Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  O365 Sharepoint küsimus site collection-i kustutamise kohta märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2017 09:28:31 O365 Sharepoint küsimus site collection-i kustutamise kohta vasta tsitaadiga

Tere

Kasutasin õppimiseks ja testimiseks O365 sharepointi.
Nüüd oli plaan asja arendama hakata. Kustutasin admin keskkonnast site collectioni "firmanimi.sharepoint.com" ning lõin samanimelise uue keskkonna. Enne ei saanud sama nime kasutada, kui tuli panna ka linnuke, et "permanently delete the site collection from the recycle bin and continue".
See tehtud, sain pealehe loodud ning tegin on ka alamlehed, aga paar muret on.

1. Admin centreris ei ole selle nimelist "site collectioni" Kas ma peaksin muretsema? Ilmub see mingi aeg sinna?
Näeb välja selline:


2. Pealeht asub aadressil: "https://firmanimi.sharepoint.com/SitePages/Home.aspx" ning selle "eesti" nimeline alamleht aadressil "https://firmanimi.sharepoint.com/Eesti/SitePages/Home.aspx - Kas need on õige aadressid?

3. Kui ma proovin luua uut "site collectioni". siis annab veateate, et "The site collection already exists. Please enter a different address.".
Ma ise arvan, et põhiaadressi ei saa muuta, see on seal rippmenüüst ainuke valik, aga ükskõik, mis "title" panen, ütleb ikka sama teate. Kas O365 ei võimalda teha rohkem collectione?

Vaata pilti.


4. Ma kardan kõige rohkem seda, et kui ma seal hullu arendust tegema hakkan ja dokumendid tulevad juba jne..., siis kaob leht ära vms... Kas mu hirm on õigustatud?

Tänud, et aega leiate vastata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 11:22:09 vasta tsitaadiga

1. Mäletamist mööda hoitakse neid site asju, nagu kõiki muid, mõnda aega kusagil sügavustes alles, et saaks taastada.
2. Peaks nagu olema küll.
3. Ehk siis nagu esimeses punktis - võimalik, et kusagil hoitakse veel midagi alles.
4. Pole aimugi, aga see on Microsoft - kõik on võimalik icon_biggrin.gif

Arvan, et võiksid selle osas Microsofti suppordist küsida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 16.11.2017 02:40:03 vasta tsitaadiga

1) Kas oled kindel, et oled õige konto adminnikeskuses? Tegemist võib olla muidugi ka bugiga, kuid reeglina on site collectionid ikka seal listitud. Tundub known issue olevat - https://www.google.ee/search?q=sharepoint+site+collection+not+listed
2) Meie keskkonnas on SitePages asemel Pages - Home.aspx defaultiks, kuid mõlemad lingid eksisteerivad. Home.aspx sisu on vaid veidi erinev (asendasin meie saidi nime kolme iksiga) - https:/xxx.sharepoint.com/Pages/Home.aspx
3) Idee järgi peaks ta saidiaadressi järel kuvama veel alamkausta nime. Site collectioni aadressid peakski olema teise leveli domeenidel - sitecollectioninimi.sharepoint.com, mitte sinufirma.sharepoint.com/sitecollectioninimi - ma võin muidugi ka eksida.
4) Sharepoint on kõige jubedam leiutis üldse - meil on üle 50 saidi, millede all on 100 erineva inimese poole üles ehitatud struktuurid, millest mitte keegi aru ei saa ja enam näppida ka ei julge. Backupid on luupainajad ja Microsofti sel teemal suhtlemine on seni olnud väga vaevaline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  O365 Sharepoint küsimus site collection-i kustutamise kohta
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.