Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 22.02.2018 13:51:51 vasta tsitaadiga

Noname, ok. Mõtlesin et viitsin. Aga ei viitsi. Best of luck thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 13:54:09 vasta tsitaadiga

Tra mis toimub, mingi katkiste plaadimängijate võiduajamine?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 22.02.2018 13:55:55 vasta tsitaadiga

ot:
Krt, kus mulle meeldib Su allkiri, elukaz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.02.2018 14:01:40 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Noname kirjutas:
raitl, sa ilmselt ei teagi mis spekuleerimine siis on? Spekulant väga tihti ei omagi üldse seda vara mille hinna suhtes ta spekuleerib. Ma spekuleerin igapäevaselt elukutseliselt ca 50 instrumendiga, omades neist mitte ühtegi peale euro.
Ah aitab ma ei viitsi sinuga sel teemal enam jahuda, sa lihtsalt ei tahagi aru saada ja tuled mulle seletama minu igapäevatööd. Pole pointi jätkame spekuleerimise teemaga.
Raitl. Palun keri tagasi, päris palju on juttu olnud erinevate coinide shortimisest kui ka longimisest. koiott mõnda aega tagasi väidetavalt shortis BTCd, või vähemalt rääkis sellet. Hea näide jälle, et näed ainult seda mida tahad.

Viilutaja jah pead minema teise teemase, kui sulle ei meeldi, et siin teemas on ka need kes järjepidevalt spekuleerivad coinide languse peale.


See teema on sinule:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=728416

Ma pole näinud ÜHTEGI reaalselt spekulatiivset negatiivset analüüsi või kellegi teise analüüsi mingi cooni languse peale!!!
Miks mina pean mujale minema? Mina olen selliseid asju siia postitanud.
Sa ei tea siis mis asi on spekuleerimine. Mina spekuleerin, et enamuste coinide väärtus lähitulevikus on 0$$$. Olen seda korduvalt seltanud miks ma nii arvan. See ongi spekulatsioon. Ma pole kordagi tahtnud millegi üle vaielda. Vaidlema hakkasid need, kes arvavad, et ainult tõusust rääkimine on spekuleerimine. Seega mine vaidle ise oma vaidluse teemas.

See kui sa seda lihtsalt väidad ilma ainsatki põhjendust toomata ei ole spekuleerimine vaid lihtsalt jama ehk FUDi välja pritsimine.

Ma spekuleerin, et maa on rombi kujuline tegelikult- mul samas pole ainsatki tõestust selle kohta anda. Mis selle info väärtus on?
Võibolla tõesti on kunagi nende coinide väärtus 0. Who knows?
Kuid praegu on praegu ja lähitulevikus kohe kindlasti ei ole põhiliste coinide või tokenite väärtus 0. Juba sellepärast saan seda spekulatiivset infot öelda, sest sinna on oma rahad pannud vägagi prominentsed ja tuntud tegelased ning väga suuri summasid. Nemad juba ei taha seda, et see krüptoturg vajuks mutta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 14:05:52 vasta tsitaadiga

elukaz, viga leitud. Inimesed ei tea sõna tähendust spekuleerimine icon_lol.gif
Lähen edasi spekulatsioonidega ja üritan välitida vestulust kus teine osapool ei tea kõikide vestluseks vajalike sõnade tähendusi.
Kõik kes spekuleerivad teavad, et üks spekulant ütleb, et turg tõuseb, teine ülteb, et turg langeb ja MÕLEMAL ON ÕIGUS.
Miks - erinev timeframe. Weekly charti praegune küünal annab alust arvata, et korrektsioon (väiksemates timeferamedes võib öelda tõus) on läbi saamas. Keegi siin narris joonetõmbamist, tõmbasin siis natuke jooni mis pagana hästi on varem toiminud, äkki toimivad ka nüüd.

