Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Fusion 360 küsimused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 28.12.2017 11:16:34 Fusion 360 küsimused vasta tsitaadiga

Hakkasin seda meeldivat asjakest tudeerima. Pidin mingi mündi kujundama. Münt ise sai küll Corelis kujundatud ja hakkab varsti valmiski saama aga huvi 3D modelleerimise vastu kasvas, sest neid tellimusi hakkab juurde tulema ning ilmselt pole need kõik kahetasapinnalised, mistõttu tuleb hakata mõtlema päris 3D peale.

Aga hetkel sooviks harjutuseks selle mündi näidismudeli valmis saada.

Spoiler Spoiler Spoiler


Point selles, et osad süvendatud alad täidetakse värvilise emailiga. Selle imiteerimiseks mõtlesin teha Boundary Filli ja selle pinda nõnda töödelda, et jääks veidike realistlikum emaili mulje. Idee selles, et email ei jää süvendisse siledalt vaid on keskelt veidi kummis, samas kui maksimaalne kõrgus jääb mündi tasapinnaga samaks või sellest allapoole või vastupidi - on keskelt nõgus.
Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd olengi aga probleemi ees. Boundary Fill tähendab, et ma valin piirid ja Fusion siis täidab selle ala materjaliga. Eeldatavalt (Youtube õpetuste järgi) peaks ma ükshaaval kõiki tulevast täidist ümbritsema hakkavate "seinte" peal klikkima.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui niipea kui ma sellel (minu näite puhul siis Kirde-Eestil) klikin, saab valituks kogu münt kõige täiega

Spoiler Spoiler Spoiler


Ilmselt peaks ma kuidagi objekti (mündi) lahti lammutama aga ei oska. Liiatigi, kas see lammutamine muudmoodi halvasti ei mõju?

Kes oskab aidata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Fusion 360 küsimused
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.