Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2020 10:15:41 vasta tsitaadiga

Enda Amazfit Bip on peale garantiis käimist ilmselt sitasti kokku liimitud, ekraanil on teatud nurga alt laik näha ja all nurgas on ka "mingi jama" (raske seletada). Samas ma olen temaga ka saunas ja mõne korra dušši all käinud, seega ei kurda ja kritiseeri kuna tegu on ikkagi IP68 seadmega.

Aga tegelikult tahtsin küsida, et mis "kell" praegu suudaks teha sama, mida Bip aga on veekindel?

* kõne, SMS, FB messenger, mõnede äppide notificationid käe peal
* pulsi mõõtmine
* sammude lugemine
* võiks saunas käia või vahel harva dušši all ilma, et peaks käelt ära võtma
* väike (st mitte nagu Mi Band aga ei taha ka suurt jurakat)

Vist uus Amazfit Bip S peaks sobima? GTS on ka aga see on juba 2x kallim ja nagu ei saa aru, mida erilist uut tal on. Mõlemal peaks ka 5ATM veekindlus olema.

EDIT: pildil tundus, et GTS on suurem aga paistab, et ekraan on suurem kuna on servast serva, vahe on suuruses millimeeter pikkuses-laiuses, see ei sega. Suur ekraan on vist pigem miinus, st pigem olgu serv, kaitseb natuke kui kogemata kell kuhugi vastu läheb?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2020 12:36:37 vasta tsitaadiga

Baeskades, tegin sulle kiiruga review, ehk sobib kui ambitsiooni jätkub veidi enamaks kui loetlesid
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=781106&highlight=
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2020 14:37:36 vasta tsitaadiga

lightbluefox, aitäh, väga hea ülevaade.

Endal küll pole trenni-asjade järgi mingit vajadust seega sain hea info, et mida mul vaja pole. See pole muide üldsegi halb, vastupidi!
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 24.06.2020 20:51:21 vasta tsitaadiga

Kas sauna 100 kraadi liiga karm pole? Akule näiteks? Galaxy Watch`iga sauna pole julenud minna kui aus olla icon_smile.gif
Samas pesemas käies on alati käel (mängib netiraadiot või mp3 lugusid icon_redface.gif icon_lol.gif ) ja meil meres ja ookeanis ka saanud käi korduvalt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 23:00:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas sauna 100 kraadi liiga karm pole?

pommikindel miband 1 pidas küll vastu, aga enam küll kellaga ei läheks - olgu sel lubatud või mitte
lihtsalt.. et mida sa saunas kellaga ikka teed.. või jätad püksid kah jalga? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 24.06.2020 23:31:50 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kas sauna 100 kraadi liiga karm pole? Akule näiteks? Galaxy Watch`iga sauna pole julenud minna kui aus olla icon_smile.gif
Samas pesemas käies on alati käel (mängib netiraadiot või mp3 lugusid icon_redface.gif icon_lol.gif ) ja meil meres ja ookeanis ka saanud käi korduvalt.


Galaxy watch Frontier kannatas küll sauna. icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 24.06.2020 23:35:22 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, mul on originaalrihma asemel metallrihm ka muidugi. See kurivaim läheks tuliseks ju. Aga aitab OT-st icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.06.2020 07:37:01 vasta tsitaadiga

Sauna ei soovitata minna, sest liim võib sulada.
Olen käinud korduvalt saunas, ujumas (s.h kloorivees), seni on okei ning kui katki läheb, siis ostan uue ja olen ettevaatlikum.

Kahjuks pulsi lugemine on BIP-l kehvem, kui Mi Bandil ehk pulssi ei näita nii täpselt ka saunalaval. Puutetundlik ekraan iseenesestmõistetavalt ei tööta - niiskus segab.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ka:rel
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2014




sõnum 25.06.2020 11:13:11 vasta tsitaadiga

Ma olen 2018 veebruarist Bip-i kasutanud igapäevaselt, üheski asjaks pole seda eraldi käelt maha võtma vaevunud, sealhulgas saunad, tünnisaunad, ujumine nii magedas kui soolases Vahemere vees, mustad või tolmused tööd, aku kestab tavaliselt natuke alla kuu aja, sporti teen üliharva, seetõttu GPS träkkimise peale minu omal energiat palju ei lähe.
Toimib tõrgeteta, klaasil kriimukesi muidugi on aga need ei sega.

Kui tulid jutud BipS- st, arvasin et vahetan kohe tolle tulles oma välja aga kuna tõesti mingeid probleeme pole olnud, pole vahetamisega ka tegeleda viitsinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2020 11:33:45 vasta tsitaadiga

Bip'iga paistab olevat nii, et kui ei ole seda tüüpviga, et ekraan eest ära hüppab, siis saabki teha üsna mida iganes.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2020 09:42:19 vasta tsitaadiga

Nüüd ei taha enam vibra kuidagi Bip'il töötada (samas notificationid tulevad), uuesti paaritamine, telefoni restart ja kella resetimine ei aita. DND pole ka peal. Kas on ideid või hakkab ära surema? Kuna on näha vedelikukahjustusi ekraanil siis äkki on mootor pihta saanud?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 19.07.2020 11:39:01 vasta tsitaadiga

Eestis kusagil Bip 2 ka müüakse?

https://www.gearbest.com/blog/new-gear/amazfit-bip-2-vs-amazfit-bip-vs-amazfit-bip-lite-full-specs-and-features-compare-7386

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2020 12:28:11 vasta tsitaadiga

https://en.amazfit.com/watch-classify.html
siin pole II mudelist juttu; on vaid
Bip
Bip Lite
Bip S
Bip S Lite

Esimesed kolm ka meil müügil https://www.hinnavaatlus.ee/search/index/?query=AMAZFIT+Bip

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 20.07.2020 10:56:36 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
https://en.amazfit.com/watch-classify.html
siin pole II mudelist juttu; on vaid
Bip
Bip Lite
Bip S
Bip S Lite

Esimesed kolm ka meil müügil https://www.hinnavaatlus.ee/search/index/?query=AMAZFIT+Bip
Tänud!

