Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Teenid bitcoinide müügiga kasumit? Ole valmis makse maksma märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 14:42:54 Teenid bitcoinide müügiga kasumit? Ole valmis makse maksma vasta tsitaadiga


Kui sa kaupled bitcoinidega ja teenid selle pealt ka kasumit, siis tuleb Maksu- ja tolliameti kinnitusel selle pealt ka makse maksta.

Maksu- ja tolliameti avalike suhete juht Rainer Laurits selgitas, et kuna virtuaalne valuuta, sealhulgas ka bitcoin, on käsitletav varana, siis virtuaalse valuuta müügist ja vahetamisest saadud tulu on tulumaksuga maksustatav.

Loe edasi: https://geenius.ee/uudis/teenid-bitcoinide-muugiga-kasumit-ole-valmis-makse-maksma/

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 19.10.2017 14:47:21 vasta tsitaadiga

Kuidas teha vahet varal ja isiklikul varal?
EDIT: ajasin sassi. Mõtlesin "Isiklikus tarbimises olev vallasasi". See on vähe teine asi kui niisama vara.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 15:09:54 vasta tsitaadiga

Kuidas nad kontrollivad seda?
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 19.10.2017 15:16:39 vasta tsitaadiga

Annavad sakslaste kombel mõnele tuututajale paar eurot ja saavad vastu nimed koos tehingutega?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 19.10.2017 15:42:16 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
Kuidas nad kontrollivad seda?

Pakun välja, et väikesed summad ei koti neid aga kui pangakontole 100k€ potsatab siis panga rahapesuosakond on kohustatud maksuametit teavitama ja siis juba enam välja ei vingerda ja maksad oma tulumaksu ära.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 19.10.2017 15:44:21 vasta tsitaadiga

hoiad raha ilusti paypalil icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 19.10.2017 15:49:02 vasta tsitaadiga

Üks loophole on müntide eest kohe kaupa osta, näiteks ostad otse steami mänge. Siis jääb maksuamet nutsust ilma. Inetu tegu küll aga vist JOKK?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 20.10.2017 00:59:56 vasta tsitaadiga

ma tean, et see on loll vastus aga ma pean selle välja ütlema... ma kauplen oopis ethereumiga ja ei maksa miskeid makse rofl.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bemari
HV veteran

liitunud: 24.09.2006




sõnum 20.10.2017 13:32:43 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
ma tean, et see on loll vastus aga ma pean selle välja ütlema... ma kauplen oopis ethereumiga ja ei maksa miskeid makse rofl.gif beer_yum.gif


Ise uudis ju kõigest 2 lauset, isegi seda ei suutnud läbi lugeda icon_biggrin.gif

jutt on virtuaalsest valuutast, bitcoin oli näitena välja toodud lihtsalt, pole tähtsust mis nime kandva valuutaga tegeled, kasum on kasum ja sellelt eeldatakse maksude laekumist, vastasel juhul on see käsitletav maksupettusena.

_________________
tel tel 56-639539
Kommentaarid: 340 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 20.10.2017 13:52:04 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Üks loophole on müntide eest kohe kaupa osta, näiteks ostad otse steami mänge. Siis jääb maksuamet nutsust ilma. Inetu tegu küll aga vist JOKK?

Ei ole JOKK. Seadust tasub tunda.

AML-reeglid käivituvad juba oluliselt madalamalt kui 100KEUR.
karusloom,
sinu postituse küljes on ID-kaardiga identifitseerimise tunnus. Sisuliselt saab postitust käsitleda maksupettuse tunnistusena.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 20.10.2017 14:00:16 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:

sinu postituse küljes on ID-kaardiga identifitseerimise tunnus. Sisuliselt saab postitust käsitleda maksupettuse tunnistusena.

Karmid sõnad, naljamees icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 14:18:06 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:
degreal kirjutas:
Üks loophole on müntide eest kohe kaupa osta, näiteks ostad otse steami mänge. Siis jääb maksuamet nutsust ilma. Inetu tegu küll aga vist JOKK?

Ei ole JOKK. Seadust tasub tunda.

