poolt välja. Varem olid kõigil telekatel Spotify äpp olemas, nüüd pole enam ühelgi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.02.2018 13:29:28
|
|
|
muusika striimingu rakenduste osakaalus on Eestis kindlasti kõige rohkem tarbitav Spotify, selle järel Google/Apple Music ja Deezer jms.
teleri äpp kaob pigem tv tootja toe puudumisel aga ka selle tõttu, et lihtsam on tv kinni panna ja nutiseadmest ressiiverisse või bt kõlaritesse striimida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.02.2018 14:58:50
|
|
|
... lihtsam on see, mis parasjagu lihtsam on telekas on tänapäeval küllalt võimekas nutiseade ja kuna istubki nii kui nii pidevalt ressi küljes, siis miks ei võiks see ka Spotifyt mängida ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
26.02.2018 16:05:52
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... ja mis puutub haarde laiendamisse, siis viimasel ajal pigem visatakse seda igalt poolt välja. Varem olid kõigil telekatel Spotify äpp olemas, nüüd pole enam ühelgi  |
Minu uuel Samsungil küll on Spotify olemas.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.02.2018 12:21:19
|
|
|
| Androidiga Samsung? Selle OS-iga telekatel on olemas. Ülejäänutel kipub tugi lõppema või pole üldse.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|