Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Ekraanitõmmiste tegemine, klaviatuuri/hiire aktiivsuse mõõtmine ja selle üles laadimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
e-stonia
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 04.08.2017 13:27:42 Ekraanitõmmiste tegemine, klaviatuuri/hiire aktiivsuse mõõtmine ja selle üles laadimine vasta tsitaadiga

Tere, plaan luua lihtne versioon TimeDoctor.com programmist, mis käivitades teeb iga 15-45 sekundi tagant (random) ekraani tõmmise kõigist taga olevatest ekraanidest ning samuti mõõdab klaviatuuri ja hiire aktiivsust kahe perioodi vahel ning laeb selle kõik FTP-ga üles. Kas oskate soovitada mõnda vabavaralist lahendust, mida kasutada või mis "tööriistadega" seda kirjutaksite. On oskusi kasutada JavaScripti, Javat, Node.js, Express, Redux, React, C++ ja nii mõndagi muud.
_________________
Greete.ga - mu 8a tütar õpib progemist ja tal on ka siin toimiv e-pood. Ostke mänguasju:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 06.08.2017 02:32:35 vasta tsitaadiga

Ise olen kasutanud sellist lihtsat programmi nagu EditPlus.
Kui aktiveerimisvõtit vaja, võite kirjutada postkasti mulle, annan lingi.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2017 09:18:49 vasta tsitaadiga

mis selle koodi eesmärk on? üldsõnaliselt, mind huvitab, mida see tegema peaks hakkama.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2017 10:27:48 vasta tsitaadiga

Jääb selline mulje nagu see peaks tööliste taga nuhkima?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-stonia
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 06.08.2017 23:05:02 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mis selle koodi eesmärk on? üldsõnaliselt, mind huvitab, mida see tegema peaks hakkama.


Hetkel kasutab https://www.timedoctor.com $10 kasutaja pealt aga kuna kasutajaid on juba kümneid, siis tundub soodsam lihtsam lahendus ise aretada. Ei vaja TimeDoctori enamikke funktsioone nagunii ja on vaja lihtsalt "Accurate time tracking" mis on TimeDoctori slogan.

_________________
Greete.ga - mu 8a tütar õpib progemist ja tal on ka siin toimiv e-pood. Ostke mänguasju:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 07.08.2017 09:59:03 vasta tsitaadiga

Võib-olla mõni neist abiks:
http://alternativeto.net/software/time-doctor/

Igaks juhuks mainin, et olenemata sellest, kas isik tohib kasutada arvutit isiklikuks otstarbeks, ei tohi siiski tegeleda illegaalse jälitustegevusega ja andmesubjekti nõusolekuta tema (isiklike) andmete töötlemisega.
Ehk, kui töötajal on lahti haigekassa veebileht, sinna sisse logitud ja sellest tehakse screenshot, siis see on illegaalne tegevus.
Arvuti kasutamine isiklikuks otstarbeks ei ole illegaalne tegevus - äärmisel juhul töö sisekorra eeskirjade rikkumine.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
e-stonia
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 08.08.2017 23:37:56 vasta tsitaadiga

Tänud LKits a plaan oli ise kirjutada:)

Pole tegemist illegaalse ega millegi nuhkimisega, kuna kõik osanikud ja töötajad kasutavad tarkvara teadlikult ning tarkvara ei monitoori mitte midagi, kui on meie puhul vajutatud F10 mis tähendab STOP ja tööaeg ei jookse. Võib olla haigekassas või kusiganes - midagi ei salvestu, töö aeg ei tiksu. Kui on vajutatud START (F8 meie puhul) siis tähendab, et töötad ja sellisel juhul sa ka ju haigekassa kodukal pole.

_________________
Greete.ga - mu 8a tütar õpib progemist ja tal on ka siin toimiv e-pood. Ostke mänguasju:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 09.08.2017 07:44:09 vasta tsitaadiga

Nagu ma ütlesin, siis ei oma tähtsust, mida tehakse tööajal, vaid omab tähtsust, mis andmeid tööandja töötleb.

