Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 12:39:13 vasta tsitaadiga

Vahepeal tuli uudis ka, et XZ1 ja XZ2 saab Android 9 Pie omale.
https://www.androidauthority.com/sony-xz1-xz2-android-pie-894320/
SONY pole confirminud, though.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.08.2018 21:37:32 vasta tsitaadiga

Kuidas landscape vaates saaks Chrome täisekraanile?
Et ka telefoni navigeerimisnupud oleks peidetud servast.
GMD Immersive äpp töötab vaid portrait modes.


_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.09.2018 21:52:45 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Vahepeal tuli uudis ka, et XZ1 ja XZ2 saab Android 9 Pie omale.
https://www.androidauthority.com/sony-xz1-xz2-android-pie-894320/
SONY pole confirminud, though.


XZ1:
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.09.2018 22:06:05 vasta tsitaadiga

Järgu numbril klikates avaneb pirukas icon_razz.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2018 01:13:01 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
rmc kirjutas:
Vahepeal tuli uudis ka, et XZ1 ja XZ2 saab Android 9 Pie omale.
https://www.androidauthority.com/sony-xz1-xz2-android-pie-894320/
SONY pole confirminud, though.


XZ1:


XZ1C näitab sama

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 07.09.2018 13:54:00 vasta tsitaadiga

vahetasin hiljuti iPhone 5c Sony XZ1C vastu. Numbrid tõin Google kaudu üle. Kõikidel numbritel oli +372 ees, välja arvatud 5'ga algavatel lühinumbritel. Tulemuseks oli see, et sissehelistades lühinumbreid ära ei tuntud. No ok, panin neile siis ka +372 ette. Nüüd ei tunne ta neid ära umbes 10% ajast. Helistab mulle inimene, näitab nime. Helistab sama inimene, samalt telefonilt 10m hiljem, ja näitab ainult numbrit 512. iPhonega pole sellist jama kunagi olnud. Saab Sony'l seda kuskilt äkki reguleerida?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.09.2018 14:00:24 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
vahetasin hiljuti iPhone 5c Sony XZ1C vastu. Numbrid tõin Google kaudu üle. Kõikidel numbritel oli +372 ees, välja arvatud 5'ga algavatel lühinumbritel. Tulemuseks oli see, et sissehelistades lühinumbreid ära ei tuntud. No ok, panin neile siis ka +372 ette. Nüüd ei tunne ta neid ära umbes 10% ajast. Helistab mulle inimene, näitab nime. Helistab sama inimene, samalt telefonilt 10m hiljem, ja näitab ainult numbrit 512. iPhonega pole sellist jama kunagi olnud. Saab Sony'l seda kuskilt äkki reguleerida?


Kui helistab sisse lühinumber mida telefoni mälus pole, mis kujul telefon seda pärast kuvab, vastatud kõnede nimistus?
Ideaalis peaks samal kujul salvestamine töötama, reaalsus võib muidugi erineda...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.09.2018 14:04:31 vasta tsitaadiga

Mäletan Z5 ajast, et kui on telefonis topeltnumbrid, siis ka esineb sarnaseid probleeme.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 07.09.2018 14:21:25 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kui helistab sisse lühinumber mida telefoni mälus pole, mis kujul telefon seda pärast kuvab, vastatud kõnede nimistus?
Ideaalis peaks samal kujul salvestamine töötama, reaalsus võib muidugi erineda...


ei tea, mulle ei helista lühinumbrid, mida mälus pole. Kui ma õieti mäletan, siis enne, kui ma lühinumbritele +372 ette panin, näitas numbrit +372 512. Ma veel mõtlesin, et mis veider number.
Vaatasin just kõnelogist, ning see kord, kui nime ei näidanud, oli numbriks lihtsalt 512. Huvitav, millest see sõltub?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 14:28:34 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
Draqula kirjutas:
Kui helistab sisse lühinumber mida telefoni mälus pole, mis kujul telefon seda pärast kuvab, vastatud kõnede nimistus?
Ideaalis peaks samal kujul salvestamine töötama, reaalsus võib muidugi erineda...


ei tea, mulle ei helista lühinumbrid, mida mälus pole. Kui ma õieti mäletan, siis enne, kui ma lühinumbritele +372 ette panin, näitas numbrit +372 512. Ma veel mõtlesin, et mis veider number.
Vaatasin just kõnelogist, ning see kord, kui nime ei näidanud, oli numbriks lihtsalt 512. Huvitav, millest see sõltub?


