Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.04.2024 22:31:58 vasta tsitaadiga

Btw alustasin 2022 September TÄIESTI NULLIST, läksin tööle pooleks aastaks, panin töö raha kõrvale, elasin rameni nuudlitest. Üritan kerge challenge teha nalja viluks, et palju nii paari aastaga teha võiks. 20,000EUR võiks ju ära kukkuda kahe aastaga icon_biggrin.gif

Ussiauk, Kiisukoin 1 ja Kiisukoin 2 ning veidi ETHFI-d ja BASE peal MYST-i.. peaks bullruniks valmis olema beer_yum.gif (Ise panustan, et kiisukoinid hakkavada trendima uues bullrunis doge kõrval)
Veidi aga arvan, et meil kestab see bullrun järgmise aasta lõpuni max.. praegu väga sarnane 2020-ga kus bullrun tegelt alles 2021 algus käima läks.
Peale poolitamist peaks hakkama vaikne uptrend lõpuks pihta üle ATH ja ATH hakkama supportiks aga altid ma arvan, et alles äkki 2025 algus hakkavad segaseks minema.. ehk siis kõvasti aega veel imo icon_confused.gif

Btw keda huvitab siis peale cbbi.info on veel olemas selline sait nagu MVRV Z-score, skoor üle 7 peaks olema bullruni tipp!
https://www.lookintobitcoin.com/charts/mvrv-zscore/
Täna skoor 2.4


CBBI järgi kavatsen ise tegutseda, ala millal osta ja millal müüa. Kuskil 3-5nädalase täpsusega näitab hästi ära.
Skoor üle 96 tähendaks, et peaks müümisele mõtlema hakkama.. või kui charti vaadata siis sitased täpid = müüa ja tumerohelised = aeg ostlema hakata jälle
Täna skoor 80
https://colintalkscrypto.com/cbbi/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 08.04.2024 22:55:51 vasta tsitaadiga

Jep pakun, et halvingu ümber tuleb suurem dump (sell the news). Suvel kõik puhkavad (sideways) ja sügisepoole hakkame hoogu ralliks üles võtma. Kuigi ATH enne halvingut on esmakordne.
Lotocoine võib katsetada küll, tõuseb mingi 100x, siis ikka midagi on. Nt paned 10€, pärast on 1000€.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.04.2024 01:47:18 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Jep pakun, et halvingu ümber tuleb suurem dump (sell the news). Suvel kõik puhkavad (sideways) ja sügisepoole hakkame hoogu ralliks üles võtma. Kuigi ATH enne halvingut on esmakordne.
Lotocoine võib katsetada küll, tõuseb mingi 100x, siis ikka midagi on. Nt paned 10€, pärast on 1000€.


Ma arvan, et see ATH tuli ETF pärast ära. Ehk siis.. VÕIBOLLA.. ETF pärast teeme ka isegi suurema ralli.. või vähemalt.. varem?! Igatahes huvitav aeg krüptos olla praegu

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.04.2024 05:58:22 vasta tsitaadiga

https://etherscan.io/address/0x2b6ed29a95753c3ad948348e3e7b1a251080ffb9
Rain Lõhmuse eetrid. Milliseks on kujunenud hind? Ja milline on siis kui 30 000 maksab üks eeter.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 09.04.2024 06:44:32 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
https://etherscan.io/address/0x2b6ed29a95753c3ad948348e3e7b1a251080ffb9
Rain Lõhmuse eetrid. Milliseks on kujunenud hind? Ja milline on siis kui 30 000 maksab üks eeter.


