Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 168, 169, 170
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 13.03.2024 15:58:07 vasta tsitaadiga

Kui vaadata 10 aastat tagasi, siis ei tasunud BTC-i ka hoida walletis ära. Nüüd miskipärast maksab 1000 BTC-d üle 66 miljoni.
tÕSI Ta on - ma ostan hederat ja dgb endale pidevalt juurde ja lapakate ja kaevanduse jaoks hetkel raha ei ole!!!

Aga loodan siiski, et monero ja raptoreumi kaevandamine on tulevikus kõige mõistlikum investeering. Eriti monero - sellel on 160 000 H/s juba päris kasumlik ja kui ta eest ära ei jookse..

_________________
Je t'aime moi non plus
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 17:20:28 vasta tsitaadiga

Midagi bullishimat on vaja, et (GPU)mining korralikult tööle tõmmata beer_yum.gif thumbs_up.gif

https://www.reddit.com/r/Alephium/comments/12pk02k/how_long_until_alephium_gets_overrun_with_asics/


Alephium läks 0.3 ->~3.7$, alla poole a. vb, kuid nüüd kui enamus tõusevad on ALPH vaikselt vajunud tagasi ~2.8$ peale. Sellel coinil peaks supporty + sisu olema rohkem ikka kui näiteks CLORE-l, mida müües ma langetasin mitu korda coini hinda TradeOgres icon_smile.gif
Hind tõusis 10x+ Alephiumil, aga minereid lendas peale oma 40K kokku, et seda vaba hashi tuleb kiirelt, kuigi kaevurcoine tuleb ka peale ikka omajagu + muud poolid ka. Eks peab vaatama Network hashi kokku, difficulty toimib vist sarnaselt coinidel nüüd?

Peale ETH-i oli ERGO-l näiteks ilge dif. lääg sees. Rahvast lendas peale kõige rohkem ETH-lt ERGO-le. Sellepärast, et OC ja voolukulu oli sarnane. Nii nädala sai vast 5€+ kätte, noh muidugi 3-4x vähem kui sama masinaga ETH-ga saanuks. icon_cry.gif
Kuid siis kui korraga raskus järele jõudis ja rasked blockid ette tulid, siis rafas kadus ka ergo tagant, aga polnud eriti midagi paremat ka valida. Kühveldasin ka Raven-it kui külm oli icon_smile.gif mida 2022 lõpp sain oma 12x3070 rig-ga vist ~100 RVN 24h. Nüüd saab 200-300 coini 24h ehk Ravenil pole hästi läinud, kui vähem kühveldatakse. Vähemalt on ta Binances thumbs_up.gif sellepärast on nüüd juba tõusu ka teinud vb. Kuid tema saatmine on aeglane, pole ka handy coin. Samas see 5000 kinnitusega Nexa coin vist on veel hullem. Vb teecad coini parkimise aeglaseks, et otse exchange ei minetaks?
Õnneks ASIC-u kindka kaw-pow algo peal coine vahepeal tuli järjest uusi. XNA CLORE AIPG MEOW
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 16.03.2024 07:56:02 vasta tsitaadiga

AMD Ryzen 5 Pro 4650G näiteks tarbib 65W ja on kuskil üle 4000 H/s. Ei võta voolu palju ja seetõttu on hashrate ka kasulik.
monerot lihtsalt kaevandada ja elektripärast pole vaja muret tunda.

_________________
Je t'aime moi non plus
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 16.03.2024 09:02:12 vasta tsitaadiga

Maeitea siin näitab, et ~1500 h/s: https://www.betterhash.net/AMD-Ryzen-5-PRO-4650G-with-Radeon-Graphics-mining-profitability-58947057.html
Ma vaatan siit sobivaid CPUsid: https://hashrate.no/cpus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 16.03.2024 11:31:58 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin, et kaup24 on üks suurema seeriaga, sellel on ka rohkem. Peab need G seeriad kõik läbi vaatama, et 65W ja nende hashrated on vanematest kõrgemad..
_________________
Je t'aime moi non plus
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 14:36:37 vasta tsitaadiga

18 märtsi õhtul, kui enamus krüpto langes, siis Pyrin tegi hea hüppe +~80%
Tükk aega oli 0.07$ kandis ja vahepeal vajus üldse ära, kuid tundub, et nüüd on pidama jäänud ja hetkel ~0.163$ PYI 1tk.

