Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yamacuza
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2009




sõnum 03.03.2018 12:56:26 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
tundub ,et nicehash on pumpamise üle elanud sissetulek suurenenud 2x 1070 teevad hetkel 4.20 eelmiste päevade eest peaks nüüüd 20euri kokku saama nädala eest. Kui see btc hind nüüd mõne tunniga ei kuku.
Ma pole arvutit päris orjastanud vahepeal tahaks mõnes mängus ka aega veeta.


Veider et sul tuli 2x1070 kaardiga eurine tõus, kuid mul 6x1070 ka ainult eurine tõus.. müstika icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 03.03.2018 13:03:04 vasta tsitaadiga

yamacuza kirjutas:
Margus kirjutas:
tundub ,et nicehash on pumpamise üle elanud sissetulek suurenenud 2x 1070 teevad hetkel 4.20 eelmiste päevade eest peaks nüüüd 20euri kokku saama nädala eest. Kui see btc hind nüüd mõne tunniga ei kuku.
Ma pole arvutit päris orjastanud vahepeal tahaks mõnes mängus ka aega veeta.


Veider et sul tuli 2x1070 kaardiga eurine tõus, kuid mul 6x1070 ka ainult eurine tõus.. müstika icon_rolleyes.gif


Tal need kaardid kaevandavad 3 korda kiiremini kui Sinu omad. Teed midagi kindlasti valesti. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yamacuza
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2009




sõnum 03.03.2018 13:17:59 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
yamacuza kirjutas:
Margus kirjutas:
tundub ,et nicehash on pumpamise üle elanud sissetulek suurenenud 2x 1070 teevad hetkel 4.20 eelmiste päevade eest peaks nüüüd 20euri kokku saama nädala eest. Kui see btc hind nüüd mõne tunniga ei kuku.
Ma pole arvutit päris orjastanud vahepeal tahaks mõnes mängus ka aega veeta.


Veider et sul tuli 2x1070 kaardiga eurine tõus, kuid mul 6x1070 ka ainult eurine tõus.. müstika icon_rolleyes.gif


Tal need kaardid kaevandavad 3 korda kiiremini kui Sinu omad. Teed midagi kindlasti valesti. icon_cool.gif


Core clock +100 mem clock +600.. algodest daggerhasimoto, lycra2rev2 ja equihashi rohkem midagi ei teagi et midagi peaks rohkemat tegema või et teeksin midagi valesti.. icon_smile.gif

Nanopoolis ETH stabiilselt iga kaart 31MHs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 03.03.2018 13:37:04 vasta tsitaadiga

yamacuza kirjutas:
yerba kirjutas:
yamacuza kirjutas:
Margus kirjutas:
tundub ,et nicehash on pumpamise üle elanud sissetulek suurenenud 2x 1070 teevad hetkel 4.20 eelmiste päevade eest peaks nüüüd 20euri kokku saama nädala eest. Kui see btc hind nüüd mõne tunniga ei kuku.
Ma pole arvutit päris orjastanud vahepeal tahaks mõnes mängus ka aega veeta.


Veider et sul tuli 2x1070 kaardiga eurine tõus, kuid mul 6x1070 ka ainult eurine tõus.. müstika icon_rolleyes.gif


Tal need kaardid kaevandavad 3 korda kiiremini kui Sinu omad. Teed midagi kindlasti valesti. icon_cool.gif


Core clock +100 mem clock +600.. algodest daggerhasimoto, lycra2rev2 ja equihashi rohkem midagi ei teagi et midagi peaks rohkemat tegema või et teeksin midagi valesti.. icon_smile.gif

Nanopoolis ETH stabiilselt iga kaart 31MHs


Ma niisama nokkisin. Sel teemal, et teine vend teenib oma meelest 2 kaardi pealt euro rohkem. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2018 16:32:36 vasta tsitaadiga

kas euro tunnis...või euro kuus, selles on küsimus icon_lol.gif põhiline strateegia rohkem eurosid teenima hakata on otsida tikutulega taga, kust saab odavat elektrit. hea nipp on võtta ilma võrgutamiseta. siis on kohe poole odavam thumbs_up.gif

aga kui 1070 tõesti teeb ETH vaid 31mhs siis kas sellega tõesti ei ole praegu mõttekam kaevata midagi muud? equihashi peaks see ju tegema 500ga, sealt peaks tulema ikka rohkem sisse...miks muidu üldse nii kallist kaarti osta kaevandamise jaoks icon_rolleyes.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2018 21:38:29 vasta tsitaadiga

hetkel tuleb minul 4 euri päevas nichashis kahe 1070 kaardiga
Spoiler Spoiler Spoiler



viskan siia afterburneri ka

https://cdn.discordapp.com/attachments/352869331388071947/419576914361974785/unknown.png

