Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 08.04.2019 12:33:21 vasta tsitaadiga

Sain oma telefoni parandusest tagasi. Aku enam tühjaks ei ole jooksnud. Wifi kaob ikkagi ära.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlackSmoke
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009




sõnum 08.04.2019 16:43:13 vasta tsitaadiga

Siis tasub ainult lutsu visata. Mul veel järelmaksuga ka eriti hea icon_lol.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2019 19:10:51 vasta tsitaadiga

Või tasub oma tehnikat seadistada:
KrikU kirjutas:
IPv6 segab WiFi-t tõesti, ka siitpoolt kinnitan. Uus ruuter DG400P ja niipea kui kõik IPv6 asjad välja keerasin hakkas asi toimima korrektselt. Kusjuures WiFi AP-na kasutan ma üldse teist kopsikut icon_idea.gif

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlackSmoke
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009




sõnum 08.04.2019 21:53:39 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Või tasub oma tehnikat seadistada:
KrikU kirjutas:
IPv6 segab WiFi-t tõesti, ka siitpoolt kinnitan. Uus ruuter DG400P ja niipea kui kõik IPv6 asjad välja keerasin hakkas asi toimima korrektselt. Kusjuures WiFi AP-na kasutan ma üldse teist kopsikut icon_idea.gif


Kuidas see täpsemalt käib ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2019 01:23:38 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10116876#10116876
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.04.2019 14:44:44 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Või tasub oma tehnikat seadistada:
KrikU kirjutas:
IPv6 segab WiFi-t tõesti, ka siitpoolt kinnitan. Uus ruuter DG400P ja niipea kui kõik IPv6 asjad välja keerasin hakkas asi toimima korrektselt. Kusjuures WiFi AP-na kasutan ma üldse teist kopsikut icon_idea.gif

Mul kasutab 2 seadet ipv6-t. Ma ei hakka kogu oma koduvõrku sellepärast ümber konfima, et telefoni tarkvara ei suuda ipv6 hakkama saada aastal 2019.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2019 16:33:34 vasta tsitaadiga

Noh, võid tänase uuenduse ära proovida, ehk fixib ;D.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 10.04.2019 09:12:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Noh, võid tänase uuenduse ära proovida, ehk fixib ;D.


Ei fixi midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 11:31:35 vasta tsitaadiga

Vaatasin eile, et Xperia foorumites on teema üleval ka, ent seal pole jälile jõutud, et ipv6 puhul viga esineb... mäletaks oma parooli, siis oleks selle sinna postitanud ja vb. oleks asi fixi poole teel. Kel probleeme, siis vb. mõtet sinna postitada...
https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-XZ1-Compact/Wifi-connection-problem/td-p/1315030
https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-XZ1-Compact/Ongoing-wifi-issues-even-after-update-to-47-1-a-12-119/td-p/1312798

Huvitav on see, et ühes teemas räägitakse, et teada Android 8 issue ja tehakse 9'ga korda, no tänud: https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-XZ1/Wi-Fi-problems-after-lasteast-update-47-1-a-12-119-not-fixed/td-p/1295522
Siin mingisugune "lahendus" ka: https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-XZ1/Wi-Fi-problems-after-lasteast-update-47-1-a-12-119-not-fixed/m-p/1357110/highlight/true#M5588

Z3C juures räägitakse, et Stamina mahavõtmisega ei jama Wifi (ilmselt erinevad teemad, though): https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z3-Compact/IPv6-problem-when-STAMINA-is-on/td-p/912087

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2019 15:54:49 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Märkasin, et millalgi on kaduma läinud VoLTE ikoon ülareal, valikutest. Mobile networks all on valik olemas ja lubatud icon_rolleyes.gif


Ülareast ongi VoLTE ikoon läinud - ju peavad iseenesestmõistetavaks, nagu ka bluetooth ikooni eraldi ei kuvata enam, kuigi sees on. Töötab siiski.
Kõne ajal ekraanil kuvatakse vaikselt VoLTE logo ja telefon jääb kõne ajaks 4G võrku.

Vähemalt minu kogemus selline.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2019 14:57:51 vasta tsitaadiga

Kuna viisin telefoni garantiisse läbi ostukoha, siis veider on see et siiani garantiis veel ehk nii pikalt ja mingit infot ei ole.
Aga huvitav on see selle veidruse juures, et mttc ei teegi garantii töid seekord nagu kogemus eelmiste Sonydega on olnud, vaid keegi teine hoopis. Mingid lätlaste firma. icon_rolleyes.gif Elame näeme.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 18.04.2019 15:07:13 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Kuna viisin telefoni garantiisse läbi ostukoha, siis veider on see et siiani garantiis veel ehk nii pikalt ja mingit infot ei ole.
Aga huvitav on see selle veidruse juures, et mttc ei teegi garantii töid seekord nagu kogemus eelmiste Sonydega on olnud, vaid keegi teine hoopis. Mingid lätlaste firma. icon_rolleyes.gif Elame näeme.

