Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note 8 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.10.2017 17:19:31 vasta tsitaadiga

maxman007 kirjutas:
Kaua teil aku kestab? Normaalne kasutamine siis. 4g pidev andmeside.



Mina suudan tihtipeale juba kella 14ks 30% peale kulutada, aga mul töö ka selline. Enamusajast ekraan põleb ja teen märkmeid või kirjutan meile või suhtlen. Nt S8 plusiga võrreldes peab kusjuures mul see paremini.

Selline tähelepanek, et kui vaadata high performance modega Netflixist HDR sisu siis akut läheb umbes 10% tunnis ehk minu arvates päris hea tulemus. Mul võrdlusmomenti pole muidugi sest pole enne eriti telefoni pealt seriaale vaadanud aga nüüd just HDR pärast seda teen.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 01.11.2017 20:14:07 vasta tsitaadiga

Poiss ostis ka, näitas siis täna mullegi.
Ilus suur, positiivne, et kodunupp puudub ja on vanad head droidi virtuaalnupud, samsaliku kiiksuga, ent ikkagi.
Aga käes on kuidagi ebamäärane, nagu seebitükk oleks peos. Ei ole kindlat tunnet.
Muidu selline harju keskmine pill, poisile meeldib, ise ei võtaks, meeldivad konkreetsus käes, stereokõlarid ja helinupp võiks toitega samal pool olla, videot vaadates oleks mugavam käsitseda ja ka külili millegi vastu toetades maha pannes oleks siis kasutatav.
Aga muidu kena riistapuu, näis, kuidas siis kestab.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 09.11.2017 22:16:01 vasta tsitaadiga

Konfisin terve õhtu. Juhtmega ei saanud SmartSwitch iPhonest asju kätte, sest seal oli kraami 150GB. iCloudist ka ei saanud algselt asju kätte. Kaheastmelise autentimise pidin välja lülitama. Lõpuks lubas valida, mida ümber tõsta. Kaabliga valikut ei andnud, lihtsalt error. Foorum paistab ka praegu katki.
Proovin mõned päevad.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 16.11.2017 01:54:55 vasta tsitaadiga

Kuna kaotasin oma S8+ isendi ära, sai uueks telefoniks samuti Note 8 võetud - tundus nagu loogiline edasiminek. Suurus praktiliselt sama - lisatud vaid pliiats, mida mõnel pikemal õhtul ära kaotada. Pole varem väga kasutanud isendeid, millel puutepliiats (kunagi varem oli mingisugune Asus P535 mu käsutuses), aga see on juba kõrgem tase. Märkmeid ei ole sellega veel väga teinud, kuid jube mugav on juhendeid kokku klopsida.

"Ärilikku" välimust on veidike rohkem ja kuna sai ka Clearview kest muretsetud, lisab see veelgi rohkem efekti. Kokkuvõttes olen ülimalt rahul, isegi Bixby olemasolu ei häiri mind enam nii väga.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 16.11.2017 02:19:16 vasta tsitaadiga

Ma suutsin peaaegu pool päeva selle telefoniga elada. Siis enam ei jõudnud tema jamadega tegeleda ja panin kaardi vana telefoni sisse tagasi. Isegi Messengeri äpp läägis nii mis hirmus, kui SMSid, Facebooki sõnumid ja kõik muu sinna kokku tuli. Helistamiseks pidi ka liiga palju liigutusi tegema... Ei ole see Androidi tipptasemel esindaja mingi vastane veel kasutusmugavuselt.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2017 10:31:04 vasta tsitaadiga

raxz, püsi siis oma õuna juures, mis sa üldse rabeled?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2017 10:38:02 vasta tsitaadiga

raxz, millisesse prügikasti selle viskasid? Ma ei häbene prügikaste ja korjaks selle hea meelega üles thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 16.11.2017 11:19:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
raxz, millisesse prügikasti selle viskasid? Ma ei häbene prügikaste ja korjaks selle hea meelega üles thumbs_up.gif
Mõtlesin, et proovin nädala, aga ei pidanud vastu ja andsin proovitelefoni Samsungi esindajale icon_biggrin.gif tagasi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2017 11:22:15 vasta tsitaadiga

... aga mis sundis sind siis ennast piinama, pole õunaga rahul?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 16.11.2017 11:54:49 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... aga mis sundis sind siis ennast piinama, pole õunaga rahul?
Tahtsin proovida seda überhaibitud Androidivärki, aga midagi suurt pole muutunud võrreldes ajaga kui ma ise Androidi kasutasin. Siin teemades mõned targutavad, et kui endal kogemust pole, siis ära sõna võta. Nüüd on kogemus olemas ja tean millest räägin.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2017 12:16:56 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... aga mis sundis sind siis ennast piinama, pole õunaga rahul?
Tahtsin proovida seda überhaibitud Androidivärki, aga midagi suurt pole muutunud võrreldes ajaga kui ma ise Androidi kasutasin. Siin teemades mõned targutavad, et kui endal kogemust pole, siis ära sõna võta. Nüüd on kogemus olemas ja tean millest räägin.