Hinnatõusuks loeks taseme 12 000 murdumist praegkuse weekly järgi.
https://www.tradingview.com/x/VRXcB27u/

Viilutaja ma mõned postitused tagasi tõni välja põhenduse miks ma uude tõusu ei usu!!! kas pean screenshoti tegema?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates


viimati muutis Noname 22.02.2018 14:07:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 22.02.2018 14:07:06 vasta tsitaadiga

Surnud kassi põrge läbi, its downhill from here
_________________
joodan ja mõõdan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 14:07:54 vasta tsitaadiga

Vb tõesti oleks mõistlik mingi uus teema teha, kus algajad(nagu mina) kasulikke infokilde spekuleerimise osas võiksid saada. Paraku ei usu, et Noname-sugused kõiketeadjad ka seda uut teemat tuksi ei keera thumbs_down.gif
_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 14:13:27 vasta tsitaadiga

Pean siis viilutajale iseennast tsiteerima:

Ma selgitaks näiteks, miks mul ei ole järgmisesse megatõusu eriti usku.
Terve turg (olenemata sellest, kas tegemist on aktsiatega, coinidega vms) on selline, kus on nii ostjad kui müüjad. Hind selgub nõudluse(ostjad) ja pakkujate(müüjate) suhtest. Graafikut vaadates julgen väita, et alates 9000$ turul müüjad praktiliselt puudusid, olid ainult ostjad, sellest ka mega hinnatõus. Ja selline turg ei ole mitte kunagi jätkusuutlik. Seda on ju ajalugu korduvalt näidanud.
Nüüd mõelge, kas need inimesed kes rongi peale hüppasid 10k, 12k, 15k, 18k jne juures, paanikas hiljem oma positsioonid kahjumiga sulgesid (tahate nimetage neid lollideks, see ei muuda mitte midagi) kas need tulevad täna uue tõusuga kaasa? Mida suurem kaotus oli seda suurema tõenäosusega ei tule. Ja kas need kes olid skeptilised selle turu suhtes varem, on nüüd optimistlikumad? Vaevalt küll.
Kust see raha siis peaks tulema, mis uue tõusu tekitab?


6 veebruar seligitasin ka: Lisaks fundamentaalselt ebareaalne teema, varem või hiljem rahapesu, terrorismi, küberkuritegevuse vältmiseks keeratakse asi kinni või tehakse nii ebameeldivaks, et 99% inimeste jaoks muutub mõttetuks.

hempadonok: tahad algajana kasulike infokilde? palun väga loe mida olen siin kirjutanud varasemalt, enne seda kui optimistid kraaklema hakkasid.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.02.2018 14:29:58 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Pean siis viilutajale iseennast tsiteerima:

Ma selgitaks näiteks, miks mul ei ole järgmisesse megatõusu eriti usku.
Terve turg (olenemata sellest, kas tegemist on aktsiatega, coinidega vms) on selline, kus on nii ostjad kui müüjad. Hind selgub nõudluse(ostjad) ja pakkujate(müüjate) suhtest. Graafikut vaadates julgen väita, et alates 9000$ turul müüjad praktiliselt puudusid, olid ainult ostjad, sellest ka mega hinnatõus. Ja selline turg ei ole mitte kunagi jätkusuutlik. Seda on ju ajalugu korduvalt näidanud.
Nüüd mõelge, kas need inimesed kes rongi peale hüppasid 10k, 12k, 15k, 18k jne juures, paanikas hiljem oma positsioonid kahjumiga sulgesid (tahate nimetage neid lollideks, see ei muuda mitte midagi) kas need tulevad täna uue tõusuga kaasa? Mida suurem kaotus oli seda suurema tõenäosusega ei tule. Ja kas need kes olid skeptilised selle turu suhtes varem, on nüüd optimistlikumad? Vaevalt küll.
Kust see raha siis peaks tulema, mis uue tõusu tekitab?


6 veebruar seligitasin ka: Lisaks fundamentaalselt ebareaalne teema, varem või hiljem rahapesu, terrorismi, küberkuritegevuse vältmiseks keeratakse asi kinni või tehakse nii ebameeldivaks, et 99% inimeste jaoks muutub mõttetuks.

hempadonok: tahad algajana kasulike infokilde? palun väga loe mida olen siin kirjutanud varasemalt, enne seda kui optimistid kraaklema hakkasid.


Selle kõige jutuga olen ma 100% nõus ka siis kui seda esimest korda postitasid. Ei kahtlegi, et inimesed on edaspidi ettevaatlikumad. Kuid see ei välista seda, et tänu sellele on ka nüüd need uued tulijad asjalikumad (selgema visiooniga, mis BTC on) ja seejärel BTC tõuseb aeglasemalt kuid kindlamalt (ei ole sellist volatiivsust)
Ma olen siin samas teemas juba ka öelnud, et minu ennustus oli BTC hinnaks ~3500 eurot mai kuuks, mille ma tegin 2017.september. Aga ma olen ka kindel, et sealt edasi ta ei lange ning pigem on aeglane tõus.

