Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  Telia tõi turule uutmoodi seadmekindlustuse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001




sõnum 21.11.2017 13:35:24 Telia tõi turule uutmoodi seadmekindlustuse vasta tsitaadiga


Esimese Eesti telekomiettevõttena hakkas Telia pakkuma uudset seadmekindlustust, mis pakub kõikide riskide katet ning mida saavad kasutada kõigi kohalike mobiilioperaatorite kliendid. Uus seadmekindlustus pakub ulatuslikku katet nii mobiiltelefonidele kui tahvelarvutitele, mis kehtib nii seadme varguse, hävimise, purunemise kui juhusliku kaotsimineku korral. Seadmekindlustuse saab vormistada nii Telia e-poest kui esindusest ostetud uuele seadmele.

Telia lisaväärtusteenuste valdkonna juht Maksim Melamed märkis, et värske kindlustusteenus eristub eeskätt oma mugavuse poolest, kuna klient ei pea selle sõlmimiseks ega loobumiseks kuhugi kohale minema ning kogu asjaajamine saab soovi korral aetud internetis.

„Kui juhtub, et seade kukub maha, kaob või varastatakse, saab inimene kahjujuhtumist teada anda Telia iseteeninduses. Seadme asendamise või remondi korral ei pea klient esindusse minema ning seadme kõik transpordikulud tasub Telia,“ selgitas Melamed.

Uus seadmekindlustus eristub teistest sarnatest teenustest mitme olulise täienduse võrra. Näiteks puudub seadme vanusest tulenev hüvitise summa vähenemine, ehk klient võib alati kindel olla, et tema seadmele kehtib kogu kindlustusperioodi vältel 100-protsendiline hüvitis. Nii et kui näiteks aastavanuse iPhone 6-ga peaks midagi juhtuma, asendab kindlustusandja selle võimalusel täpselt samaväärse mudeliga.

Samuti on ainulaadne see, et kui seade peaks kaotsi minema või varastatama, katab kindlustus Telia mobiiliteenuse kliendile kuni 200 euro ulatuses loata kasutamisega tekitatud arve, mis hõlmab nii kõnesid, SMS-e kui mobiilset internetti.



Maksim Melamedi kinnitusel saavad Telia Seadmekindlustust asutada kõigi kohalike mobiilioperaatorite kliendid, kes soetavad Teliast endale uue mobiiltelefoni või tahvelarvuti. Kindlustuse saab seejuures vormistada kuni 14 päeva peale uue seadme ostmist.

Telia põhiteenuste kliendile, kes kasutab uut Mobiilse Elu paketti, Telia TV teenust või Telia Koduinterneti teenust, on uus seadmekindlustus esimese 3 kuu jooksul tasuta. Neljandast kuust rakendub kindlustustasu, mille maksumus on alates 3,9 eurost kuus.

Telia Eesti pakub Seadmekindlustuse teenust koostöös Telia Försäkring AB-ga, mis on Telia Company koosseisu kuuluv kindlustusettevõte. Seadmekindlustuse teenuse puhul tehakse koostööd rahvusvahelise kindlustusmaakleriga Willis Towers Watson, mis on ajaloos tegelenud näiteks Titanicu ja Hindenburgi kindlustusjuhtumitega.

Telia Seadmekindlustusega saab lähemalt tutvuda SIIN.

Allikas: www.telia.ee

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003




sõnum 21.11.2017 13:47:13 vasta tsitaadiga

Kusagil mälusopist mäletan, et taolist kindlustust aastaid tagasi juba pakuti, aga see suri vaikselt välja.
tsitaat:

Näiteks puudub seadme vanusest tulenev hüvitise summa vähenemine, ehk klient võib alati kindel olla, et tema seadmele kehtib kogu kindlustusperioodi vältel 100-protsendiline hüvitis.

10% on omavastutust ehk siis 90% hüvitis icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 22.03.2005




sõnum 21.11.2017 13:51:47 vasta tsitaadiga

1000€ telefoni puhul igati kasulikum kodukindlustusega asju ajada. Ei ole mingit lisamaksu sh igakuiselt. (Kui võtta 100€ omavastutus näitena).
Kuniks kodukindlustused veel nutiseadmete remonti sisse arvestavad..