Äkki on lahendus kui paned samale kontaktile mõlemad numbrid juurde, nii +372'ga kui ilma.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 07.09.2018 15:15:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mäletan Z5 ajast, et kui on telefonis topeltnumbrid, siis ka esineb sarnaseid probleeme.


vot sellel konkreetsel nimel on küll kaks numbrit. Pikk ja lühike. Võibolla peaks need numbrid lahku lööma...
See lahendaks ka probleemi, kus ta küsib, et kumba numbrit kasutada välja helistamiseks. Kuigi ma panen sinna linnukese et kasuta lühinumbrit koguaeg, siis aegajalt ta unustab selle ära ja küsib jälle uuesti. Kuna need jamad kõik tekivad kuidagi hooti ja samal ajal, siis ma kaldun arvama, et see kõik on seotud mingi sünkimisega (Google accountiga näiteks), peale mida on kontaktide haldus kuidagi segadusse aetud, kuni ma jälle linnukesed paika panen ja numbrid üle vaatan.

No vaatame, kui see väga häirivaks muutub, ju ma siis hakkan tegelema. Mõtlesin, et äkki saab softis kuskil lokaalse prefiksi ära kirjeldada, aga ilmselt ei saa. Mina igatahes ei leia.

PS: vahepeal katsetasin Xiomi A1'te ja veel paari Androidiga telefoni, ning nendega polnud mingit sellist jama.
A1 jättis tegelikult softi poolest kõige parema mulje. Kui ta ainult sihuke labidas ei oleks. XZ1C'ga olen kaks nädalat igasugu kräppi kinni keeranud ja ikka leiab ta võimalusi mulle mingeid tooteid pakkuda ja ennast meelde tuletada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.09.2018 19:28:53 vasta tsitaadiga

netmaster,
Kui tahad puhast Androidi, väiksemat mõõtu ja head akut siis oma lapsele just ostsin A2 Lite. Jõudluse poolest just ei hiilga (SD625), kuid pole rutiinsete tegevuste juures ka aeglane.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 20:17:16 vasta tsitaadiga

ot:
A2 lite nüüd küll kuidagi väiksemat mõõtu telefoni kategooriasse ei lähe, suurem kui Samsung S6 icon_biggrin.gif
https://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Xiaomi-Mi-A2-Lite,Sony-Xperia-X-Compact,Samsung-Galaxy-S6/phones/10950,10217,8997
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 07.09.2018 20:28:34 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
netmaster,
Kui tahad puhast Androidi, väiksemat mõõtu ja head akut siis oma lapsele just ostsin A2 Lite. Jõudluse poolest just ei hiilga (SD625), kuid pole rutiinsete tegevuste juures ka aeglane.


A2 lite on ainult 6mm lühem, kui A1. XZ1 seevastu 26mm.
Otsisin ja testisin mitu nädalat ja ega normaalmõõdus normaalseid telefone polegi olemas peale XZ1C.
Ju peab selle softi seal sees kuidagi ära kannatama ja andmeside kinni keerama. Just jälle see “Whats new” teatas mulle, et mingit mängu ei taha osta. Õnneks ei tee ta nüüd enam häält.

btw: mitte et ma temast erilist puudust tunneks, aga huvitav, kas volte jääb tööle, kui andmeside keelata? Ikoon üleval riba peal jääb küll alles ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 20:38:42 vasta tsitaadiga

netmaster, Sony'l on veel vähe bloati. Teistel on rohkem imo ja kui pole siis on mingi oma UI ehitatud peale. Sony eelis on ka igakuised turvauuendused mis jõuavad ikka täismahus kasutajani mitte ei muuda Android patch level kuupäeva ainult uuendusega icon_biggrin.gif .

