Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Wifi edasi jagamine, märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rat
HV kasutaja
rat

liitunud: 05.11.2002




sõnum 05.11.2017 12:55:49 Wifi edasi jagamine, vasta tsitaadiga

Tere,

Kas on kuidagi võimalik telefoniga wifi võrgu edasi jagamine ?Täpsemalt, kui olen leidnud wifi võrgu ja sooviksin seda edasi jagada, niiöelda kaugemale, et siis kaugemal olev telefon saaks algse wifi andmesidet kasutada ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 05.11.2017 19:13:32 vasta tsitaadiga

https://www.gadgetdaily.xyz/turn-your-android-device-into-a-wi-fi-extender/
google is your best friend!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 05.11.2017 22:02:04 vasta tsitaadiga

rat, kas telefoniga edasi jagamine on mingil kindlal põhjusel? Mingi suvaline, näiteks Mikrotik hAP lite, suudab seda teha tõenäoliselt kordades paremini. Maksab alla 30€
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rat
HV kasutaja
rat

liitunud: 05.11.2002




sõnum 11.11.2017 15:32:14 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
rat, kas telefoniga edasi jagamine on mingil kindlal põhjusel? Mingi suvaline, näiteks Mikrotik hAP lite, suudab seda teha tõenäoliselt kordades paremini. Maksab alla 30€


tere taas, edasijagamine on seetõttu, et hotelli vabavõrk ei ulatu väikse elumajani, kuigi peaks seda olema. Seetõttu et kasutada vabavõürku, mõtlesin teha vahele levi suurendaja, kahjuks nimetatud play poest allalaaditav ja siin eimesena mainitud programm ei tööta minu telefoni androidiga vaid vajab uuemat versiooni. Abi kuluks marjaks ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 11.11.2017 16:00:10 vasta tsitaadiga

rat kirjutas:
LKits kirjutas:
rat, kas telefoniga edasi jagamine on mingil kindlal põhjusel? Mingi suvaline, näiteks Mikrotik hAP lite, suudab seda teha tõenäoliselt kordades paremini. Maksab alla 30€


tere taas, edasijagamine on seetõttu, et hotelli vabavõrk ei ulatu väikse elumajani, kuigi peaks seda olema. Seetõttu et kasutada vabavõürku, mõtlesin teha vahele levi suurendaja, kahjuks nimetatud play poest allalaaditav ja siin eimesena mainitud programm ei tööta minu telefoni androidiga vaid vajab uuemat versiooni. Abi kuluks marjaks ära.

miskine kokkulepe hotelliga et wifi peaks sinu majani jõudma või on see maja hotelli enda majandada? Igatahes mikrotik lahendab probleemi.

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.11.2017 16:00:47 vasta tsitaadiga

rat, rõhk oli sõnal telefonil, mitte edasijagamisel.

Ehk tõenäoliselt saab mingi access point, millel on wifi repeater võimekus, palju paremini hakkama - parem wifi antenn ja üleüldiselt funktsionaalsus nii nagu peab.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rat
HV kasutaja
rat

liitunud: 05.11.2002




sõnum 11.11.2017 16:21:50 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
rat, rõhk oli sõnal telefonil, mitte edasijagamisel.

Ehk tõenäoliselt saab mingi access point, millel on wifi repeater võimekus, palju paremini hakkama - parem wifi antenn ja üleüldiselt funktsionaalsus nii nagu peab.


Hotellil on jagada korraga isegi 2 vabavõrku, niiöelda turisminduseks mõeldud majad ongi hotelli enda majandada ja wifi on mõeldudki jõudmaks külastajateni. Raha ma kindlasti kulutama ei hakkaks, kuna olen siin vaid teatud aja ja seetõttu ei hakka minegeid ruutereid ostma, hea oleks tasuta lahendus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.11.2017 16:26:05 vasta tsitaadiga

rat, arusaadav - mina olen kokku puutunud fqrouter2 rakendusega, aga see lahendus eeldab telefoni rootimist. Minu arust on lihtsam võtta wifi AP, millel repeater/extender võimekus.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 11.11.2017 22:37:03 vasta tsitaadiga

ei oleks arvanud et nii antiikne telefon on kasutusel, juba aku kulumise pärast tuleb seda vahetada iga paari aasta tagant
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat
HV kasutaja
rat

liitunud: 05.11.2002




sõnum 12.11.2017 14:10:36 vasta tsitaadiga

jaanus- kirjutas:
ei oleks arvanud et nii antiikne telefon on kasutusel, juba aku kulumise pärast tuleb seda vahetada iga paari aasta tagant


Asi ei ole telefoni vanuses vaid telefonil ei ole android nii uus nagu sooviks programm.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2017 14:25:59 vasta tsitaadiga

Kui sellised takistused tekivad, jääb nett saamata. Mida sa oled valmis tegema peale neti varastamise? Sisuliselt oled sa parasiit kuna ütled ise, et mingi elumaja on. Teine asi, et see repeater vms võimendaja tuleb sul kuskile vaheteale paigutada.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat
HV kasutaja
rat

liitunud: 05.11.2002




sõnum 12.11.2017 14:32:36 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kui sellised takistused tekivad, jääb nett saamata. Mida sa oled valmis tegema peale neti varastamise? Sisuliselt oled sa parasiit kuna ütled ise, et mingi elumaja on. Teine asi, et see repeater vms võimendaja tuleb sul kuskile vaheteale paigutada.


Misasi jäi minu jutus arusaamatuks? Ma kirjutan veelkord, asun ühel läänemere saarel, kus on väike hotell, mille ümber on väikesed kämpingud, mis kuuluvad samale hotellile, kes on seadnud ülesse külastajatele vaba wifi võrgu. Kuna minu kämping asub kõige kaugemal, siis vabavõrk aegajalt vastavalt ilmale jõuab minuni ja vahest mitte! Milles seisneb sinu kui niinimetatud HV Guru väide vargusest? Miks sa solvad inimesi ? Ma palun abi, nagu olen seda siiani siit foorumitest ka leidnud, kuid nüüd tekib küll tunne ,et siin vist eriti kasutajaid ei oodata. Aitähh vargaks nimetamise eest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2017 15:16:54 vasta tsitaadiga

Pole mingist kämpsivärgist kuskil sõnagi. Oli eelpool jutt, et vaja panna seade, mis pikendab leviala, see sulle aga ei sobinud. loitse bittide jõustamiseks pole. B) su seadmetel on kehvad antennid sattunud. mul on kodus kaks wifi peal istuvat masinat millele kaabli vedamine eldab kahes ruumis mööbli liigutamist. Üks kaotab kohati ruuteriga ühenduse aga teise jaoks on kogu aeg kõik very good ja ka ping seadmesse stabiilne.


Igasogu pikendajad on muidu saadanast, kuna tekitavad võrku asju mis seal olema ei peaks ning selliselt motiveeritud tegelaste pärast on paar võrku teadlikult maha keeratud. Levi puudumine on parim ravim.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Wifi edasi jagamine,
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.