Tea mis see XRP võiks pikema aja jooksul teha icon_rolleyes.gif 5a graafik selline rahulikult tõusev olnud. Täna ju suht odav veel.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 09.04.2024 08:05:44 vasta tsitaadiga

Suht surnud coin ütleks
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 09.04.2024 08:43:33 vasta tsitaadiga

XRP on algusest peale olnud supervaalade rahamasin ja kui ei ole just siseinfot, siis soovitan seda sõnnikut mitte torkida.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 09.04.2024 11:35:19 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kui suudetakse siit RSI topelt joonest läbi murda, siis küll. 9+ h aega

Spoiler Spoiler Spoiler


BTC ei suutnud sealt läbi murda ja allapoole me läheme. Nüüd on 2 kohta, kustkohast saab põrge tulla EMA joone pealt (kollane) ja teine on RSI 50% joon (valge).
Spoiler Spoiler Spoiler


See FOMO alles hakkab pihta. Praegu on BTC hinda hoidnud ainult institutsionaalsed ostjad. BTC'd on väga vähe järgi turul.
Kui hind sinna 85k peale lendab, siis hakatakse sellest meedias rohkem rääkima ja tulevad ka tavainimesed rohkem ostma. Hetkel seda mulli veel pole, kus taksojuhid jms kõik räägivad, et kle peaks ostma.
Hetkel on turg suht heas/terves seisundis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Online

sõnum 09.04.2024 12:34:42 vasta tsitaadiga

Tundub, et kui vene pangandusele sanktsioone kehtestatakse, siis BTC hind kohe hüppab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2024 14:05:28 vasta tsitaadiga

TA on täis posimine, hullem kui horoskoobid. Ei tulnud seda langust seal kus DVDRW seda ennustas, ei tulnud ATH'd seal kus seda oodati, aga ikka laseme nagu Vändrast saelaudu edasi nende graafikute ja joontega. Mida see annab teile? Ma saan astroloogidest aru, need müüvad seda iba kergeusklikele, aga mis paneb inimese vabast ajast selliseid mõttetusi tasuta joonistama, sellest ei saa aru. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.04.2024 15:04:23 vasta tsitaadiga

Aastal 2028 on 1000 000 dollarit 1 BTC icon_lol.gif icon_evil.gif
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2024 15:28:06 vasta tsitaadiga

Kui palju peale sa kihla tahad vedada? Ma olen siin juba seda 100K oodates peast halliks läinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2024 16:25:07 vasta tsitaadiga

ot:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 09.04.2024 20:49:06 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
XRP on algusest peale olnud supervaalade rahamasin ja kui ei ole just siseinfot, siis soovitan seda sõnnikut mitte torkida.


DVDRW kirjutas:
Suht surnud coin ütleks
Spoiler Spoiler Spoiler


Tänud teile. Ma ise vaatasin lihtsalt XRPUSD 5a graafikut ja seal nagu tundus ok rahulik tõus, selline "kindla peale minek".

Vabandage mu võhiklust ja küsija suu pihta ei lööda. Harige mind veits icon_rolleyes.gif
Mida need numbrid täpselt tähendavad mu screenshotis mis ära märkisin?
NR1, mida see näitab "-0,00123 (-0,20%)"
NR2, sinisega ost ja punasega müük. Kuna valitud Kraken siis kas näitab ainult Krakeni ost-müük või kõike turge kokku?
Seesama link, ise vaatan sealt hindu https://goldprice.org/cryptocurrency-price/ripple-price

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 09.04.2024 23:27:54 vasta tsitaadiga

Nr.1 näitab nn hetke hinda viimasest sulgemisest (24h). Kuigi krüpto turg ei sulgu, nagu tavaline börs, siis muutust arvestatakse 24h lõikes (UTC aeg).
See nr.2 peaks näitama Krakeni jooksvaid ordereid lihtsalt. Mis exchange's kaart parajasti avatud on.

