Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EshopWedrop märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2021 01:38:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ikka Eshop EE123456.

Seda Eshop EE123456 ei lase perekonnanime kasti panna. Kast jälle punane.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2021 01:44:19 vasta tsitaadiga

Pane ainult EE123456, kas laseb? See "Eshop" pole oluline, pigem "EE123456". Kui ilma numbrita laseb panna, siis peab mujale panema.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2021 01:52:28 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Pane ainult EE123456, kas laseb? See "Eshop" pole oluline, pigem "EE123456". Kui ilma numbrita laseb panna, siis peab mujale panema.

Ei lase ka nii. Annab teate: Väli sisaldab märke, mis pole lubatud
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 01.03.2021 15:37:50 vasta tsitaadiga

On keegi läbi ESWD tellinud UKst arvutikomponente see aasta?
Ming hetkel häirib see, et ESWD lehel deklarstsiooni tehes valides Computers kategooria annab selleks 8473302000 ning paneb 7.5% tollimaksu peale.
Samas tolliametis tehes on arvuti seadmed 8471800000 ning tollimaks 0%, niiet nagu peakski. Ei ole nagu nõus 7.5% peale maksma.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2021 15:39:41 vasta tsitaadiga

Seal lehel on siis mingi lihtsustatud valik, et ise koodi panna ei saa?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 01.03.2021 15:51:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Seal lehel on siis mingi lihtsustatud valik, et ise koodi panna ei saa?

Jah.

Isegi kui valida Muu, siis küsib alamkategooriat. Pole täpselt selge mida seal oodatakse. Kirjutasin sinna 8471800000 aga järgmisel lehel oli ikka pannud kategooriaks 8473302000 ning 7.5% toll.
Manus

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2021 15:54:07 vasta tsitaadiga

Neil eesti tugi täitsa olemas, vastavad telefonile ja isegi eesti keeles saab rääkida, äkki sealt proovida.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 01.03.2021 16:47:53 vasta tsitaadiga

Pmst öeldi, et ma maksku nende prognooside järgi ikkagi 7.5% ära ja siis kui pakk Vilniuse pealattu jõuab, siis saan teada alles mis ta reaalselt maksma läks. Niiet peab lihtsalt lootma, et tollis keegi ka reaalselt kontrollib üle millega tegemist ja paneb korrektse kategooria (ehk siis väheusutav).

Eks näis mille pealt lõpuks kokku maksud võetakse. Käibemaksu võetakse ju ka postiteenuse pealt aga kas selle sisse arvestatakse nii poest ESWD aadressile makstud postiteenuse kui ka ESWD'st minuni kulunud summad (viimane ju sõltub minu valitud kohaletoimetamise meetodist, niiet vaevalt); samuti, kas ma peaks käibe- ja tollimaksu maksma ka UK'le makstud maksude pealt või võetakse summa before tax, arve peal see ju kirjas. See, et pood võttis mult ka UK maksu ei peaks ju tähendama, et ma pean nüüd ka Eestile rohkem maksu maksma. Kui oleks kohalik maks ära jäetud nagu nt Amazon teeb, siis ma ju maksaks ka Eestile maksu toote väärtuse pealt mitte kogusummalt. Aga noh, arve on deklaratsiooniga kaasa pandud ja üsna kindel, et maksu võetakse maksimumiga, niiet mul siin pole midagi mõelda.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2021 16:52:31 vasta tsitaadiga

Teine võimalus on panna midagi muud deklaratsiooni ja loota, et keegi reaalselt ei kontrolli. Käibeka maksad ju anyway ära.
Asi legaalne, lihtsalt "kogemata" vales kategoorias....ja maksud tasutud

