Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Soodsad Office ja Windows võtmed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2018 20:36:52 vasta tsitaadiga

Mitte, et mul väga vaja oleks olnud aga sportlikust huvist ostsin kahele arvutile office KEY, ühe hinnaks tuli 3,41€.
No ei tea.. kõik tundus kuidagi liiga lihtne olema, aktiveerus kenasti. Eks näeb kui kauaks.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.06.2018 23:39:49 vasta tsitaadiga

eks nad aktiveeruvadki
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 08.03.2019 23:32:34 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mitte, et mul väga vaja oleks olnud aga sportlikust huvist ostsin kahele arvutile office KEY, ühe hinnaks tuli 3,41€.
No ei tea.. kõik tundus kuidagi liiga lihtne olema, aktiveerus kenasti. Eks näeb kui kauaks.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kus otsid kas töötab siiani?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2019 01:43:33 vasta tsitaadiga

Ma panen siia ärganud teemasse omalt poolt paar mõttetera.

1) Populaarne DAW nimega Reaper. Kodulehelt saad osta kaks erinevat litsentsi: Discounted License ja Commercial license. Mõlema litsentsiga saad õiguse kasutada Reaperi täisversiooni. Funktsionaalsus ei ole kuidagi piiratud jne.
Erinevus on selles, et Discounted litsentsi tohid kasutada(mitte osta, vaid kasutada), kui oled eraisik, ettevõte mille aastane käive on <20k USD või haridusasutus või MTÜ. Litsents lubab installida Reaperi mitmesse arvutisse, aga samaaegselt kasutamine mitmes arvutis on keelatud. Mingit kontrolli ja piraadivastasust tarkvaraga kaasas ei ole.

Tehniliselt on võimalik osta üks Discounted litsents ja kasutada seda oma professionaalse helistuudio 50-s arvutis ja teha aastas 2 miljardit käivet. See, et on võimalik, ei tähenda, et tohib.

2) Kunagi, kui TTÜ IT teaduskonnas õppisin, siis oli tudengitel võimalik kasutada erinevat tarkvara, muuhulgas, ka mingi Microsofti partnerprogramm, täpset nime ei mäleta. Lühidalt sain endale sealt võtme, ja litsentsi, mis lubas kasutada Win7-t ühes minu isiklikus arvutis niikaua, kuni ma olen endiselt TTÜ õpilane vms. Keegi ei kontrollinud, kes ja kuhu ja kui kauaks selle võtmega midagi installis. Mingit erisust poest ostetud OEM litsentsiga mina tuvastada ei suutnud.

Jällegi, tehniliselt on võimalik teha selle sama võtmega palju asju, muuhulgas ka ebays maha müüa. Litsentsi kasutustingimused sellest ei muutu.

Kõige hullem tagajärg eraisikule, kes kasutab sellist võtit on ilmselt see, et litsentsitingimuste rikkumise tõttu taganeb Microsoft lepingust ja võtit ei saa enam kasutada.
Asja eetilise ja moraalse külje peab igaüks endale ise selgeks mõtlema. Juriidika poole pealt võib siin mõni lepinguõiguses kogenum kaasa rääkida, et kas need kasutustingimused on siduvad, või õigustühised või midagi veel.

Ma väga siiralt loodan, et Microsoft ei hakka kunagi mingit piraatlusevastast teemat kaasa pakkima OS-iga, nagu mõned mängutootjad üritavad.

Ja lõpuks vaadake neid mängutööstuse katastroofe, mis on võtmepoodide tekitatud
Borderlands 2 regioonilukk.
Arvestatav hulk inimesi ostis endale odavalt vene regioonilukuga litsentsi, enne kui mäng välja tuli. Kui selgus, et see Regioonilukk tähendab seda, nad peavad mängima siis selles regioonis, kuhu litsents ostetud on, hakati lihtsalt valju häälega röökima.
Publisher kirjutas saamata jäänud raha korstnasse ja jagas tasuta kõigile, kes olid ostnud kas EU või RSU regiooni litsentsi siis mõlemad litsentsid.
Tiny Build ja G2A
Sisuliselt osteti Tiny Buildii enda lehelt varastatud kaartidega massiliselt võtmeid ja müüdi need G2A-s maha. Arendajal ei ole võimalik jälgida, milliste võtmete eest raha tagasi küsiti(Maksevahendi andmete salvestamine ja xref võtme vastu ei ole väga hea mõte) ja väike firma sai korralikult vastu pükse.