Ehk siis selle jutu järgi võiks olla Bip S hoopis parim variant?
https://gadgetsandwearables.com/2020/01/08/amazfit-bip-s-vs-bip/#:~:text=Common%20to%20Bip%20S%20and,GLONASS%20of%20its%20big%20brothers.

Veidi suurem aku, Bluetooth 5.0 ja mingid sensorid paremad?

IP68 vs 5 ATM peaks enamvähem sama ka vist olema.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 19:07:16 vasta tsitaadiga

Naine võttis GTR 42mm ligi, tekkis küsimus kas keegi on Amazfiti kaalu ja jooksutosse ka proovinud?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2020 19:28:30 vasta tsitaadiga

Kui Xiaomi Mi Scale't mõtled siis see on täitsa töötav asi. Võiks ütelda, et... kaal.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.08.2020 07:54:07 vasta tsitaadiga

Hiljuti soetasin Mi Body Composition Scale 2 ning töötab vist. Ega mõõtmisi hinnata ei saa, kui pole võrdlusmomenti.
Kalub ning mõõdab ka mingeid muid parameetreid. Mul on oluline, et kirja läheks, sest siis saab võrrelda. Ei viitsi ise kirja panna.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2020 09:50:59 vasta tsitaadiga

Olen lugenud nii üht kui teist pidi, amazfitil oma äpp aga kaalud vist sellga ei ühildu. Keegi neid tosse pole proovinud? Eestis pole vist neid kuskil letis näha/proovida?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.08.2020 10:00:20 vasta tsitaadiga

Amazfit äpiga vist kaal ei ühildu jah, aga mul on selline Bip, mis töötab Mi Fit äpiga.
Mis tossude mõte on? Täpselt sama teeb ju käe peal kell/seade.
Või mõõdab kaalu ka? Või midagi veel lisaks? Läbi sokkide nagu ei tahaks uskuda...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 10:21:21 vasta tsitaadiga

Tellisin kõige ägedama kaalu ära eile, varsti lähen järgi (kaup24 21.kopikad euri).

Xiaomi Mi Body Composition 2
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagu
HV kasutaja
kagu

liitunud: 10.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2020 23:36:27 vasta tsitaadiga

Tossudest ei tea aga Xiaomi kaal ja Amazfit app ühilduvad vägagi hästi - olen juba mitu kuud "kaalujälgija" icon_smile.gif


mocc kirjutas:
Olen lugenud nii üht kui teist pidi, amazfitil oma äpp aga kaalud vist sellga ei ühildu. Keegi neid tosse pole proovinud? Eestis pole vist neid kuskil letis näha/proovida?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 22.08.2020 12:06:55 vasta tsitaadiga

Ise kasutan küll T-Rexi kuid mis app see kõige parem oleks? Proovisin ka Notify & Fitness for Amazfit aga sellel jällegi liiga liiga palju funktsioone samas originaal amazfiti app'il häirib see, et iga minuti tagant kontrollitakse südamelööke kuigi ma tahaks, et ta möödaks järjepidevalt või ei ole sel eriti mingit vahet?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2020 13:43:34 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Ise kasutan küll T-Rexi kuid mis app see kõige parem oleks? Proovisin ka Notify & Fitness for Amazfit aga sellel jällegi liiga liiga palju funktsioone samas originaal amazfiti app'il häirib see, et iga minuti tagant kontrollitakse südamelööke kuigi ma tahaks, et ta möödaks järjepidevalt või ei ole sel eriti mingit vahet?


Pidev pulss vs intervalliga pulss peaks andma päris olulise aku pidamise vahe.

Polaril näiteks on selline vahepealne variant võimalik - "Pidev pulss vaid une ajal" st seda ta kasutab une kvaliteedi jälgimiseks ja siis nagu on mõte pideval pulsi jälgmisel. Samuti treeningu ajal on loogiline pidev pulsi jälgimine, kuna niigi see käe pealt optiline pulss on tugeva viitega kiire tõusu tuvastamisel vs rinnarihm.

Kuid päevasel ajal niisama võib minu hinnangul vabalt olla mingi intervalliga pulsi kontroll.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 25.08.2020 12:33:18 vasta tsitaadiga

Amazfiti äpp nimetati ümber Zepp'ks. Kas keegi on selle uuenduse juba peale lasknud? Kõik toimib korralikult?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huami.watch.hmwatchmanager&hl=en
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 25.08.2020 23:18:10 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ei tea kas siin eraldi amazfiti teema ka on või mitte aga soetasin kas siin 21ndal amazfit T-Rexi aga teatud määral ikkagi umbluutab küll. Enim häirib see heart rate teema, pandud on 1 min peale kuid samas vahel on tunne, et paneb kelbast. Trenni reziimides on õnneks kõik ok. Une teema oli ka korra, et käisin pelleris ja ei lugenud samme (ühel kommentaariumis sama olukord aga kella polnud mainitud). Vahepeal ei taha samme lugeda ka, ma nüüd ei saa aru kas see algorütm ei klapi või asi on softis aga laupäev kui kodus sünnipäeva pidasin siis kellal sammud lihtsalt tunniks olid nn külmutatud. (ometi palju liikumist)

Kommentaariumides silmasin samu probleeme. Peaks ka üks asjalik app veel olema millel oli isegi rohkem võimalusi aga kuna ma uus kasutaja siis jäin hetkel originaali peale.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1&hl=en
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.