Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Microsoft OneDrive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 30.06.2017 10:42:00 Microsoft OneDrive vasta tsitaadiga

Kas OneDrive-i on kuidagi võimalik osta 50GB asemel 100GB kettaruumi? Hoian koopiaid asjadest pilves ja eks ole ka igaksjuhuks kettal ka koopia kõigest.
Praegu jääb 50GB-st väheks ja järgmine pakett on juba 1TB + Office apps 7€ , aga toda mul vaja ei ole. icon_rolleyes.gif Samas ei taha Google Drive-i ka kõike viia, sest Office online mu jaoks päris hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 11:04:19 vasta tsitaadiga

Pigem tee endale Office365 subscription...tuleb kõige mõistlikum, lisaks antakse Skype minuteid veel kah kaasa... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 03.07.2017 18:56:17 vasta tsitaadiga

+1 O365 subscriptioni osas...
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.07.2017 19:32:32 vasta tsitaadiga

Iseenesest on Office pakett hea komplekt ja maht, sinna mahub omajagu koduvideosid ja pilte.
Kui aga tõesti peale 100GB muud vaja pole siis sama raha eest mis sul täna 50GB maksab, saab Teliast Online Pilve 100GB. Rakendused erinevatele seadmetele samuti olemas:
https://www.telia.ee/era/muud-teenused/online/pilv
100GB = 1.94€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 07.10.2018 00:24:43 Re: Microsoft OneDrive vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Kas OneDrive-i on kuidagi võimalik osta 50GB asemel 100GB kettaruumi? Hoian koopiaid asjadest pilves ja eks ole ka igaksjuhuks kettal ka koopia kõigest.
Praegu jääb 50GB-st väheks ja järgmine pakett on juba 1TB + Office apps 7€ , aga toda mul vaja ei ole. icon_rolleyes.gif Samas ei taha Google Drive-i ka kõike viia, sest Office online mu jaoks päris hea.


sarnane mure - ruumi oleks vaja, 100 gb oleks piisav (50 kindlasti ei aita), aga sellist varianti ei ole - tuleks justkui võtta premium koos office'iga, aga see on olemas läbi töökoha ja ei näe mõtet maksta suht suurt osa teenuse summast teenuse eest, mis hõlmab mittevajalikku osa. kas kellelgi on mõni nipp või soovitus selle kohta, et kuidas saaksin väiksema vaeva ja kuluga endale pilvemahu saja gigabaidi kanti?

_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.10.2018 09:07:13 vasta tsitaadiga

Google Drive maksab 100 GB 1.99.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2018 10:21:23 vasta tsitaadiga

Kui 50GB jääb väheks siis on tõenäosus et mingil hetkel jääb 100GB ka väheks.
Nagu ülalpool öeldud - Office 365 subscription on nobrainer lahendus. Eriti praegu, kui aasta Office 365 Home saab 60€ eest.
Sisaldab Office äppe viiele kontole ja 5x1TB pilveruumi. Selle saad pere või sõprade vahel ära jagada, nii tuleb ühe kasutaja hinna/mahu suhe ikka väga hea.

_________________
twitter: @meelisv


viimati muutis vortex 07.10.2018 22:54:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 07.10.2018 19:07:55 vasta tsitaadiga

Võtsin lõpuks Google Drive-i 100GB ja hoian enamus faile seal. Tähtsamad asjad millega vaja rohkem tegeleda hoian Onedrive-is ja hiljem kui vaja ei ole, siis tõstan Google Drive-i ümber.
Minu jaoks vähemalt selline lahendus toimib. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 09.10.2018 21:47:38 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Kui 50GB jääb väheks siis on tõenäosus et mingil hetkel jääb 100GB ka väheks.
Nagu ülalpool öeldud - Office 365 subscription on nobrainer lahendus. Eriti praegu, kui aasta Office 365 Home saab 60€ eest.
Sisaldab Office äppe viiele kontole ja 5x1TB pilveruumi. Selle saad pere või sõprade vahel ära jagada, nii tuleb ühe kasutaja hinna/mahu suhe ikka väga hea.


