Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Kuidas ma oma chatboti tugevamaks saan teha? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
j22k0
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2015




sõnum 08.12.2017 21:33:01 Kuidas ma oma chatboti tugevamaks saan teha? vasta tsitaadiga

Teen .net peal virtuaalset assistenti, mis on umbes nagu Cortana Windows 10 peal. Kasutajaga suhtlemine ongi täpselt samasugune ainult et rääkima hakates tuleb öelda "Hei Cortana" asemel "hello Alien". Siiamaani olen teinud AIML taolise keele, millega saab määrata, mida Alien räägib. Kasutan System.Speech võimalusi, proovisin Sphinx-i mootorit ka, aga tulemused olid minuarust kehvemad. Üldiselt olen keele äratundmisega praegu rahul.

Küsimus on, et mis veebi teenuseid ma võiks kasutada, et teha Alien targemaks. Näiteks oleks mingi restful ilma ennustamise teenus, mis ütleks temperatuuri, kui küsida "What is the weather forecast?". Või näiteks vikipeedia api jne. Ma ei tea eriti palju selliseid teenuseid. Igasugused ideed on teretulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2017 16:27:31 vasta tsitaadiga

Aga googelda sind huvitava info kohta ise, teenuseid leiab veebist ju alates börsihindadest kuni kodutute loomade varjupaikade uute asukateni, mõned neist on tasulised ja mõned mitte. Lihtsalt lambist ideid genereerida pole nagu erilist pointi, sul peab ikka algatuseks endal mingi nägemus olema, mis funktsionaalsust see bot pakkuma peab.
Ilma kohta suvaline googeldatud teenus https://openweathermap.org/api
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22k0
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2015




sõnum 09.12.2017 20:44:26 vasta tsitaadiga

Leidsin Yahoo ilmateate, mingi tsitaatide API ja Wiki artiklitest kokkuvõtte tegeva API. Mingit head anekdootide APIt tahaks leida, siiamaani ainult Chuck Norrise naljade oma leidnud.


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis j22k0 10.12.2017 01:17:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2017 23:20:33 vasta tsitaadiga

Kindlasti mõne makselahenduse (nt PayPal API) + teenuse (nt Uber, pitsat vist siinkandis üle API ei saa ?) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Muidu oleks reedel hea koju tulla "Hey Alien, get me a damn pizza and fast" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 10.01.2018 18:47:59 vasta tsitaadiga

Pigem läheneks sinu asemel asjale üldisemalt. Selle asemel et otsida valmis teenuseid mis otse küsimist toetaks, kasuta https://wit.ai/ ja pane oma bot kasutama suvalisi apisid. https://wit.ai/ abil selgitad välja mida kasutaja teada või teha tahab ja siis backendis ted juba konkreetsed päringud.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Admiral
HV kasutaja
Admiral

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2018 16:47:46 vasta tsitaadiga

bots.co

Pakub minu meelest täpselt seda mida sul vaja läheb. Lihtne, hästi dokumenteeritud ja juba paljude teenustega integreeritud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Kuidas ma oma chatboti tugevamaks saan teha?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.