Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Demon's Souls märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.12.2012 15:10:51 vasta tsitaadiga

LOL ma ütlesin oma arvamuse sellest saastast. Kohe tulevad mingid fänboyd hüppama. Konsoolidest ei tohi ju midagi halba kirjutada ja Demon's fouls-ist samuti mitte. Võrreldes DkS on see ikka überkräpp mis ei kõlba kuhugile. DkS ainuke hea asi on level disain ja grafika, mille pärast tasus lõpuni mängida.

Õige ülevaade mängust!!

FU DS!

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.12.2012 15:16:13 vasta tsitaadiga

ahvilõust, sa ikka seda tead et Zero teeb asju sarkasmi ja huumoriga? icon_lol.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2012 16:10:08 vasta tsitaadiga

hm.. kahtlen et sa mängu eriti mänginudki oled või on see teema .> rõvedalt vihkan X tüüpi mänge ja üritasin mängida ja piix piix küll, olgi sedasorti mäng mis olema pidi, lootsin fps shooterit gover süsteemiga koos regen health'i ja fetch questidega saada aga ei saanud.

Aga jah, nagu "hard core gamer'ite" üld arvamus, wiki aktiivisus jms näitajad + mängu siiani Online'is üleval püsimine (pidavat juba mitu korda maha võtta aga liiga palju mängijaid) -> Best Action RPG EVER thumbs_up.gif Koos Dark Soulsiga icon_cool.gif

Aga jah, jätka trollimist. Dark Souls'i teemasse ei ole ammu keegi postitanud samasuguseid mõttetuid arulagedaid postitusi, mis näitavad ainult su enda rumalust.

hm... kas sul ps3 üldse olemas on või lihtsalt trollid? mäletaks, et alles siis kui dark souls pc peale tuli hakkasid seal vaikselt hoogu võtma. eusa_think.gif
mine mängi kergemaid mänge, antud mäng ei ole mõeldud lastele ja neile kes kergekäeliselt alla annavad.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 11.12.2012 00:37:10 vasta tsitaadiga

Ma natuke imestan, et sulle (ahvilõust) Dark Souls meeldis aga Demon's Souls mitte.. Jah, paljude arust on Dark Souls küll tunduvalt parem, kuid seda pole suht kordagi märgand, et keegi ühte vihkaks aga samas teist armastaks icon_biggrin.gif

Isiklikult armastan mõlemat mängu VÄGA juba atmosphere pärast ning selle poolest oli Demon's Souls isegi mõnusam imo, sest iga maailm oli täiesti eraldi ehk vaheldust oli rohkem. Või noh lihtsalt, mulle VÄGA meeldisid 1. ja 4. maailmate (Boletarian palace ja shrine of storms) atmosphere'id, nagu ikka räigelt. icon_biggrin.gif samas dark soulsis oligi just see lahe, et kõik oli ühendatud oma vahel ning oli ka väga lahedaid shortcute ja ka seda, et vahepeal nägi taustas mingit teist kohta, kus olid olnud jne.. Dark Soulsis olid enda lemmikuteks stage'ideks (atmosphere poolest) Anor Londo, Painted World, Kiln of the First Flame ja ka kindlasti Ash Lake.

Samas combat, spellid, upgrademine ehk siis gameplay üldiselt oli Dark Soulsis obviously siiski parem ning rohkem "lihvitud". Online süsteemi poolest oli Demon's Souls parem, sest see oli serverbased, (igal regioonil oma server) mitte p2p (vb. eksin) nagu dark souls.. See tähendab, et demonsis sa nägid vist kõiki antud regioonis olevaid summon signe, message'id, bloodstaine jne. aga dark soulsis mitte.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2012 02:07:44 vasta tsitaadiga

.. ta trollib niisama. Dark Souls teemas samasugune "arutelu" ehk siis mingi hetk paneb mingid probleemid ülesse. Vastad, üritad arutada - aidata -> vaikus. Ja siis uuesti trollib edasi icon_cool.gif