Olin sunnitud Note 7-me ärakorjamisel veetma mõne kuu asendustelefoni iPhone 6s-ga - selline tunne oli, nagu oleks arvutikasutaja ilma admin õigusteta. Kasutada ju sai, aga nt. suurem osa tööriistu / mänge, mis Play Stores tasuta, olid App Stores nt. 5€ icon_biggrin.gif. Samuti paljusid tööprogramme, mida harjunud Androidil kasutama, ei leidunud kas üldse või olid jälle tasulised.
Telefoni koostekvaliteet ja kasutusmugavus iseenesest olid head, kui mingid kiiksud välja arvata (normaalset klaviatuuri numbrireaga originaalis aastal 2017 ei ole, johhaidii...). Aga piiratus häirib, väga.
Plussid - telefoni kasutamise aeg nutiseadmena vähenes hüppeliselt, kuni kevadel taas uue tippandroidi sain.
Olen lisaks aasta iPad pro kasutaja - töötab, aga vabadust on ulmeliselt vähem kui Androidil. Tööalaselt kasutan - meile saab lugeda ja netile saab ligi. Hardcore töö jaoks on Androidile siiski kõike rohkem (ja varem) saada või olen lihtsalt harjunud.

Lisaks tulid alles nüüd iPhonele need asjad, mida olen Samsungil aastaid harjunud kasutama (Qi, oled, veekindlus jne. jne.). Teerajaja my ass...

E: soovin lisada, et ma ei ole üdini Apple vastane, kogu omavaheline koostöö - iPad, iPhone, Apple TV, Mac - on super, kui kogu selle infraga elad. Sujuv liikumine äppide vahel, mõningad viipefunktsioonid jne. jne. on paremad kui Androidil. Kui kogu see süsteem nii kinnine ei oleks, poleks asjal häda midagi. Samuti eeldatakse, et Apple kasutaja on nõus iga väiksemagi asja eest korralikult lisa maksma (programmikesed, kaablite üleminekud jne.).


viimati muutis timok 16.11.2017 13:35:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.11.2017 13:12:49 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... aga mis sundis sind siis ennast piinama, pole õunaga rahul?
Tahtsin proovida seda überhaibitud Androidivärki, aga midagi suurt pole muutunud võrreldes ajaga kui ma ise Androidi kasutasin. Siin teemades mõned targutavad, et kui endal kogemust pole, siis ära sõna võta. Nüüd on kogemus olemas ja tean millest räägin.


Ei tea,.kasuta.näiteks Pixelit,.siis tead. Poisi Note 8 vaatasin ja Nexus 6P on ikka etem.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2017 14:39:37 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... aga mis sundis sind siis ennast piinama, pole õunaga rahul?
Tahtsin proovida seda überhaibitud Androidivärki, aga midagi suurt pole muutunud võrreldes ajaga kui ma ise Androidi kasutasin. Siin teemades mõned targutavad, et kui endal kogemust pole, siis ära sõna võta. Nüüd on kogemus olemas ja tean millest räägin.

... targutavad täpselt samasugused nagu sa ise icon_lol.gif pool päeva seadistamist ja pilt selge, tegemist on vist üliinimesega ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 16.11.2017 15:56:38 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
raxz kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... aga mis sundis sind siis ennast piinama, pole õunaga rahul?
Tahtsin proovida seda überhaibitud Androidivärki, aga midagi suurt pole muutunud võrreldes ajaga kui ma ise Androidi kasutasin. Siin teemades mõned targutavad, et kui endal kogemust pole, siis ära sõna võta. Nüüd on kogemus olemas ja tean millest räägin.

... targutavad täpselt samasugused nagu sa ise icon_lol.gif pool päeva seadistamist ja pilt selge, tegemist on vist üliinimesega ...
Aga on ju pilt selge, kui telefonid juba tuttavad on. Ma olen S8+ga veidi kauem koos elanud. Nädal aega oli iPhone puhkusel. Saab ikka aru küll, kui iga päev kasutada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.11.2017 13:34:49 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ma suutsin peaaegu pool päeva selle telefoniga elada. Siis enam ei jõudnud tema jamadega tegeleda ja panin kaardi vana telefoni sisse tagasi. Isegi Messengeri äpp läägis nii mis hirmus, kui SMSid, Facebooki sõnumid ja kõik muu sinna kokku tuli. Helistamiseks pidi ka liiga palju liigutusi tegema... Ei ole see Androidi tipptasemel esindaja mingi vastane veel kasutusmugavuselt.



Lambifleim ju. See telefon pole kuskilt otsast aeglane. Samuti - mis liigutused? Kui OS võõras ja ei oska ei tähenda et see halb on. Iga asi mida igapäevaselt ei kasuta vajab harjumist.