Nvflashiga compute reziiimi lükata kaardid pole vast eriline vaev see ei flashi midagi lihtsalt seadistab kaardid ringi. Suurt tolku sellest pole kuid on stabiilsem.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2018 23:51:00 vasta tsitaadiga

hmm, ma kuskilt lugesin, et nvidia kaarte ei pidavat saama flashida. ei viitsinud väga pikalt süveneda ka rohkem...aga paistab, et siis ikkagi saab.

compute reziimi flashida, ehk, et ongi compute reziimis koguaeg? kas mitte nvidia kaartidel pole teema rohkem selles performance state's? ma ei ole kunagi driveri seadetes mingit compute reziimi eraldi näinud aga kaardid töötavad minumeelest kenasti...arvatavasti see compute reziimi lükkamine toimub driveris automaatselt vms.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2018 00:22:34 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
hetkel tuleb minul 4 euri päevas nichashis kahe 1070 kaardiga
Spoiler Spoiler Spoiler



viskan siia afterburneri ka

https://cdn.discordapp.com/attachments/352869331388071947/419576914361974785/unknown.png

Nvflashiga compute reziiimi lükata kaardid pole vast eriline vaev see ei flashi midagi lihtsalt seadistab kaardid ringi. Suurt tolku sellest pole kuid on stabiilsem.
Core clocki mahakeeramine on annab siis juurde piisavalt, et W/$$$ mõistes tasub ära?
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 04.03.2018 02:10:48 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
hetkel tuleb minul 4 euri päevas nichashis kahe 1070 kaardiga
Spoiler Spoiler Spoiler



viskan siia afterburneri ka

https://cdn.discordapp.com/attachments/352869331388071947/419576914361974785/unknown.png

Nvflashiga compute reziiimi lükata kaardid pole vast eriline vaev see ei flashi midagi lihtsalt seadistab kaardid ringi. Suurt tolku sellest pole kuid on stabiilsem.


Ma ei tea, kas nüüd on mõistlik mingit võrdlust tuua 1070ti kaartidega, kuna võib mingisugune erinevus olla.
Kuid bitcointalkis üks tegelane katsetas 1070ti kaartidel erinevaid power limiteid, core clocki ning memory clock seadeid ning jõudis järeldusele, et pole mõtet power limitit üle 90% panna, kuna see see ei pidanud erilist effekti andma. Samas voolutarve suurenes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2018 07:01:24 vasta tsitaadiga

üle 90% meaning what siis exactly, >90%?
ma olen vaadanud, et nvidia kaartidel päris paljudel pole mõtet power limitit panna üle 60gi. Noh see kehtib nüüd muidugi ilmselt ainult eth'i puhul (võibolla veel mõne sarnase algo, mida ma pole kunagi proovinud). Igatahes power limit tuleb määrata täpselt selline, kus kaart suudab kõige madalama võimaliku pinge juures hoida piisavalt kõrget core klokki(ja hoida seda võimalikult vähe kõikuvana), et see ei jääks võimalikult palju üle klokitud mälule veel jalgu.
kui mul näiteks isegi 1060 3gb teeb ethi 25mhs ja seda TUGEVALT underclocked core'ga @60% power siis ma kujutan ette, et 1070 võiks 31mhs jaoks tõmmata poweri ka kuskile 40% peale ja peaks ikka põrutama täie rauaga edasi. sisuliselt peaks 1070 power usage saama umbes samale tasemele või isegi madalamale kui 1060'l ja kogu hash power tuleb lihtsalt mälu jõudluse pealt

Margusel on muidugi nende settingutega kõik ikka täiesti risti vastupidi läinud sellega, mis seal tegelikult peaks olema. Power limit käib ikka maksimaalselt allapoole 100st, core clocki samal ajal lükatakse vajadusel juurde ehk +'i ning mälu peaks ka käima maksimaalselt +'i (tundub nagu oleks valitud mingi suvaline ümmargune number lihtsalt).
Nvidia power management on niivõrd dünaamiline ja isesedistuv, et on vaja aru saada vaid ühest lihtsalt asjast, nimelt sellest, et sinu eesmärk on ainult madalaim voolutarve. sellest alustad kasutades power limitit ja kõik ülejäänu sisuliselt teeb software automaatselt ise ära

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 04.03.2018 09:07:36 vasta tsitaadiga

