Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Laua juhtmete majanduse organiseerimine. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 09.10.2017 12:56:44 Laua juhtmete majanduse organiseerimine. vasta tsitaadiga

Tere,

Vaja oleks kaablimajandust kokkupoole tõmmata. Nõu oleks vaja, kas ja milliseid komponente kasutada ja kas neid on eestist saada või mitte.

1) https://www.containerstore.com/s/office/tech-accessories/bluelounge-cablebox/12d?productId=10028020 Tahaks pikendusjuhtme karpi panna. Pikendusjuhe koos ussipesaga asub täpselt kardina serva all, tahaks midagi ümber panna, et riski veel madalamaks viia. Ehituspoest olen küsinud, kas pikendusjuhtmele mingit karpi on, aga vastatakse, et juba ammu pole. Pikendusjuhe on 8 auguline, seega on suht pikk, bluelounge'i näiteks sisse ei mahuks. Suvalist plastmasskarpi ka ei tahaks panna, ma ei tea, kui tulekindel see veel on. Selles suhtes mingeid soovitusi? Metallkasti töötlemiseks puudub ka koht ja võimalused, kui oleks vaja kasti kohandada.

2) Tahaks laua alla kinnitada pikendusjuhet (tõstetav laud, osa juhtmeid oleks siis laua küljes). Netis DIY juhendid soovitavad kasutada mingit traadist korvi, mis on kuskilt dollar store'st ostetud. Ma olen küll ringi liikudes silmad lahti hoidnud, aga pole sellist odavat varianti näinud kuskil. On kellelgi selle kohta mingeid soovitusi? Või kasutada kahepoolset teipi ja pikendus kuidagi laua alla kinnitada? (mul on kehvasti paigaldatud suitsuandurid alla sadanud icon_biggrin.gif, mis olid teibiga kinni)

3) 30cm schuko C13 kaablit on Eestis saada? Minu otsingud ei ole tulemust andnud. Ali hiinlasi väga ei usalda, pärast on materjali kokku hoitud ja tagajärjed on ettearvamatud.
Spoiler Spoiler Spoiler



Ette tänades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 09.10.2017 13:08:23 vasta tsitaadiga

Eestis on selliste karpide jms üsna nigelasti. IKEAst saab näiteks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 09.10.2017 13:27:24 vasta tsitaadiga

Ehituspoodidest leiab ka kruviga laua külge lastavaid kaablivitsa aasasid - väiksed plastmassist peaks olema. Siis saad vajalikud juhtmed kaablivitsadega laua külge kinnitada. Neid on ka kahepoolse teibiga võimalik panna, aga siis peab laua pind väga hästi nakkuv olema.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 10.10.2017 10:40:25 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Ehituspoodidest leiab ka kruviga laua külge lastavaid kaablivitsa aasasid - väiksed plastmassist peaks olema. Siis saad vajalikud juhtmed kaablivitsadega laua külge kinnitada. Neid on ka kahepoolse teibiga võimalik panna, aga siis peab laua pind väga hästi nakkuv olema.


Hea idee, esialgu tellisin hiinast teibiga kaablikinnitusi terve hunniku. Plaat on kattega saepuru, see peaks hoidma kahepoolset teipi. Samas, juba paigaldamisel oli kruvidega probleeme, seega väga ei põe, kui kruvima peab midagi.

Kui eestist ei saa mingit karpi, tuleb hiinlastele raha maksta

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 17:00:33 Re: Laua juhtmete majanduse organiseerimine. vasta tsitaadiga

sihker kirjutas:
3) 30cm schuko C13 kaablit on Eestis saada? Minu otsingud ei ole tulemust andnud. Ali hiinlasi väga ei usalda, pärast on materjali kokku hoitud ja tagajärjed on ettearvamatud.

Tee ise. Just selliste otste (sirge/nurgaga alla/nurgaga küljele) ja pikkusega nagu parajaks pead. https://www.oomipood.ee/category/kaablid_ja_tarvikud/pesad_ja_pistikud/toite_ja_elektri_uhendused
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 31.10.2017 12:55:52 vasta tsitaadiga

Jõudsin just samale järeldusele. Üks huvitav leid veel: https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Tarvikud-ja-lisad-Kaablid-adapterid201/273313 , kellel on vaja tõstetaval laual monitoriga majandada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2017 12:40:22 Re: Laua juhtmete majanduse organiseerimine. vasta tsitaadiga

sihker kirjutas:
3) 30cm schuko C13 kaablit on Eestis saada? Minu otsingud ei ole tulemust andnud. Ali hiinlasi väga ei usalda, pärast on materjali kokku hoitud ja tagajärjed on ettearvamatud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Minult saab...ja ka siit saab:

http://ankaran.ee/

Seal peaks kohapeal neid ka olemas olema.

EDIT: Ai raisk mul on 0,6m

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 14.11.2017 11:32:40 vasta tsitaadiga

sihker, mis eesmärgiga juhtmed karpi? et lapsed-koduloomad ligi ei saaks või tööruumid?

kaablite kinni tõmbamiseks pole ma siiani head varianti leidnud, seni on kruvid, konksud ja nipukad kõige mugavam variant olnud (ja surmkindlalt on peale kaablite korralikult eest ära kinni panemist järgmine päev vaja mõni mitme kaabliga asi vaja sealt puntrast välja harutada icon_razz.gif)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Laua juhtmete majanduse organiseerimine.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.