Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Septembrist piiratakse poes müüdavate tolmuimejate võimsust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2017 20:53:07 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
pois11 kirjutas:
Vana 40€ tolmuimeja on otsi andmas ja ajab kärsaaisu välja.
Ei tea kas antud mudel oleks hea või pole asi väärt: https://www.euronics.ee/t/78183/kodumasinad/tolmuimeja-bosch/bgl85q57

Üldiselt hea ja vaikne tolmuimeja kuid sellel puudub turbootsik, mõistlikum valik oleks Siemens VSQ8PET1 , kõik enam vähem sama nagu sellel Boschil, lisaks komplektis kohe kaasas turbootsik ja kui selle 241,00 € eest kätte saaks siis pole nagu millegi üle enam edasi arutada.

Tundub jah suht sama toode olevat kui BOSCH, tahakski midagi kestvat, võiks 10+ aastat vastu pidada. Turbootsik on hea küll aga kas nii kaua vastu peab on omaette küsimus.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 13.08.2017 22:38:29 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Marie kirjutas:
pois11 kirjutas:
Vana 40€ tolmuimeja on otsi andmas ja ajab kärsaaisu välja.
Ei tea kas antud mudel oleks hea või pole asi väärt: https://www.euronics.ee/t/78183/kodumasinad/tolmuimeja-bosch/bgl85q57

Üldiselt hea ja vaikne tolmuimeja kuid sellel puudub turbootsik, mõistlikum valik oleks Siemens VSQ8PET1 , kõik enam vähem sama nagu sellel Boschil, lisaks komplektis kohe kaasas turbootsik ja kui selle 241,00 € eest kätte saaks siis pole nagu millegi üle enam edasi arutada.

Tundub jah suht sama toode olevat kui BOSCH, tahakski midagi kestvat, võiks 10+ aastat vastu pidada. Turbootsik on hea küll aga kas nii kaua vastu peab on omaette küsimus.

Kui just kedagi ei loobi siis kindlasti kestab 10+ aastat, endal kukkus Philipsi tolmuimeja auto koristamisel maha, kaane kinnitus läks katki ja nüüd pika otsimise peale sai see Bosch ära võetud, imeb igati viisakalt kuid just vaipade puhastamisel oleks seda turbootsikut tahtnud, mingi universaali sain kuid see pole ikka see mida originaalis kaasa Bosch ja Siemens panevad, oleks seda Siemensit varem märganud poleks Boschi võtnud.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.08.2017 10:03:27 vasta tsitaadiga

Mul on kelam tunne, et sellele siemensile ei ole eestis tolmukoti pakkumisi. Täis saab, siis peab väljamaalt tellima (mis pole iseenesest suurem probleem, aga ikkagi).
Muidu jah, see turbootsik on kergesti avatav ja puhastatav, aga kuidas ta vastu peab?

Miele kohta on muidu päris hea ülevaade siin: https://www.youtube.com/watch?v=C9FMIo72UPE
Turbootsik on natuke raskem avada ja puhastada, aga samas on seda mitmel pool väga heaks hinnatud. Kotte on ka justkui eestist võimalik tellida, suht sama hinnaga mis Siemensile. Koti suurus (4,5L) vist ka ligikaudu sama. Lisaotsikutele ei ole nii toredat hoidjat käepideme juures kui Siemensil, aga samas ei ole see ka kuhugi taha kinni ega ette jäämas, nagu ka käepide ise.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2017 10:09:33 vasta tsitaadiga

Siemensile saab kotte küll. filtritega raskem jah. Kui toode 5a vana, siis unusta ära.
Tööl peaks turboharja üles otsima - toimis väga hästi, aga need karvad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2017 16:34:44 vasta tsitaadiga

Minu tolmuimeja otsing sai lõpu. Ostsin Siemens VSQ8PET1 ära... Sain hinnaga 220€ ja poest eLux. Internetis oli üleval, et Salongi näidis. Läksin igaks juhuks poodi vaatama, et kui kulunud asi on aga selgus, et asi oli täiesti orginaal avamata pakendis. Poes väljas ei olnud aga ekstra küsimise peale toodi. Müüa käis veel korra juhataja käest üle küsimas, et miks tootenäidis ja alla hinnatud. Sain vist aru, et pidi olema tegemist viimase komplektiga mida poes väljas polnudki. Üle laua hõisati veel, et võtku internetist toode kohe maha icon_biggrin.gif

Ise olen tehinguga rahul.

