Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Fototehnika ost/müük/vahetus »  » M: Olympus M.Zuiko Digital 45mm f/1.8 + Olympus konverter MCON-P02 Macro :: Objektiivid :: Asukoht: Tallinn märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: m.hv.ee :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Clover
HV veteran
Clover

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2018 08:57 » M: Olympus M.Zuiko Digital 45mm f/1.8 + Olympus konverter MCON-P02 Macro :: Objektiivid :: Asukoht: Tallinn vasta tsitaadiga

Tere,

Müüa on must objektiiv M.Zuiko Digital 45mm f/1.8 + Olympus konverter MCON-P02 Macro.

Objektiiv ostetud 30.01.2016, niiet mıned päevad veel garantiid alles.

Kaasa saab ka Olympus konverter MCON-P02 Macro.

Ostetud 30.05.2017, niiet garantiid pea poolteist aastat alles.
Objektiivid mille ette ta sobib:
    M.Zuiko Digital ED 12mm F2.0
    M.Zuiko Digital 17mm F1.8
    M.Zuiko Digital 25mm F1.8
    M.Zuiko Digital 45mm F1.8
    M.Zuiko Digital ED 14-42mm F3.5-5.6 EZ
    M.Zuiko Digital 14-42mm F3.5-5.6 II
    M.Zuiko Digital 14-42mm F3.5-5.6 II R

Kõigepealt müün komplektina aga võib pakkumisi esitada ka objektiivile/koverterile eraldi ja arvestan nendega aja möödudes (või kui mõlemale soovijad olemas).

AH = 200 €

Asuvad Tallinnas, müük käest-kätte.
Saadan ainult täieliku ettemaksu, posti- ja pakkekulu tasumise korral ostja enda vastutusel.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redart
HV kasutaja

sõnum 24.01.2018 21:06 vasta tsitaadiga

AH
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
Clover
HV veteran
Clover

sõnum 01.02.2018 17:51 vasta tsitaadiga

Paneks OK = 225 €.
Kui lähiajal rohkem pakkumisi ei tule, siis liigub ka AH'ga.
tagasi üles
Slinky
HV vaatleja

sõnum 02.02.2018 11:49 vasta tsitaadiga

Vaatan et müüd palju Oly kraami, vahetad süsteemi? kui jah siis mille vastu?
Lihtsalt huvi pärast, endal plaan mingi aeg M1 mark II soetada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
Clover
HV veteran
Clover

sõnum 02.02.2018 13:10 vasta tsitaadiga

Slinky kirjutas:
Vaatan et müüd palju Oly kraami, vahetad süsteemi? kui jah siis mille vastu?
Lihtsalt huvi pärast, endal plaan mingi aeg M1 mark II soetada

Sony peale üle (vast võtan a7R III ära kui vahepeal ei jõuta a7 III esitleda ja oleneb mis sealt tuleb).
E-M1 MII vaatasin ka ise, täitsa asjalik aga korpuse kuju ei meeldi. Algne plaan oli ära oodata E-M5 MIII mis arvatavasti see aasta tuleb aga lõpuks mõtlesin ümber.
Prof. fotograaf suudab ka seebikaga head pilti teha; mina aga seda ei ole ja seetõttu parem ostan kalli tehnika mis mind loodetavasti natukenegi aitab icon_biggrin.gif

Jään kindlasti igatsema seda, et kui väike E-M5 MII oli ning kui väikesed ta objektiivid on (viimasel reisil oli pmst kogu aeg ees 12-100mm f/4 mis on kah piisavalt väike. sellise mugavusega harjub kiiresti ära); samuti oli see kaamera minu arust üks ilusamaid; koos gripiga oli mugavus käes väga suurepärane; kindlasti ka kaamerasisene stabiliseerimine on asi millest enam ei loobuks, seetõttu ega väga palju alternatiive ei olegi kui süsteemi vahetada.

Aga 4K filmimist tahtsin juba ammu (viimasel reisil sai tihtipeale pigem telefon välja võetud kuna selle video on kah parem), niiet kaamera vahetamise mõte oli juba ainuüksi selle pärast. Süsteemi aga vahetan puht täiskaadri pärast. Ma pole prof. fotograaf ja ei pildista hästi valgustatud stuudios; samuti ei käi fotosessioonidel koos erinevate abivahenditega.
Olukordades kus ma pildistama sattunud olen, on tihti puudu jäänud valgusest ja seetõttu olen pidanud piltide tegemisest loobuma. Kindlasti olen enda jaoks saanud palju häid pilte nende paari aasta jooksul (päevasel ajal vahet pole kas ees on f/1.8 fixid või kasvõi 12-100 f/4, häid pilte teeb ka see kaamera) aga samas tean, et olen päris paljudest võimalustest ka ilma jäänud, niiet loodetavasti täiskaader aitab natukenegi kaasa. Võtan vast alguses Sony ette ainult 85mm f/1.8 (kuna ka Olympusega sai esimene aasta ringi käidud ainult 45mm f/1.8'ga, mis on siiani minu lemmik; tol ajal muud objektiivid mida omasin nagu nt 14-150mm f/4-5.6 ja 17mm f/1.8 vedelesid niisama kotis) ja vaatab mis sellest kooslusest minu kätes hakkab tulema.
tagasi üles
Slinky
HV vaatleja

sõnum 02.02.2018 15:16 vasta tsitaadiga

njah, olen isegi Sony täiskaadri poole vaadanud. A7r II´ga olen pildistanud ka, oli päris tore ja Sonyle omaselt väga hea sooritus halbades valgusoludes.
Miinuseks krõbe hind (eriti mark III, ja ega Oly m1 ka just odav pole icon_biggrin.gif ), veits väike objede valik (kuigi kõik vajalikud fokaalvahemikud on täidetud) ning suurem kaal ja suurus, eriti objedel.
Kui aga soov saada võimalikult kitsast teravustamissügavust, vähem müra kõrgematel ISOdel ning soov trükkida oma fotod suurele paberile/plakatile siis jah FullFrame is the way to go.

Minu jaoks MFT sensori kompaktsus ja M1 II võimekus ja suurepärane stabilisaator kaaluvad hetkel ülejäänud vajadused üle. Stuudios pilte ei tee, suurelt neid ei trüki, samas tahaks midagi kerget ja ilmastikukindlat mida reisidel
ja matkadel hea kaasas vedada. Miinusena võiks video võimekus olla GH5´le lähemal ( nt FullHD 120fps, 4k 60fps jne). Aga eks näis kas jõuan selle kaamera ostuni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Fototehnika ost/müük/vahetus »  » M: Olympus M.Zuiko Digital 45mm f/1.8 + Olympus konverter MCON-P02 Macro :: Objektiivid :: Asukoht: Tallinn
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.