Wiltz, afterburneris on ju power limiti slider, sulgudes (%). Ehk siis selle väärtus ei tohiks rohkem kui 90 olla, kuna ei pidanud effekti andma.
Huvitav on see, et kui uurisin, mis seadeid enda 1070ti kaartidele panna, siis leidsin et osad olid samamoodi core clocki miinusega pannud ning said ka päris häid tulemusi. Miks niimoodi pandi, mingit selgitust samas ei leidnud. Katsetasin ka ise, aga minul jäi kaevur ebastabiilseks.
See mis puudutab seda TDP väärtust 60% juures ning voolutarvet. Sellele vaidleks vastu.
Minul on core clock +200 ning memory clock +600, kuid kui panen slideri 60 peale, läheb tootlikkus nii alla, et elektrikulu pealt saadav kokkuhoid ei ole seda väärt.
Seega minul on see 75. Samas, kui sellest üle lähen, siis tootlikkus natuke suureneb, kuid kasu on enam vähem suurusjärgus elektrikulu suurenemisega. Seega ei näe mõtet kaarte liigselt ka piinata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2018 09:26:40 vasta tsitaadiga

küsisingi üle, et mida täpselt silmas pidasid. nii on jah, et slider ja %. samas selle lihtsa asjaga palju segadust minumeelest, vahel mõeldakse "üle" all suuremat väärtust, mõni aga hoopis väiksemat.


core clocki puhul otseselt ei mängi rolli, mis sinna panna. kas seal on miinus või pluss see sõltub peamiselt sellest, mida nvidia power management sul juba ette ära on teinud - mis omakorda sõltub suuresti sellest, mis sa oled power limitiks määranud ja mis on konkreetse kivi nö. kvaliteet.
vahel jääb see core clock 0'i, vahel on mõistlik tõmmata miinusesse. ilmselt mõnikord ka plussi. igaljuhul on see + või - väärtus dünaamiline. kui sa tõmbad powlimiti alla, pinge lastakse maha ja sa üritad näiteks tõsta core clocki +150 siis paljudel juhtudel see lihtsalt ei rakendu. küll aga saad sealt mingi x arvu + speedi, niipalju nagu nvidia power management arvab, et võiks stabiilne olla sellise pinge juures ja selliste tempidega.

kas core clock +200 on reaalselt vajalik ka? st. oled sa tegelikult testinud, et see midagi annab? algselt ma lasin kaartidel (1060 3gb) käia core clockiga umbes 1500-1600. kõik oli stabiilne iseenesest, power limit oli äkki kuskil 70 peal või nii ja core clock 0. Hiljem vaatasin, et see on täiesti mõttetu. Tõmbasin power limiti alla 60 peale, core clock kas langes ise või siis lasin seda veel miinusega alla ja kuskil 1250-1300 peal ei ole mitte mingit kiiruse vahet. aga see on 1060 3gb kaart. 1070ti core võimekus on ju RÄMEDALT suurem.

kaardid on muidugi erinevad ka. näiteks 1060 6gb on mul power limit samuti ~70 peal. alla selle lihtsalt kukub pinge ja core clock liiga madalale. what ya gonna do. samas, kui sensor datat uskuda siis ega see 6gb kaart 70% power limiti juures ei võtagi tegelikult palju rohkem voolu. ka tööpinge on tal tegelikult umbes sama madal kui 3gb kaartidel 60% limitiga. nii et ega need numbrid ei ole alati 100% võrreldavad, küll aga peaks üldine suund ikkagi olema see, et power limiti ja core clockiga leiad kõige magusama koha üles, see annabki parima efektiivsuse. esmalt muidugi pead eraldi leidma maksimaalse mälu kloki üles, mis tegelikult määrab kaardi suurima võimaliku hashrate

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 04.03.2018 16:46:15 vasta tsitaadiga

Täna siis katsetasin veits, et näha, milliste seadetega kõige tootlikum. Saadud voolutarbed ning kiirused panin nicehash kalkulaatorisse, mis arvutas tootluse mulle.
Wiltz, katsetus näitas ka ära, et mida see core clock muutmine annab minu kaartidele.
TDP väärtus: 60; Voolutarve: 710w; core clock: -50; memory clock: +600; keskmine kiirus: 2560 sol/s; tootlikkus: 480 dollarit
TDP väärtus: 60; Voolutarve: 710w; core clock: 0; memory clock: +600; keskmine kiirus: 2600 sol/s; tootlikkus: 514 dollarit
TDP väärtus: 60; Voolutarve: 710w; core clock: 200; memory clock: +600; keskmine kiirus: 2740 sol/s; tootlikkus: 480 dollarit;
TDP väärtus: 60; Voolutarve: 710w; core clock: 230; memory clock: +600; keskmine kiirus: 2800 sol/s; tootlikkus: 525 dollarit ERRORID

Märksin tumedalt kuna peale seda läks kaevur ebastabiilseks, lükkas teatud aja pärast kaardid järelt ära.