Digisalongi hind 241€ on ka täiesti reaalne hind aga tarne on 3-4 nädalat.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2017 21:14:08 vasta tsitaadiga

Need peaksid heade plastdetailidega ka olema, Philips on mingi taaskäideldud möga icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.08.2017 22:55:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Need peaksid heade plastdetailidega ka olema, Philips on mingi taaskäideldud möga icon_razz.gif

Kõik mis kannavad märkeid: "Green" või "Eco", sisaldavad - tootjale kohustuslikus korras - taaskäideldud, teise-kolmanda-neljanda ringi plastikuid. icon_cool.gif

Nüüd siis lihtsalt huvi pärast - miks Rohelised Eestlased, aastal 2017, ostavad "Paber-tolmukoti-tolmuimejaid" ja raiskavad sellega metsa. icon_cool.gif

Selle asemel saab ju alati osta "Kohvikann-tolmuimeja" kus pole vaja mingeid paberkotte. Jääb alles nii see raha mis kulub paberkottiele ja kaob ära peavalu, et kuskohast uusi paberkotte osta saab.

Mina kolisin küll üle "kohvikann-tolmuimejale" ja ei taha enam midagi kuulda nendest paberkottidest. Hea ja väga mugav - kallad "kohvikannu" tolmust tühjaks ja "kimad jälle edasi". icon_cool.gif
-------------------------
Väike Volume 2 - ka: eespool kirjutasin, et kõiksugu ECO on jõudnud ka autoakude tootmisesse.
Ja see aku, millest seal juttu oli, läheb Autofirmas lõpuks väljavahetamiseke. Selleks pidin tõestama, et kolm Automaatset, moodsa aja akulaadijat ,ei suuda seda moodsa aja ECO-akut täis laadida. icon_cool.gif

Ja eks näis - kui järgmine aku pannakse samasugune ECO-aku, siis ehitan mingi Automaatse tava-akulaadija ringi Ultramoodsaks Impulsslaadijaks. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.08.2017 06:08:25 vasta tsitaadiga

OT: Minge poodi ja küsige võimsat -- putsu nutsutajat icon_lol.gif Krdi saarlased on koomikud...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 15.08.2017 13:27:06 vasta tsitaadiga

Võrreldes 900 W versus 1800W siis on tegu ikka 2 korda kehvema asjaga.
a) saab sama imemisvõimsuse kui kasutad 2 korda kitsamat otsikut - miinuseks - tolmu imemiseks kulub 2 korda rohkem aega. Mulle endale meeldib laia otsikuga kiirelt suur vaip üle käia ja seega on tööaeg ikka hinnas
b) kui kasutad laia otsikut siis ei jäksa see 900 W prahti ära imeda. Selleks tuleb kitsas otsik otsa panna, ebamugav ja sõimusõnad Brüsseli suunas

Tegelt tolmuimeja maailmas pole nii, et mida rohkem vatte, seda pikem. Kasutan vajadusel alati pöörete (võimsuse) piiramist, et vaip imurisse ei lendaks, suuri pöördeid on vaja raskesti kättesaadava prahi jaoks.
Mulle pole siiani selge kus need euroskurvelid võtsid, et peaks üldse tolmuimeja võimsust vähendama? Tarbijal on vaid sellest otsusest võimalik kaotada kuna töö produktiivsus väheneb. Võibolla Saksa penskarile see pole probleem.

Seega on minu jaoks tegu pealesunnitud halbade valikutega.
Õnneks praegune tolmuimeja on 1800 W ja otse suremise märke ei näita.
Loodetavasti e-poendus ei hakka välismaalt watte kontrollima, kui aga hakkab siis on tõesti piiks. Olen nõus ostma kasvõi tööstustolmuimeja kuid lollide koduperenaiste mittetoimivat riista ka ei vaja.

Ühe asjana huvitab mind väga millised meie eurosaadikud selle piiramise poolt hääletasid. Hõõglambi teemal väitsid takkajärgi, et mõttetu keeld (takkajärgi võib igasugust hülgemöla suust välja ajada) aga mind huvitavad ikka kindlad nimed kes sel hetkel puldile vajutasid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 15.08.2017 20:25:27 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mul on kelam tunne, et sellele siemensile ei ole eestis tolmukoti pakkumisi.

