Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 21.10.2017 15:53:15 Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida vasta tsitaadiga

Hei,

tahtsin arvuti kettast teha backupi, ketas kloonida. Kloonitav ketas oli HDD 500gb ja soovisin selle panna samsung evo 850.
Tarkvara millega clone diski tegin oli Macrium Reflect Free. Clone tegemine läks ilusti. Aega v6ttis 30min. Kui Clone tehtud arvasin, et v6in arvuti kinni panna, yhendasin HDD lahti ja jätsin ainult SSD järgi. Kui Windows 7 bootima hakkas, siis start up ekraanil liigutas natuke enda ikooni ja siis andis kohe sinise ekraani mis kadus ysna kiirelt. Proovisin veel paar korda ja sama tulemus. M6tlesin, et ju clone on vigane ja yhendasin lahti ning panin HDD järgi. See aga teeb sama asja. Mingi recovery option tuleb pärast seda BSODi, kui seda teha, siis k6ik on successful ja viga ei leita.
BSOD ytleb viirusi kontrollida, äsja lisatud riistvara eemaldada ja chkdsk /F teha. K6ike neid olen teinud, aga miski ei aita.

Keegi teab soovitusi jagada? Hetkel ei taha miski töötada D:
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 17:05:43 vasta tsitaadiga

Näppisid juhuslikult BIOSis UEFI/Legacy või SATA/IDE/Compatibility seadistusi?
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 21.10.2017 17:30:54 vasta tsitaadiga

Hey Betamax,

mitte alguses, aga hiljem, kuigi kummastki polnud kasu. Hetkel AHCI. Mul on kaks v6rdlemisi sarnast arvutit, seega kontrollisisn teise BIOS settinguid.
Muretsesin endale ssd kaabli mille saan USB'ga yhendada. SSD peal paistavad k6ik failid olemas olevat, mis teisel kettal. Aga ma ei saa aru mille pärast ta ei boodi. ssd windowsi yhendatuna, näitab ssd peal olevaid partitione S, T, etc, huvitav kas need ketta bootimisel on ikka C: etc?
Suht paanika, tegemist on töö arvutiga, millele ma lootsin backupi teha, kui kettaga peaks midagi juhtuma ja nüüd selline lugu. Arvasin, et kui midagi valesti läheb, siis on see ssd ja teine ketas ikka töötab, aga nüüd m6lemad on pekkis. Esmasp aega, et asi korda teha. Viimane loll ma arvutites pole, aga no sellist tulemust küll ei osanud ette arvata...

Betamax kirjutas:
Näppisid juhuslikult BIOSis UEFI/Legacy või SATA/IDE/Compatibility seadistusi?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 17:37:04 vasta tsitaadiga

Kas sa Safe Mode'is saad Windowsisse?
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 21.10.2017 17:45:29 vasta tsitaadiga

Selle peale hetkel ei tulnud. Ketas teeb chkdsk'i, sest see oli ainus mis veel kasutamata proovitud variant oli. Kuigi antud olukorras, sellest vist pole palju kasu.
Proovin SafeModesse saada, ytleme, et sain, mis ma seal edasi peaksin tegema?

Betamax kirjutas:
Kas sa Safe Mode'is saad Windowsisse?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 18:00:55 vasta tsitaadiga

Kahtlustan, et rikkusid BIOSis muutmistega bootimise ära. Emb-kumb setting (AHCI või IDE/Compatibility) võis asja ära rikkuda. Teine variant on UEFI ja Legacy.
Kui regeditisse saad, siis vaata ka see üle. Võimalusel pane IDE/Compatibility ja vaata, kas boodib normaalselt üles: http://mywindowshub.com/change-from-ahci-to-ide-mode-in-windows-8/
Kui see ei toimi, siis muuda BIOSis kõik tagasi nagu enne oli (kui mäletad veel, mida muutsid) ja proovi seda: http://www.pcgamer.com/how-to-repair-a-faulty-windows-installation-without-reformatting/
NB! Tee oma asjadest kindlasti backup!
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 21.10.2017 18:17:24 vasta tsitaadiga

Panen ssd sappa ja proovin algul selle pealt, hdd siis jääks backupiks kui seda sellisena saab nimetada.
Teen antud lingi järgi, windowsi panin juba pulgale, et seda teha.