Ma ise ostsin BTC'd kui ta oli reaalselt 3500. Isiklikult poleks kunagi ostnud sisse siis kui BTC oli 10K eurot peal ja ülesse. Iga normaalne inimene oleks pidanud siis nägema, et tõus oli puhtalt FOMO peal. Need kes sisse siis tulid, tahtsidki ratsa rikkaks.
Ise oleks eelistanud seda, et aastaga tiksub juurde +10-15% esialgsele väärtusele, ning oleksime praegu palju kindlamatel jalgadel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 14:33:03 vasta tsitaadiga

Siis oled ju ise see, keda siin just hetk tagasi otsiti, bearish spekulant by definition.

Jah, kui BTC tõuseks nii nagu üks turg tõusma peaks, tiba suurema nõudlusega kui on pakkumist siis oleks asjal investeermiinstrumendina jumet. Sellist asja õõnestab veits BTC kallis hind. Kui need riigid kes omavad mustalt turult konfiskeeritud suuri koguseid BTC-d, lolli lükke teevad ja kõik korraga turugu paiskavad siis võib tekkida turul paanika.

Härra hempadonok äkki otsib hoopis infokilde kuhu raha (riski)paigutada? Infot coinidest mis võiksid tõusma lähi ajal hakata, kus on mingi reaalne praktiline vajadus, innovaatiline idee jne. Selle jaoks oleks hoopis eraldi teemat vaja, spekuleerimise alla see ei sobi kuidagi. Paraku pean jätkuvalt toonitama, et sellist nõu andes võib eesti vabariigis kriminaalkorras karistusele võtta.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.02.2018 14:47:37 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Siis oled ju ise see, keda siin just hetk tagasi otsiti, bearish spekulant by definition.

Jah, kui BTC tõuseks nii nagu üks turg tõusma peaks, tiba suurema nõudlusega kui on pakkumist siis oleks asjal investeermiinstrumendina jumet. Sellist asja õõnestab veits BTC kallis hind. Kui need riigid kes omavad mustalt turult konfiskeeritud suuri koguseid BTC-d, lolli lükke teevad ja kõik korraga turugu paiskavad siis võib tekkida turul paanika.

Härra hempadonok äkki otsib hoopis infokilde kuhu raha (riski)paigutada? Infot coinidest mis võiksid tõusma lähi ajal hakata, kus on mingi reaalne praktiline vajadus, innovaatiline idee jne. Selle jaoks oleks hoopis eraldi teemat vaja, spekuleerimise alla see ei sobi kuidagi. Paraku pean jätkuvalt toonitama, et sellist nõu andes võib eesti vabariigis kriminaalkorras karistusele võtta.


Ma olen bearish siis kui sellel on alust.
Olen juba oma iseloomult ja eluvaatelt klaas-pooltühi tüüp, kuid see ei tähenda, et mulle äärmused meeldivad. Ma olen pessimist, kes arvab, et lootus sureb viimasena.
Ma ütleks, et selle 2018 suurema languse taga on coinmarketcap.com'i geniaalne idee hetkega BTC keskmist hinda alla lasta -15% tänu sellele, et Korea exchange'd sealt eemaldada selliselt nagu ta tegi. Sest need vaalad kasutavad botte ja nende jaoks hind langes üle tresholdi ja kohe visati kõik müüki, mis omakorda andis turule veel -15% langust.
thumbs_up.gif
Kõige suurema potentsiaaliga pikemaajaliseks investeeringuks on TRX. See mida nad saavutada tahavad on mega suur ettevõtmine, kuid kui see õnnestub siis on tõesti teine interneti revolutsioon. Nende ajaplaan on muidugi 8-10.aastat,aga esimene puzzletükk ehk Main-net peaks olema valmis neil 1.juuli 2018 (Main-neti beta siis 31.03.2018)
Kuid see krüptoturu communiti on 99% kohe kohe rikkaks.
Ma olen ise teistsuguse mõtlemisega. Kui kõik oleks nii siis oleks palju tervem see üldine vaade.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.02.2018 14:59:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
If you buy TRON for 100 dollars today, you will get a total of 2359.078 TRX. Based on our forecasts, a long-term increase is expected,
the price prognosis for 2023-02-18 is 1.100 US Dollars. With a 5-year investment, the revenue is expected to be around +2494.18%.
Your current $100 investment may be up to $2594.18 in 2022.