Soovitaks ikka Tradingview'd kasutada jooksvalt hinna jälgimiseks.
https://www.tradingview.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 10.04.2024 00:23:29 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

Soovitaks ikka Tradingview'd kasutada jooksvalt hinna jälgimiseks.
https://www.tradingview.com/


Tänud vastuse eest.
Ja tradingview.com lingi eest ka, see tõesti parem. Minu lingitud graafiku all kirjas "Ripple Price chart by TradingView" (jm teiste graafikute all ka) ilmselt goldprice.org vahendab seda graafikut lihtsamal kujul.
Ma pole eriti otsinud ka mugavat graafiku vaatamise kohta kuna goldprice oma siiamaani mind rahuldanud.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2024 16:07:22 vasta tsitaadiga

Nüüd on juba kõvasti rohkem langenud aga järgmine BTC koht mida jälgida. Vaatame mis saab.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 10.04.2024 16:23:19 vasta tsitaadiga



Las kukub jah 50'ni ära

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2024 11:19:34 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Nüüd on juba kõvasti rohkem langenud aga järgmine BTC koht mida jälgida. Vaatame mis saab.

Spoiler Spoiler Spoiler


Aga ära vaata sellist börsi kus pikki piike sisse viskab, mujal oli sama tunni low kõrgem. Kui korra kogemata market orderiga book tühjaks tõmmatakse siis see sügavus ei näita mitte tulevikutrendi vaid konkreetse börsi võimekust suuri koguseid teenindada.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2024 11:58:02 vasta tsitaadiga

elukaz, läks varem ära...kõige lühemat teed pidi. See 66K pm on nullitud.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.04.2024 14:05:39 vasta tsitaadiga

AI Bot kauplemine:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kommentaariumi lugeda, siis pidavat hea olema.
Keegi üldse oskab lahti seletada, et mida see ethereum teeb seal?


Siin binance bot - tegi 100 dollarist 1,5 miljonit:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 12.04.2024 22:18:00 vasta tsitaadiga

Kurat, Kraken ajab paska mulle. Oli XRP ostuorder pandud $0.5056... ja ei ostnud ära?
Miks Kraken mulle kõrgemat hinda näitab $0.52.
tradingview.com näitas XRPUSD Krakenis ca $0,46 kust nii suured vahed tulla saavad.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 12.04.2024 22:48:20 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Nüüd on juba kõvasti rohkem langenud aga järgmine BTC koht mida jälgida. Vaatame mis saab.

Spoiler Spoiler Spoiler


Bang on! Isegi allapoole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 12.04.2024 23:04:57 vasta tsitaadiga

xmr $120
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 13.04.2024 06:54:12 vasta tsitaadiga

bitcoin kukub vähem - protsentides. icon_evil.gif icon_rolleyes.gif

Minu edasised investeeringud:
1.btc - kui elab iraani-iisraeli sõja ka üle, siis on stabiilne coin - ja puudub riiklik kontroll igal juhul. (vahetussaidid võivad minna riikliku järelvalve alla, kuid anonüümseid DEX-esi ei suudeta üle võtta ja suuremate kasutajate kasvades on seal ka hinnad soodsamad kui praegu..)
2. monero (xmr) - ikkagi stabiilne, sest on maailma privaatsem coin. Taastumine võtab aega. Igal kukkumisel.
3. dgb - pikem investeering (alla 10 aasta ei tasu midagi oodata).
4. hedera (hbar) - jääb vist ainukeseks proof-of-stake coiniks - kuid see on mul stabilisaator konto - kiireks ülekandeks USDC vastu (maailma kiirem)

Väiksemate coinidelt ootan mingit kasumit kunagi ja siis kõik lasen bitcoini üle.
eth- minu jaoks on see pectra uuendus kuidagi imelik - rahakoti tarkvara võimaldab taastada, ilma privaatvõtmeid vajamata (mingi peeter I aegne omandamine allkirjastamise läbi)
igal juhul on parendamine gaasi odavamad tasud ja võimsamate arvutite vastu kaitsmine s.t TASUB JÄLGIDA ja uurida, mis see konto allkirjastamine tähendab, et ON SOTSIAALNE KONTO?! Nagu facebook või?

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.