Ma ei ütle samas, et Sony ideaalne on. Kiikse jagub ka neil: see numbrijama, mõnedel mudelitel vahel ekraan ei taha tagasi sisse lülituda pärast pikemat kõnet (ilmselt proximity sensor lolliks läinud sooja kõrva ääres), kaamera piltidel ikka liiga palju digitaalset post processingut ja kaamera kvaliteedi halvenemine kui bootloader unclokida. Lisaks kaamera RAW formaadi mittetoetamine, hetkel veel ka projekt Treble toe puudumine jne.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 21:20:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mõnedel mudelitel vahel ekraan ei taha tagasi sisse lülituda pärast pikemat kõnet (ilmselt proximity sensor lolliks läinud sooja kõrva ääres)

mu Z3C-l näiteks. õnneks ei sega - kas teine pool lõpetab kõne või jõuan ise power nuppu muljuda.
aga üldiselt Sony-ga väga rahul. paari kuu pärast mu oma saab 3 aastaseks ja selle aja jooksul pole isegi softi resetti teinud.
kui praegu peaks telefon koolema, siis ilmselt otsiks mõneks ajaks Androidiga Samsung Wave välja ja kui närv murduks XZ3 ootuses XZ2 hindade langemise lootuses, siis võtaks XZ2C ligi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.09.2018 07:43:32 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kuidas landscape vaates saaks Chrome täisekraanile?
Et ka telefoni navigeerimisnupud oleks peidetud servast.
GMD Immersive äpp töötab vaid portrait modes.


UP thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2018 08:11:23 vasta tsitaadiga

Tanel, Vist ainult see aitab: https://www.howtogeek.com/302194/how-to-force-any-android-app-into-fullscreen-immersive-mode-without-rooting/
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.09.2018 08:13:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
netmaster, Sony'l on veel vähe bloati. Teistel on rohkem imo ja kui pole siis on mingi oma UI ehitatud peale. Sony eelis on ka igakuised turvauuendused mis jõuavad ikka täismahus kasutajani mitte ei muuda Android patch level kuupäeva ainult uuendusega icon_biggrin.gif .

Ma ei ütle samas, et Sony ideaalne on. Kiikse jagub ka neil: see numbrijama, mõnedel mudelitel vahel ekraan ei taha tagasi sisse lülituda pärast pikemat kõnet (ilmselt proximity sensor lolliks läinud sooja kõrva ääres), kaamera piltidel ikka liiga palju digitaalset post processingut ja kaamera kvaliteedi halvenemine kui bootloader unclokida. Lisaks kaamera RAW formaadi mittetoetamine, hetkel veel ka projekt Treble toe puudumine jne.


Kas kõik 8ga tulnud seadmed siis ei toeta Treblet? Kiire google otsing väitis, et XZ1 on Treble toega?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2018 09:07:30 vasta tsitaadiga

Draqula, Sorry ma ajasin segi A/B seamless updates featuuriga: https://www.xda-developers.com/list-android-devices-seamless-updates/

XZ1 ei toeta A/B. XZ2 toetab.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2018 12:33:01 vasta tsitaadiga

Filmisin eile kiiremat sorti tänavasporti ja mõtlesin lõpuks seda super slow motionit testida ning suhteliselt pettumus. Arvasin koguaeg, et filmides SSM nuppu vajutades kontrollid ise, mis hetkest slow motion on ja kui kaua kestab, ent see triggerib vajutades vaid mingisuguse aja slow motionit ja siis lõpetab. Jabur lahendus. Ühtlasi puudub vana (XC peal olemas olev) slow motioni variant "Timelapse Video". Peaks vaatama, kuidas selle külge pookida saab. Ausaltöeldes oli "Timeshift Burst" ka parem kui praegune Burst pildistamine.

Lisaks on see huvitav, et mingi update'iga kadus Panorama camera-äpi puhul võimalus valida mispidi pilti teed ja kus suunas liikumine. Teistel korras?

