Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Intel protsessorites avastati tõsine viga, turvaparandus vähendab jõudlust 5-30% märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2018 21:48:34 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
...
- With Windows 8 and Windows 7 on older silicon (2015-era PCs with Haswell or older CPU), we expect most users to notice a decrease in system performance.
...
Ühe Win7 virtukaga proovisin Broadwelli peal. Päris jube ikka...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.01.2018 12:52:18 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Kui siis ka märki pole ja tootjad ei viitsi lillegi liigutada siis tuleb ise teha. Ennast harival eesmärgil võib muidugi ise teha. Need mis tootja teeb võivadki beta jääda.

Mis sa selle isetegemise all mõtled?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 11.01.2018 13:36:30 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Margus kirjutas:
Kui siis ka märki pole ja tootjad ei viitsi lillegi liigutada siis tuleb ise teha. Ennast harival eesmärgil võib muidugi ise teha. Need mis tootja teeb võivadki beta jääda.

Mis sa selle isetegemise all mõtled?


pagaldad ise bios faili mikrokoodi ja flashid.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.01.2018 16:04:56 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
seeru kirjutas:
Margus kirjutas:
Kui siis ka märki pole ja tootjad ei viitsi lillegi liigutada siis tuleb ise teha. Ennast harival eesmärgil võib muidugi ise teha. Need mis tootja teeb võivadki beta jääda.

Mis sa selle isetegemise all mõtled?


pagaldad ise bios faili mikrokoodi ja flashid.

Mingi oma arvuti peal võiks isegi proovida kui õige mikrokood oleks. Kuigi ei tule meelde et oleks ise arvuti biose faile modinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.01.2018 16:22:01 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Margus kirjutas:
seeru kirjutas:
Margus kirjutas:
Kui siis ka märki pole ja tootjad ei viitsi lillegi liigutada siis tuleb ise teha. Ennast harival eesmärgil võib muidugi ise teha. Need mis tootja teeb võivadki beta jääda.

Mis sa selle isetegemise all mõtled?


pagaldad ise bios faili mikrokoodi ja flashid.

Mingi oma arvuti peal võiks isegi proovida kui õige mikrokood oleks. Kuigi ei tule meelde et oleks ise arvuti biose faile modinud.

Vähemalt Linuxis, Ubuntu 18.04 korral, laeti automaatselt alla "Intel Micorocode". (Aceri läppar).

Ei olnud vaja midagi endal sebida. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 11.01.2018 16:42:41 vasta tsitaadiga

Opponet tahanteada tea siis kui häkker sinu faili keelab ja biosis seda tuge pole siis on samahea kui lappi polegi. Eat that,
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.01.2018 09:52:52 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Opponet tahanteada tea siis kui häkker sinu faili keelab ja biosis seda tuge pole siis on samahea kui lappi polegi. Eat that,

Järjekordne "paanika-külvajast arvutispetsialist" icon_cool.gif kes isegi seda ei tea kes pääseb faile keelama ning kes mitte.
Eriti seda Linuxi all - ja nagu ma kirjutasin, on need Inteli Mikrokoodide allalaadmised justnimelt Linuxi-maailmas. icon_cool.gif

Ja veel - näita kui palju on neid tavaarvutikasutajaid kes üleüldse omavad oskuseid, tihti ka Progammeerimis-seadmeid kus see BIOS-i kivi õigesti üle programmeerida. Ilma et seda BIOS-i kivi "telliseks" lendaks.
-------------------------
Teemasse kah:
Nüüd on siis AMD ise ka väljastanud Spectre parandused. beer_yum.gif

AMD Releases Linux and Windows Patches for Two Variants of Spectre Vulnerability
Urges users to update their systems accordingly.

