Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  AI Crystal Cube White RGB - Anidees'i poolt - Best ATX Cube ever? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
debian
HV vaatleja
debian

liitunud: 01.03.2017




sõnum 22.11.2017 23:04:40 AI Crystal Cube White RGB - Anidees'i poolt - Best ATX Cube ever? vasta tsitaadiga

Tellisin äsja korpuse, mis on aastal 2017. VÄGA imetlusväärne. icon_eek.gif Tegemist on Cube'iga, mida võrreldakse tootja Lian-Li poolt toodetud cube'idega.
Tegemist ei ole kuigi populaarse tootjaga ning paljud eestlased ei ole julgenud riski võtta tellida.

Vahe on aga sadades eurodes. Katsunud Lian-Li korpust olen ning nüüd on jõudnud järg Anidees'ini.

Lian-Li (HV) 395€ vs AI Crystal Cube White RGB - (Anidees'i lehelt) 170€ + shipping
Kas Anidees on väärt oma hinda? icon_question.gif Sellele küsimusele vastan, kui saan toote kätte. Shippitakse välja Hollandist ning jõuab nädala jooksul.

Lisan siia pildid, kirjeldused ja vastan küsimustele. icon_wink.gif

Jälgi kui huvi icon_arrow.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2017 13:09:08 vasta tsitaadiga

Jälgin teemat
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 23.11.2017 13:29:38 vasta tsitaadiga

Suht väike on ta, vaatasin reviewsi. Kvaliteet pole ka Lian Li tasemel kaugeltki. Odavama otsa cubedest on Corsair Air 740 kõige parem aga kahjuks pole tal klaasist küljepaneeli. Ise oleksin juba ~50 eurot lisanud ja Lian Li PC011 ostnud. Minu suurim mure selle cubega oleks front intake. Tundub väga piiratud, eriti kui seda 4x120mm vendi platet kasutada
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
debian
HV vaatleja
debian

liitunud: 01.03.2017




sõnum 04.12.2017 00:02:53 vasta tsitaadiga

Kaup on kohal beer_yum.gif

Ilusti pakitud, kaasas korpuse kruvid ja dust filtrid, mis on magnetiga, mis on üli timm thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif


Plussid:
1. Korpus on Väga kompaktne, arvestades sellega, et mahutab kõiki emaplaadi tüüpe.
2. Suurepärane cable management, mis on üks parimaid, mida mina näinud olen.
3. Korpuse küljes 5 RGB Fan'i, mis kergesti ära vahetatavad. Ühendatud nad pult/kontrolleriga ning, mis pakub värvivõimalusi/fade ning fan speed regulatsioon. icon_idea.gif Oleksin muidugi oodanud rohkem fan'e antud investeeritud summa eest aga sellest pole lugu, sest Anidees pakub müügiks neid.
4. Üks ilusamaid/hot'imaid korpuseid/cube mida näinud/katsunud olen.
5. Suuresti ruumi - mahutab kümneid erinevaid jahutus lahendusi + kuni ~10, olenevalt suurusest Fan'e. Kui oled mängur ja sinu üks oluline prioriteet on jahutus, siis see korpus on sulle.
6. Kena Tempered glass disain. 3 klaasi ning kõik kergesti ära võetatavad näpuga keeratavate kruvidega ning isegi täienisti välja vahetatavad.
7. SSD mountimine ning 2 HDD taskut.
8. Tõsiselt kvaliteetne/high-end/premium. Kui võrrelda Lian-Li'iga, siis see alla ei jää. Väike vahe on aga mina ei annaks Lian-li'le 200€ rohkem selle väikese vahe eest kvaliteedis.
9. Power nupp/headphone jack/mic/USB 3.0 pordid kohe käepäralt.

Miinused:
1. HDD mountimisega tekkis probleeme, mis tundub üldlevinud.
2. Raske - nimelt korpuse klaasid annavad korralikult kaalu juurde. Korpus umbes ~10kg, mis teeb transpordi keeruliseks. Samas mina isiklikult seda kuskile ära ei vea ning seetõttu pole ka probleemiks.
3. Õhuringlusega probleeme, kuid lähiajal tellin Fan'e juurde.


Kokkuvõtteks:
Ülimalt ilus ja modernne lahendus Anidees'i poolt. Korpus on igaljuhul hinda väärt, kui raha on. thumbs_up.gif Mina olen igati rahul ning soovitan kõigile icon_exclaim.gif

Küsigem julgelt küsimusi. Lähiajal lisan ka pildid icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  AI Crystal Cube White RGB - Anidees'i poolt - Best ATX Cube ever?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.