EDIT: LOL seal kaamera viimases laotuses puudub ka ADD nupp, mis XC puhul olemas on. Ajuvaba.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.09.2018 09:14:49 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Tanel, Vist ainult see aitab: https://www.howtogeek.com/302194/how-to-force-any-android-app-into-fullscreen-immersive-mode-without-rooting/

icon_neutral.gif thumbs_down.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.09.2018 10:29:47 vasta tsitaadiga

rmc, kaks varianti on, mida seadetest saab määrata slowmotion puhul:
1) Alustab filmimist tavaliselt ja kui SSM nuppu vajutad teeb SSM lõigu vahele, nii pika kui puhver täis saab (mingi 0,2 sekundit äkki?)
2) Alustab kohe nupu vajutamisel SSM ja teeb seda kuni puhver täis - ma katsetasin just sellega

Katsetasin filmides veega täidetud õhupalli vastu märklauda viskamist - päris efektne jäi see "plahvatus", kuigi oma 3-4 katset läks aega, et õigesti hetke tabama hakata - krdi lühike on ikka see jäädvustamise aeg. Lend märklauani + plahvatus ühte klippi ära ei mahu. Seega kui tahad kogu "plahvatuse" peale saada siis pead tabama nuppu üsna samal hetkel kui õhupall tabab märklauda.

Oli ka võimalus võrrelda XZ1 vs S8 SSM ning efekti mõttes pole mingit küsimust - XZ1 960 kaadrit sekundis on ikka väga palju kõvem kui S8 240 kaadrit sekundis filmitu (samas loogiline ka, 4x rohkem kaadreid sekundis).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 13.09.2018 14:18:40 vasta tsitaadiga

Kas Sonyl super slowmo nö automatic detectionit pole äkki võimalik sisse lülitada? Siis teeb ise õigel hetkel kaadri ära.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2018 13:15:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
rmc, kaks varianti on, mida seadetest saab määrata slowmotion puhul

Hah, polnud märganud, et slow motioni eraldi seadistus olemas ja seal on KOLM varianti isegi.
1) SSM lõik kui vajutad filmimise ajal vastavat nuppu
2) SSM lõik, kus vajutades tekibki vaid see SSM lõik
3) Vana viis, ehk filmid 120FPS video ja siis valid, kus osas on slow motion video (saab valida mitmeid sektoreid)

1. ja 2. on mõlemad mõistlikud (olenevalt olukorrast), ent puhver kindlasti liiga lühike. Muudab selle (pea) mõttetuks.
3. on mõistlik, ent neid sektoreid peaks seadistada saama PEALE video salvestamist, ehk võimaldada ka paljude videote filmimist ning hiljem slow motioni lisamist. Muidu pead filmima ja kohe slow motioni lisama.
Kahjuks pole läbi mõeldud otstarbekust ja kasutusmugavust. Tahaks teada, kas pikema SSM puhul kuumeneks seade kiiresti üle? Isegi 2x sama pikk oleks juba kõvasti parem.

Igatahes, tänud, leidsin seadistustest üles, et ikkagi vana slow motion ka olemas.
Vana burst-mode'i vist ei ole, ainult, though :/
Selle külgepookimist peab uurima, vb. saab .apk abil lisada lihtsalt. Vana "Messaging" nii lisatud (kuigi see vugine, crashib koguaeg kui pole taustal lahti).

EDIT: keegi teab, mida "config-auto-install-xperia-test" tähendab? Pending network mul, kuivõrd Blokada ei lase võrku seda.
EDIT2: Timeshift Burst .apk install ei tekitanud seda sinna menüüsse :[
Tüütu, mul Panorama äpp ka jamab, laseb peale mingit olnud update'i vaid portrait modes vasak-parem suunal pilte teha ning landscapes üles-alla.. jabur, varem sai nagu muuta, mis suunas teed.

EDIT3: Turvauuendus tuli ja vaatasin, et Pie esialgne tähtaeg on November pandud.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.