Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 275, 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 04.04.2024 05:21:04 vasta tsitaadiga

Soovitan päriselt ka omada bitcoine. Sest bitcoine tuleb aina vähem juurde ja nõudlust bitcoini järele aina suureneb. Kes praegu müüvad, siis neilt ostetakse ära.
Teine hitihoiatus on digibyte (DGB). Sellel reaalselt saab aastaks 2030 müntide kaevandamine läbi ja jääb ainult see, kes turul müüb. Kuigi münte on 21 miljardit, siis
on see bitcoinist turvalisem, sest sellega saab mitme algoritmiga kaevandada ja see tähendab, et võrku pole võimaluski kellelgi üle võtta.

Ja bitcoini tehinguid saab miksida CoinJoin-iga või siis odavam on electrum wallet, kus saad vastu võtta erinevate aadressidega, et mitte kõike hoida ühes korvis.
Ja bitcoini ja teiste krüptode puhul - ikka ja jälle turvaline backup.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.04.2024 07:55:46 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu püramiidivärbamine. Sama hea kui igasugu youtube krüptogurud, kes promovad nii kuis jaksavad, aga püüavad välja näha nagu filantroobid, nemad tahavad ainult head inimestele.. kopp.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2024 08:09:18 vasta tsitaadiga

Enamus krüptosi tõuseb, on juba tõusnudki.
Aga siis kui Bitcoin oli alla 20k, siis ei tahtnud keegi osta, ei olnud erilist promo siin ka.
Jube kiire tõus on olnud, raudselt hakatakse kasumit välja võtma, ehk hind langeb. Kunagi kindlasti jälle tõuseb ka.
Ma oma vähesed coinid müüsin ära, kui tekkis hind mis vähemalt sama raha tagasi tõi.
Rohkem ei julge katsetada, no ei tunne seda turgu hästi. Jään ikka tuntud turgudele. Turvalisem. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.04.2024 08:19:43 vasta tsitaadiga

Kui hype pole, siis pole ka hinda. Pealt vaadates võib ju äge tunduda: hind järjest kasvab ja kasvab. Kaasame veel inimesi, siis nõudlus kasvab ja võiks oodata, et ka hind kasvab. See pole tegelik väärtus. Kui suur osa turust järsku tahaks oma krüptovarad likvideerida, siis see suurel enamusel praeguse hinnaga ei õnnestuks.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.04.2024 09:19:41 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik antud teema kuidagi ära blokeerida minu vaatest? St, et kui siin uued postitused tulevad, siis mina neid ei näeks - ehk siis ei tekiks teemade vaates antud teemale punaselt uute postituste numbrit taha.
Iga kord, kui siit midagi asjalikumat leida loodan, et on siin pehmelt öeldes suur ja aurav hunnik ees ootamas. Kaua võib sisse astuda...

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 04.04.2024 09:48:54 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Kas on võimalik antud teema kuidagi ära blokeerida minu vaatest? St, et kui siin uued postitused tulevad, siis mina neid ei näeks - ehk siis ei tekiks teemade vaates antud teemale punaselt uute postituste numbrit taha.
Iga kord, kui siit midagi asjalikumat leida loodan, et on siin pehmelt öeldes suur ja aurav hunnik ees ootamas. Kaua võib sisse astuda...

Ja mina soovin, et igasugused uued seksuaalsed liikumised oleks kuskile nii ära peidetud, et mina neid ei näeks icon_biggrin.gif
Võta kokku ennast ja ära vingu !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.04.2024 09:53:53 vasta tsitaadiga

Siirad vabandused, et ma kukununnut krüptot maha laidan ja tulusid ei garanteeri icon_sad.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.04.2024 10:29:26 vasta tsitaadiga

Söör, te olete foorumid segi ajanud. Siin pole seksuaalsete liikumiste ja suundadega midagi tegemist.

OPollo kirjutas:
yerba kirjutas:
Kas on võimalik antud teema kuidagi ära blokeerida minu vaatest? St, et kui siin uued postitused tulevad, siis mina neid ei näeks - ehk siis ei tekiks teemade vaates antud teemale punaselt uute postituste numbrit taha.
Iga kord, kui siit midagi asjalikumat leida loodan, et on siin pehmelt öeldes suur ja aurav hunnik ees ootamas. Kaua võib sisse astuda...

Ja mina soovin, et igasugused uued seksuaalsed liikumised oleks kuskile nii ära peidetud, et mina neid ei näeks icon_biggrin.gif
Võta kokku ennast ja ära vingu !

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2024 10:36:30 vasta tsitaadiga

mina634 tegelane tundub seda teemat küll üsna kirglikult käsitlevat icon_smile.gif
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 04.04.2024 10:36:34 vasta tsitaadiga

lehe all vasakul on "i" tähega ikoon - "ignoreeri teemat", see võiks probleemi lahendada..
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.04.2024 10:38:23 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
lehe all vasakul on "i" tähega ikoon - "ignoreeri teemat", see võiks probleemi lahendada..