Tõenäosus, et keegi seda kontrollib on väike


Hetkel lihtsalt teoretiseerin icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander89
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.11.2015




sõnum 02.03.2021 17:35:03 vasta tsitaadiga

Sai endal mindfactoryst tellitud eshopiga. Üsna kiiruga sai tehtud gpu ost ja aadressiga läks nihu. Sai pandud enda nimi ja nende lao aadress. Kirjutasin ka eshopile, et selline kala juhtus. Kirjutati, et võtavad ikka vastu kui tuleb ja küll siis majandab edasi. Kuid saksa DHL ei andnud pakki üle kuna doorbellil ei olnud minu nime antud aadressil või mida iganes see ka tähendama peaks. Ehk on kellelgi näidata screene kuidas mindfactory aadressit täita eshopiga. Tänud ette.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 02.03.2021 18:51:57 vasta tsitaadiga

sander89 kirjutas:
Sai endal mindfactoryst tellitud eshopiga. Üsna kiiruga sai tehtud gpu ost ja aadressiga läks nihu. Sai pandud enda nimi ja nende lao aadress. Kirjutasin ka eshopile, et selline kala juhtus. Kirjutati, et võtavad ikka vastu kui tuleb ja küll siis majandab edasi. Kuid saksa DHL ei andnud pakki üle kuna doorbellil ei olnud minu nime antud aadressil või mida iganes see ka tähendama peaks. Ehk on kellelgi näidata screene kuidas mindfactory aadressit täita eshopiga. Tänud ette.

Mul ka ebaõnnestus. Mul jäi "LogWeb, ESWD EE12345678" puudu. Kuhu sa selle kirjutasid, et teaksin järgmine kord viga vältida?
ESWD vastus:
tsitaat:

Kas pildi kõige all "change delivery address " saab infot muuta? Kas seal pakutakse mingit laadi eraldi rida peale Teie nime ja enne tänava nime ( Untere Aichbachtalstraße Nr. 8 ), kuhu lisada meie poolt pakutav LogWeb, ESWD EE12345678, et aadressi järjekord jääks samas järjekorras nagu meie pakume?

Kui eelneval viisil sobivat lahendust ei pakuta, siis sisestage palun meie poolt pakutav esimene rida firma nime reale ( Teie pildil ülal, Teie nime järel )-
Company name - LogWeb, ESWD EE12345678
Kas sel juhul muutub info Teie pildil kõige all ja " Your delivery address " on kogu infoga ja samas järjestuses nagu meie seda pakume?

Kui info on samas järjestuses ja kogu infoga, siis läheb see eeldavasti samal viisil ka paki sildile ning pakk jõuab meieni - eelkõige DHL-i jaoks on oluline kogu info samas järjestuses nägemine, et nad saaksid paki meile üle anda, teiste kullerfirmade puhul järjekord sildil oluline ei ole, kuid kliendi ID numbri olemasolu on vajalik meie laole, et pakki identifitseerida.

Tundub, et neil läbi proovitud ja toimivat näidet pole pakkuda, peab ise katsetama?
Ma proovisin selle firma nime lahtrisse kirjutada aga see läks nüüd lukku ja enam muuta ei saa. Tellida pole veel julgenud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 02.03.2021 20:10:17 vasta tsitaadiga

Mul mindfactoryga sama case - esimene kord läks täiesti lappama aadress ja hetkel kui pakk Mindfactoryst lahkub ja DHL-i käes on, ei saa enam midagi muuta, saadetis jõuab tagasi saatjale mingihetk.

Teinekord täitsin kõik nii, nagu pakil võiks olla ja sama lugu, DHL ei toimeta lihtsalt kätte. Sellisena on pakil:

Nimi Nimi
Eshop EEˇˇˇˇˇˇˇˇ
Untere Aichbachtalstraße 8
84100 Niederaichbach
Deutschland

Ja tutkit.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 02.03.2021 21:01:45 vasta tsitaadiga

Äkki jäi sul sõna "LogWeb" jäi puudu, mis pidavat kõige tähtsam sõna olema et ettevõte identifitseerida?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 00:16:54 vasta tsitaadiga

Mul paar viimast ESWD tellimust, mille on pidanud DPD kohale toimetema, kuidagi väga kahtlaselt liikunud.
Viimase tellimuse tegin esmaspäeva pealelõunal. Kui täna 11ks polnud pakist mingit infot (e-mail, sms, ega ESWD lehel), helistasin ESWD infosse. Sealt arvati, et ju ei mahtunud teisipäevase väljumise peale. Natuke peale lõunat helistab DPD kuller, et ma nüüd kohal, tule võta oma saadetis... nagu veidike lamp.

