Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  UMIDIGI Z Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.04.2017 21:44:10 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
namstoop, ma arvan, pole kindel. Mul on nii, et device only või siis high accuracy on eraldi valitavad ja see wifi ja bluetooth skännimine on eraldi valitava ikkagi edasi. Ehk siis nagu 2 eri valikut. Tegu küll ka teise telefoniga ja Android 7, aga tean, et nii oli ka Android 6 ajal nende valikutega.


Säherdused valikud. Või see viimane tähendab, et mobiiliset ikkagi kasutatakse?


_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 25.04.2017 21:51:34 vasta tsitaadiga

Viimases ei kasutata midagi muud peale GPS mooduli jah. Kui sa sellest menüüst nüüd sammu tagasi liigud, kas siis sellist valikut ei ole seal äkki? See Improve värk.



Ja sealt Improve alt siis sellised valikud:

Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.04.2017 22:04:32 vasta tsitaadiga

Nope, sellist valikut pole.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 02.05.2017 07:57:47 vasta tsitaadiga

Keegi kes eelmine nädal Gearbestist DHL-ga tellis kas teil liigub ka pakk kuhugipoole? Mul raiped on tracking koodi DHl süsteemist ära võtnud aga pakki pole kuhugi liigutanud, kuigi ise vastupidist väidavad.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2017 09:39:38 vasta tsitaadiga

mul ka seisab selles olekus, et laost on välja saadetud ja postiasutusse kohale jõudnud, edasi on täielik tühjus.
Shiped out: jah
Product Dispatch: hall
View tracking message: Sorry, your shipping information has not updated yet!
ja 17track.net lehekülg ütleb: "Item is not found at this moment, If necessary, please verify with the package sender and check back later."

ma võtsin selle 5,90 maksva kindlustuse ka, et kui postis kaotsi läheb vms, saadetakse küsimusi küsimata uus.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 08.05.2017 20:47:16 vasta tsitaadiga

23 aprill tellisin Gearbestist, täna 8 mai sain kätte. Tuli Netherlands Post Registered pakiga, tolli ei läinud.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.05.2017 23:04:17 vasta tsitaadiga

Olen vahepeal veel siin-seal pilti teinud. Endisel rahul thumbs_up.gif Paaril korral on peegelkaamera küll kaasas olnud, aga ei ole viitsinud kotis väljagi võtta.

Kõik pildid jälle otse kaamerast.



Android 7.1.1 beta on ka juba väljas: http://community.umidigi.com/thread-7550-1-1.html thumbs_up.gif Nii et vaiksel liigub selle poole. Ilmselt suveks on vast olemas.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 18.05.2017 11:06:19 vasta tsitaadiga

25 mb uuendus tuli, mis peaks muuhulgas väidetavalt ka wifi otsingu bugi ära parandama.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.05.2017 11:23:42 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
25 mb uuendus tuli, mis peaks muuhulgas väidetavalt ka wifi otsingu bugi ära parandama.


vaja tilgutada, toogu 7.1.1 välja parem.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 18.05.2017 12:04:05 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
25 mb uuendus tuli, mis peaks muuhulgas väidetavalt ka wifi otsingu bugi ära parandama.

ei parandanud imo. Samamoodi koguaeg sees ja aku kulub.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 20.05.2017 09:39:50 vasta tsitaadiga


Mul selline kamm, ideid?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2017 23:04:27 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
23 aprill tellisin Gearbestist, täna 8 mai sain kätte. Tuli Netherlands Post Registered pakiga, tolli ei läinud.


Tellisin samal päeval, sain alles täna kätte. Esimene mulje on üsna okei, ainult et launcher on veider ning kohati on tunne, nagu oleks vaegnägijate peale liigselt mõeldud. Tekst ja ikoonid on parajad koledad larakad.
Lisaks ei taha arvutiga kuigi hästi läbi saada, aga äkki niisama esimese seadistuse viga.