Mul 12x3070 enam-vähem täpselt 100 Pyrin-i @1500MHz core Herominers-st tirisid välja. Mingi hetk näitas päeva teenistuseks 20$, nüüd on 10$ peale langenud kui karjakesti peale on lennatud.

Ma olen suht rahul, sest enam ei tahagi Kaw-Pow-ga ~2000W-ga kütta või siis Conflux-ga ~1860W. Nüüd Pyrin ~1200W piisab. Ja mis põhiline, tulu on umbes sama. Kahjuks mul eriti palju Pyrin-i polnud ette kaevatud, sest alles nädal sai oldud selle coin-i peal. Siis kui teised coinid langesid enamuses ja PYI tõusis, mõtlesin, et igaks juhuks pool converdin mõnda teise TOP20 coin-i, mis langes. Kuigi XRP palju ei langenud, siis on ta hea kiire coin ning võtsin poolte PYI-de eest XRP-d, nüüd kui Binance XMR-i enam ei toeta tuli TradeOgre ja Binance vahel valida teine odav ja kiire coin mida liigutada.

Kusjuures sain abi ka mmpOS-e Telegram chatist. Kus õpetati, et mmpOS-e watchdog tuleb sisse lülitada ning lolminer 1.84 Watchdog välja. Nii saab Core offsetid kõrgeks kütta 300-400 kanti ning voolutarve 1/4 vähem kui hoopis ilma.
Ja see Watchdog-de vahetus saadab Telegram-i teavituse kui miner restartis madala V tõttu ning näitab ka ära mitmes GPU oli süüdi. Nii saab hõlpsalt max effektiivsuse ka välja pigistada.

See Pyrini pump meenutab veits Alephiumi pumpi sügisel, kiirelt tuli vahepealne osa ja nüüd tiksub vaikselt ikka juurde. Kuid Alephium enam kahjuks bullish pole ja langenud. Eks näis kuidas Pyriniga läheb. eusa_think.gif Aasta on Bullmarketil minna veel!

Happy mining!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 21.03.2024 11:02:22 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis DVDRW 09.04.2024 13:18:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2024 00:01:59 vasta tsitaadiga

DVDRW, mis asja sa ehitad? Kahjuks ma vastata ei oska, olen liiga juhm sellel alal. icon_sad.gif

Coini kaevamise maailmas puhuvad jälle uued tuuled, kui 18-19 märtsi ööga tõusis PYI üle 2x, ning pärast veel, nüüd on aga jällegi toppama jäänud tõus, kisub juba allapoolegi thumbs_down.gif
Nüüd juba paar päeva on Hashrate.no-s üleval ka GRAM coin-i kaevamine, icon_idea.gif mis on minu 3070-te jaoks most profitable hetkel, kuna võtab vähe elektrit ja tiksutab nii 12€ 24h @12x3070 ära ehk umbes € või $ per kaart:
https://www.hashrate.no/gpus/3070/
Sealt samast näete veel uusi coine, mis nüüd nimekirja lisatud. thumbs_up.gif
Mõlemale ca pool a. vana coini algo peale on tulnud uued coinid nüüd korraga. Pean silmas, et PyrinHash peal on Hooshat - HTM. Võrdlemisi tulus coin. Vahetavad 2-3 kohta Pyriniga GRAM coin-i järel nüüd... väikeste vahedega 9-12$ mano jääb mul revenue kõigi 3me esimesega ööpäevas. icon_cool.gif
Teine, alguses tulus coin: Karlsen, mis nüüd on palju vähem tulus.. ka tema algo peale on tehtud värske coin: Nautilius NTL - @KarlsenHash + Nexellia NXL samuti @karlsenhash.