Proovisin SafeMode'sse minna, disk.sys loadides annab sinist ekraani ):

Edit: bootisin pulga pealt yles ja valides recovery näitab Operating system Windows 7 ja location on F:
Sellest kogu see jama?
Edit2: BIOS kohta ei tea, kui ma hdd välja v6tsin ja ssd taha jätsin, juba siis ei bootind. Kumbki. See k6ik oli enne seda kui ma korra BIOS midagi muutsin.

Betamax kirjutas:
Muuda BIOSis kõik tagasi nagu enne oli (kui mäletad veel, mida muutsid) ja proovi seda: http://www.pcgamer.com/how-to-repair-a-faulty-windows-installation-without-reformatting/
NB! Tee oma asjadest kindlasti backup!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 18:29:27 vasta tsitaadiga

safemodesse ei saa kui biosis asjad pekki keerad. pigem katsu %windir% alt minidump kätte saada ja siia http://www.osronline.com/page.cfm?name=Analyze õles lasta. fixboot..

kas sa tegid macriumi all klooni usb pealt või wini all? kloonimine peaks siiski käima kolmanda asja pealt. macriumil on " rescue media " ja seal sees norton ghost.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 21.10.2017 18:36:38 vasta tsitaadiga

Hei laurx, hetkel tegin selle 6petuse https://www.sevenforums.com/tutorials/163216-bootrec-exe-tool-how-use-windows-recovery-environment.html
Tegin restardi, aga siis jooksis ikka kokku.
läksin uuesti system recoverisse Windows install cd pealt ja siis sain vastuseks, et midagi on vaja parandada. Tegin restardi, aga kuna usb oli ikka sees, siis tahtis selle pealt uuesti bootima hakata. Tegin uue restardi, ja siis tuli ekraan, et kas SafeMode, SafeMode networking etc, teadsin, et need ei tööta, valisin Last known good config. Sellega windows bootis yles ja hetkel olen Windowsis, mis sai kloonitud ssd'le.

Kas ma siin winni all olles peaksid midagi tegema/scannima, sest ma pole kindel, et kui restardi teen asi uuesti yles tuleb?
Vabandan, et sellist lolli möla ajan ja "ise googeldada ei viitsi" ma viitsin ja teen seda, aga kuna valikuid on nii palju, siis ei oska igast kinni haarata.
Tänan teid m6lemit, et aidata ja juhendada viitsite.
Aitäh!

laurx kirjutas:
safemodesse ei saa kui biosis asjad pekki keerad. pigem katsu %windir% alt minidump kätte saada ja siia http://www.osronline.com/page.cfm?name=Analyze õles lasta. fixboot..

kas sa tegid macriumi all klooni usb pealt või wini all? kloonimine peaks siiski käima kolmanda asja pealt. macriumil on " rescue media " ja seal sees norton ghost.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 19:21:41 vasta tsitaadiga

https://www.lifewire.com/how-to-use-sfc-scannow-to-repair-windows-system-files-2626161

kui siis selle.
ma ikka ei saa aru, mis sul buuti pekki keeras.. sa tegid fixboot i. vanasti keeras kloon tulemuse pekki siis kui see ei osanud konkreetse windowsiga midagi peale hakata nt. ghost8 pekitas ära w7 se sest sellele tekkis see 100mb partitsioon .. lahenduseks oli uuem ghost..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 21.10.2017 20:48:13 vasta tsitaadiga

Hey,

ei oska öelda, nädala pärast kloonin teise masina arvuti, siis vaatan veits h o o l i k a m a l t seoses selle boot jamaga.
Igastahes:
tsitaat:

Click Command Prompt in the Systems Recovery Options dialog box
Type the following commands in the Windows RE command prompt window and press Enter to execute each command (paying particular attention to insert a space where shown below):
bcdedit /export C:\BCD_Backup
c:
cd boot
attrib bcd -s -h -r
ren c:\boot\bcd bcd.old
bootrec /RebuildBcd
Reboot
Last know conf

aitas mind. Hiljem tegin sfc scannow mis ei leidnud midagi ja need paar tundi mis ma arvutit kasutasin ei märganud mingeid negatiivseid muutusi. Kasutan nädal seda ja kui k6ik korras, siis loodetavasti ongi k6ik korras ja mingit jama ei tule (: Esimeste siniste ekraanidega t6mbas silme eest küll mustaks, haha. Tegemist polnud mingi kodu arvutiga mida on lihtne taastada. Personaalsetest failidest oleks savi olnud. Kuigi osadest asjadest oli backup olemas, siis tervet systeemi oleks keerukas olnud taastada. Kuigi oleksingi pidanud sellegagi hakkama saama.