Demon Souls'i online on kohati parem -> backstabimine ei olnud üli kerge ja ei tundunud cheatina. Ehk siis küljepealt ei saanud backstabida lambist teisi icon_rolleyes.gif
Tegelt muus osas, summoning etc on Dark Souls tegelt parem. See, et vahest mingi japsidega coop'i satub on jah omaette jura (s.t pannakse väga kauge regiooniga kokku ja teadagi kui hea ping sellises olukorras olla saab) thumbs_down.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 11.12.2012 16:28:48 vasta tsitaadiga

kle ingel mine põrgu! mida sa pead koguaeg igal pool postitama? Nagu mingi munn peab koguaeg seda sama jama kirjutama. Sinu poste ma enam ei loegi, sest mingi kopipeist eelmistega koguaeg.
Ma ütlsin, et mulle ei meeldi DS leveldisain ja graafika on naeruväärne. DkS tekitab oma graafikaga ja levelitega palju süngema atmosfääri ja sellepärast meeldiski see mulle. Kogu see online jura mind ei koti, kuid seiklusmänguna on DkS väga hea.
See, et DS mulle nüüd ei meeldi kohustab teid siin koguaeg kirjutama? Pealegi te trollite palju rohkem oma nonsense piltidega. Absurdne idiootlikus, et ei tohi enam oma arvamust kirjutada, sest see mõnele ei meeldi.
Pärast neid aastaid kiidulaule foorumitest lugedes ja pärast DkS mängides mõtlesin, et võiks ikka ära proovida. Lõppu pole veel täitsa jõudnud aga enamus aladest on kõik tehtud. Ja ei meeldinud, ei meeldi mulle üldsegi see DS. Ja mis siis on? See mäng pole nii super, et sellest peaks ainult head kirjutama. Ma DkS mingi challengi pärast ei mängi. See raskus on vaid takistuseks, miks ma seda mängu veelgi rohkem ei naudi, kuid atmosfäär ja boss-leveldisain on seda väärt. Hilisemad osad nagu Tomb of Giants ja Chasm of the Abyss on ühed mu lemmikutest sünguse poolest.

Peab ikka päris pime olema, et mitte vahet näha DSil vs DkSil. Ei tea kuidas DkS konsolgil välja näeb aga PCl on ikka kilomeetriga ees.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 11.12.2012 16:40:40 vasta tsitaadiga

ahvilõust, arvamus arvamuseks, aga faktivead. Nende üle võib ikka naerda. : )
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2012 16:54:55 vasta tsitaadiga

ahvilõust omal moel lihtsalt tänab fänne nende DS ülistuse eest, ses muidu tal ei oleks DkS'i üldse olemas. beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 11.12.2012 17:13:29 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
kle ingel mine põrgu! mida sa pead koguaeg igal pool postitama? Nagu mingi <b>piix</b> peab koguaeg seda sama jama kirjutama. Sinu poste ma enam ei loegi, sest mingi kopipeist eelmistega koguaeg.
Ma ütlsin, et mulle ei meeldi DS leveldisain ja graafika on naeruväärne. DkS tekitab oma graafikaga ja levelitega palju süngema atmosfääri ja sellepärast meeldiski see mulle. Kogu see online jura mind ei koti, kuid seiklusmänguna on DkS väga hea.
See, et DS mulle nüüd ei meeldi kohustab teid siin koguaeg kirjutama? Pealegi te trollite palju rohkem oma nonsense piltidega. Absurdne idiootlikus, et ei tohi enam oma arvamust kirjutada, sest see mõnele ei meeldi.
Pärast neid aastaid kiidulaule foorumitest lugedes ja pärast DkS mängides mõtlesin, et võiks ikka ära proovida. Lõppu pole veel täitsa jõudnud aga enamus aladest on kõik tehtud. Ja ei meeldinud, ei meeldi mulle üldsegi see DS. Ja mis siis on? See mäng pole nii super, et sellest peaks ainult head kirjutama. Ma DkS mingi challengi pärast ei mängi. See raskus on vaid takistuseks, miks ma seda mängu veelgi rohkem ei naudi, kuid atmosfäär ja boss-leveldisain on seda väärt. Hilisemad osad nagu Tomb of Giants ja Chasm of the Abyss on ühed mu lemmikutest sünguse poolest.

Peab ikka päris pime olema, et mitte vahet näha DSil vs DkSil. Ei tea kuidas DkS konsolgil välja näeb aga PCl on ikka kilomeetriga ees.

Hmm, level design polnud ju väga erinev nendes kahes mängus? Ning atmosphere kah sarnane.. Bosside poolest on IMO demon's souls isegi parem aga jah, maitsed/arvamused ongi erinevad. Graafika poole pealt nõustun, et ega Dark Souls ja Demon's Souls kumbki ei näe just KÕIGE paremad konsoolide peal välja, sest tegu on 6 aastat vana rauaga, kuid hea art-style ja atmosphere teevad tasaks. Dark Souls PC peal dsfixiga on väga nice tho. icon_cool.gif