_________________
M: Logitech M720 Triathlon juhtmevaba "multi-device" hiir - 40€ -> PS
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2021 21:10:11 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Mul paar viimast ESWD tellimust, mille on pidanud DPD kohale toimetema, kuidagi väga kahtlaselt liikunud.
Viimase tellimuse tegin esmaspäeva pealelõunal. Kui täna 11ks polnud pakist mingit infot (e-mail, sms, ega ESWD lehel), helistasin ESWD infosse. Sealt arvati, et ju ei mahtunud teisipäevase väljumise peale. Natuke peale lõunat helistab DPD kuller, et ma nüüd kohal, tule võta oma saadetis... nagu veidike lamp.


DPD on viimasel kahel nädalal ikka päris uppis oma asjadega. Asjad jõuavad kuigi väga veidralt ja hilinemisega.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 09:20:16 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
DPD on viimasel kahel nädalal ikka päris uppis oma asjadega. Asjad jõuavad kuigi väga veidralt ja hilinemisega.

Mul DPD kuller viimase kuu ajaga 9 korda käinud. Õnneks alati õigel päeval.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 09.03.2021 10:39:52 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
Nimi Nimi
Eshop EEˇˇˇˇˇˇˇˇ
Untere Aichbachtalstraße 8
84100 Niederaichbach
Deutschland

degreal kirjutas:
Äkki jäi sul sõna "LogWeb" jäi puudu, mis pidavat kõige tähtsam sõna olema et ettevõte identifitseerida?


Tehnopargi peale mõelda siis mitu ettevõtet ju ühel tööstusmaal/aadressil.. Kui nii samal kujul aadressi panid nagu siia postitasid siis jah puudu ettevõte kellele läheb (või nende lühikoodid) - "LogWeb, ESWD" antud juhul (arvan et see "Nr. 8"->lihtsalt 8ks muutus pole nii suur teema)
Varasem mingi aadress vaatan mul olnud "Werner-von-Siemens Straße 15 VTL Eshop 99xxxxx" ehk tõenäoliselt asus üks nende partner sellel aadressil ja kõik.
Prantsusmaal "GL-NET - ESWD", Usas lihtsalt "ESWD"...
Samas Saksa ladu toimetab kodulehe järgi tööpäeviti 8 AM - 3:30 PM mis eeldab ainult hommikusi kandeid - äkki selles oli asi?(endal olnud USA saadetisega kus üritati peale tööpäeva kannet teha ja failis. Tehti hiljem uuesti icon_smile.gif ja oli korras.)
(mindfactorys firma reale "LogWeb, ESWD EE99..." ja korras adre kuva korrektne)(poodides kontakt telefonid eswd omad juhuks kui kuller ja kohalik ladu peaks tahtma suhelda)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.04.2021 12:05:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Seoses Saksamaa algse lao osatähtsuse olulise suurenemisega ja sooviga oma teenust veelgi edasi arendada, anname suurima heameelega teada uue spetsiaalse EshopWedropi Saksamaa lao loomisest. Teeme seda lootuses hõlbustada üha suurenevate pakikoguste transporti Saksamaalt ja mujalt Euroopast.
See tähendab aga, et alates 15.maist, 2021 ei ole praegune Saksamaa ostlemise aadress enam kasutuses!
Vastavalt meie ÜLDTINGIMUSTELE JA INTERNETIS TEENUSTE MÜÜGI ERITINGIMUSTELE on praegune Saksamaa lähteriigi vastuvõtuaadress/ lähteriigi tarneaadress kehtiv vaid kuni 15. maini, 2021 ja kuvatakse meie kodulehel järgnevalt :
Address Line 1/ Straße 1: LogWeb, ESWD EE56416440
Address Line 2 / Straße 2: Untere Aichbachtalstraße Nr. 8
Postcode / ZIP code / Postleitzahl: 84100
Town/City / Ort: Niederaichbach
Province / Bundesland: Bayern
Country / Land: Deutschland
Alates 15. maist, 2021 ülalnimetatud aadressile saabuvaid pakke ei loeta meie kodulehel avaldatud ÜLDTINGIMUSTE JA INTERNETIS TEENUSTE MÜÜGI ERITINGIMUSTEGA art. 3.2 (1) ja 3.10 (2) alusel Saadetiseks ja me ei saa selliste saadetiste eest vastutust võtta.
Pakkide puhul, mis tarnitakse ülalnimetatud aadressile alates 15. maist ja kuni 22. maini, 2021, teeme me kõik endast oleneva, et viia need uude asukohta Saksamaal, kuid neid pakke ei loeta meie kodulehel avaldatud ÜLDTINGIMUSTE JA INTERNETIS TEENUSTE MÜÜGI ERITINGIMUSTEGA art. 3.2 (1) ja 3.10 (2) alusel Saadetiseks ja me ei saa selliste saadetiste eest vastutust võtta.
Peale 22. maid, 2021 ülaltoodud aadressile toimetatud pakkidele ei saa me enam mingil viisil teenust pakkuda, neid pakke ei loeta meie kodulehel avaldatud ÜLDTINGIMUSTE JA INTERNETIS TEENUSTE MÜÜGI ERITINGIMUSTEGA art. 3.2 (1) ja 3.10 (2) alusel Saadetiseks ja me ei saa selliste saadetiste eest vastutust võtta.
Hoiame sind kursis kõikide uute arengutega, mis puudutavad lähinädalate jooksul meie Saksamaa ostlemise aadressi muutmist. Loodame, et jääd põnevusega ootele ja naudid jätkuvalt Saksamaal ostlemist!
Lisaküsimuste või murede korral võta alati julgesti ühendust meie klienditeeninduse meeskonnaga.
Tervitustega,,
EshopWedropi meeskond