Nüüd on õnneks jälle rohkem hinda läinud core-i kasutavad coinid, mis on ökomad kui memori coinid: kaw-pow ja Conflux. AIPG hind on ka alla käinud. Mulle isiklikult on see thumbs_up.gif sest talvel, kui oli pakane ja miinus kraadid, siis @2000W Kaw-Pow-ga oli keldris ainult 22°C (muidugi soe läks üles elamisse ka põhiliselt). Kuid nüüd on sama 22°C keldris kui kütan mõistliku core MHz-ga 1500-1560MHz on suht ok. Muidugi kõige ökom on enamasti 1305MHz või 1410MHz, aga neid kiirusi kasutasin ma siis kui päevas tuli alla 3€ peale 10 ALPH-ga näiteks.. mis nüüd oleks ca 25€ väärt icon_smile.gif Alguses ma olin rohkem ka Raidiant-i peal, kuna see oli veel ökom ja hästi tuli. Ainult, et see pole tõunsud, umbes nagu vana hea RVN ootab veel oma aega... kui üldse.

GRAM coiniga on see ilge jama, et poolid on jõhkralt ahned ja üks pool tahab 50%, teine 30% tulust, mis seal Hashrates on ära toodud. Täpselt ei tea, aga mmpOS-e Telegram-i grupis jutu sees mainis, selle grupi omanik, et insiderid ei maksa sellist feed + ta ise ka GRAM-i peal hetkel. Tonnilt Grammi-le icon_smile.gif Anyway kõige magusam aeg on GRAM-il juba möödas.
Isiklikult mulle ei meeldi jännata mingite algeliste diblastani poolidega. Nagu Baikalpool-i nimi reedab + neid on veel ja siis exchange peab ka enamasti uue tegema ja kuna hetkel kasumi vahe on GRAM-l Pyreniga võrdlemisi väike, siis kühveldan mugaval Herominersist seda edasi TradeOgresse. Iga tunni tagant maksab mõned coinid välja. Varem 3-4, nüüd ca 2-3 PYI tunnis.
Rääkides lambi exchangedest, siis mul NonKYC.io kadus mingi päevals üldse Google Authenticator-st ära ja sisse ei saanud. Siis ilmus tagasi. Sinna ma kühveldasin AIPG coini, kuid kui see ilmus TradeOgresse, kandsin kõik AIPG Ogresse ära ja hakkasin otse Ogresse kaevama.

Kuna mul oli mmpOS-e grupis teine küsimus pooleli, siis ei tahtnud kohe järgmist otsa küsida, et kust GRAM-i kaevata. Ma vahepeal tüütasin neid liialt, aga nüüd kui ma asjadest aru sain oli ikka happy end thumbs_up.gif

Too hetk õppisin ma kaartidest MAX core OFFset-i välja võtma.
core-i kasutatavate coinide maailmas on OC enamusel neil sama, lihtne ümber lülitada ühelt coinilt teisele. thumbs_up.gif Memory lock enamasti 810MHz ja core lock siis 1500-1680-1740 olen proovinud. 1740 on 3070 jaoks juba OC speed ja võtab ebaefektiivselt palju voolu. Kui ma kõik kaardid sättisin @Pyrin @1740MHz, siis oli el. kulu üsna sarnane nagu Conflux-il CFX ehk ~1680MHz minu rig-i puhul. Nv sooduselekter sai läbi ja keerasin kütte maha, sest originaal andmed on 3070 kohta nii: Base clock 1500MHz + Boost Clock 1725MHz Tegelt kunagi proovisin 1905MHz ka, mille peale näiteks Superposition bench kaardid ajab ning kõik kaardid töötasid ka @1905MHz probleemideta oma 24h. Nüüd olen siis kaardid sättinud 1530-1560MHz ja sellega võtab Pyrin-i peal kogu rig hetkel ~1230MHz
Ehk nagu enne mainisin, siis Pyrin, Karlson, Radiant, Alephium jne. töötavad sama clocki peal, ainult taluvad erinevalt OFFseti eri coinidel kuna kasutavad eri osi corest. Seda seda kirjutas mulle lol-mineri looja, kes on üsna ladna päss ja jagab matsu! thumbs_up.gif