Laenu võtma icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.02.2018 15:25:11 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tsitaat:
If you buy TRON for 100 dollars today, you will get a total of 2359.078 TRX. Based on our forecasts, a long-term increase is expected,
the price prognosis for 2023-02-18 is 1.100 US Dollars. With a 5-year investment, the revenue is expected to be around +2494.18%.
Your current $100 investment may be up to $2594.18 in 2022.

Laenu võtma icon_razz.gif


See 1.1 dollarit aastaks 2023 on enamgi kui reaalne. 100 dollarit või 83 eurot hetkel TRXi alla panna pole nüüd teab mis suur kaotus kui ei peaks ka olema selline tõus.
Mul reedel väljas käies läheb tavaliselt 100+ eurot...
Ennustatakse, et 31'ks märtsiks 2018 on see praegune hind 0.04 US sendi pealt 0.30 sendi peal, kui main-neti prototüüp valmis saab.
Oluline on see, et TRON'l on partnerid juba kõik olemas kes seda mainneti kasutama hakkaksid.
Justin Sun on juba suutnud idee maha müüa paljudele ning näevad potentsiaali nüüd on lihtsalt vaja deliverdada põhivõrk, millel nende teiste partnerite teenused jooksma hakkavad.

Soovitan lugeda, kõik mis vaja teada TRXi kohta- ühes artiklis.
https://medium.com/@TwentySumCrypto/tron-trx-coin-cryptocurrency-literally-everything-you-need-to-know-all-in-1-article-cea0387929a3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 15:44:08 vasta tsitaadiga

Krüptoturul investeerides on kindlasti võimalik miljonäriks saada, kui leiad seal pudrust üles asja mis reaalselt käima läheb. Olgem ausad, enamus icodest feilivad, et mitte öelda ongi scammina mõeldud.
Selles osas muidugi ei ole midagi uut siin ilmas, riskiinvestorid panevad ka 90% projektiga puitu ja 10% toovad kasumi. Häid ideid on palju aga nagu meie enda üks tuntud investor Andrei Korobeinik ütles, idee ise pole mitte midagi väärt, loeb ainult teostus. Ja sama kehtib ka altcoinides, ideed võivad olla, kui neist 1-2% ära suudetakse teha on juba hästi küll. Seega spekuleerin, et icodesse raha ladudes näiteks 10x100euri on suurem tõenäosus rikkas saada kui 5x500 euri paigutades.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 15:45:18 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Härra hempadonok äkki otsib hoopis infokilde kuhu raha (riski)paigutada? Infot coinidest mis võiksid tõusma lähi ajal hakata, kus on mingi reaalne praktiline vajadus, innovaatiline idee jne. Selle jaoks oleks hoopis eraldi teemat vaja, spekuleerimise alla see ei sobi kuidagi. Paraku pean jätkuvalt toonitama, et sellist nõu andes võib eesti vabariigis kriminaalkorras karistusele võtta.

Otsin infokilde, milline KRÜPTO võib hetkel SPEKULEERIMISEKS olla parem teistest KRÜPTODEST, kuna neid on üle 1000 ja ei jõua/oska murdosagi neist ise läbi analüüsida või hinda potentsiaalselt mõjutavaid uudiseid tähele panna. Sestap ka "Bitcoin ja muu KRÜPTOraha" alateema "Spekulandid".
Sa oled juba korduvalt näidanud, et Sa krüptosse ei usu ja kõik on juba sellest aru saanud(peale Sinu enda ilmselt). See, mida Sina siin korraldad kuulub puhtalt VS teemasse...

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 15:58:08 vasta tsitaadiga

hempadonok kirjutas:
Noname kirjutas:
Härra hempadonok äkki otsib hoopis infokilde kuhu raha (riski)paigutada? Infot coinidest mis võiksid tõusma lähi ajal hakata, kus on mingi reaalne praktiline vajadus, innovaatiline idee jne. Selle jaoks oleks hoopis eraldi teemat vaja, spekuleerimise alla see ei sobi kuidagi. Paraku pean jätkuvalt toonitama, et sellist nõu andes võib eesti vabariigis kriminaalkorras karistusele võtta.

