Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 03.02.2018 23:29:58 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Iga kickstart, millele sa õla alla paned, võib sulle ka midagi toota. Hetkel on mudugi kõik üleshaibitud ja petised tulevad ikka uue asja juurde esimesena, aga see ei tähenda, et asi midagi väärt ei võiks olla.

"In Time" filmi sisul oleks väärtus reaalses elus ?

Väärtust siis luuaksegi haibiga ja lollide arvelt ja see on sinu arusaam tänasest maailmast ?
Ok kui nii, siis kokkuvõttes jõuame ikka vaid väga väikse seltskonnani, kes sellest ka reaalselt kasu lõikavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2018 23:39:21 vasta tsitaadiga

OPollo, suurt kasu saavad vähesed, aga kui olukord kunagi stabiliseerub, siis võivad paljud kasu saada. Praegu on lihtsalt väga vale aeg mingit hinnagut kogu asjale anda. 75-25, et krüpto lööb läbi. Kui ei löö, so be it.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 04.02.2018 00:06:11 vasta tsitaadiga

Vaadake inimesed (peamiselt need kes siin "tarka juttu" ajavad), kapitalistliku maailmakorra alus on - turundus.
Kes suudab suuremat haipi üles puhuda see ka kõige rohkem suudab teenida - punkt. Vahet ei ole kas see on saia küpsetamine või on see krüpto. Igal asjal/tootel on omad plussid ja miinused. Liiga palju saia sööd siis on kõht kinni ja tuledki siia foorumisse halama, et põllumees on paha-paha.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek134
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2012




sõnum 04.02.2018 00:20:53 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
koiott kirjutas:
Iga kickstart, millele sa õla alla paned, võib sulle ka midagi toota. Hetkel on mudugi kõik üleshaibitud ja petised tulevad ikka uue asja juurde esimesena, aga see ei tähenda, et asi midagi väärt ei võiks olla.

"In Time" filmi sisul oleks väärtus reaalses elus ?

Väärtust siis luuaksegi haibiga ja lollide arvelt ja see on sinu arusaam tänasest maailmast ?
Ok kui nii, siis kokkuvõttes jõuame ikka vaid väga väikse seltskonnani, kes sellest ka reaalselt kasu lõikavad.


25 aastat tagasi sai juba aru üks mees, et krüptoraha tuleb ja miks meile seda vaja on. Ja siis sina siin spekuleerid 25 aastat hiljem mingit nonsensi kokku.

https://youtu.be/bELxZyynLtg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 00:22:58 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Vaadake inimesed (peamiselt need kes siin "tarka juttu" ajavad), kapitalistliku maailmakorra alus on - turundus.
Kes suudab suuremat haipi üles puhuda see ka kõige rohkem suudab teenida - punkt. Vahet ei ole kas see on saia küpsetamine või on see krüpto. Igal asjal/tootel on omad plussid ja miinused. Liiga palju saia sööd siis on kõht kinni ja tuledki siia foorumisse halama, et põllumees on paha-paha.

Täpselt. Just lugesin, kuis Super Bowl'i 30s reklaam (lugeda: haip millelegi/kellelegi jaoks) 5 milli maksab icon_smile.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 00:27:36 vasta tsitaadiga

koiott, endiselt, totaalne luck. Ma olen enam kui kindel, et kui 5a pärast seda vestlust mäletame oled minuga nõus. Peaks äkki kontakte vahetama ja google cal-i appointmenti panema?
Muidugi on krüptos mustrid, smart money kaupleb üle turgude ühtemoodi valuutaturu ja aktsiaturu mustrid, robotite mustrid jne. Aga siiski 99% on sentiment ja emotsioon, luck ja juhused, 5a ja näeme tõelisi mustreid kui turg veel alles on.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 00:33:04 vasta tsitaadiga

smoolae kirjutas:
-huviline- kirjutas:
Vaadake inimesed (peamiselt need kes siin "tarka juttu" ajavad), kapitalistliku maailmakorra alus on - turundus.
Kes suudab suuremat haipi üles puhuda see ka kõige rohkem suudab teenida - punkt. Vahet ei ole kas see on saia küpsetamine või on see krüpto. Igal asjal/tootel on omad plussid ja miinused. Liiga palju saia sööd siis on kõht kinni ja tuledki siia foorumisse halama, et põllumees on paha-paha.