AML-reeglid käivituvad juba oluliselt madalamalt kui 100KEUR.
karusloom,
sinu postituse küljes on ID-kaardiga identifitseerimise tunnus. Sisuliselt saab postitust käsitleda maksupettuse tunnistusena.


Huvitav kuidas seadus käsitleb bartertehinguid?
Kui sa ostad või kaevandad vara (bitcoine), nende väärtus tõuseb ja vahetad selle vara (bitcoinid) teise vara (arvutimängu) vastu. Siis on ju sisuliselt viimases etapis tegemist bartertehinguga. Kuidas sellisel juhul kasumit arvestatakse?
Maksuametit peaks huvitama asi ikkagi siis kui eurod või muu valuuta liigub arvetel või sulas?


viimati muutis Draqula 20.10.2017 14:19:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.10.2017 14:18:11 vasta tsitaadiga

Küsimus on selles kuidas MTA teab palju teenisid kui sa ise ei ütle?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 14:19:47 vasta tsitaadiga

mis see siis madalam summa on kui 100k et pangal alarmi tööle lööb ?
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 20.10.2017 14:27:13 vasta tsitaadiga

Euroopa Keskpanga juhi kommentaar eile.
https://www.cnbc.com/2017/10/19/cryptocurrencies-are-not-mature-enough-ecb-chief-mario-draghi.html

Lisaks varasem
tsitaat:
Last month, in a statement to the European Parliament's Committee on Economic and Monetary Affairs, Draghi said the ECB did not have the authority to regulate cryptocurrencies.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 20.10.2017 14:37:33 vasta tsitaadiga

Kui TMS-st ( https://www.riigiteataja.ee/akt/119112010007?leiaKehtiv ) väheks jääb, tasub küsida EMTA foorumist abi.
Bartertehingute tulemusena saadud tulu maksustamine ei ole uus asi.

AML on see võlusõna mida otsingutes kasutada kui teid huvitavad rahapesualased küsimused. Viimased pool aastat rahvusvahelises fintechis see üks peateemadest olnud. Trahvisummad fin-dele AML rikkumiste eest on ulmelised.
Kes siin naeravad, et "nii tühised summad ja keda huvitab jne" - MTA võib 7 aastat takkajärgi asju uurida ja makse nõuda (juba koos viivistega). Hetkel ehk on sul väikesed summad ja "kedagi ei huvita". Kui aga näiteks 5 aasta pärast mingil põhjusel satud sihikule, võidakse ka vanad asjad välja kaevata. Kui olete kindlad, et ei saavutagi kunagi midagi, siis on muidugi väiksem võimalus MTA huvisfääri sattuda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 15:16:28 vasta tsitaadiga

Sullis lihtsam müüa pole mulle seda kahtlast BTC jne krabisevat?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 20.10.2017 15:48:14 vasta tsitaadiga

2korda2, selles suhtes on sul õigus. Kui teen naabrimehele teene aitan tal käru keevitada siis jääb naabrimees teene võlgu. Kui nüüd naabrimees mulle teene vastu teeb ja aitab mul värava eest kivi ära veeretada siis, siis üks teene on rohkem väärt rahalises mõttes rohkem väärt kui teine ja selle eest tuleks riigile tulumaksu maksta. Kui ei maksa siis on tegemist maksupettuseg ja on seadusega karistatav. Jama selles et maksuametil pole kuskilt nende tehingute fakti kontrollida. Kui bitcoinide eest Steami mänge osta siis on seda võimalik Valve käest käest nõuda.

Hetkel on suht wild wild west veel, sa saad steamis mänge bitcoinide eest mänge osta ja Valve hetkel (veel) maksuametile raportit ei avalda, et milline eesti elanik mitme bitcoini eest mänge ostis, et maksuamet saaks hiljem välja selgitada kui palju tulu ta mängude ostmise eest sai.