Kuidas selline tunne tekkis, sa vist ei oska isegi HV otsingut kasutada, võtame siis selle Siemens markeeringuga Type: G ALL koti VZ 41 FGALL , samale tolmuimejale sobivad ka Bosch BBZ41FGALL tolmukotid või tahad väita, et ei sobi, lisaks analoogid mida müüakse COOP keti suuremates kauplustes 5,70€, leidsin ainult tootest välismaa lingi Kleenair BS7

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2017 10:30:01 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
LKits kirjutas:
Tulevikus saab ehk tolmuimejate chippimisega tegelema hakata - tulus äri ja puha.


hoopis must turg tekib, venemaalt hakatakse tooma.


Venemaal salajuustud ja salavorstid, eestis salatolmuimejad.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 16.08.2017 10:48:13 vasta tsitaadiga

Eestis on juba toimiv sala gaasikatelde müük. Näiteks keelas EL kõige lihtsamate ja odavamate gaasikatelde müügi, mistõttu tuuakse neid varuosadena venemaalt sisse. Ka gaasikatelde juures oli märksõnaks, et tegelikult oli tegu lihtlabase keeluga, ega katel selles süüdi polnud, et sadu aastaid lihtne tehnoloogia äkki euroskurvelitele ei meeldinud ja nõuti vähemalt poole kallimaga asendamist.
Väidetavalt pidi toll puistama narvas sõiduautosi ja eesti post postipakke, et hõõglampe salaja eestisse ei toodaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2017 10:50:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Väidetavalt pidi toll puistama narvas sõiduautosi ja eesti post postipakke, et hõõglampe salaja eestisse ei toodaks.

Kõik poed müüva neid, milleks neid salaja sisse tuua? icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 16.08.2017 10:54:58 vasta tsitaadiga

Artikkel oli, et Narvas neid sisse palju tuuakse ja puistati.
Poes on praegu vist mingi <=40 W piirang. Ka on need vähesed hõõglambid müstiliselt kalli hinnaga, et ma tõesti võin sama hinnaga juba osta LED lambi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.08.2017 11:14:36 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:
Artikkel oli, et Narvas neid sisse palju tuuakse ja puistati.
Poes on praegu vist mingi <=40 W piirang. Ka on need vähesed hõõglambid müstiliselt kalli hinnaga, et ma tõesti võin sama hinnaga juba osta LED lambi.
möh? Tahad väita, et hõõglampide üle piiri toomine ei ole lubatud või?

Või on siiski tegu hoopis linnalegendiga mida sa siin jutustad?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 16.08.2017 11:28:18 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
kalvis kirjutas:
Artikkel oli, et Narvas neid sisse palju tuuakse ja puistati.
Poes on praegu vist mingi <=40 W piirang. Ka on need vähesed hõõglambid müstiliselt kalli hinnaga, et ma tõesti võin sama hinnaga juba osta LED lambi.
möh? Tahad väita, et hõõglampide üle piiri toomine ei ole lubatud või?

Või on siiski tegu hoopis linnalegendiga mida sa siin jutustad?

Ettevõtted ei tohi müügiks tuua.

Muidu Venemaal lampides ei leia ka hõõgpirne. Äkki seal samamoodi hõõgpirnid põlu all?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2017 11:43:55 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:
Artikkel oli, et Narvas neid sisse palju tuuakse ja puistati.
Poes on praegu vist mingi <=40 W piirang. Ka on need vähesed hõõglambid müstiliselt kalli hinnaga, et ma tõesti võin sama hinnaga juba osta LED lambi.

Ka 100w hõõglampe on iga nurga peal. Pakil on kirjas, et tööstuslik ja jokk ongi
Näide https://www.bauhof.ee/hooglamp-vibratsioonik-100w-2500h-e27-230v-a60cl-533798

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.08.2017 11:57:57 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Renka kirjutas:
kalvis kirjutas:
Artikkel oli, et Narvas neid sisse palju tuuakse ja puistati.
Poes on praegu vist mingi <=40 W piirang. Ka on need vähesed hõõglambid müstiliselt kalli hinnaga, et ma tõesti võin sama hinnaga juba osta LED lambi.
möh? Tahad väita, et hõõglampide üle piiri toomine ei ole lubatud või?

Või on siiski tegu hoopis linnalegendiga mida sa siin jutustad?