kus selline pakkumine on? minul ütleb selle teenuse eest 100 €, mitte 60 €. Ja kas 60 € on igavene pakkumine või on järgmisest aastast ikkagi sada loosis? Mul reaalselt pole kellelegi litsentsi jagada edasi, aga pilvemahtu on vaja. Kuna mingi neli-viis Lumia telot on pere peale, siis varundatud fotod on esmase tähtsusega, samas vist alternatiive pole. Olen kogu aeg mõelnud, et peaks androidi peale kogu masinapargi üle viima, aga Nokia lojaalsus tegi omal ajal kõik otsused.

_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2018 02:00:56 vasta tsitaadiga

Puhv2 kirjutas:
vortex kirjutas:
Kui 50GB jääb väheks siis on tõenäosus et mingil hetkel jääb 100GB ka väheks.
Nagu ülalpool öeldud - Office 365 subscription on nobrainer lahendus. Eriti praegu, kui aasta Office 365 Home saab 60€ eest.
Sisaldab Office äppe viiele kontole ja 5x1TB pilveruumi. Selle saad pere või sõprade vahel ära jagada, nii tuleb ühe kasutaja hinna/mahu suhe ikka väga hea.


kus selline pakkumine on? minul ütleb selle teenuse eest 100 €, mitte 60 €. Ja kas 60 € on igavene pakkumine või on järgmisest aastast ikkagi sada loosis? Mul reaalselt pole kellelegi litsentsi jagada edasi, aga pilvemahtu on vaja. Kuna mingi neli-viis Lumia telot on pere peale, siis varundatud fotod on esmase tähtsusega, samas vist alternatiive pole. Olen kogu aeg mõelnud, et peaks androidi peale kogu masinapargi üle viima, aga Nokia lojaalsus tegi omal ajal kõik otsused.

Näiteks siin.
See konkreetne pakkumine kestab piiratud aja, aga Microsoft teeb oma partneritega koos selliseid kampaaniaid üsna tihti ja kindlasti on ka aasta pärast kuskil midagi sarnast olemas.
Ma olen nüüd päris mitu aastat O356 Home kasutanud, aga ei ole kordagi seda Microsofti veebist ostnud ja ei ole kordagi ka 100€ hinda maksnud.

PS : aasta 2012 tahab oma telefone tagasi icon_smile.gif Ma isegi ei mäleta millal viimasest Lumist lahti sain (samas ei olnud see kunagi ka mu põhiliseks mobiilseks OS-ks).

_________________
twitter: @meelisv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 10.10.2018 12:35:58 vasta tsitaadiga

Kui mul on hetkel office 365 litsents kehtivusega kuni mai 2019, siis kas võin kohe praegu osta selle näitena toodud euronics pikenduse ja lisada sinna otsa? Võin ma osta näiteks 3 tk neid ja pikendada kohe kolme aasta võrra? Või kuidas see värk toimib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2018 15:56:25 vasta tsitaadiga

Mina saan nii aru et kuni 5 aastat saab ette pikendada.

tsitaat:
Your Microsoft account can have only one active Office 365 subscription. If you enter more than one product key at office.com/setup, you're extending the amount of time for that Microsoft account, not increasing the number of Office installs or amount of online storage you get. You can renew and extend the duration of an Office subscription for a maximum of 5 years. For more information, see "Frequently asked questions" on Office.com/renew.

Allikas

_________________
twitter: @meelisv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 10.10.2018 19:02:27 vasta tsitaadiga

Tänan info eest! beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 10.10.2018 21:23:55 vasta tsitaadiga

Tänud ka minu poolt! Väga selge ja konkreetne abi mitme isiku poolt.
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Microsoft OneDrive
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.