EDIT:
Tekkis veel uitmõte. Kui oled topeltkodakondsusega isik ja kummaski riigis tööd ei tee ega antud riikide valuutat ei kasuta vaid ostad netist bitcoinide eest stuffi. Kummale riigile tuleb tulu deklareerida?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 20.10.2017 16:31:32 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
2korda2, selles suhtes on sul õigus. Kui teen naabrimehele teene aitan tal käru keevitada siis jääb naabrimees teene võlgu. Kui nüüd naabrimees mulle teene vastu teeb ja aitab mul värava eest kivi ära veeretada siis, siis üks teene on rohkem väärt rahalises mõttes rohkem väärt kui teine ja selle eest tuleks riigile tulumaksu maksta. Kui ei maksa siis on tegemist maksupettuseg ja on seadusega karistatav. Jama selles et maksuametil pole kuskilt nende tehingute fakti kontrollida. Kui bitcoinide eest Steami mänge osta siis on seda võimalik Valve käest käest nõuda.

Hetkel on suht wild wild west veel, sa saad steamis mänge bitcoinide eest mänge osta ja Valve hetkel (veel) maksuametile raportit ei avalda, et milline eesti elanik mitme bitcoini eest mänge ostis, et maksuamet saaks hiljem välja selgitada kui palju tulu ta mängude ostmise eest sai.

EDIT:
Tekkis veel uitmõte. Kui oled topeltkodakondsusega isik ja kummaski riigis tööd ei tee ega antud riikide valuutat ei kasuta vaid ostad netist bitcoinide eest stuffi. Kummale riigile tuleb tulu deklareerida?


Tulumaksu arvestatakse ikka tulu pealt. Oluline on kuidas sa bitcoini said (kas said tulu või mitte), mitte mis sellega tegid. See et sa bitcoini eest midagi soetad nendib lihtsalt fakti, et sul oli bitcoin.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 20.10.2017 17:12:09 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Tulumaksu arvestatakse ikka tulu pealt. Oluline on kuidas sa bitcoini said (kas said tulu või mitte), mitte mis sellega tegid. See et sa bitcoini eest midagi soetad nendib lihtsalt fakti, et sul oli bitcoin.
Sain tööandjaga kokkuleppele ja saan palka bitcoinides.

Selle naabrile teenetegemise jutu võib ära unustada, see on teemast väga mööda. Minumeelest on tegemist hoopis deflatsioonist tingitud eripäradega.

Toon ühe teise analoogi, kuid ma ei tea kas juriidiliselt selline asi reaalses elus võimalik on:
Olen eesti kodanik ja elan eestis. Tööandja maksab palga Poola panka, kus valuuta hoitakse poola zlottides, mitte eurodes. Läheb kuu aega mööda, selleks ajaks on PLN/EUR kurss 2x tõusnud. Lähen Eesti Selverisse makaroni ostma ja maksan Poola panga kaardiga (mastercard). Ostan kogu palga eest makaroni. Kuna kurss on tõusnud siis saan 2x rohkem makaroni võrreldes sellega kui oleks palga lasnud SEB panka kanda. Kuna sain 2x rohkem makaroni siis pean ma maksuametile tulu deklareerima, vaatamata sellele, et ma ei tegelenud äritegevusega vaid lihtsa inimese kombel käin tööl, saan palka ja ostan poest makaroni.

Leian et antud analoog on 1:1-le sellega kui käin tööl ja lasen palka bitcoinides maksta ja ostan steamist selle eest hiljem mänge.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 20.10.2017 19:24:12 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:
degreal kirjutas:
Üks loophole on müntide eest kohe kaupa osta, näiteks ostad otse steami mänge. Siis jääb maksuamet nutsust ilma. Inetu tegu küll aga vist JOKK?

Ei ole JOKK. Seadust tasub tunda.

AML-reeglid käivituvad juba oluliselt madalamalt kui 100KEUR.
karusloom,
sinu postituse küljes on ID-kaardiga identifitseerimise tunnus. Sisuliselt saab postitust käsitleda maksupettuse tunnistusena.


woooho, ärge nüüd pahandage ja pihta kikusid kohe taguge...ma ise ei tea yhtki crypto kaevandajat kes reaalselt fiatist huvituks, pigem vahetatakse crypto asjade vastu jne. Kryptoga tegeleme ikka selleks, vältida pööblite pankasid jne. vnoh vähemalt mina olen nii aru saanud beer_yum.gif peace
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 21:50:36 vasta tsitaadiga

teema pealkiri ütleb ju kõik ära, ole valmis icon_biggrin.gif ühesõnaga, olgem valmis...ega tegelikult ei pea midagi maksma thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 20.10.2017 22:20:33 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
nexus4 kirjutas:
Tulumaksu arvestatakse ikka tulu pealt. Oluline on kuidas sa bitcoini said (kas said tulu või mitte), mitte mis sellega tegid. See et sa bitcoini eest midagi soetad nendib lihtsalt fakti, et sul oli bitcoin.
Sain tööandjaga kokkuleppele ja saan palka bitcoinides.