Otsin infokilde, milline KRÜPTO võib hetkel SPEKULEERIMISEKS olla parem teistest KRÜPTODEST, kuna neid on üle 1000 ja ei jõua/oska murdosagi neist ise läbi analüüsida või hinda potentsiaalselt mõjutavaid uudiseid tähele panna. Sestap ka "Bitcoin ja muu KRÜPTOraha" alateema "Spekulandid".
Sa oled juba korduvalt näidanud, et Sa krüptosse ei usu ja kõik on juba sellest aru saanud(peale Sinu enda ilmselt). See, mida Sina siin korraldad kuulub puhtalt VS teemasse...
Sa ei tea mida tähendab spekuleerimine. Spekuleerides ei ole mitte mingit vahet kas hind tõuseb või langeb. Spekuleeritakse mõlemas suunas ja enamasti on spekuleerida languse peale tulusam sest hind kukub enamasti kiiremini kui tõuseb. Seega olles elukutseline spekulant minu unistuseks ongi aktsiaturu krahh, krüptokrahh, valuutakrahh jne. Olen korduvalt öeldnud, et mul ei ole usku, mind ei huvita kes mida usub, mind huvitab ainult spekuleerimine ükskõik mis suunas.

Investopedia kirjeldus spekuleerimisest: https://www.investopedia.com/terms/s/speculator.asp

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2018 16:28:56 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Winterwind kirjutas:
tsitaat:
If you buy TRON for 100 dollars today, you will get a total of 2359.078 TRX. Based on our forecasts, a long-term increase is expected,
the price prognosis for 2023-02-18 is 1.100 US Dollars. With a 5-year investment, the revenue is expected to be around +2494.18%.
Your current $100 investment may be up to $2594.18 in 2022.

Laenu võtma icon_razz.gif


See 1.1 dollarit aastaks 2023 on enamgi kui reaalne. 100 dollarit või 83 eurot hetkel TRXi alla panna pole nüüd teab mis suur kaotus kui ei peaks ka olema selline tõus.
Mul reedel väljas käies läheb tavaliselt 100+ eurot...
Ennustatakse, et 31'ks märtsiks 2018 on see praegune hind 0.04 US sendi pealt 0.30 sendi peal, kui main-neti prototüüp valmis saab.
Oluline on see, et TRON'l on partnerid juba kõik olemas kes seda mainneti kasutama hakkaksid.
Justin Sun on juba suutnud idee maha müüa paljudele ning näevad potentsiaali nüüd on lihtsalt vaja deliverdada põhivõrk, millel nende teiste partnerite teenused jooksma hakkavad.

Soovitan lugeda, kõik mis vaja teada TRXi kohta- ühes artiklis.
https://medium.com/@TwentySumCrypto/tron-trx-coin-cryptocurrency-literally-everything-you-need-to-know-all-in-1-article-cea0387929a3


icon_lol.gif

Kust alustada... see väike asi, deliverdada põhivõrk mis suudab pakkuda samu teenuseid nagu nt Google ja Youtube ja Instagram, ja seda kõike ühes kohas icon_biggrin.gif Et noh kui see väike speed bump saab nagu ületatud siis sellel TRXil tekib nagu reaalne globaalne kasutusala. Et mis see siis ära pole, luua Youtube, Google ja Instagrammiga konkureeriv võrgustik mis oleks sama populaarne, arvan, et see mingi paartuhat EURtsi kolmele arendajale ja teevad nelja nädalaga ära. /s

tsitaat:
This means that when a user of the TRON protocol creates content, let’s say for example, a video, they can upload it directly to the TRON blockchain and get paid directly for how viral their video gets.


See kõlab ka nagu normaalne plaan, nüüd laeme videosid blockchaini üles ja vaatame vist ka neid mingi blockchain tube'i kaudu? Muidu ma väga ei kujuta ette, et kuidas see toimida saaks, sest tegelikkuses pole ükski platform owner huvitatud sellest, et tema oma kulu ja kirjadega hostib mingit kraami mille eest profitit teenib hoopis mingi kolmas osapool.