Täpselt. Just lugesin, kuis Super Bowl'i 30s reklaam (lugeda: haip millelegi/kellelegi jaoks) 5 milli maksab icon_smile.gif .

pileti hinnad algasid 2700$ (ammu otsas) ja lõppesid ~50000 (viikümmend tuhat) dollari läheduses.

keegi võrdles siin krüptoraha Messi ja mingi lauljaga ..... jo-majoo.... kas ikka nagu reaalselt ka mõeldakse mida suust välja aetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 00:34:30 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Vaadake inimesed (peamiselt need kes siin "tarka juttu" ajavad), kapitalistliku maailmakorra alus on - turundus.
Kes suudab suuremat haipi üles puhuda see ka kõige rohkem suudab teenida - punkt. Vahet ei ole kas see on saia küpsetamine või on see krüpto. Igal asjal/tootel on omad plussid ja miinused. Liiga palju saia sööd siis on kõht kinni ja tuledki siia foorumisse halama, et põllumees on paha-paha.


Kui liiga palju õhku müüd ja piimajõgesid-pudrumägesid lubad siis pannakse vangi, kapitalistlikus maailmas. Metsik lääs saab läbi mingil hetkel.

Ponzi oli reaalne inimene, soovitan lugeda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 00:43:14 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 00:46:00 vasta tsitaadiga

Noname, ma arvan, et sul on luck'i tähendus natuke teine, kui mul. Lihtsalt tundub, et sa pigem lähed rohkem kindla peale välja ja kuna see on su töö, siis ka arusaadav. Aga lihtsalt näide. Kas sa võtaks ütleme 10% võimaluse, teenida 50x raha tagasi? Selliseid võimalusi lihtsalt peaks kasutama, mitte, et krüpto minu jaoks oleks nii suure riskiga keskkond, aga lihtsalt kui eesmärk on kasumit saada, siis kasvõi osa portfooliost oleks pidanud vähemalt suvel igal investoril krüptosse minema. Võib-olla 5%, võib-olla 10%, aga mingi osa oleks pidanud minema. See lihtsalt niisama mõte.

5a on nii ja naa. Ma arvan, et sinna sisse võib jääda ka muid asju, mis krüpto hinda mõjutavad, kuigi kui see asi on midagi väärt, siis ta peaks ju selle üle elama.

Aga mis mulle krüpto puhul meeldib, on see, et coine on julmalt palju ja oma vigu parandada või paremaks saada on sama palju. Ma pole kunagi varem tradenud, enne kui krüptoga, aga sa ei kujuta ette, kui palju on võimalik õppida. Ja kuigi ma ei ole aktiivne pokkeri mängija, siis mis ma võrdluseks tooks: live vs netipokker // tavabörs vs krüpto. Kõik lained, info jne..kõik..käib kordades kiiremini ja volüümilt rohkem läbi. Mis on minu jaoks ülilahe. Mis võib ka viidata sellele, et ka krüpto eluiga ei pruugi olla pikk, aga praegu on veel väga vara öelda, mis sellest saab.

Mul tuli meelde veel üks ennustus ühe foorumikaaslasega, kui ma ütlesin eelmine talv vist, et GTX 980 Ti maksab 2017a kevadel 250€. Ja korraks hinnad olid ka juba seal (270-300€) lähedal ja siis tuli krüptoboom ja siis mul endal tuli see PM meelde, mis ma talle saatsin ja mõtlesin, dayum..aga see ongi see X-faktor, mida tegelt ei pea igasse valemisse sisse panema, läks lihtsalt nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 04.02.2018 00:46:43 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
smoolae kirjutas:
-huviline- kirjutas:
Vaadake inimesed (peamiselt need kes siin "tarka juttu" ajavad), kapitalistliku maailmakorra alus on - turundus.
Kes suudab suuremat haipi üles puhuda see ka kõige rohkem suudab teenida - punkt. Vahet ei ole kas see on saia küpsetamine või on see krüpto. Igal asjal/tootel on omad plussid ja miinused. Liiga palju saia sööd siis on kõht kinni ja tuledki siia foorumisse halama, et põllumees on paha-paha.

Täpselt. Just lugesin, kuis Super Bowl'i 30s reklaam (lugeda: haip millelegi/kellelegi jaoks) 5 milli maksab icon_smile.gif .

pileti hinnad algasid 2700$ (ammu otsas) ja lõppesid ~50000 (viikümmend tuhat) dollari läheduses.

keegi võrdles siin krüptoraha Messi ja mingi lauljaga ..... jo-majoo.... kas ikka nagu reaalselt ka mõeldakse mida suust välja aetakse.