AMD has published a press announcement on Thursday to inform its customers that it released patches for two variants of the Spectre security vulnerability disclosed to the public earlier this month.

http://news.softpedia.com/news/amd-releases-linux-and-windows-patches-for-two-variants-of-spectre-vulnerability-519343.shtml
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 10:15:23 vasta tsitaadiga

Mikrokoodi saab uuendada ka ilma BIOSi kallale minemata. Tõsi, see eeldab, et instaleeritakse vastav draiver ja mikrokood uuendatakse iga käivituse ajal. Tegelesin selle teemaga mingi kuu tagasi kui katsetasin erinevaid mikrokoode (väidetavalt pidi erinevate mikrokoodidega erinevad OC saama aga see on BS) ja ei tahtnud BIOSe mudimisega tegeleda. https://labs.vmware.com/flings/vmware-cpu-microcode-update-driver
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.01.2018 10:15:24 vasta tsitaadiga

https://www.techspot.com/article/1556-meltdown-and-spectre-cpu-performance-windows/page3.html
hmm

kõige halvema tulemusega graafik:
Spoiler Spoiler Spoiler

windows update = meltdown mitigation
bios update = spectre mitigation

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 10:23:05 vasta tsitaadiga

Huvitav kas ka AMD saab samasuguse jõudluse kahanemise litaka? Spectre häda on ju ka neil küljes.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.01.2018 11:08:51 vasta tsitaadiga

amd statement on muutunud.
https://www.amd.com/en/corporate/speculative-execution

tsitaat:
An Update on AMD Processor Security
1/11/2018

The public disclosure on January 3rd that multiple research teams had discovered security issues related to how modern microprocessors handle speculative execution has brought to the forefront the constant vigilance needed to protect and secure data. These threats seek to circumvent the microprocessor architecture controls that preserve secure data.

At AMD, security is our top priority and we are continually working to ensure the safety of our users as new risks arise. As a part of that vigilance, I wanted to update the community on our actions to address the situation.

1. Google Project Zero (GPZ) Variant 1 (Bounds Check Bypass or Spectre) is applicable to AMD processors.
- We believe this threat can be contained with an operating system (OS) patch and we have been working with OS providers to address this issue.
- Microsoft is distributing patches for the majority of AMD systems now. We are working closely with them to correct an issue that paused the distribution of patches for some older AMD processors (AMD Opteron, Athlon and AMD Turion X2 Ultra families) earlier this week. We expect this issue to be corrected shortly and Microsoft should resume updates for these older processors by next week. For the latest details, please see Microsoft’s website.
- Linux vendors are also rolling out patches across AMD products now.
2. GPZ Variant 2 (Branch Target Injection or Spectre) is applicable to AMD processors.
- While we believe that AMD’s processor architectures make it difficult to exploit Variant 2, we continue to work closely with the industry on this threat. We have defined additional steps through a combination of processor microcode updates and OS patches that we will make available to AMD customers and partners to further mitigate the threat.
- AMD will make optional microcode updates available to our customers and partners for Ryzen and EPYC processors starting this week. We expect to make updates available for our previous generation products over the coming weeks. These software updates will be provided by system providers and OS vendors; please check with your supplier for the latest information on the available option for your configuration and requirements.
- Linux vendors have begun to roll out OS patches for AMD systems, and we are working closely with Microsoft on the timing for distributing their patches. We are also engaging closely with the Linux community on development of “return trampoline” (Retpoline) software mitigations.
3. GPZ Variant 3 (Rogue Data Cache Load or Meltdown) is not applicable to AMD processors.
- We believe AMD processors are not susceptible due to our use of privilege level protections within paging architecture and no mitigation is required.

There have also been questions about GPU architectures. AMD Radeon GPU architectures do not use speculative execution and thus are not susceptible to these threats.

We will provide further updates as appropriate on this site as AMD and the industry continue our collaborative work to develop mitigation solutions to protect users from these latest security threats.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 11:21:16 vasta tsitaadiga

Mis osas muutunud?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.01.2018 11:24:20 vasta tsitaadiga

near-zero risk of exploitation > teeme os patche ja bios/microcode update icon_biggrin.gif
turva vaatepunktist on toimunud mingi probleemi tunnistamine ja alanud töö (või tunnistatud selle algamist) leevendusmeetmete kallal.
muidugi, korralik cto avaldus ka, erinevalt algsest suht suvalisest statementist.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 12.01.2018 12:31:09 vasta tsitaadiga

Kas kuskil on lõpuks reaalne exploit ka väljas nende turvavigade põhjal?