On keegi mõnd launcherit sellel juba katsetanud või on muid optimeerimissoovitusi kohe võtta?

Update'i proovimisel tuleb sama, kuid lühem viga mis eelmisel kasutajal, lihtsalt "Network connection failed"

Suht raske ja tummine labidas on igatahes

EDIT: sest "kaht samasugust postitust ei saa järjest teha"

kahe nädala muljed, ehk oskab keegi mõnele negatiivsele poolele lahendust ka pakkuda.

Kaamera on mobiili kohta küll üsna hea, aga tulles Lenovo Vibe Shot'i pealt, ei tunne erilist edasiminekut, kui pilte arvutis vaadata. Ekraanil tunduvad küll paremad, aga suurel monitoril mitte.
Ekraan on suurepärane.
Jõudlust on täiesti piisavalt.
Olen üsna kõva kuulmisega, ning nii mitmelgi telefonil klõbistan keset kõnet volüümi juurde, aga see on juba maxis. Siin jääb varu ülegi.

Nukram osa:
Sõrmejäljelugeja-nupp. Avamine töötab enam-vähem valutult, aga Home funktsioon mitte. Tihti kuluib 3-4 katset, et rakendusest väljuda. Kusjuures, kõige veidram on, et törtsub käes, seega registreerib vajutust, aga ei taha selle peale midagi teha.
Aku. Aku. Aku. laua peal hoides veab poolteist päeva välja. Aga eile oli vaja pildistada ja 20 minutit gpsi kasutada, hommikul võtsin luti otsast ja õhtuks tühi. Arvestades vägevat mAh arvu võiks enamat loota,
Aku jätk: akurežiimid on nagu mingi aamen kirikus. Need teevad midagi, need on VÄGA tähtsad, kuid nende kohta pole mitte mingit infot, mitte mingit seadistamisvõimalust. Üritasin korrata Lenovo trikki, et ööseks lülitab kõik peale telefonifunktsiooni, smside vastuvõtmise ja äratuskella välja. Proovsin marathi, proovisin mingit nutikat, kõik ühed jamad. Ja kui üks režiim on juba peale läinud, siis selle maha saamine on üks igavene nikerdamine. + kui sul on mingi akurežiim juba käigus, siis datat/wifit niisama sisse-välja lülitada ei saa.
Keeled: ei ole mina veel leidnud võimalust, et telefon inglise keeles ja input eesti keeles.

Loodan väga, et kõik probleemid on tingitud kiirest väljalaskmisest, ning varsti tuleb 7.0 mis kõik need mured korda teeb.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.06.2017 08:22:11 vasta tsitaadiga

RandomHero, aku kohapealt - wifit kasutad? See tõmbab akut mõnuga tühjaks. Selles osas peaks Android 7 kindlasti aitama. UMI Superi puhul igatahes aitas.

Öise režiimi kohta - milleks mässata mingite seadetega. Tuleb sul öösiti tihti tähtsaid kõnesid sisse? Ma lasen pärast südaööd telefonil ennast välja lülitada ja hommikul enne ärkamist jälle sisse.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 08:58:36 vasta tsitaadiga

Wifi enamus ajast väljas.
Öisete sätete kohta - Lenovo suutis seda suurepäraselt. 23:30 läks ise tuttu ja ärkas 7:00, vahepealses ökorežiimis kulutas terve ööga 2-3% akut, samas endal hea kindel tunne, et telefon töötab vähemalt telefonina edasi.

Lisaks tuli meelde veel üks sõrmejäljelugeja tüütus - taskus proovib pidevalt mu jalga skännida ja seetõttu törtsub taskus.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.06.2017 09:22:30 vasta tsitaadiga

Wifi osas - isegi kui kasutasid ja kohe välja lülitad, siis Android 6.0 puhul võtab kuni järgmise restardini voolu edasi.