Siin käis juba läbi see video, kuid jagan uuesti.
Siit näed mis väärtus tegelikult on Bitcoinil. Ja kui sa ütled endiselt, et sellel pole väärtust siis anna andeks, miks sa üldse siin teemas räägid rohkem.
Pole üldse sinu teema järelikult, mine räägi mujal... baaris kuskil -kurda muret... võibolla kedagi huvitab.


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 04.02.2018 00:50:04 vasta tsitaadiga

Väärtus = speek-ulantide religioon !

viimati muutis OPollo 04.02.2018 00:50:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 00:50:16 vasta tsitaadiga

villu70, kas ma võrdlesin krüptot Messiga või ma tõin näite, et alati ei ole "aus töö" igal pool võrdselt tasustatud? Ma saan aru, et siin läheb pilt juba kirjuks, aga ürita mõttest aru saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 00:57:52 vasta tsitaadiga

smoolae kirjutas:
thumbs_up.gif


Pigem võiks vaadata seljuhul ajaloolises plaanis BTC puhul paikapidanult.



Minumeelest nagu kattuks..Eelmine mull ja taastumine jääb ilusti graafikul joonele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 04.02.2018 01:42:01 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Viilutaja kirjutas:


Emm, et siis tavamõistes äris ei võeta samamoodi LOLLIDELT skeemitamistega raha ära? icon_rolleyes.gif
Ma ei saa aru, selline tunne, et sul on isiklik vimm lihtsalt krüpto vastu- sry! Muud siit välja ei paista kahjuks...


Ei vaata saia hind kujuneb kuidas ? No alusta seemnest ja põllumehest, jõuad vahepeal viljakuivatini, siis taignani, logistika ja poelett eksole ? Ei viitsi kogu ahelat siia tuua ...

Räme nöörimine käib, sest iga reaalselt tööd tegev ahel tahab palka saada reaalse tehtud töö eest ?

Mis reaalset tööd tehakse krüptos, peale haipimise, mullitamise, spekuleerimise ja oigamise ?


OPollo, sa küsid palju küsimusi mille vastused sind tegelikult ei huvita, sa oled lihtsalt enda jaoks midagi valmis otsustanud ja kivisse raiunud.

Sa oled seda küsimust juba küsinud ja sulle on vastatud. Sinu töö on nüüd võtta need vastused ja nad tükkideks teha et tõestada miks sul on õigus.

Sinu käest on ka küsimusi küsitud aga sa pole vastanud, miks?

Mulle tundub et sa oled heal juhul lihtsalt väga jäik enda väljavaadetes ja ei oska oma mõtteid artikuleerida. Teine variant on et sa arvad midagi (valik A vs valik B) aga aru ei saa midagi, mis on ok - meie elud koosnevadki sellistest valikutest. Me ei saa kõike teada ja peame teisi inimesi usaldama.

Mulle jääb aga arusaamatuks miks sa miinimum tegevusena enda positsiooni ei ürita põhjendada ja käitud nagu sa teaks mida sa teed? Sa ei kasva niimodi ja oled teistele inimestele väärtusetu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 04.02.2018 03:36:55 vasta tsitaadiga

No kisub jah tolle mehe poolt ( OPollo ) juba see teema risustamiseks minevat, midagi tarka peale trollimise ei tule. Parem oleks AegMaha määrta näiteks selles teemas, et kord nädalas saab postitada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 04.02.2018 05:57:33 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:


Sa oled seda küsimust juba küsinud ja sulle on vastatud. Sinu töö on nüüd võtta need vastused ja nad tükkideks teha et tõestada miks sul on õigus.

Ja sinukesele pole pole mingit kohustust vastutust võtta, tõestada spekulatsioonide paikapidavust ja usaldusväärsust jne ? ? icon_biggrin.gif

Tra te pole siin ju normaalsed icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

5 ahvi ringkaitse ... ja kõik on nende jaoks trollid ...
Tra minge tehke reaalset tööd ka !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 04.02.2018 05:59:53 vasta tsitaadiga

OPollo, palun postita siia sõna "Spekulatsioon" definitsioon. Mulle tundub, et me siin ei ole sellest sõnast õigesti aru saanud.

Lisaks palun märgi kas alljärgnevad ametid, on Sinu jaoks päris ametid ja toodavad mingit väärtust või mitte:

Programmeerija
Raamatupidaja
Notar
Analüütik
Teadlane
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 04.02.2018 06:05:26 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
OPollo, palun postita siia sõna "Spekulatsioon" definitsioon. Mulle tundub, et me siin ei ole sellest sõnast õigesti aru saanud.