Ma enne küll ei viitsi uuendada, kui reaalne oht olemas. Eriti kuna teeb masina aeglasemaks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 12:36:25 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Kas kuskil on lõpuks reaalne exploit ka väljas nende turvavigade põhjal?

Ma enne küll ei viitsi uuendada, kui reaalne oht olemas. Eriti kuna teeb masina aeglasemaks.


https://github.com/IAIK/meltdown
Koodinäited, lase ise kokku ja katseta.
Vaata videod ka läbi, üks näiteks: https://cdn.rawgit.com/IAIK/meltdown/master/videos/spy.mp4
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 12:39:56 vasta tsitaadiga

ID kaardi fiasko muutus ka kiirelt ju ohtlikuks (peale e-valimisi icon_lol.gif ). Ju siis keegi ju kasutab Spectre võlusid, kui patchi tehakse.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.01.2018 12:46:36 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Kas kuskil on lõpuks reaalne exploit ka väljas nende turvavigade põhjal?

Ma enne küll ei viitsi uuendada, kui reaalne oht olemas. Eriti kuna teeb masina aeglasemaks.
Kui on targalt tehtud exploit, siis ei pruugi arugi saada, et andmeid loetakse.
Siiski mainin seda, et üpris lihtne on driver-level häkki teha nii, et loetakse arvutis olevaid andmeid, s.h veebilehitseja paroole jpt.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 15:41:43 vasta tsitaadiga

londiste, sisuline jutt on sama, kui ma nüüd peast seda sama AMD linki meelde tuletan ("Variant / AMD Response Matrix" osa on sama). Meltdown ei ole AMDle rakendatav, Spectre on. Kui tagasi vaadata Linuxi kerneli mailing listi vaidlustele, siis sealse fixi target oli Meltdown, mis on ainult Inteli teema.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.01.2018 16:30:50 vasta tsitaadiga

Põhjalik kokkuvõte: https://www.bleepingcomputer.com/news/security/list-of-meltdown-and-spectre-vulnerability-advisories-patches-and-updates/
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 17:32:50 vasta tsitaadiga

windows updated panen küll peale aga biosi update küll peale ei pane...
pole mult varastada ka miskit:D
pangas käin ka smart id-ga nii ,et ei sisesta panga koode ka arvutisse...
võivad mu HV konto ja fb ära häkkida lasku käia xD
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 17:56:16 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
windows updated panen küll peale aga biosi update küll peale ei pane...
pole mult varastada ka miskit:D
pangas käin ka smart id-ga nii ,et ei sisesta panga koode ka arvutisse...
võivad mu HV konto ja fb ära häkkida lasku käia xD


Nii ükskõikne oma turvalisuse üle ei tasu ka olla, et "pole mult midagi varastada". Näiteks identiteedivargus mõjuks igale inimesele päris valusasti.
Arvestades, et enamikel inimestel on siiani igal pool samad paroolid... mina, kellelt ka midagi olulist justkui võtta ei oleks, tunnen, et mõne mu parooliga saaks mulle küll kõvasti kahjusi teha. Kui rahaline kahju, siis ebay konto ligipääs oleks üks hull litakas.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 12.01.2018 18:46:28 vasta tsitaadiga

kui enamus mu paroolid on browserisse salvestatud, kas siis saab ka nende aukudega ligi, või peab teisi auke kasutama? icon_razz.gif

aga üldiselt on mul ka suht savi. kes tahab, see leiab tee, et varastada - ütleme, et on ka lihtsamaid viise. Ja ma pole nii palju väärt, et just minult varastada.