Nojah, mul on kaaned ümber, seega taskus skännimist ei ole kogenud icon_smile.gif

Sõrmejäljelugeja on suht kehvake küll jah.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2017 23:17:42 vasta tsitaadiga

Täna tuli siis teade, et 7.1.1 on saadaval, sai muidugi kohe peale lükatud
Esimene mulje: misasja äpisahtliga tehtud on. Aga google ütleb, et nii peabki olema. Eks tuleb ümber harjuda.
Aga positiivsest poolest:
- tundub palju kiirem. Ega ennegi aeglane polnud, aga kuidagi sujuvam tundub.
- akukasutus vist langes, harjumuspärasest rohkem protsente on alles
- sain lõpuks inglisekeelse UI ja eestikeelse klaviatuuri. Võib-olla oleks enne ka saanud, aga ei õnnestunud mul.
Lisaks: update ütles, et kaotab sõrmejälje seadistused ära. Ei kaotanud. Uuendus ei öelnud, et äratuskellad kaovad ära, aga need kadusid. Seega, tuleb need uuesti seada, kui ei taha tööle sisse magada.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.06.2017 08:33:10 vasta tsitaadiga

RandomHero, et mingeid jamasid ei kaasnenud? Kaamera töötab? icon_smile.gif

Lasen siis ka peale. thumbs_up.gif


Üldiselt kõik OK, aga krt BT ühenduse stabiilsus läks kehvemaks. Mida kuradit. icon_neutral.gif


Tundub, et kiirlaadimine on ka ära kadunud. Mida see UMI krt teeb, sama oli aasta alguses Superiga - kui 7 peale tuli, siis kiirlaadimine kadus. Hiljem mingi parandusega tekkis tagasi.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2017 09:19:00 vasta tsitaadiga

Kas kiire laadimine on ära kadunud või ainult sellekohane teade? Ei ole ise jälginud, ma viskan õhtul luti otsa ja keeran magama.

Ma olin vahepeal juba ülimalt pettunud, et suur aku ja tutikas mänguasi, peab vaevu hommikust õhtuni. Patustajaks oli aga hoopus yr.no äpp ja/või widget, mis vohmis akut mõnuga. Lasin maha, 25h tagasi sai luti otsast võetud, 55% alles. Sobib.

Küll aga on mind tabanud üks tüütu tüüpviga: selfie-kaamera on tolmu täis läinud ja on seeläbi põhimõtteliselt mittekasutatav. Pidi olema kaameratihendi tüüpviga, lahtivõtmine ja tükk teipi pidi asja korda tegema, häbiväärne aga ikkagi.

Lisaks on tekkinud 7.1.1 tõttu mitmeid anomaaliaid, mille kohta ma ei oska öelda, kas tegu on nougati enda viguri või siis Umidigi enda arendustööga. Ehk osatakse nõu anda.
1. App drawer: kas tõesti ei leidu võimalust, kuidas seal kaustasid teha? Ma laseks kõik need Play Books'id jne jubinad maha, aga ei saa. Varem olen sellised asjad alati ühte prügikausta korjanud ja sinna jätnudki.
2. Turvalisus. PowerAmp lugudevahetus ei tule läbi lockscreeni. Line sõnumeid ei saa läbi lockscreeni avada. SmartID tuleb ilma midagi küsimata läbi lockscreen'i. Ehk siis eeskujulik turvameede: pangakonto võib tühjaks teha, aga lugusid vahetada ei saa.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.06.2017 09:40:19 vasta tsitaadiga

RandomHero, lihtsalt tundub, et laeb aeglaselt, mitte kiiresti. Ja sellest tingituna tiksub ka aku veidi kiiremini tühjaks kui võiks.

Selfie kaamerat olen vist ühel korral kasutanud, kohe pärast ostmist. icon_smile.gif Katsetasin, mingeid kahtlaseid tolmurulle ei täheldanud.