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 11:08:35 vasta tsitaadiga

Samas, aga uut aadressi ei leia ma kuskilt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 06.04.2021 11:40:41 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Samas, aga uut aadressi ei leia ma kuskilt icon_rolleyes.gif


Hetke adre kehtib veel mai keskpaigani (praegu aprilli algus alles). Uut aadressi hetkel ei olegi kuna vana on kehtiv. Kui uus "pesa" sisse seatud ja valmis, usun siis uuendatakse ka aadress ära.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 10.04.2021 12:13:10 vasta tsitaadiga

Keegi viimasel ajal on kohaletoimetanud mitte enda nimele ja aadressile?
Eelmine nädal oli vaja üks selline pakk kohaletoimetada teisele aadressile kus ka vastuvõtja on teine isik.
Tundub ju nagu lihtne asi, ESWD lehel on võimalik erinevaid aadresse sisestada ning iga sissekande puhul ka nimi ning tel number lisada. Küll aga kui Leedust siia teele pandi, aadress oli õige aga nimi ja tel.nr võeti ikka minu oma.. Hea veel, et praegustes oludes kullerid dokumenti ega midagi ei küsi niiet teine isik sai kätte aga ikkagi ebamugav kui kuller helistab mulle, et kohe ukse taga ma aga teisel pool linna.
Ei tea kas oli ESWD poolne eksimus või prindivadki pakisilte nii valesti.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2021 12:21:04 vasta tsitaadiga

Tundub, et seal üldse praegu paras segadus. Pakk istub juba viimased kaks päeva Baltikumi pealaos ja staatus on töötlemata, kuigi tellimuse eest on tasutud juba 2 päeva tagasi.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2021 23:05:14 vasta tsitaadiga

Leidsin Allegrost ühte asja, mida ma tahaks tellida, aga müüja ei saada väljaspoole Poola, seega eshopwedrop käiku. Keegi ehk saab kinnitada, kas nii sobib? KillFrenzy?
Kuna seal pole kaks lahtrit (Aadress line 1/2), siis panin nii, et eesnime lahtris ees- ja perenimi ja perenime lahtris Eshop EE1234567890
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2021 23:05:51 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Leidsin Allegrost ühte asja, mida ma tahaks tellida, aga müüja ei saada väljaspoole Poola, seega eshopwedrop käiku. Keegi ehk saab kinnitada, kas nii sobib? KillFrenzy?
Kuna seal pole kaks lahtrit (Aadress line 1/2), siis panin nii, et eesnime lahtris ees- ja perenimi ja perenime lahtris Eshop EE1234567890
Spoiler Spoiler Spoiler

Peaks ilusti kohale jõudma.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2021 23:08:23 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et Eshop EE1234567890 ei saa toppida perenime lahtrisse...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EshopWedrop mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.