Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Otsin ekraani eksperti, et parandada 65" monitoril hallid triibud + ventilaatorid hääletuks teha märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.04.2024 03:37:36 Otsin ekraani eksperti, et parandada 65" monitoril hallid triibud + ventilaatorid hääletuks teha vasta tsitaadiga

Olen siin aastaid pead murenud probleemiga milele lahendust ise enam leida ei oska.

Nimelt aastaid kasutanud nüüd seda ASUS ROG PG65UQ monitori, 4K, 144Hz, LCD.

Kõik hea aga mõni aasta tagasi hakkas lampi triipusi sisse viskama pilti.. mis.. LAMPI ära kaovad.
Sisse lülitades läheb ekraan väga tumedaks koos triipudega aga mingi 10-20seki jooksul eredus tuleb enamasti tagasi aga triibud jäävad.
Kui triibud LAMPI ära kaovad mingi aeg (seda on juhtunud mõni kord aastas ja siis 3-4 kuud triibud kadunud) siis ekraani eredus lendab täiesti normi ja on tunduvalt eredam kui triipudega.

Olen proovinud puhastada tolmust, vajutada mingite kaablite peale ekraani sees.. midagi ei aita.
Mõtlesin vahepeal, et mingid lint kaablid vigased aga ei ma tea.

Sees on tal ka kaks valjut blower stiilis ventikat.. äkki neid saaks hääletuks teha või üldse välja vahetada mingite paremate vastu, mis ei lärmaks?




ASUS ise veebilehe maha võtnud, mingit infot netist selle ekraani kohta enam väga ei leia icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Otsin ekraani eksperti, et parandada 65" monitoril hallid triibud + ventilaatorid hääletuks teha
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.