Ma olen täiesti kindel, et Microsofti jaoks on palju parem variant lasta kogu sellel jamal edasi kesta, kui seda PR katastroofi hakata lahendama, mis näiteks 100 000 võtme deaktiveerimisega kaasneks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2019 10:44:55 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:

Kus otsid kas töötab siiani?

Töötavad kõik siiani. Löö ebay keskkonda Office KEY sisse ja sealt tuleb lademetest pakkumisi. Palju on ka Egoni suguseid petiseid aga kasutad väheke loogilist mõtlemist ja saad töötava asja.
Viimati ostsin siit: https://www.ebay.com/itm/ESD-EMAIL-OFFICE-2019-PROFESSIONAL-PLUS-365-ACCOUNT-PERPETUO-5-PC/292959953449?hash=item4435c62229:g:tTMAAOSwcR9btbrQ
Ühte oli küll vaja aga tulevikus saab korraga viite kodusesse masinasse paigaldada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.03.2019 12:14:00 vasta tsitaadiga

greencow, reaperit võid ilma tulu teenimata kasutada ka ilma litsentsi omamata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2019 13:57:25 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
greencow, reaperit võid ilma tulu teenimata kasutada ka ilma litsentsi omamata.


Kusjuures, see on tegelikult ilmselt veel huvitavam küsimus. Prooviperiood on igal pool kirjeldatud kui 60 päeva, samas tehnilisi piiranguid pikemal kasutamisel ei ole. Ainuke asi siis see, et perioodi lõppedes käivitamisel mainib, et trial on läbi ja osta litsents, samas saad tarkvara edasi kasutada ilma piiranguteta. Ehk siis tohib, võib ja saab on jälle erinevad sõnad.

Ma ei ürita siin hetkel väita, et ei tohi kasutada ja kui kasutad, oled kohe üks siga. Pigem on kogu see EULA teema täna vist isegi juristide jaoks uus ja huvitav maailm, kus konkreetsed vastused pole paika loksunud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.03.2019 14:26:03 vasta tsitaadiga

greencow, see nende 60 päeva trial ilma piiranguteta ja edasi ainult meeldetuletus ja mingeid muid piiranguit lisamata oli väga suur argument litsentsi soetamiseks minu jaoks. ja teeb see programm ära sama töö sama hästi, kui 1000€ "suurte poiste" DAW'd, kui mitte paremini.

stutsis sai nähtud küll, kuidas protools pangestub. igasugu auditionid ja cubased jne ka kodus läbi proovitud ja ausalt öelda tunduvad reaperi kõrval ikka paras scam olema, selles mõttes et ostad 1000€ softi ja siis maksa veel ma ei tea kui palju koolituse eest, sest loogika pehmelt öeldes puudulik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2019 14:27:10 vasta tsitaadiga

greencow kirjutas:
Ma panen siia ärganud teemasse omalt poolt paar mõttetera.
Ma olen täiesti kindel, et Microsofti jaoks on palju parem variant lasta kogu sellel jamal edasi kesta, kui seda PR katastroofi hakata lahendama, mis näiteks 100 000 võtme deaktiveerimisega kaasneks.


Ma olen jällegi 101% kindel, et Windows 10 default seadetel (igasugu nuhkimine sisselülitatud) tootab neile big data näol rohkem tulu kui 100 euro eest Windowsi litsentside müümine.

See on minu arust ka üks põhjusi, miks W7 ja W8 võimaldati tasuta W10 peale upgradeda. Kui nüüd uskuda, et MS tahtis lihtsalt kõiki päästa ja neile turvalist OS-i pakkuda, siis... elagem mullis edasi.
Aga see on antud teemas pigem OT. beer_yum.gif

Isiklikult need litsentsid ei tõmba ja 5 USD Office (mõnikord ka "lifetime") või W10 eest on sulaselge pettus ja need ei ole legaalsel teel saadud litsentsid. Punkt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 17.07.2019 02:08:44 vasta tsitaadiga

Eurovolinikud jänkimaa striimeri hambu ei hakka ? Või kes üldse hakkab ? Kas üldse peaks ... ?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 17.05.2023 09:11:39 vasta tsitaadiga

Hurja alennus! – Elinikäinen Microsoft Office alle 30 eurolla

https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/a/a5e23b3f-d7be-4477-964c-7475a326c1e8


link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Soodsad Office ja Windows võtmed mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.