Igastahes, aitäh Betamax ja laurx! Tänu Teile sain hakkama!!


laurx kirjutas:
https://www.lifewire.com/how-to-use-sfc-scannow-to-repair-windows-system-files-2626161

kui siis selle.
ma ikka ei saa aru, mis sul buuti pekki keeras.. sa tegid fixboot i. vanasti keeras kloon tulemuse pekki siis kui see ei osanud konkreetse windowsiga midagi peale hakata nt. ghost8 pekitas ära w7 se sest sellele tekkis see 100mb partitsioon .. lahenduseks oli uuem ghost..
tsitaat:
tsitaat:
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 21:00:10 vasta tsitaadiga

seepärast ei mindagi niisama selliseid süsteeme näppima..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 21.10.2017 21:39:11 vasta tsitaadiga

Mida ma teisiti oleksin pidanud tegema? V mis oleks Sinu soovitused sellise jama takistamiseks?
Minu loogika ütles, et kui ma clone disk teen, siis ainuke mis pekki saab minna on kloonitav disk. Source peaks ikka terveks jääma (: aga nagu näha, siis see polnud nii.

Ma muidu kasutan Macos ja olen yldse kodukasutaja, seega minu mured pole tähtsad, aga kui tähtsaid systeeme näppida, siis mis ma peaksin tulevikus tegema, et kui juhtub midagi, siis ei peaks vesistama?

laurx kirjutas:
seepärast ei mindagi niisama selliseid süsteeme näppima..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 21:41:49 vasta tsitaadiga

ise ei näpi ja ostad teenuse.. sa tegid seal midagi veel aga las see jääb.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 21:58:20 vasta tsitaadiga

Windowsi enda image tegemine ja installika abil uuele kettale panemine toimis täitsa edukalt. Eeldab muidugi, et uus ketas vähemalt sama suur kui vana.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 21.10.2017 23:39:02 vasta tsitaadiga

Nojah, aga teoorias tundus päris otsene. Mingi programm, teeb clone diski ja korras. Ja kui midagi juhtub, siis ikka tehtud kettaga, mitte kettaga mida pyyti kloonida. Vähemalt minu peas toimis see nii. Reaalsus oli muidugi teine. Kulude kokkuhoid oli minu idee, et teen ise, mitte ei osta teenud.
Muidugi Sul on 6igus! Backup asjadest mida tahad varundada(mis ma tegin nii palju kui sain), et kui peaks miski 6hku lendama, siis poleks mokk maani.

The_Boss
source oli 500gb, ssd oli 250gb (:
vb kuskil seal vahepeal läks midagi pekki...

Oh well, 6petuseks teistele, kui pole tegemist koduse stuffiga, rohkem hoolt! Suht loogiline eks, aga vb mitte k6igile.


laurx kirjutas:
ise ei näpi ja ostad teenuse.. sa tegid seal midagi veel aga las see jääb.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 22.10.2017 05:33:23 vasta tsitaadiga

linux kirjutas:
Nojah, aga teoorias tundus päris otsene. Mingi programm, teeb clone diski ja korras. Ja kui midagi juhtub, siis ikka tehtud kettaga, mitte kettaga mida pyyti kloonida. Vähemalt minu peas toimis see nii. Reaalsus oli muidugi teine. Kulude kokkuhoid oli minu idee, et teen ise, mitte ei osta teenud.
Muidugi Sul on 6igus! Backup asjadest mida tahad varundada(mis ma tegin nii palju kui sain), et kui peaks miski 6hku lendama, siis poleks mokk maani.

The_Boss
source oli 500gb, ssd oli 250gb (:
vb kuskil seal vahepeal läks midagi pekki...

Oh well, 6petuseks teistele, kui pole tegemist koduse stuffiga, rohkem hoolt! Suht loogiline eks, aga vb mitte k6igile.


laurx kirjutas:
ise ei näpi ja ostad teenuse.. sa tegid seal midagi veel aga las see jääb.