Tänud! Hästi ära peidetud oli see ikoon. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 04.04.2024 10:49:08 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Enamus krüptosi tõuseb, on juba tõusnudki.
Aga siis kui Bitcoin oli alla 20k, siis ei tahtnud keegi osta, ei olnud erilist promo siin ka.
Jube kiire tõus on olnud, raudselt hakatakse kasumit välja võtma, ehk hind langeb. Kunagi kindlasti jälle tõuseb ka.
Ma oma vähesed coinid müüsin ära, kui tekkis hind mis vähemalt sama raha tagasi tõi.
Rohkem ei julge katsetada, no ei tunne seda turgu hästi. Jään ikka tuntud turgudele. Turvalisem. icon_cool.gif

Mis turud veel on? Forex tüüpi turuliikumised, kus võid kõigest ilma jääda kui vastupidisesse suunda läheb..
FIAT-turg on veel rohkem alla käiv, sest aastas on mingi 17% inflatsiooni. Ja palju kogumiskontodes on protsente?
fondid - saad 3% aastas, kuid inflatsioon pistab kõik nahka.

Kullaturg - kangid asuvad pangas, mis küsib hoidmistasu ja vahepeal on kangid pihta pandud.

Ainuke on bitcoin, mis on deflatsioonis. Ostke, ostke, ostke. Varsti jääte hiljaks.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 04.04.2024 11:22:33 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
SSD kirjutas:
Enamus krüptosi tõuseb, on juba tõusnudki.
Aga siis kui Bitcoin oli alla 20k, siis ei tahtnud keegi osta, ei olnud erilist promo siin ka.
Jube kiire tõus on olnud, raudselt hakatakse kasumit välja võtma, ehk hind langeb. Kunagi kindlasti jälle tõuseb ka.
Ma oma vähesed coinid müüsin ära, kui tekkis hind mis vähemalt sama raha tagasi tõi.
Rohkem ei julge katsetada, no ei tunne seda turgu hästi. Jään ikka tuntud turgudele. Turvalisem. icon_cool.gif

Mis turud veel on? Forex tüüpi turuliikumised, kus võid kõigest ilma jääda kui vastupidisesse suunda läheb..
FIAT-turg on veel rohkem alla käiv, sest aastas on mingi 17% inflatsiooni. Ja palju kogumiskontodes on protsente?
fondid - saad 3% aastas, kuid inflatsioon pistab kõik nahka.

Kullaturg - kangid asuvad pangas, mis küsib hoidmistasu ja vahepeal on kangid pihta pandud.

Ainuke on bitcoin, mis on deflatsioonis. Ostke, ostke, ostke. Varsti jääte hiljaks.


ot:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 04.04.2024 17:59:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2024 18:09:58 vasta tsitaadiga

Kui ~53K kanti peaksime kukkuma.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 04.04.2024 19:25:06 vasta tsitaadiga

Kui tänasest hinnast ralli tuleb ATH ~77k ja nii, siis pakun suht kohe peale halvingut suur kukkumine. Ja suviläbi konsolideerime 50k ümbruses. Aasta lõpu poole ~90k jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2024 19:47:12 vasta tsitaadiga

69,3K saab huvitav koht olema icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2024 21:24:35 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Kui ~53K kanti peaksime kukkuma.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui 53 kanti peaks kukkuma, siis?

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2024 22:20:09 vasta tsitaadiga

Dreamlover, sealt kandist võiks oodata bounci kui üldse kukume nii madalale. Day/swing tradejal pole suund absoluutselt oluline, loevad ainult õigesti välja mõõdetud kohad.

Kuna HV-s selliste hullude asjadega ei tegeleta (nagu alloleval pildil) siis ennustame enda lõbuks icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 05.04.2024 06:14:21 vasta tsitaadiga

Nendele, kes tahavad soovitusi kuulda sellelt, kes alustas siis kui oli 1 dollar 1 bitcoin:
Spoiler Spoiler Spoiler


Is It Too Late To BUY Bitcoin NOW? Soovitan video lõpuni vaadata ( juhul kui te oskate inglise keelt). Davinci teeb ka igapäev oma kanalis
btc ja eth ülevaateid ja enda soovitusi.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2024 06:56:47 vasta tsitaadiga

virx, Ma su graafikuid kaua jälgind. Need ennustavad alati tõusu, aga ei tõuse alati ju!
Ma saan aru, et sulle meeldib teha ennustusi, aga kas sa suudad proovida (joonistada) ka negatiivset ennustust?
"karu turg" on ka turg!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 05.04.2024 10:47:16 vasta tsitaadiga

virx, Miks see kordaja joonisel oluline on? Et näidata stoplossina likvideerimishinda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2024 11:19:43 vasta tsitaadiga

SSD, tundub, et minu postitused on liiga krüptilised. Viimane short oli mainitud teemas näiteks eile...
virx kirjutas:
69,3K saab huvitav koht olema icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


DVDRW, kui tahad teenida peab riskima põhimõttel. Loomulikult võid panna mis tahes kordajaga aga samas ma eeldan et traded väga väikeste summadega siis pole sellel ka väga mõtet ja kui ära läheb pole ka suurt hingevalu. Stoplossi polegi, kõik on sisseostu kohad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 08.04.2024 15:30:27 vasta tsitaadiga

Täna näeme ATH? icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 08.04.2024 17:30:36 vasta tsitaadiga

Kui suudetakse siit RSI topelt joonest läbi murda, siis küll. 9+ h aega

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 275, 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.