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2012 23:38:47 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
kle ingel mine põrgu! mida sa pead koguaeg igal pool postitama? Nagu mingi <b>piix</b> peab koguaeg seda sama jama kirjutama. Sinu poste ma enam ei loegi, sest mingi kopipeist eelmistega koguaeg.
Ma ütlsin, et mulle ei meeldi DS leveldisain ja graafika on naeruväärne. DkS tekitab oma graafikaga ja levelitega palju süngema atmosfääri ja sellepärast meeldiski see mulle. Kogu see online jura mind ei koti, kuid seiklusmänguna on DkS väga hea.
See, et DS mulle nüüd ei meeldi kohustab teid siin koguaeg kirjutama? Pealegi te trollite palju rohkem oma nonsense piltidega. Absurdne idiootlikus, et ei tohi enam oma arvamust kirjutada, sest see mõnele ei meeldi.
Pärast neid aastaid kiidulaule foorumitest lugedes ja pärast DkS mängides mõtlesin, et võiks ikka ära proovida. Lõppu pole veel täitsa jõudnud aga enamus aladest on kõik tehtud. Ja ei meeldinud, ei meeldi mulle üldsegi see DS. Ja mis siis on? See mäng pole nii super, et sellest peaks ainult head kirjutama. Ma DkS mingi challengi pärast ei mängi. See raskus on vaid takistuseks, miks ma seda mängu veelgi rohkem ei naudi, kuid atmosfäär ja boss-leveldisain on seda väärt. Hilisemad osad nagu Tomb of Giants ja Chasm of the Abyss on ühed mu lemmikutest sünguse poolest.

Peab ikka päris pime olema, et mitte vahet näha DSil vs DkSil. Ei tea kuidas DkS konsolgil välja näeb aga PCl on ikka kilomeetriga ees.


kui sa oleks võimeline osa võtma kritiseerivast arutelust siis oleks jah mingit mõtet aga seda teemat sa ei valda ega oska. sa nagu loll lammas kes jookseb korduvalt peaga vastu seina kuigi kõrval tehti just uks just sinu jaoks lahti (viitan dark souls'i teemas postitusele kus üritasin aidata gameplay osas)

Level disain on siiski üks parimate seast, mida üle pika aja nähtud. Demon Souls oli hea, Dark Souls viis selle veel astme kõrgemale. Mängu maailm on usutav. Iga koht andis edasi hetke olukorra ja tegevuse. Ehk siis tekitas depresiivsust või lootus ärevust. Ehk siis level ja art disainiga anti edasi seda mida peaks mängija hetke seisuga seal maailmas tundma ja tajuma. Levelid olid kohati ka "old school" teemalised ehk siis kui ainuke tee tundus minna mingit serva pidi 1mm kaupa siis see oli ka õige ja ainuke teekond. Samuti kui sa oleks vaevanud mängima (õige, sa ei saanud hakkama ju) siis oleks ka näinud levelite keerukust. Vastukajaks võiks öelda, et mine tao oma "nool perses näitab suunda" mänge edasi kus iga level on 100% samasugune koridori jooks kus ei ole hetkekski võimalik ära eksida või segadusse sattuda. Kui satud tuleb uuesti suur punane nool ja viib sind 2 meetrisest käigust üle millel mõlemal pool on nähtamatud seinad, et sa kogemata alla ei komistaks.

Aga jah Bossid on Demon Soulsis paremad, Level disain on Dark Soulsis parem.



toidame trolli -> ahvilõust -> enamus vaidlus teemasid on ju DARK SOULS <<<< teemas olnud, ega sa nüüd midagi segamini ei aja. Kõik mu "toitvad" ja "benzu tulle lisamis" postid on Dark Souls teemas ju icon_lol.gif Seal sa minuteada kurtsid, et siit ja sealt kukub alla, ei suuda otse kõndida ja jälle kukusid alla. Vajutasid nuppu ja kukusid alla, vastased tulevad tagasi ja said surma etc etc. See on lausa RÕÕM ühele Souls seeria mängurile sellist nuttu kuulda. Mängu maailm on ükskõikne player'i suhtes. Ja vaadates millised tegelased seal inimeste poolt tehtud ringi lasevad siis võiks mäng veel raskem ja andestamatu olla. Liiga easy'ks läheb lõpuks kätte mõlemad mängud. Ainuke "hirm" mida kohata võib on vaid teine player ja neid on seal ikka igasuguseid icon_mad.gif

ps: Dark Souls PC kontroller sucks big time. Sai proovitud hiire ja klaveriga ja see piix ei läbinud vist ühtegi testi vaid lasti otse välja. Ise mängin jätkuvalt, nagu iga arukas inimene, antud teemalisi mänge puldiga, Xbox360 puldiga thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 28.11.2017 03:31:27 vasta tsitaadiga

https://gematsu.com/2017/11/demons-souls-online-services-end-february-28-japan
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Demon's Souls mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.