Palju liigutusi sa siis helistamiseks teed? Võtad kontakti, vajutad peale, vajutad helista ja vsjoo. Või veel lihtsam kasutad edge lemmikuid. Või bixby kiirkäsklusi...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 14:16:51 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
raxz kirjutas:
Ma suutsin peaaegu pool päeva selle telefoniga elada. Siis enam ei jõudnud tema jamadega tegeleda ja panin kaardi vana telefoni sisse tagasi. Isegi Messengeri äpp läägis nii mis hirmus, kui SMSid, Facebooki sõnumid ja kõik muu sinna kokku tuli. Helistamiseks pidi ka liiga palju liigutusi tegema... Ei ole see Androidi tipptasemel esindaja mingi vastane veel kasutusmugavuselt.



Lambifleim ju. See telefon pole kuskilt otsast aeglane. Samuti - mis liigutused? Kui OS võõras ja ei oska ei tähenda et see halb on. Iga asi mida igapäevaselt ei kasuta vajab harjumist.

Palju liigutusi sa siis helistamiseks teed? Võtad kontakti, vajutad peale, vajutad helista ja vsjoo. Või veel lihtsam kasutad edge lemmikuid. Või bixby kiirkäsklusi...

... või veel lihtsam - valid kontakti ja viibe paremale: helistab (kui põhinumber määratud või kontaktil ainult üks number). Lisaks kiirnumbrid - vali nt. 2 ja helistad naisele / lapsele, 3 ja sõbrale jne.
Kontaktide otsimine - Applel pole senimaani T9 (predictive text) otsingut. Hoo pealt - käies, sõites - on suuri numbriklahve oluliselt lihtsam vajutada kui väikeselt klaverilt nime otsida. Mingist uuendusest alates saab telefonile vajutades panna by default avanema numbriklaviatuuri, mis on T9 tõttu parem valik kui kontaktiloend.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.11.2017 15:24:05 vasta tsitaadiga

timok, @helistamine jep sõltub kuidas harjund oled. See hea et mitu võimalust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 20.11.2017 11:33:50 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Või veel lihtsam kasutad edge lemmikuid. Või bixby kiirkäsklusi...
Jah, see oleks väga lihtne, kui ei peaks lisaliigutust tegema - telefoniga vaja silme ees vehkida, mis on mugavam, kui tagumist sõrmejäljelugejat otsida.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.11.2017 19:44:42 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Või veel lihtsam kasutad edge lemmikuid. Või bixby kiirkäsklusi...
Jah, see oleks väga lihtne, kui ei peaks lisaliigutust tegema - telefoniga vaja silme ees vehkida, mis on mugavam, kui tagumist sõrmejäljelugejat otsida.


Nice try to troll.
Iiriselugeja töötab ka väga hästi. Samuti näotuvastus. Aga saan aru milleks sa siin oled icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 20:20:17 vasta tsitaadiga

raxz, iPhoneil on telepaatilised võimed, et IOS-is kontakti otsimine niipalju lihtsam on?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 21.11.2017 01:39:51 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
raxz kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Või veel lihtsam kasutad edge lemmikuid. Või bixby kiirkäsklusi...
Jah, see oleks väga lihtne, kui ei peaks lisaliigutust tegema - telefoniga vaja silme ees vehkida, mis on mugavam, kui tagumist sõrmejäljelugejat otsida.


Nice try to troll.
Iiriselugeja töötab ka väga hästi. Samuti näotuvastus. Aga saan aru milleks sa siin oled icon_smile.gif
Ei tööta väga hästi. Iga kord peab näo ees vehkima ffs.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 21.11.2017 09:28:06 vasta tsitaadiga

Avastasin praegu, et Note 8'le ikkagi kehtib Galaxy Care ekraani kindlustus. Telefoni ostes (väljatuleku ajal) polnud sellest kuskil juttu, uurisin küll täiega. Telefon ise pole kah pakkunud seda seni (minuarust vanematel mudelitel oli kohe Galaxy Care rakendus peal mis teavitusi viskas). Nüüd sattusin lihtsalt internetis peale ja vaatan, et tõesti nüüd on... installisin rakenduse ära.. aga aktiveerima peab 30p jooksul peale telefoni ostu. Väljatulekust on juba rohkem möödas, niiet enam ei saa. Ikka ropendama ajab küll.

EDIT: Õnneks tundub, et nad on rahad kokku tõmmanud, kindlustus kõigest 3 kuud (eelnevalt oli S6 Edge+, sellel oli minu mäletamist mööda 1a). 3 kuud nagunii varsti möödas, niiet siis isegi pole mingi suur kaotus.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2017 10:08:25 vasta tsitaadiga

Kõigil kallimatel samsadel on see olemas, samas jah.....see aeg on nii kokku kuivanud, et sellepärast lisaraha maksta on mõttetu (näiteks saksa versioon vs baltic)
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.11.2017 12:51:57 vasta tsitaadiga

Eks söödigi turgu sisse, hirmutati ära saksa/eu versioonidega ja rahvale jäi meelde 1 aasta garantiid. icon_biggrin.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 19.03.2018 16:25:24 vasta tsitaadiga

Tuttav just uudistas et nüüd suht õige aeg osta vist, ei tea kas S9 hind on nati jääd pannud liikuma thumbs_up.gif
739€ juba retail.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note 8 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.