Ettevõtted ei tohi müügiks tuua....
jah seda ma tean väga hästi. kalvis'e jutt aga tekitas küsimusi - sest ta väidab nagu eraisikuid puistataks, et jumala eest 100W pirne riiki ei toodaks.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 16.08.2017 13:15:24 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ranel kirjutas:
Renka kirjutas:
kalvis kirjutas:
Artikkel oli, et Narvas neid sisse palju tuuakse ja puistati.
Poes on praegu vist mingi <=40 W piirang. Ka on need vähesed hõõglambid müstiliselt kalli hinnaga, et ma tõesti võin sama hinnaga juba osta LED lambi.
möh? Tahad väita, et hõõglampide üle piiri toomine ei ole lubatud või?

Või on siiski tegu hoopis linnalegendiga mida sa siin jutustad?

Ettevõtted ei tohi müügiks tuua....
jah seda ma tean väga hästi. kalvis'e jutt aga tekitas küsimusi - sest ta väidab nagu eraisikuid puistataks, et jumala eest 100W pirne riiki ei toodaks.

Siin ka väidetaks nagu nii.

http://ekspress.delfi.ee/kuum/hooglamp-on-tanasest-persona-non-grata?id=64892494
tsitaat:
Kas sa eraisiku kohvris ka üle piiri euroliitu tulla ei tohi?

Ei. Ei tohi, ja esimesed trahvid on juba tehtud. Kui suur see trahv on... no kui ütlen, siis valetan! Aga elame, näeme. Ma arvan, et mu elu saab olema tulevikus põnev.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.08.2017 13:25:22 vasta tsitaadiga

Sellekohta tahaks lausa mingit seadusandlust/määrust vmt näha.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 16.08.2017 13:27:56 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Sellekohta tahaks lausa mingit seadusandlust/määrust vmt näha.

Sul on alati võimalus võtta ekspressiga ühendust ja küsida selgitust, et kellega räägiti jne. Mina panin siia vaid lingi viitega ajalehe artiklile.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 16.08.2017 13:50:23 vasta tsitaadiga

See tekst on kirjutatud nii, et tundub pärinevat Ekspressi huumorirubriigist, tasub kontrollida.
Kommentaarid: 864 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 652
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2017 15:16:13 vasta tsitaadiga

Pakun et see on midagi stiilis, ku karbi peale kirjutet ei ole et "soojuslamp" või "spetsiaalne tööstuslamp" siis ei või, aga õige sildi kleebid peale ja kõik jokk.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.08.2017 11:13:32 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Mul on kelam tunne, et sellele siemensile ei ole eestis tolmukoti pakkumisi.

Kuidas selline tunne tekkis, sa vist ei oska isegi HV otsingut kasutada, võtame siis selle Siemens markeeringuga Type: G ALL koti VZ 41 FGALL , samale tolmuimejale sobivad ka Bosch BBZ41FGALL tolmukotid või tahad väita, et ei sobi, lisaks analoogid mida müüakse COOP keti suuremates kauplustes 5,70€, leidsin ainult tootest välismaa lingi Kleenair BS7

Ja kuidas oleksin ma pidanud oskama otsida "VZ 41 FGALL", teadma, et see on ühilduv "BBZ41FGALL" või "Kleenair BS7"-ga, kui spetsifikatsioonis on ainult "Type G ALL"? Mis ei anna HV otsingus üldse mittemingisugust tulemust ei kujul "type g all" ega "typ g all" (nagu see mõnelpool vist saksapäraselt kirjas on). Ega ei anna ka Google otsing ühtegi eestimaist tulemust. Välismaiseid aga küll.
Ma otsisin seda mida spetsifikatsioon ütles ja et see ei andnud mingeid tulemusi siis sellest loomulikult tunne, et neid ei olegi. Muide, ka "G ALL" proovisin samamoodi tulemusteta, vähemalt mitte tolmukottide näol.

Ma ei hakanud tõesti tegema mingit suurt uurimustööd selle kohta, kas eksisteerib type g all kotile mingeid ühilduvaid alternatiive. Ja selgeltnägija ega tolmuimejate müügispetsialist ma ka ei ole.

Aga aitäh info eest.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.08.2017 15:20:17 vasta tsitaadiga

Mis nende sajavatistega teha? LEDid on soodsamad kasutada, vastupidavad kah.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Septembrist piiratakse poes müüdavate tolmuimejate võimsust mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.