App drawer ilmselt on ikka Nougati enda oma. Mõne launcheriga endale sobivat funktsionaalsust tagasi ei saa? Ma ei ole seal kunagi viitsinud väga majandada, vajalikud äpid tõstan avaekraanile kaustadesse ja algallik juurde sattun ainult siis, kui mingit ekstravidinat vaja on.

PowerAmpi ei kasuta. Aga kõlab naljakalt see probleem küll icon_smile.gif Spotify ja R2 rakendus lubavad küll lugusid/podcaste vahetada. Nii et mingi PowerAmpi kala pigem?

Misasi on Line sõnum?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 27.09.2017 02:03:18 vasta tsitaadiga

Nii, minu Umidigi Z Pro on hetkel omadega õhtul. Kõigepealt hakkas aku pidamine drastiliselt langema, seejärel hakkas aku paisuma ning nüüdseks olen aku eemaldanud (eemaldamise käigus, susises tühjaks ennast) ja ootan uut akut. Siis laon uuesti kokku ja vaatab, et mis ja kuidas. Loodame, et lahendab probleemid.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 21:03:03 vasta tsitaadiga

Müüsin enda oma maha. Läksin tagasi Lenovo Vibe Shot peale, mis on aastast 2015, kuid absoluutselt kõik selle juures tundub praegu parem - aku kestab paremini, kaamera on suurepärane, ning uskumatul kombel, isegi asjad tunduvad kiiremini jooksvat. Kiire uurimine ütles, et Sony IMX258 sensorit kasutatakse ka paljudes teistes telefonides, kaasa arvatud LG G6 lipulaevas, kuid tundub, et Umidigi ei ole viitsinud korralikku kaameraäppi arendada - pealtnäha teeb igasugu asju, aga nii kui valgus otsa sai, nägid kõik pildid välja nagu 2005. aasta webcam'iga tehtud.

Mina olen pettunud, sama raha eest oleks võinud kevadel kohapealt letist Huawei P9 lite või 2016. aasta A3 võtta.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 16.10.2017 22:26:21 vasta tsitaadiga

Lenovo Vibe Shot teeb enamusele 2017a nutidele selgelt ära...
Iseasi kaua aku vastu peab,kas poolteist päeva?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 09:20:05 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Lenovo Vibe Shot teeb enamusele 2017a nutidele selgelt ära...
Iseasi kaua aku vastu peab,kas poolteist päeva?


Ma tahaks teada, mis parameetrite alusel on võimalik sellist asja ennustada.
Aku kestab jah just selle tüütu "poolteist päeva" ehk teise päeva hommikul on 48% ja õhtul 8-9 vahel hakkab piiksutama. Kui õhtul on plaanis linna peale laiama minna, siis tuleb vahepeal törtsu laadida.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.10.2017 09:33:56 vasta tsitaadiga

Jah, tuleb tõdeda, et natuke enamat ootasin ka mina. Ilmselt oli liiga vara sellelt firmalt osta icon_smile.gif Eeldasin, et nad turu laiendamiseks panustavad kvaliteeti ja kasutajatoesse, aga nad krdid hoopis lahmivad igal nädal uue mudeli välja. icon_lol.gif Aga ausalt öeldes ei julgeks vist enam uut neilt osta. Kuigi jällegi see S2 Pro näeb paberil hea välja oma 18:9 ekraani, 5100 mAh aku ja Sony kaameraga.


Aga - ptüi-ptüi-ptüi - minu Zpro toimib endiselt kenasti ja ka piltidega olen üldjoontes rahul. Pärast Android 7.1 tulekut on küll vahel väga over-saturated, aga õnneks mitte alati. Ja noh kaamera äpp on üldiselt ka kehv muidugi.

RandomHero, pimedas tehtud pildid muutuvad üksjagu paremaks, kui Super Night funktsioon sisse lülitada.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  UMIDIGI Z Pro mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.