Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  ACER ICONIA W1-810 net tablet PC ekraan ei pööra, paluks abi? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 23.10.2017 20:43:20 ACER ICONIA W1-810 net tablet PC ekraan ei pööra, paluks abi? vasta tsitaadiga

Ostsin nädalaid paar tagasi omale kasutatud tableti. Algselt oli op süsteem originaalis seal win 8 ja hiljem uuendas see ennast ise win 10. Minu kätte jõudis ta koos win 10-ga. Hakkasin tegema sellega koheselt loom katseid proovides sinna paigaldada erinevaid androide. Kuna raudvara on suht lahja siis toimetas seal kõike paremini Android 5 ehk lollipop (loomulikult ka toimetasid ka KitKat versioonid) Kuna ei saanud käima sellega wifit siis üritasin ka miskit linuxit peale pressida kuid seegi ei õnnestunud korralikult käima saada.

Lasin peale tagasi Windows 10 kuid nüüdseks ongi probleemiks hetkel see, et ei saa kuidagi tööle enam ekraani pööramist.

Paigaldasin Device Manageri alt Legacy hardware alt järgmised sensorid; Fusion Sensor V2 ja Sdo Sensor V2 Kuid need ei muutnud olukorda.
Googeldades sain teada, et antud isendil peaks olema ka paigaldatud Kionix Sensorid. leidsin netiavarustest vastavad draiverid ja peale paigaldust on ikka kõik muutusteta.

Siin kohal on minu mõistus otsas ning olen suht nõutud ja seega paluksin teie abi kuidas lahendada probleem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mike75
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007




sõnum 23.10.2017 21:15:36 vasta tsitaadiga

Siit ka kõik installitud?

https://www.acer.com/ac/en/GB/content/support-product/5735?b=1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 23.10.2017 22:51:07 vasta tsitaadiga

BIOS-i ei õnnestunud kuna väitis, et see ei sobi minu notebooki-ga :S ...VGA omad läksid kenasti peale ilma probleemita. IQ draiveri pakki paigaldas ka ning mingi hetk viskas pildi eest ja jäigi tumedaks, ootasin miski 30 minutit ja siis lülitasin lihtsalt nupust välja ja uuesti sisse ja kõik oli muutusteta.

Eriti ei taha ma uskuda, et probleem selles, et tegemist pole päris ametliku winniga...kuna kustutasin ennem androidi proovimist kõik partitsioonid siis ei olnud enam kusagilt taastada seda winni.


viimati muutis -IFFI- 24.10.2017 09:14:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mike75
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007




sõnum 24.10.2017 05:59:25 vasta tsitaadiga

On sul ikka 32-bit W10?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 24.10.2017 06:19:20 vasta tsitaadiga

Tegin screeni
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2017 08:32:14 vasta tsitaadiga

Kust sa Enterprise'i said? Uuendas end ise selleks? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 24.10.2017 09:12:29 vasta tsitaadiga

Loe palun uuesti minu postitused läbi ja proovi uuesti vastata. Ja sinu postituset pole nagu nii abi kuna ei lähe teemasse. Tühja paugutada ja lärtsuda saab ka muudes teemades.
Paluks mitte risustada ilma asjata teemat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2017 09:14:47 vasta tsitaadiga

-IFFI- kirjutas:
Loe palun uuesti minu postitused läbi ja proovi uuesti vastata. Ja sinu postituset pole nagu nii abi kuna ei lähe teemasse. Tühja paugutada ja lärtsuda saab ka muudes teemades.
Paluks mitte risustada ilma asjata teemat.

Vihje on sellele, et pane originaaltarkvara tagasi peale. Ehk siis antud juhul Windows 8 ja sealt lase siis uuesti upgrade'ida või kasuta Windows 8, kui sellel kõik toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 24.10.2017 10:03:07 vasta tsitaadiga

Ma laseks puhta Win 10 peale ja hiljem draiverid Windowsil ise tõmmata. Enda kahe Win tahvliga olen nii teinud ja kõik draiverid saanud.
_________________
Kamehameha in your face!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2017 10:52:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Enda kahe Win tahvliga olen nii teinud ja kõik draiverid saanud.

oled sa 100% kindel, et konkreetsel aceri masinal on ka kogu tarkvara WU kaudu saadav mitte lihtsalt kaasa tulnud installikasse sisse poogitud?

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 24.10.2017 11:01:42 vasta tsitaadiga

Hiljem kui Wifisse saanud, siis tõmmanud.
_________________
Kamehameha in your face!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 10.11.2017 19:22:56 vasta tsitaadiga

Seis lõpuk selline,et sain tahvli tööle ehk siis pöörama pärast korduvaid wini taas paigaldamist ja korduvate draiverite installimist. Paigaldasin lõpuks tagasi "Home" versiooni, vajas seegi korduvaid uuesti paigaldusi. Pikkade testimiste järel jäi tunne, et see versioon töötab tahvlil kõikse paremini.

Ainuke asi mis hetkel närve sööb ja selle mitte töötamine tekitab arusaamatust on GPS. Ehks siis ei tööta navigatsioon! Nimelt tahvel määrab minu asukohaks interneti pakkuja peakontori asukoha. Eesti põhjal toon sepguseks näite järgmise. Näiteks asun ma tartus aga tableti navigatsioon näitab minu asukohaks Tallinnas asuva Telia peakontorit. Olen proovinud 3 erinevat navikatsiooni rakendust. Esmalt proovisin Windowsi oma endaga kaasas olevat rakendust kaardid. Siis paigaldasin Sygic rakenduse ja lõpuks Gmaps8 rakenduse ja kõigiga sama lugu.
Toas olles näitavad kõik kenasti minu õiget asukohta aga kui kõnin autosse ja hakkan liikuma siis ei liigu minu asukoht üldse mitte edasi. Üritades väljas kusagil suva kohas tuvastada oma asukoht siis näitabgi minu asukohaks teenusepakkuja peakontori aadressi.
Jagan neti tabletile mobiilist. Mobiilis toimetab veatult sama Sygic rakendus probleemideta.
Minu jaoks täiesti müstika,miks toas tuvastatakse asukoht õigesti aga väljas mitte?

Vahepalaks nii palju,et minu guugeldamise ja vähese inglise keele oskuste tulemusel sain teada niipalju, et antud tahvli version ei töötagi androidiga kuna selles masinas on raudvara suunatud Windowsiga töötama. Androidi küll saab peale aga paraku paljud asjad ei tööta ja nende käima saamine eeldab suuremaid teadmisi ja oskusi kui mul seda on. Näiteks esimesed asjad mis vaja oleks on wifi ja ekraani pööramine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2017 14:12:23 vasta tsitaadiga

Sellel mudelil pole GPS-i. A1-810 mudelil tundub, et on, aga W1-810 mitte.
Tuvastamine käib internetiühenduse põhjal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  ACER ICONIA W1-810 net tablet PC ekraan ei pööra, paluks abi?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.