Selle naabrile teenetegemise jutu võib ära unustada, see on teemast väga mööda. Minumeelest on tegemist hoopis deflatsioonist tingitud eripäradega.

Toon ühe teise analoogi, kuid ma ei tea kas juriidiliselt selline asi reaalses elus võimalik on:
Olen eesti kodanik ja elan eestis. Tööandja maksab palga Poola panka, kus valuuta hoitakse poola zlottides, mitte eurodes. Läheb kuu aega mööda, selleks ajaks on PLN/EUR kurss 2x tõusnud. Lähen Eesti Selverisse makaroni ostma ja maksan Poola panga kaardiga (mastercard). Ostan kogu palga eest makaroni. Kuna kurss on tõusnud siis saan 2x rohkem makaroni võrreldes sellega kui oleks palga lasnud SEB panka kanda. Kuna sain 2x rohkem makaroni siis pean ma maksuametile tulu deklareerima, vaatamata sellele, et ma ei tegelenud äritegevusega vaid lihtsa inimese kombel käin tööl, saan palka ja ostan poest makaroni.

Leian et antud analoog on 1:1-le sellega kui käin tööl ja lasen palka bitcoinides maksta ja ostan steamist selle eest hiljem mänge.


Tööandja peab tulumaksu kinni, kui ei pea siis sama mis ümbrikupalk, vahet pole kas maksad eurodes, dollarites, bitcoinides või makaronipakkides.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 20.10.2017 22:40:23 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
degreal kirjutas:
nexus4 kirjutas:
Tulumaksu arvestatakse ikka tulu pealt. Oluline on kuidas sa bitcoini said (kas said tulu või mitte), mitte mis sellega tegid. See et sa bitcoini eest midagi soetad nendib lihtsalt fakti, et sul oli bitcoin.
Sain tööandjaga kokkuleppele ja saan palka bitcoinides.

Selle naabrile teenetegemise jutu võib ära unustada, see on teemast väga mööda. Minumeelest on tegemist hoopis deflatsioonist tingitud eripäradega.

Toon ühe teise analoogi, kuid ma ei tea kas juriidiliselt selline asi reaalses elus võimalik on:
Olen eesti kodanik ja elan eestis. Tööandja maksab palga Poola panka, kus valuuta hoitakse poola zlottides, mitte eurodes. Läheb kuu aega mööda, selleks ajaks on PLN/EUR kurss 2x tõusnud. Lähen Eesti Selverisse makaroni ostma ja maksan Poola panga kaardiga (mastercard). Ostan kogu palga eest makaroni. Kuna kurss on tõusnud siis saan 2x rohkem makaroni võrreldes sellega kui oleks palga lasnud SEB panka kanda. Kuna sain 2x rohkem makaroni siis pean ma maksuametile tulu deklareerima, vaatamata sellele, et ma ei tegelenud äritegevusega vaid lihtsa inimese kombel käin tööl, saan palka ja ostan poest makaroni.

Leian et antud analoog on 1:1-le sellega kui käin tööl ja lasen palka bitcoinides maksta ja ostan steamist selle eest hiljem mänge.



Tööandja peab tulumaksu kinni, kui ei pea siis sama mis ümbrikupalk, vahet pole kas maksad eurodes, dollarites, bitcoinides või makaronipakkides.
Tööandja küll vahepeal kursivahest tekkinud tulu ei arvesta ja kurss võib ju ka vahepeal kahjumlik olla, teenid kahjumit kas siis maksab maksuamet ülemakstud tulumaksu tagasi.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.10.2017 22:54:13 vasta tsitaadiga

Aga kui võtan raha automaadist välja või maksan mõne crypto pangakaardiga?
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Teenid bitcoinide müügiga kasumit? Ole valmis makse maksma mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.