Win7'mel on mul see teatud update DEselektitud igatahes ja vaevalt mu 10+ aastat vanale läpparile keegi biosi update'i enam väljastab

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad


viimati muutis mTim 12.01.2018 18:50:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 19:19:21 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
siven kirjutas:
windows updated panen küll peale aga biosi update küll peale ei pane...
pole mult varastada ka miskit:D
pangas käin ka smart id-ga nii ,et ei sisesta panga koode ka arvutisse...
võivad mu HV konto ja fb ära häkkida lasku käia xD


Nii ükskõikne oma turvalisuse üle ei tasu ka olla, et "pole mult midagi varastada". Näiteks identiteedivargus mõjuks igale inimesele päris valusasti.
Arvestades, et enamikel inimestel on siiani igal pool samad paroolid... mina, kellelt ka midagi olulist justkui võtta ei oleks, tunnen, et mõne mu parooliga saaks mulle küll kõvasti kahjusi teha. Kui rahaline kahju, siis ebay konto ligipääs oleks üks hull litakas.


igalpool sama parooli kasutada ei tasu kunagi!
mängud jne mõttetu saast kasutan alati 2 erinevat parooli...
postkast on oma parooliga .
pank erinevaga
ja social life ka erinevaga.

ja mingi valuable stuff on kaitstud ka mobiili autoriseerimisega.
telefoni patchin nagunii ära ja ma ei kujuta isegi ette mida ta hakkab peale puhtalt mu username + parooliga? kui ta ikka sisse logida ju ei saa
sest ta ei saa kuskilt telefoni SMS koodi või siis autoriseerimis programmi nrit?
ja tõesti nüüd ilmselt tuleb see linnuke ära võtta ,et mäleta arvutit ja ära enam küsi.
vaid ,et küsiks igakord kui soovin sisse logida.

ja ma võin enam kui kindel olla ,et need niiõelda lapid häkitakse ära ja on vaja uusi lappe ja see jääbki nii kestma.
sest kui patch olemas näevad häkkerid täpselt kus see viga on ja oskavad õigest kohast surkida.
nii ,et siin pole midagi teha kui osta uus prose tulevikus millel seda viga pole.
lisaks veel ju osad emaplaadi tootjad juba hõikasid välja ,et nad ei suppordi vanu tooteid mingi 5+a või miskit mida nad siis peale hakkavad?
pm tundub see asi räme kahtlane inimesed kellel pole vajadust uue arvuti jne järgi on nüüd sunnitud ostma muidu rõõvitakse teid paljaks.
inteli järgmise prose reklaam lause on kindlalt new arhitecture 100% secure 30% faster kuna noh see praegune bug teeb ju eelmised prosed 30% aeglasemaks:D
seega intel ei peagi prose kiirust juurde arendama xD
https://www.bleepingcomputer.com/news/security/intel-amt-security-issue-lets-attackers-bypass-bios-and-bitlocker-passwords/
hakkab pihta juba leitakse uusi häkke ...
mark my words need vanad prosed ei saa mitte kunagi 100% turvaliseks enam!
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 12.01.2018 19:56:32 vasta tsitaadiga

Ei tahaks siin päris hagiteerima hakata aga väikese oletuse siiski teen:
^^Kuidas kasutajal, kellel on olnud siiani netis arvete maksmiseks ja lehe lugemiseks piisava jõudlusega raal, mis on toimetanud juba aastaid.... peavad nüüd järsku lambist hakkama uusi asju ostma. Kaupmehed vaikselt käsi hõõrumas.... pumpamine algab. Sedasi kotitakse.^^
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2018 20:03:21 vasta tsitaadiga

sest ta protsessor pole enam ju turvaline:D?
äkki varastatakse ta pension ära või mis iganes... ffs meil on maailmas piisavalt viimse päeva kartjaid kes faking ehitand endale punkrid 10 aasta toiduvaruga:D
ja sa nüüd tõesti arvad ,et selline uudis ei pane inimesi uusi arvuteid ostma... usu mind küll reklaamida ostakse oma 100% super hüper turvalisi prosesi...oota ainult kui see aeg käes ja siis need eelmsied prosed tehakse veel rohkem maha kui nad seda praegu on.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Intel protsessorites avastati tõsine viga, turvaparandus vähendab jõudlust 5-30% mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.