Leedukate. Aga sellest parandamisest pole suurt abi. Ikka läheb vahetevahel tuliseks, sööb aku tühjaks ja ikka kaob WIFI ära. Mul oli paberil mingis imelikus segakeeles WIFI probleemide märge XZ2Compacti vastu vahetamise kohta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2019 19:33:40 vasta tsitaadiga

Täna lõpuks tuli aprilli turvauuendus (NOBA)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 07.05.2019 18:18:27 vasta tsitaadiga

See oli ilmselt natuke rohkem, kui turvauuendus. Juba eelmise uuendusega nädal-paar tagasi läks akukasutus paremaks. Pärast eilset uuendust langes XZ1 aku tase ööpäeva jooksul 100% pealt kusagil 85% peale. See on siis, kui midagi ei tee icon_smile.gif. Nii head pidamist ei ole Android 9-ga veel näinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 11.05.2019 23:14:45 vasta tsitaadiga

Aku majandus pakkuski just kõige mõttetuma sund appi "Whats new" piiramist thumbs_up.gif icon_lol.gif
loox, umbes sama teema XZ1C ja 4 ööpäeva täis laadimisest ja aku tase 32% hetkel ehk homme õhtuni toimib kenasti seega 5 ööpäeva asi toimib. Tegelt 4 ööpäeva reaalselt rohkema kasutusega aga see on tõesti kõva improvement, sest harilikult oli 3-nda ööpäeva lõpus vaja laadida !
Lükkan pühapäeval 100% peale õhtul ja vaatab mis töönnädala peale tulemus tuleb icon_idea.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2019 09:15:00 vasta tsitaadiga

Ma ei ole enam õnnelik XZ1 kasutaja.

Varasemalt olen siit lugenud wifi jamade kohta, kuid endal seni probleemid puudusid.
Hetkel kliendina toimetab XZ1 mul ikka muretult wifi võrgus, kuid hotspot on muutunud hüplikuks - päris tüütu telko ajal.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 16.05.2019 18:58:20 vasta tsitaadiga

Test tehtud XZ1C-ga!
Laadijast võtsin esmaspäeva hommikul 100% pealt ära ja sai veidi mõõdukamat kasutust isegi kui muidu (bussis lugesin veebi teisipäeva päevast alates nii tööle kui koju liikudes), ning vedas suhteliselt napilt täna pealelõunani välja ehk 4 tööpäeva.
Hotspot töötab mul väga hästi, aeg-ajalt kasutan seda Tallinn-Helsingi vahel kuna laevade enda Wi-Fi on suhteliselt crap. Võrk on alati olemas, merel tuleb küll vahetada mingi moment.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 26.06.2019 10:20:51 vasta tsitaadiga

Eile tuli uus software update. Siiamaani on Wifi pidanud. Hoiame pöialt!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlackSmoke
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009




sõnum 04.07.2019 22:04:57 vasta tsitaadiga

Parem on küll aga paar korda päevas ikkagi kaob.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kynnivares
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 15.07.2019 20:39:09 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Aku majandus pakkuski just kõige mõttetuma sund appi "Whats new" piiramist thumbs_up.gif icon_lol.gif
loox, umbes sama teema XZ1C ja 4 ööpäeva täis laadimisest ja aku tase 32% hetkel ehk homme õhtuni toimib kenasti seega 5 ööpäeva asi toimib. Tegelt 4 ööpäeva reaalselt rohkema kasutusega aga see on tõesti kõva improvement, sest harilikult oli 3-nda ööpäeva lõpus vaja laadida !
Lükkan pühapäeval 100% peale õhtul ja vaatab mis töönnädala peale tulemus tuleb icon_idea.gif


adb
pm uninstall -k --user 0 com.sonymobile.entrance

peaks WhatsNew töö lõpetama

pm clear samale äpile tõmbab andmed ka nulli.
samamoodi saab maha piirata ülejäänud Sony "smart" asjad, mis segavad või akut kurnavad.

Adaptive battery ja Adaptive brightness on 2 asja, mis mõnikord probleeme teevad - mõlemad saab seadetes ära keelata.

GPS on bugi, mille vastu siiani on pakutud service menüüs (*#*#SERVICE#*#*) GPS puhvri tühjendamist + restart. Mõnikord töötab ka ilma restardita.
VÄIDETAVALT võib juhtuda, et GPS asi läheb korda, kui teha Companion tarkvaraga tarkvara taastamine (mitte telefonist Factory Reset vaid arvutist tarkvara parandamine).

WiFi osas on mul ruuteril 2 võrku. Telo on IPv4 võrgus.