Kas teil endal nagu ei teki küsimusi kui whitepaperis on selliselt sõnastatud laused? Laed oma video blockchaini? Kas need vennad aru ka saavad, millest nad kirjutavad? Terve Youtube'i maht on 76 petabyte'i (1PB = 1 miljon GB). Nüüd hakkame neid kuidagi blockchaini pakendama? Kui palju see üks block siis kaaluma ka hakkab? Pisikesed 1TB blockid? icon_biggrin.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 22.02.2018 16:32:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 16:29:24 vasta tsitaadiga

AllanK20, BTC sisuliselt ainult tõusis viimased 14 päeva (+100%), oleks imelik, kui selline tõus oleks veel jätkunud. Lisaks jõuti üsna tähtsa vastupanu jooneni (12k). Järgmine nädal näitab, kas testitakse veel 6-6.5k'd või läheb varem üles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 22.02.2018 16:34:06 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, müstilised mehed icon_lol.gif Üks kuramuse lameda maa stiilis arutelu käib siin. Kolige palun teise teemasse ümber ja jätke siia mõistlik arutelu. Ma ei pea silmas, et siin peaks kummardama igast nurgast krüptot, ilmselgelt on ka oodatud negatiivseid lauseid krüpto suunal, aga siis olgu ka need põhjendatud.

Krt varsti, et 10 aastat on neid mehi foorumites ja meedias pankurite-analüütikute näol järgemööda igalt poolt läbi käinud, kes tulevad jutuga "nüüd kukub lõplikult kokku jne". 10 aastat üks sama jutt!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.02.2018 16:42:46 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Winterwind kirjutas:
tsitaat:
If you buy TRON for 100 dollars today, you will get a total of 2359.078 TRX. Based on our forecasts, a long-term increase is expected,
the price prognosis for 2023-02-18 is 1.100 US Dollars. With a 5-year investment, the revenue is expected to be around +2494.18%.
Your current $100 investment may be up to $2594.18 in 2022.

Laenu võtma icon_razz.gif


See 1.1 dollarit aastaks 2023 on enamgi kui reaalne. 100 dollarit või 83 eurot hetkel TRXi alla panna pole nüüd teab mis suur kaotus kui ei peaks ka olema selline tõus.
Mul reedel väljas käies läheb tavaliselt 100+ eurot...
Ennustatakse, et 31'ks märtsiks 2018 on see praegune hind 0.04 US sendi pealt 0.30 sendi peal, kui main-neti prototüüp valmis saab.
Oluline on see, et TRON'l on partnerid juba kõik olemas kes seda mainneti kasutama hakkaksid.
Justin Sun on juba suutnud idee maha müüa paljudele ning näevad potentsiaali nüüd on lihtsalt vaja deliverdada põhivõrk, millel nende teiste partnerite teenused jooksma hakkavad.

Soovitan lugeda, kõik mis vaja teada TRXi kohta- ühes artiklis.
https://medium.com/@TwentySumCrypto/tron-trx-coin-cryptocurrency-literally-everything-you-need-to-know-all-in-1-article-cea0387929a3


icon_lol.gif

Kust alustada... see väike asi, deliverdada põhivõrk mis suudab pakkuda samu teenuseid nagu nt Google ja Youtube ja Instagram, ja seda kõike ühes kohas icon_biggrin.gif Et noh kui see väike speed bump saab nagu ületatud siis sellel TRXil tekib nagu reaalne globaalne kasutusala. Et mis see siis ära pole, luua Youtube, Google ja Instagrammiga konkureeriv võrgustik mis oleks sama populaarne, arvan, et see mingi paartuhat EURtsi kolmele arendajale ja teevad nelja nädalaga ära. /s

tsitaat:
This means that when a user of the TRON protocol creates content, let’s say for example, a video, they can upload it directly to the TRON blockchain and get paid directly for how viral their video gets.


See kõlab ka nagu normaalne plaan, nüüd laeme videosid blockchaini üles ja vaatame vist ka neid mingi blockchain tube'i kaudu? Muidu ma väga ei kujuta ette, et kuidas see toimida saaks, sest tegelikkuses pole ükski platform owner huvitatud sellest, et tema oma kulu ja kirjadega hostib mingit kraami mille eest profitit teenib hoopis mingi kolmas osapool.

