Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Esperanza BD-R toorikud, kogemusi? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 20.12.2017 21:47:20 Esperanza BD-R toorikud, kogemusi? vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et 1a.ee müüb väga odavalt Esperanza 25gb BD-R toorikuid, ma siin vahest backupin blue-rayle aga krt kui need nii odavad on - 10 plaati 4 euri ja 100 plaati 40 euri kas siin on mingi catch?
Iseenesest orgaanilise dyega plaadid peaks kandma märgistust BDR-LTH ehk siis selles probleem ei tohiks olla.
Ma olen täiesti teadlik, et väga vähesed inimesed kirjutavad Blue-rayle icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2017 17:33:44 vasta tsitaadiga

Ma arvan et bluray kohta kehtib see mis kehtis varem dvd kohta ja kehtis veel varem cd kohta.
- Sa ei tea kunagi ette mida ostad või kaua kestab.
- Kahel peale vaadates identsel plaadil võib olla täiesti erinev sisu ja tootja.
- Seos hinna ja kvaliteedi vahel puudub.
Umbes täpselt selle pärast ongi nii et väga vähesed inimesed kirjutavad blurayle.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver253
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2002




sõnum 21.12.2017 18:53:07 vasta tsitaadiga

Hinna ja kvaliteedi vahel seos olemas, sest tavaliselt need inimesed, kes leiavad imeodavaid toorikuid, kurdavad mõni aeg hiljem, kuidas optiline meedia imeb.

Sama brändiga toorikud võivad tõesti olla valmistatud erinevate tootjate poolt, ning tootjad võivad aja jooksul muutuda, kuid on ka positiivseid erandeid. Näiteks Verbatimi 16x DVD+R toorikud on üle kümne aasta olnud MCC 004 id-ga ning siiani pole ühtegi probleemi näinud, kui kirjutamine ja lugemiskontroll õnnestusid.

Kui huvi ise uurida, siis on abiks https://www.videohelp.com/dvdmedia ja https://club.myce.com/.

BD-R osas peaks hetkel kõige kvaliteetsemad olema Panasonicu toorikud, kui on isu jaapanist tellida. Eestis on saada nt. Verbatimi DataLifePlus seeriat, mis on ennast hästi näidanud, kuid 25GB tooriku hind on 1.25€.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Esperanza BD-R toorikud, kogemusi?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.