Mul on tüüpiline aku tühjenemine ööpäevas 10%, seda väheste kõnede, maili, FB Messenger Lite, kalendri ja ilmaäpiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2019 11:46:28 vasta tsitaadiga

Ma sain ka garantiist tagasi. Vigu ei tuvastatud, tehti tarkvara uuendus. Probleemid samad mis enne; aku saab ca 6 tunniga otsa, wifi (Telia ruuter) lülitab välja ja sisse ei õnnestu lülitada), telefon kasutuseta tulikuum. Meenub, et proobleemid algasid peale seda kui telefon end uuendas. Keegi ise on ruutimise ja vanema tarkvaraga korda saanud. Mul garantiiaeg tiksus äsja täis.



sukelduja kirjutas:
Sain oma telefoni parandusest tagasi. Aku enam tühjaks ei ole jooksnud. Wifi kaob ikkagi ära.

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.


viimati muutis nunnu 25.07.2019 13:19:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 25.07.2019 11:54:20 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
Ma sain ka garantiist tagasi. Vigu ei tuvastatud, tehti tarkvara uuendus. Probleemis samad mis enne; aku saab ca 6 tunniga otsa, wifi (Telia ruuter) lülitab välja ja sisse ei õnnestu lülitada), telefon kasutuseta tulikuum. Meenub, et proobleemid algasid peale seda kui telefon end uuendas. Keegi ise on ruutimise ja vanema tarkvaraga korda saanud. Mul garantiiaeg tiksus äsja täis.



sukelduja kirjutas:
Sain oma telefoni parandusest tagasi. Aku enam tühjaks ei ole jooksnud. Wifi kaob ikkagi ära.

Mul on ikkagi samad probleemid, viimane kord pakkusid, et panevad 8-nda Androdi tagasi. Aga kogu telefon tuleb muidugi tühjaks teha. Lubasid, et Sony tegeleb selle Android 9 probleemiga. Ma siis jäin ootama. No praegu on jamasid vähem, aga ma ei lülita enam wifit sisse ka. Mul on kõrini. Ostan teise firma telefoni sügisel. F*** Sony!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2019 16:12:22 vasta tsitaadiga

Hakkavad ka wifi ja sinihambaga probleemid vist.
Kuna wifit väga ei kasuta, ei pane neid asju tähele, kuid seade ei leia vahepeal ühtegi võrku üles, siis ei oska nendega ühenduda, viskab end lampi tagant ära vms.
Sinihambaga - kord leiab kella üles, kord ei leia, ei leia muid seadmeid üles. Autoga ühendamise probleemid. Vahepeal autos nii et teine pool mind kuuleb, aga mina läbi auto kõlarite teist poolt ei kuule. Teine pool tundub et seletab läbi telefoni kõlari vms.
Ühesõnaga suht ??? probleemid.

Garantiis video asjad said korda, kuid tõesti, pildistamise osa on siiski s*tt ehk pilt on kehva ja värvist-toonist jne ära. Isegi mitu aastat vanem Samsungi odavklots teeb palju mõttetuma kaameraga samasid või mõnikord vaat et paremaidki pilte.

Kusjuures sama mõte - viimane Sony telefon. Tundub et normaalne asi oli Z3c ja pärast seda on kvaliteet vaid allamäge liikunud.

Aa, ja aku asjad. Vahepeal läheb telefon kuumaks, vahepeal mitte. Mõnikord pean poole päeva pealt laadima, sest juba on aku tühi laua peal seismisest ja paari kõne tegemisest, teinekord peab aku 2-3 päeva vastu. Täiesti müstika.

Ning sellega ongi, viid garantiisse, garantiis ei näe vanad ühtegi viga, lasevad Androidi üle ja saadavad klotsi tagasi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 26.07.2019 12:40:15 vasta tsitaadiga

Ma võtsin ka telefoni sahtlist välja, uuendasin ära, aga aku ikka ei pea päevagi vastu lihtsalt laua peal seistes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2019 14:41:07 vasta tsitaadiga

Eile 31 kraadiga probleeme kaamera kasutamisega mis kuumaks läks ja end välja lülitas, täna 32+ mis iganes kraadi vilus, kuid lauspäikese käes filmides ja asju ajades, samuti kaamera pani pillid kotti ning hiljem ka telefon ise ning sõi ka aku ära.

Praegu laadima pannes ka läheb ka kuumaks. Vaatame, kas akus midagi sees hoiab ka...

Ikka nõrk on see tänapäeva tehnika icon_evil.gif , küll ei talu mõnda piiska vett, küll ei talu -15 ja külmemat ilma, küll ei talu 30+ kraadi sooja. Sony jms tegelased istugu omale need mõttetud lutsud sisse....

Kuhugi kõrbesse peaks minema, siis sulab üldse käte vahel ära? Või talvel põhja soome või kanadasse/alaskale? Samuti kutu-piilu?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.