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002




sõnum 21.11.2017 14:00:36 vasta tsitaadiga

Selline kindlustus on mõistlik ainult siis, kui sul on ülikallis telefon või ostad lapsele kes ei suuda oma asu hoida tervetena. Muidu tasud meeletu summa mitte millegi eest. Mul on mobiili paketitasu ka väiksem kui tuleks mobiili kindlustusmakse...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004




sõnum 21.11.2017 16:04:48 vasta tsitaadiga

Ütleme, et ala 300 eurose telefoni puhul viis eurot kuus ehk kahe aasta jooksul maksad 120 eurot, kolme aasta puhul 180. Selle rahaga saad uue hiinast juba midagi asemele tellida aga kui raha on siis miks mitte seda jagada icon_wink.gif.
_________________
Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 21.11.2017 20:32:01 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kellel sellist asjad vaja oleks.
1000 eurose seadme pealt 10% omavastutus? icon_lol.gif

tsitaat:
Samuti on ainulaadne see, et kui seade peaks kaotsi minema või varastatama, katab kindlustus Telia mobiiliteenuse kliendile kuni 200 euro ulatuses loata kasutamisega tekitatud arve, mis hõlmab nii kõnesid, SMS-e kui mobiilset internetti.

Enamusel ju telefon 4 kuni 6 kohase pin-iga lukustatud?


Lihtsalt lollide pügamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 21.11.2017 21:10:06 vasta tsitaadiga

Viimased tarkvarad teevad sõrmejälje lisamise algsel seadistamisel kohustuslikuks/kergeks (oskan ainult androidist rääkida), aga mõni aeg tagasi ja vanade föönide kasutajatel kindlasti enamikel paremal juhul mustriga lukus (ja ekraanil rasvased lohistamise jäljed näha), suuremal osal lihtsalt nipsata vaja.

viimati muutis sooty 21.11.2017 21:10:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22k0
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2015




sõnum 21.11.2017 21:10:12 vasta tsitaadiga

Üle tuhande eurose telefoniga võiks isegi mõelda midagi kindlustamisest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.11.2017 21:26:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kusagil mälusopist mäletan, et taolist kindlustust aastaid tagasi juba pakuti, aga see suri vaikselt välja.
tsitaat:

Näiteks puudub seadme vanusest tulenev hüvitise summa vähenemine, ehk klient võib alati kindel olla, et tema seadmele kehtib kogu kindlustusperioodi vältel 100-protsendiline hüvitis.

10% on omavastutust ehk siis 90% hüvitis icon_rolleyes.gif


Omavastustust ei arvestata telefoni summa tagastamisel maha vaid sina MAKSAD omavastutuse 10% telefoni väärtusest ja sulle hüvitatakse 100% telefoni maksumus.

Tõlgendamise küsimus, kodukindlustused jms. võtavad tagasi makstavast summast omavastutuse maha.

Ma pole kunagi midagi kindlustanud peale elektrumi elektripaketiga kodus tehnika kindlustuse 1000€ väärtuses kui tegemist on äikese või ülepingega.
Seega ei tea palju maksaks minu kodukindlustus täismahus koos kaasaskantava elektroonikaga ja kas ma seda ka vajaksin, pakun, et see on kallim kui 9.90 mis oleks minu iPhone 8Plus kindlustus.
Iga päev tassin seda kaasas ja käib taskust välja iga 15 minuti tagant seoses tööga. Varasemalt olen ikka telefone põrgatanud mööda trepikodasid ja asfalte, pääsenud ainult tänu heale kestale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003




sõnum 21.11.2017 21:28:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seega ei tea palju maksaks minu kodukindlustus täismahus koos kaasaskantava elektroonikaga ja kas ma seda ka vajaksin, pakun, et see on kallim kui 9.90 mis oleks minu iPhone 8Plus kindlustus.

Odavam

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.11.2017 21:44:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Seega ei tea palju maksaks minu kodukindlustus täismahus koos kaasaskantava elektroonikaga ja kas ma seda ka vajaksin, pakun, et see on kallim kui 9.90 mis oleks minu iPhone 8Plus kindlustus.

Odavam


ka liikvel olles elektroonikale?
siis pole ju küsimustki icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003




sõnum 21.11.2017 22:13:04 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Seega ei tea palju maksaks minu kodukindlustus täismahus koos kaasaskantava elektroonikaga ja kas ma seda ka vajaksin, pakun, et see on kallim kui 9.90 mis oleks minu iPhone 8Plus kindlustus.

Odavam


ka liikvel olles elektroonikale?
siis pole ju küsimustki icon_biggrin.gif
no kodusele elekteoonikale jne, k.a telefonid. Kodukindlustus odavam
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.11.2017 22:20:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Seega ei tea palju maksaks minu kodukindlustus täismahus koos kaasaskantava elektroonikaga ja kas ma seda ka vajaksin, pakun, et see on kallim kui 9.90 mis oleks minu iPhone 8Plus kindlustus.

