Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Spotify laiendab Eestis haaret märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 12:38:28 Spotify laiendab Eestis haaret vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Mobiilsideoperaator Tele2 hakkab oma klientidele alates 01. veebruarist vahendama maailma üht populaarseimat muusika voogedastusteenust Spotify.

Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul on voogedastus nii muusika- kui videosisu vaatamiseks kõige levinum ja lihtsam võimalus.

„Meil on hea meel teavitada, et koostöös Spotify´ga saame oma klientidele pakkuda võimalust kasutada maailma populaarseimat voogedastuskeskkonna teenust 30 päeva tasuta. Lisaks on klientidel suurepärane võimalus Spotify Premium pakett siduda nende tänaste arvetega,“ lisas Aron.

Pärast testperioodi lõppu on võimalik Spotify’d kuulata tasuta koos reklaamidega või 6,99 eurot kuus maksva “Premium” versioonina, mis on reklaamivaba. Rakendus sobib kõigi suuremate tootjate operatsioonisüsteemide, nutitelefonide, tava- ning tahvelarvutitega.

Spotify’d kasutab üle maailma 140 miljonit inimest, nendest 70 miljonit on teenuse registreeritud kasutajad, sisaldades enam kui 30 miljonit laulu.

Allikas: www.tele2.ee
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 01.02.2018 16:30:33 vasta tsitaadiga

Huvitav kui tõenäoline on, et asjaga liitub ka elisa. Ma iseenesest oleks huvitatud

E: vaatasin et soome elisas on spotify täitsa olemas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 16:37:14 vasta tsitaadiga

30 päeva tasuta on ka otse liitudes. 6,99 on ka otse makstes (summa läheb automaatselt inimese pangaarvelt maha).

Mis selle Tele2 pakkumise mõte või kasu on?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 16:41:18 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
30 päeva tasuta on ka otse liitudes. 6,99 on ka otse makstes (summa läheb automaatselt inimese pangaarvelt maha).

Mis selle Tele2 pakkumise mõte või kasu on?
Kasutaja jaoks on lihtsam, ühe arve pealt läheb kõik korraga maha, ei pea erinevaid teenuseid erineval viisil hankima/haldama.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 16:46:16 vasta tsitaadiga

Mark0, palun selgita seda haldamist täpsemalt

M00t kirjutas:
summa läheb automaatselt inimese pangaarvelt maha

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 17:07:12 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Mark0, palun selgita seda haldamist täpsemalt
Kusagil Tele2 iseteeninduses paned linnu stiilis, et "tahan Spotify" ja kõik. Hiljem on arvel üks rida juures. "Single point of contact" vms see väljend ka pole. Kunde jaoks on lihtne - üks operaator, üks liides, kust endale teenuseid valida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 17:31:31 vasta tsitaadiga

see mingi soooo 2000, et üks arve on mingi väärtus. vanadele vbla veel
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 17:43:11 vasta tsitaadiga

Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 17:47:51 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
see mingi soooo 2000, et üks arve on mingi väärtus. vanadele vbla veel
Ega asi pole paljalt arves, see on laiem teema. On märkimisväärselt inimesi ja firmasid, kellele meeldib, et on "single point of contact". Et saaks keskenduda enda põhitegevusele mitte killustuda teenusepakkujate vahel.

Telia näitel - inimene võtab eraisikuna ühest kohast interneti, telefoni, TV, Spotify, mobiilinumbri, antiviiruse, ajalehed/ajakirjad (Leheriiul). Ostab samast kohast mobla, teleka, tahvli, arvuti. Tööl olles võtab firma Telialt andmebaasihalduse, JVMi halduse, op.süsteemi halduse, töökohtade halduse, interneti, mobiili, VPNi. Kõik selleks, et asjaajamine oleks võimalikult lihtne ja ühes kohas koos.

Ega alati on võimalik teha kõik juppideks, keegi ei keela. Kuid on oma võlu selles, et jällegi Telia näitel saad kõike juhtida ühest iseteenindusest. Või kui meeldib esinduses käia siis ühest boksist.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 20:32:17 vasta tsitaadiga

forint kirjutas:
Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse.


icon_question.gif Kas see lisaväärtus on olemas icon_question.gif Kui jah siis sellisel juhul tasuks isegi mõelda.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 21:22:24 vasta tsitaadiga

Mis deezerist saanud on? Musavalik mõlemas anyway suhteliselt sama.
Mulle pigem istuks kui nad teeks googlega diili ja google play music ei läheks andmemahu sisse. Vat see oleks maasikas.