Üks on seadusega nõutud, et (delikaatsete) isikuandmete töötlemine on lubatud ainult andmesubjekti nõusolekul.
Teine on ettevõtte sisekorraeeskiri ja/või tööleping (mille rikkumisel võidakse "premeerida" rahasummaga või töölepingu lõpetamisega).

Üleüldiselt eelduste kohapealt loomulikult oleks see dünaamiline ehk kokkulepe tööandja ja töötaja vahel.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2017 16:58:17 vasta tsitaadiga

Kui töötajat on teavitatud, et tema tegevust jälgitakse ja ta ikka haigekassa lehele läheb, siis võib seda lugeda nõusolekuks delikaatseid isikuandmeid töödelda, eriti veel juhul kui tal on võimalus seda jälgimist vältida. See on ju umbes sama, et kui ruumis on turvakaamera ja töötaja seda teab ning ikka prindib oma delikaatsed isikuandmed välja ja läheb nendega kaamera ette vehkima, siis võib öelda, et ta on oma andmed vabatahtlikult avalikustanud.
Aga siin on võibolla isegi tähtsam sotsiaalne aspekt. Mina küll ei tahaks sellises kohas töötada, kus piltlikult öeldes keegi kogu aeg selja taga seisab ehk selline jälgimine tõmbab kohe motivatsiooni alla ja paneb tööturul ringi vaatama. Tänapäeva noorema generatsiooni seas on muidugi ka neid, kellel sotsiaalmeedia jms. kõrvalt töö tegemiseks eriti aega ei jäägi, aga nende puhul peaks seda ka töö tulemused peegeldama ehk pole ka siis otsest vajadust ekraanil toimuva salvestamiseks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-stonia
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 15.08.2017 10:01:01 vasta tsitaadiga

Ma ei saa täpselt aru, mis kuramuse kaamera ja dokumentide vehkimise võrdlus kaamera all siin nüüd asjasse puutub? Ma räägin, et kui tahad haigekassasse, fesarisse või misiganes oma asja "töö ajal" teha siis F10 (stop) ja miski ei salvestu. 100% privaatne. Eestis vähelevinud VEEL aga sinnapoole see Maailm liigub, et inimesed töötavad kusiganes ja millaliganes. Ei ole nii, et 9-5ni tegeled töö asjadega ja siis era asjadega. Iga kell saab panna stopp ja teha eraasju ja siis jälle starrt ja teha soovitud koguses tööd. Aga sellest ei taht ma rääkida vaid pigem tehnoloogiatest.

electron.atom.io poole vaatab hetkel...

_________________
Greete.ga - mu 8a tütar õpib progemist ja tal on ka siin toimiv e-pood. Ostke mänguasju:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 15.08.2017 14:06:31 vasta tsitaadiga

ot:
Minu jaoks tekib ikkagi ka selle argumendi põhjal küsimus, et milleks ekraanipilte vaja on, kui kasutaja ajaarvestuse ja salvestamise niikuinii ise katkestada ja käivitada saab. Mida sealt ekraanipiltidelt siis vaadatakse? Töötajaid ei usaldata? Samas räägime vabast töötegemise ajast ja kohast, mis saab niikuinii ainult usaldusel põhineda. Mõistlikum oleks mõõta ikka töö tulemust, et kas enamvähem mõistliku aja jooksul on mõistlik mõõdetav kogus tulemust saavutatud. Samuti, kui kasutusel on mingid eritarkvarad töö tegemiseks, siis tasuks ehk reaalse töö tegemise kaardistamiseks vaadata tarkvara enda logide poole või vajadusel sinna sisse aktiivsuse logimine juurde ehitada.

Üldiselt selline lausjälgimine tööandja poolt on ikkagi hirmutav ja eemaletõukav.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Ekraanitõmmiste tegemine, klaviatuuri/hiire aktiivsuse mõõtmine ja selle üles laadimine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.