Kas teil endal nagu ei teki küsimusi kui whitepaperis on selliselt sõnastatud laused? Laed oma video blockchaini? Kas need vennad aru ka saavad, millest nad kirjutavad? Terve Youtube'i maht on 76 petabyte'i (1PB = 1 miljon GB). Nüüd hakkame neid kuidagi blockchaini pakendama? Kui palju see üks block siis kaaluma ka hakkab? Pisikesed 1TB blockid? icon_biggrin.gif


Sa unustad ühe asja. Piisab kui see kõik on ainult populaarne hiinas, sest need kõik sinu poolt nimetatud asjad on bännitud seal!
Hiina majandus on maailma võimsaim olnud viimased 10 aastat ning ka rahvaarv maailma suurim. Nad ei pea seda maailma mastaabis tegema. Piisab Hiinast. Your arguments are invalid.

erick kirjutas:
et see mingi paartuhat EURtsi kolmele arendajale ja teevad nelja nädalaga ära. /s

Mida sa lahmid! TRON'l on vist üldse hetke parim arendustiim maailmas, kui vaadate seda keda nad kõik on endale meelitanud. WTF. Ja reaalselt sai ka ära toodud TRONi plaan 10.aastat.
Hetkel ~100 arendajat ja aasta lõpuks tahavad 200ni jõuda.

Kogu info on olemas kuid sa endiselt lihtsalt ignoreerid seda ja ajad oma paska.


viimati muutis Viilutaja 22.02.2018 16:44:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 16:43:08 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Ma ei saa aru, müstilised mehed icon_lol.gif Üks kuramuse lameda maa stiilis arutelu käib siin. Kolige palun teise teemasse ümber ja jätke siia mõistlik arutelu. Ma ei pea silmas, et siin peaks kummardama igast nurgast krüptot, ilmselgelt on ka oodatud negatiivseid lauseid krüpto suunal, aga siis olgu ka need põhjendatud.

Krt varsti, et 10 aastat on neid mehi foorumites ja meedias pankurite-analüütikute näol järgemööda igalt poolt läbi käinud, kes tulevad jutuga "nüüd kukub lõplikult kokku jne". 10 aastat üks sama jutt!!!


Lihstalt küsin, et kas positiivsed laused peavad ka põhjendatud olema või ainult negatiivsed. Just to be sure....

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 16:47:18 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
...........
Sa unustad ühe asja. Piisab kui see kõik on ainult populaarne hiinas, sest need kõik sinu poolt nimetatud asjad on bännitud seal!
......

Aga kui hiina government asjale jaole saab kas siis seda nad ei saa ära bännida!?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 16:56:27 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Winterwind kirjutas:
tsitaat:
If you buy TRON for 100 dollars today, you will get a total of 2359.078 TRX. Based on our forecasts, a long-term increase is expected,
the price prognosis for 2023-02-18 is 1.100 US Dollars. With a 5-year investment, the revenue is expected to be around +2494.18%.
Your current $100 investment may be up to $2594.18 in 2022.

Laenu võtma icon_razz.gif


See 1.1 dollarit aastaks 2023 on enamgi kui reaalne. 100 dollarit või 83 eurot hetkel TRXi alla panna pole nüüd teab mis suur kaotus kui ei peaks ka olema selline tõus.
Mul reedel väljas käies läheb tavaliselt 100+ eurot...
Ennustatakse, et 31'ks märtsiks 2018 on see praegune hind 0.04 US sendi pealt 0.30 sendi peal, kui main-neti prototüüp valmis saab.
Oluline on see, et TRON'l on partnerid juba kõik olemas kes seda mainneti kasutama hakkaksid.
Justin Sun on juba suutnud idee maha müüa paljudele ning näevad potentsiaali nüüd on lihtsalt vaja deliverdada põhivõrk, millel nende teiste partnerite teenused jooksma hakkavad.

Soovitan lugeda, kõik mis vaja teada TRXi kohta- ühes artiklis.
https://medium.com/@TwentySumCrypto/tron-trx-coin-cryptocurrency-literally-everything-you-need-to-know-all-in-1-article-cea0387929a3

Tänud hea materjali eest, TRXi kohta tuleb küll materjal läbi lugeda.

Kas keegi NASist ka on huvitatud või kuulnud?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.02.2018 17:01:01 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
...........
Sa unustad ühe asja. Piisab kui see kõik on ainult populaarne hiinas, sest need kõik sinu poolt nimetatud asjad on bännitud seal!
......

Aga kui hiina government asjale jaole saab kas siis seda nad ei saa ära bännida!?


https://twitter.com/justinsuntron/status/961460001729638400

TRON on toetatud Hiina valitsuse poolt, muidu teadus minister ei jagaks seda sertifikaati välja.

EDIT:
See säuts on siiski Troni asutaja teise firma kohta- Peiwo, mis selle tunnustuse sai.


viimati muutis Viilutaja 22.02.2018 17:16:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2018 17:02:42 vasta tsitaadiga

Viilutaja, thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.