Lisaks palun märgi kas alljärgnevad ametid, on Sinu jaoks päris ametid ja toodavad mingit väärtust või mitte:

Programmeerija
Raamatupidaja
Notar
Analüütik
Teadlane

Ma tõsiselt ei viitsi seda jama lahkama hakata, aga ....
Notar toodab väärtust ? Joppenpuhhhh rsk ...

Kunagi saad ehk aru, et väärtust toodab siin ilmas kardulakasvataja, mitte su analüütik !

Aga vaata VÄÄRTUSED on siin ilmas ka sellised, et mõni lausa lunib põske, samal ajal kriisates: "**** ahju!


viimati muutis OPollo 04.02.2018 06:07:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 04.02.2018 06:06:32 vasta tsitaadiga

OPollo, aitäh. Sain vastuse oma küsimustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 04.02.2018 06:43:33 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
OPollo, aitäh. Sain vastuse oma küsimustele.


Virtuaalslt said aga reaalselt mitte.
Sellest saad siis aru, kui netti ja kardulat 2 kuud kodus pole. Siis hakkad äkki midagi väärtustama icon_biggrin.gif

Aga rsk see on modernsele spekulandile rämedalt üle jõu käiv ülesanne, sest GPU toidab neid, mitte kardulas icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 10:34:09 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
............

Siin käis juba läbi see video, kuid jagan uuesti.
Siit näed mis väärtus tegelikult on Bitcoinil. Ja kui sa ütled endiselt, et sellel pole väärtust siis anna andeks, miks sa üldse siin teemas räägid rohkem.
Pole üldse sinu teema järelikult, mine räägi mujal... baaris kuskil -kurda muret... võibolla kedagi huvitab.
..........

Palun näita mulle kus ma kirjutan, et bitcoin on väärtusetu? Kui sa lugedagi ei oska, mida me siis üldse räägime. Eestikeele abitunde mine võta.


Kordan. Ma ei saa aru kus tuleb rahaline kate sellele coinile ja kaevamisele.
Ärge rääkige mulle nendest blokkidest ja muust kaevandus jurast.... mind huvitab kuskohast (isik, pank) tuleb raha sellele tegevusele?
Ma ennist küsisin et mis te arvate, palju ainuüksi eestlased päevas raha välja kaevavad..... ütleme et see summa on nt. 10000€ päevas-kahes. (tulistasin puusalt)
..... siis nüüd, kes või mis asutus selle raha välja käib, et sina saaksid selle seinast krabisevas välja võtta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 04.02.2018 10:52:25 vasta tsitaadiga

villu70, raha käib välja see, kes Sinult need coinid ära ostab. Olgu selleks eraisik või ettevõte.


toon väikse võrdluse:

talumees kaevab oma põllult välja tonni kartulit. Müüb 500kg naabritele ja teise 500kg kokkuostu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 11:53:11 vasta tsitaadiga

Opollo vist trollimisest vabal ajal viskab ilmselt kraavi. Sellest ta aru ei saa, et kui kõik oleks kogu aeg ainult "reaalset tööd" teinud ehk kapsast ja kartulit pannud, poleks tal tänapäeval ei arvutit ega netti mille kaudu "reaalset" tööd mittetegevaid inimesi trollida. Tea kas labidatki oleks millega kraavi kaevata. Nett on ka temaarust olemas ainult tänu sellele, et labidavend kaevas kaabli jaoks kraavi ja kaablikutt vedas kaableid. Teised ju ei teinud reaalset tööd.

Aga vähemalt on nüüd aru saada, kuskohast tal valutab. Kohutav hirm on, et äkki keegi võib selle "mulliga" mittetöist tulu teenida. Kahjuks maha lasta ja Siberisse küüditada enam neid parasiite ei lubata, aga vähemalt võib loota, et neil halvasti läheb ja seni ühelt jalalt teisele keksides lakkamatult tänitada. Ikka hakkab kergem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 12:22:29 vasta tsitaadiga

raitl, et kui mul on 1000 bitcoini siis saan selle igal ajahetkel € rahaks vahetada, sina ostad 500 ja pank 500.... kui ostjaid on?
spekuleedides edasi, et selle väärtus võib ööga ~20% kukkuda siis miks ma peaksin omama nii ebasatbiilset väärtust võrreldes € $.

üks artikkel ka üleeilsest New York Time-ist.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.