#teamisto

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.02.2018 21:27:36 vasta tsitaadiga

Musavalik peaks ikka kordades suurem olema Deezeri kasuks. Nii reklaamitakse.

Edit, vaatasin just, et Deezer 40 miljonit lugu ja Spotify alla 30 miljoni loo kandis hetkel. Kunagi jäi viimane ikka kõvasti maha.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 01.02.2018 21:31:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 01.02.2018 21:28:52 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
forint kirjutas:
Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse.


icon_question.gif Kas see lisaväärtus on olemas icon_question.gif Kui jah siis sellisel juhul tasuks isegi mõelda.


jaa... Vali netimahuks vähemalt 8gb.
https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/spotify
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 21:31:40 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
sogar kirjutas:
forint kirjutas:
Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse.


:?: Kas see lisaväärtus on olemas :?: Kui jah siis sellisel juhul tasuks isegi mõelda.


jaa... Vali netimahuks vähemalt 8gb.
https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/spotify
See pole küll Telia teema kuid - andmemahu piiramatus (st ei lähe paketimahu sisse) on Telial VAID Mobiilse Eluga.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 22:31:38 vasta tsitaadiga

Perepakett ja saab kamba peale 10,99€ hakkama ehk 2,20€ nägu. Paypalist jookseb iga kuu raha maha, liigutama peab alles siis, kui Paypaliga seotud pangakaart aegub/vahetub.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2018 22:44:10 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Perepakett ja saab kamba peale 10,99€ hakkama ehk 2,20€ nägu. Paypalist jookseb iga kuu raha maha, liigutama peab alles siis, kui Paypaliga seotud pangakaart aegub/vahetub.
Perepaketti mahub kokku kuus inimest ehk 1.83€ nägu
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 00:12:02 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Perepakett ja saab kamba peale 10,99€ hakkama ehk 2,20€ nägu. Paypalist jookseb iga kuu raha maha, liigutama peab alles siis, kui Paypaliga seotud pangakaart aegub/vahetub.
Perepaketti mahub kokku kuus inimest ehk 1.83€ nägu


My bad, peast mäletasin, et viis

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 19:08:42 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Henry kirjutas:
sogar kirjutas:
forint kirjutas:
Kogu pakkumise lisavväärtus saab ilmselt olema sama mis Telialgi ,et spotify andmemaht ei lähe paketimahu sisse.


icon_question.gif Kas see lisaväärtus on olemas icon_question.gif Kui jah siis sellisel juhul tasuks isegi mõelda.


jaa... Vali netimahuks vähemalt 8gb.
https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/spotify
See pole küll Telia teema kuid - andmemahu piiramatus (st ei lähe paketimahu sisse) on Telial VAID Mobiilse Eluga.


Ma pidasin Tele2 silmas, Telia ei paku mulle huvi
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 02:07:53 vasta tsitaadiga

Kas telias polnud spotify poole hinnaga, kui mobiilne elu ja 8gb netti?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 02:14:04 vasta tsitaadiga

On küll jah, alates 8GB paketist
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 14:39:48 vasta tsitaadiga

Postimees
Kas tellida Spotify otse või läbi mobiilioperaatorite – uurime asja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 16:09:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Spotify pakkumisega ei kaasne andmemahu piiramatuse eelis. Antud teenuse saab esmakordsel tellimisel 30 päevaks tellida ilma teenustasuta.
Meie Pere pakett ei ole enam avalikus müügis pakutav pakett.

-Tele2
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 17:30:59 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
nexus4 kirjutas:
see mingi soooo 2000, et üks arve on mingi väärtus. vanadele vbla veel
Ega asi pole paljalt arves, see on laiem teema. On märkimisväärselt inimesi ja firmasid, kellele meeldib, et on "single point of contact". Et saaks keskenduda enda põhitegevusele mitte killustuda teenusepakkujate vahel.

Telia näitel - inimene võtab eraisikuna ühest kohast interneti, telefoni, TV, Spotify, mobiilinumbri, antiviiruse, ajalehed/ajakirjad (Leheriiul). Ostab samast kohast mobla, teleka, tahvli, arvuti. Tööl olles võtab firma Telialt andmebaasihalduse, JVMi halduse, op.süsteemi halduse, töökohtade halduse, interneti, mobiili, VPNi. Kõik selleks, et asjaajamine oleks võimalikult lihtne ja ühes kohas koos.