Olen kasutanud R-DriveImage ja Snapsot programme, esimesel on boot ketas, teisega saab ainult win-ist sisse
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 08:09:28 vasta tsitaadiga

teoorias peaks see macrium i rescue meedia korralikult kloonida oskama sõltumatult sellest, mis kettal on. lisaks on temaga kaasas olev ghost32.exe vahetatav. õigupoolest on see macriumi buutmeedia winPE, millesse natuke asju sisse on topitud lihtsalt. enamasti läheb kloonimine pekki siis kui seda üritatakse teha samas opsysis millesse eelnevalt buuditud on.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 22.10.2017 09:16:42 vasta tsitaadiga

linux, failidest varukoopiate tegemiseks on väga hea variant Resilio Sync eraldi masinasse näiteks, vajadusel sätitav tegema varukoopiat faili loomise hetkest ja soovi korral neti olemasolul suvalisest ilma otsast.
Cobian on hää kraam, aga vist macile seda pole, Resilio on aga multiplatvormne.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 12:12:03 vasta tsitaadiga

Failide backup ja kloonimine on ikka väga erinevad asjad. Kui käsurida ei karda, siis ilma liigsete kellade ja viledeta teeb dd selle edukalt ära. Peaks vist suvalise plaadilt/pulgalt käivitatava linuxiga kaasas olema. Tõsi, algajale on natuke tulega mängimine, kui source ja destination sassi ajada, siis on PUPU.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 22.10.2017 12:53:27 vasta tsitaadiga

napoleon, ta kirjutas siin:
tsitaat:

Muidugi Sul on 6igus! Backup asjadest mida tahad varundada(mis ma tegin nii palju kui sain), et kui peaks miski 6hku lendama, siis poleks mokk maani.

Toopärast minu juttki oma kogemustest.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 13:11:13 vasta tsitaadiga

eks sa saad ka ghostiga käsurealt teha. samas on see PE + ghost ka piisavalt lihtne ja võimekas.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 13:14:24 vasta tsitaadiga

jep, oleneb kumb keskkond kellelegi kodusem on. Mulle istub linuxi käsurida rohkem, powershell ja sõbrad tekitavad nii mõnegi halli karva kui neid näppima peab
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.10.2017 22:26:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
jep, oleneb kumb keskkond kellelegi kodusem on. Mulle istub linuxi käsurida rohkem, powershell ja sõbrad tekitavad nii mõnegi halli karva kui neid näppima peab

Ja sa ei kujuta ettegi seda kui Katkiseid Töövahendeid viimasel ajal Linuxis ringi liigub. icon_cool.gif beer_yum.gif

Iga vähegi "karmim Distro" tootja - viimaste aastate mall - võtab siis töövahendi ning kukub neid "oma käe järgi ringi disainima ja paremaks tegema". icon_cool.gif
Viimatinähtuna oli siis kasvõi "äradisainitud Gparted" mis ikka väga korralikult kutu NTFS-formaadi meisterdas ning mille Windows üle käskis Formaatida põhjusel: "Vigane või vale NTFS".
- ning seesama probleem: Gparted & vigane NTFS on ka HVF-ist piisavalt läbi käinud, seega mitte midagi enneolematut ega ennenägematut.
------------------------
Ja selliste valede - vigaste programmide tulemuseks siis olukorrad kus failid on ikka "päris korralikult vastu taevast lennanud" nimg millede taastamine võib kesta mitu kuud.
Olen küll väike.taastaja - aga isegi minu kätte on sattunud ridamisi kettaid kus failid on üsna kapitaalselt auti "tulistatud" ning justnimelt Linuxi töövahenditega. Ning siis on suured probleemid taastamistega kuna ka Linuxis töötavaid taastusprogramme on oluliselt vähem kui on Windowsile kirjutatud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2017 09:28:22 vasta tsitaadiga

Minul jällegi selline mure, et tahaks oma füüsilise D: ketta, kus peal on Windows XP 32bit tekitada ISO faili, et saaks selle tööle panna VMWares. VWware antud ketta importi ei luba. Valikud on ainult kas ISO fail või install CD-lt.
Ehk siis kuidas ma saaks oma ketta "sisu" virtuaalarvutiks teha?
Netis tuhlates on mõned lahendused olemas, kuid siiani ükski neist ei sobi.

Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.