Odavam


ka liikvel olles elektroonikale?
siis pole ju küsimustki icon_biggrin.gif
no kodusele elekteoonikale jne, k.a telefonid. Kodukindlustus odavam


seda on hea teada, kui tingimused samad kõik siis pole mõtet arutadagi, pillan suvalises kohas puruks 10% omavastutus ja hüvitatakse alati 100% super.

mis kindlustust kasutad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 26.07.2003




sõnum 22.11.2017 19:47:16 vasta tsitaadiga

indrekp, mul on kodu ja kogu kaasasoleva vara kindlustus alla 10€ kuus. Iga kuu läheb 9 koma midagi maha. Ja sellega on kindlustatud kogu pere tehnika, mitte ainult 1 telefon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003




sõnum 22.11.2017 19:52:41 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
indrekp, mul on kodu ja kogu kaasasoleva vara kindlustus alla 10€ kuus. Iga kuu läheb 9 koma midagi maha. Ja sellega on kindlustatud kogu pere tehnika, mitte ainult 1 telefon.
See kas kuumakse on 10 või 15 eura on suhteliselt poogen - küsimus on selles kuisuur on omavastutus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 26.07.2003




sõnum 22.11.2017 19:56:01 vasta tsitaadiga

90€ oli vist. Mul pole muidugi kordagi vaja läinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.11.2017 20:17:21 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
90€ oli vist. Mul pole muidugi kordagi vaja läinud.


täpsusta pakkujat ja lepingut, plaan on ka ühele majale ja korterile koos tehnikaga täiskindlustus peale panna, selline hind motiveerib juba.

Olen kuulnud erinevaid omavastutuse hindasid aga ei tea kaitse sisu, alates 50-200€
Sestap tundus, et uue iPhone kaitseks on 9.90 täiesti ok kaitse arvestades tihedat kasutust ja ekstreemseid kohti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 26.07.2003




sõnum 22.11.2017 20:22:18 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
raxz kirjutas:
90€ oli vist. Mul pole muidugi kordagi vaja läinud.


täpsusta pakkujat ja lepingut, plaan on ka ühele majale ja korterile koos tehnikaga täiskindlustus peale panna, selline hind motiveerib juba.

Olen kuulnud erinevaid omavastutuse hindasid aga ei tea kaitse sisu, alates 50-200€
Sestap tundus, et uue iPhone kaitseks on 9.90 täiesti ok kaitse arvestades tihedat kasutust ja ekstreemseid kohti.
PZU on, kodulaenu võttes SEB vahendas. Kui arvuti taha jõuan, leian ehk lepingu ja saan täpsustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003




sõnum 23.11.2017 11:07:33 vasta tsitaadiga

Mina tean PZU'ga juba tükimat aega (kuna endal käis üks monitor läbi PZU kodukindlustuse) seda kus nad tõstsid omavastutuse 191 eura peale ja seda just sellel põhjusel, et inimesed käisid igast 100 euraseid telefoniekraane ja muud odavat tilulilu koguaeg vahetamas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004




sõnum 23.11.2017 12:52:10 vasta tsitaadiga

Kaua see kodukindlustus ja telefonite lõhkumine ei saa kesta, või tehakse omavastutus suuremaks icon_biggrin.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 23.11.2017 17:53:05 vasta tsitaadiga

Need kvga seotud kindlustused on suht keisise kaitsega nutikatele.
Ja nt mõnel krediitkaardil on ostukindlustuses moblad max 400e kaitsega, seega ostad uue iphone, on "omavastutus" päris suur.

Kas ma saan õigesti aru, et nt Tele2 poolt kindlutus välistab lihtsa kadumise ja varguse kindlustusest
https://tele2.ee/teenused/mugavusteenused/seadmekindlustus

Telia poolt on see kindlustus aga suht OK.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.11.2017 19:09:04 vasta tsitaadiga

niipalju ma sain aru, et vastavalt kokkulepitud hinnavahemikule kehtib kaitse iga juhtumi kohta, (erinevalt teistest turul pakkujatest) sellest ka “mõistlik” hind.
lisaks sellele peab uue telefoni ostma teliast ja 14 päeva jooksul saab seda kindlustust peale veel panna.

seega kahjuks mina oma hiljuti soetatud 8plusile seda kaitset enam peale panna ei saagi.
oleks kobakäpp ja ostaks Xi siis oleks see esimene linnuke mida ostule epoes lisada. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003




sõnum 23.11.2017 19:37:44 vasta tsitaadiga

no kui teliast ostad, siis saad ju 3 kuud anyway tasuta. peale seda lõpetad lepingu ära
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 23.11.2017 20:46:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
no kui teliast ostad, siis saad ju 3 kuud anyway tasuta. peale seda lõpetad lepingu ära


Kui nüüd norida, siis iga ostuga=paketiga kindlustust ei pakuta.
Peab olema mobiilne elu pakett.

Aga nagu aru saan, piisab kui kliendil on teliast tv voi kodunet võetud, seegi hea. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003




sõnum 23.11.2017 21:15:01 vasta tsitaadiga

Mul kogu pakett, v.a mobiilne elu icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  Telia tõi turule uutmoodi seadmekindlustuse mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.