Ega alati on võimalik teha kõik juppideks, keegi ei keela. Kuid on oma võlu selles, et jällegi Telia näitel saad kõike juhtida ühest iseteenindusest. Või kui meeldib esinduses käia siis ühest boksist.


Postimehe artiklis pea sõna-sõnalt sama tekst icon_biggrin.gif

"On väga palju inimesi ja ettevõtteid, kellele meeldib «single point of contact». Klient saab keskenduda oma põhitegevusele, saades kõik teenuseid ühest kohast ja ei ole vajadust killustuda mitme teenusepakkujate vahel."
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 20:39:01 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:
Spotify pakkumisega ei kaasne andmemahu piiramatuse eelis. Antud teenuse saab esmakordsel tellimisel 30 päevaks tellida ilma teenustasuta.
Meie Pere pakett ei ole enam avalikus müügis pakutav pakett.

-Tele2


Mõttetu pakkumine minu jaoks...miks siis üldse selline haip, kui ainus argument on «single point of contact»
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 23:26:25 vasta tsitaadiga

cause marketing
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 00:20:57 vasta tsitaadiga

Nendele, kes iseseisvalt maksta ei suuda ja vaja vahendajat kasutada.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 17:21:17 vasta tsitaadiga

Spotify võtab väga vähe netimahtu, nii et see pole tegelikult eriline väärtus icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 19:29:10 vasta tsitaadiga

R3negadeX, võtab jah, kui sa päevast-päeva kuulad ainult ühtesid-ja-samu lugusid.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 19:44:21 vasta tsitaadiga

Spotify oskabki ainult sama lugu mängida. Kui just miljon playlisti või miljoni looga playlisti ei ole, siis shuffle laseb lõputult sama 20-30 lugu, mida kunagi käsitsi rohkem mänginud oled.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 12:37:52 vasta tsitaadiga

sooty, paraku nii on. Shuffle on Spotifyl täiesti katki, peab valima mingi hästi suure playlisti ja seda algusest mängida, kui kordusi ei taha thumbs_down.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 12:46:10 vasta tsitaadiga

... shuffle on aegade algusest peale katki olnud või on see loogika väga puudulik, samad lood ja isegi mõnikord samas järjekorras thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.02.2018 12:46:18 vasta tsitaadiga

ma ka aru ei saa, mis seal keerulist on. paned lihtsalt omad asjad sinna sisse ära, raha läheb minema automaatselt, muss tuleb ja kuo enam ei taha, paned äpist cancel premium ja korras, ei pea kuskil kohutavas opeka iseteeninduses hakkama kolama.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 12:48:42 vasta tsitaadiga

... ja mis puutub haarde laiendamisse, siis viimasel ajal pigem visatakse seda igalt poolt välja. Varem olid kõigil telekatel Spotify äpp olemas, nüüd pole enam ühelgi thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 13:29:28 vasta tsitaadiga

muusika striimingu rakenduste osakaalus on Eestis kindlasti kõige rohkem tarbitav Spotify, selle järel Google/Apple Music ja Deezer jms.
teleri äpp kaob pigem tv tootja toe puudumisel aga ka selle tõttu, et lihtsam on tv kinni panna ja nutiseadmest ressiiverisse või bt kõlaritesse striimida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 14:58:50 vasta tsitaadiga

... lihtsam on see, mis parasjagu lihtsam on icon_lol.gif telekas on tänapäeval küllalt võimekas nutiseade ja kuna istubki nii kui nii pidevalt ressi küljes, siis miks ei võiks see ka Spotifyt mängida ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 16:05:52 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ja mis puutub haarde laiendamisse, siis viimasel ajal pigem visatakse seda igalt poolt välja. Varem olid kõigil telekatel Spotify äpp olemas, nüüd pole enam ühelgi thumbs_down.gif

Minu uuel Samsungil küll on Spotify olemas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 12:21:19 vasta tsitaadiga

Androidiga Samsung? Selle OS-iga telekatel on olemas. Ülejäänutel kipub tugi lõppema või pole üldse.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Spotify laiendab Eestis haaret
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.