Karotsi tõstan offsetid 360-400 peale ja siis kui kaart vastu ei pea nii madala voldiga töötades teeb miner või vahest ka rig restardi. Selleks, et teada saada milline GPU alt vedas ja tema OFFset-i siis vähendan 20 võrra.
Spoiler Spoiler Spoiler
- vot siit tuleb mmpOS-e watchdog sisse lülitada, et ta saaks telegrami bot-i kaudu saata teate, milline kaart pange pani. Kuid selleks, et mmpOS-e koer saaks haukuda, peab mineri koera kuss panema.. ehk siis nii, miner profile alt valisin ma Pyren-i ja siis kuna kasutan lolminer-it, siis tema Advanced ja Arguments:
Spoiler Spoiler Spoiler
- vot see sinisega valitud --Watchdog off tuleb lisada ning nüüd teavitab mmpOS-e bot ka seda, et milline kaart restartis masina. Kusjuures Strixid ja EVGA FWD kannatavad 400 offset-i thumbs_up.gif ning muidu vooluaplamad kaardid saab muuta sama ökoks nagu tavalised TUF-d või väike EVGA, mis on mu kõige ökomad 3070-ned muidu alati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 23.03.2024 12:12:21 vasta tsitaadiga

GRAMi saab kaevandada https://ton.ninja/. Nad küll võtavad 50%, kuid sealt tuleb oluliselt rohkem münti kui https://pool.gramcoin.org/, kes lubab vähem võtta.
Juurde on tekkinud veel mitmeid, kuid need nii kahtlased kõik. Lisaks ei tohiks kasutada kõiksugu veidra ajalooga TON walleteid, sest osad on juba müntidega tünga teinud klientidele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2024 15:20:06 vasta tsitaadiga

Täna vaatan, et tänapäeva keskmise kaevanduskaardi - 3070 jaoks on Gram-i esikohalt tõuganud Kaspa Classic. Roheline logo ja nagu ETC-d meenutaks Kaspa oma classic.
Kusjuures Kaspa Classic on pyrinhash algo-ga (samas Pyrin ise kukub nüüd, meenutab juba nagu Alephium-i tõusu-langust, algo - blake3). Inimesed vist tüdinevad ühest coinist ja siis tehakse jälle uus coin, ning on kindel seltskond oppurtuniste, kes uusi coine ostavad esimeste seas nagu lotot. eusa_think.gif
Originaal Kaspa algoga - KHeavyhash? See mida ainult ASIC-utega hetkel välja kaevatakse polnud vist mõtet teha, siis oleks ka ainult ASIC-u meestele.
ASIC-u tootjad vaatasid rõõmuga kuidas blake3 coin Alephium kerkis + blake2 algol juba on ASIC-ud. Sarnase algoritmiga ASIC-uid oleks toota ka vb kergem. Nüüd on Pyrinhash-i peal TOP4 profit coini - PYI, CAS ja HTN, kuskil seal vahel on Gram.
Praegu 12x 3070 nii 9-12$ päevas toodavad. Mõistlik käigus hoida, kuid vara veel juurde osta...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 01.04.2024 15:49:43 vasta tsitaadiga

https://blockchair.com/bitcoin/address/34xp4vRoCGJym3xR7yCVPFHoCNxv4Twseo

Sa näed vaeva, kaevandad nii, et higi otsa ees. Aga sellised tüübid hoiavad selliseid summasi siin.. thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Je t'aime moi non plus
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2024 17:13:24 vasta tsitaadiga

mina634, mulle meeldib kaevandada ja kütta, nagu mõnele arvutimängud icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Sa näed rohkemgi vaeva, et foorumit solkida.. thumbs_down.gif


edit: Viimasel ajal on huvitav tendents POW coinide seas looma-coinid, uued coinid, nagu: Tüügassea ehk Warthog-i + lepatriinu coin: Bugna ja kassi coin: Meowcoin. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 168, 169, 170
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.