TDP väärtus: 75; Voolutarve: 860w; core clock: 150; memory clock: +600; keskmine kiirus: 2880 sol/s; tootlikkus: 542 dollarit
TDP väärtus: 75; Voolutarve: 860w; core clock: 200; memory clock: +600; keskmine kiirus: 2930 sol/s; tootlikkus: 550 dollarit
TDP väärtus: 75; Voolutarve: 860w; core clock: 210; memory clock: +600; keskmine kiirus: 2920 sol/s; tootlikkus: 549 dollarit
TDP väärtus: 75; Voolutarve: 860w; core clock: 230; memory clock: +600; keskmine kiirus: 2960 sol/s; tootlikkus: 556 dollarit ERRORID
Erroriga märksin selle rea, et mis seadetega kaevur ebastabilseks muutus.

Tegin ka katseid, ehk et kui TDP oli 80 ja 90 nt, siis core clocki muutmine muutis tootlikkust vähe, ca 1-3 dollarit kuus . Seega ei näe pointi selle väikse raha eest kaarte rohkem piinata.
Wiltz, väitsid ka et kõrgem memory clock võimaldab kõrgemat hashrate-i. Olenevalt TDP või core clocki seadetest, sain memory clocki suurendada +20 kuni +30 vahel ainult, samas tootlikkusel sellistel väärtustel mingit vahet ei olnud.
Seega algsed seaded olid ikkagi õiged. Ainuke asi, et kannatas core clockile +10 lisada. Näis kas stabiilsus kannatab.

Mainin ka ära, et kaevandan nende seadetega equihashi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2018 17:59:40 vasta tsitaadiga

nojah, ma mainisin kohe alguses ära, et minu jutt kehtib kõik ainult ethereumi kohta icon_biggrin.gif equihash on hoopis teistsuguste vajadustega algoritm, olen sellega natuke ka katsetanud aga ainult vanema põlve nvidia kaartidega, millega ethi kiirus on nii joke, et selle kaevamisest pole mõtet mõelda. equihashi puhul mina olen pannud tähele, et kiirust annab juurde nii mem kui core clock ja suht niipalju kui aga peale keerad, niipalju ka kiirust juurde tuleb. aga see on gtx 980 kaardiga. 1060'ga minumeelest equi hashrate on niivõrd nutune, et pole nagu mõtet seda kaevandada. 320-330 sain kätte umbes, muidugi see oli ka vaid üks õhtu katsetades ja seetõttu mitte just eriti põhjalikult optimeeritud seaded.

aga hea, et proovisid ja numbrid kirja panid, kasu vast nii mõnelegi. ilmselt omalegi kuna mingi aeg tõenäoliselt on siiski mõistlik nvidia kaardid vist juba panna kaevama kah zcashi eth asemel. kui ethi hind jääbki langema.
muide, tasub ka ära märkida, et ethi kaevandamine on tegelikult energiasäästlikum, eriti just siis kui ikkagi enamvähem suurimat mõistlikku kiirust välja võtad nii ühest kui teisest algost ja kaartidest. seda just seetõttu, et equihash pole nii puhtalt ainult mem bandwidthi algo.

muide, oleksid võinud teha ka sellise katse, kus core keerad näiteks maksimumile a'la +200 ja siis võrdled mem +600 vs. +500. See oleks näidanud, kas ja mida annab memory kiirus.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 05.03.2018 05:32:38 vasta tsitaadiga

mariokgo, kuidas sa nii kõrged kasuminumbrid saad? Mul näitab kalkulaator Sinu numbreid kasutades ikka tunduvalt väiksemat tootlikkust.

tsitaat:
TDP väärtus: 60; Voolutarve: 710w; core clock: 0; memory clock: +600; keskmine kiirus: 2600 sol/s; tootlikkus: 514 dollarit

Mina saan kuu tootlikkuseks 366.56USD ja kasumiks peale elektrihinna maha arvestamist 289.88USD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 05.03.2018 08:16:30 vasta tsitaadiga

Panin just hetkel hinnad nicehash kalkulaatorisse, minu kalkulaator näitab teisi numbreid väheke. Muutus on toimunud ka eilsega.
Lisasin siis nicehashi custom seaded:
1. Electricity cost 0,11 USD/kWh
2. Power/device: 710w
3. Kiiruseks: 2600 sol/s
Nende näitajatega näitab hetkel tootluseks, koos elektrikuluga, 497 dollarit, elekter maha siis 441 dollarit.
Reaalne tootlus on mul muidugi väiksem, kui kalkulaator näitab. Ma kasutan muidugi Miningpoolhub-i ka, aga see nicehash kalkulaator oli hea mugav kasutada lihtsalt.

Nende kalkulaatori näitudega oli pigem eesmärk näidata, kuidas mingi parameetritega muutus tootlikkus teatud ajahetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2018 08:48:11 vasta tsitaadiga

reaalsemad näidud saab nähtavasti ikka nii, et paned powermeetri seinasocketi vahele ja lased mineri mingite seadetega käima ning vaatad, mida ta seal parasjagu siis reportib, ning jagab selle seinast kasutatava vooluga läbi näiteks. reaalsed sollid reaalse wati kohta käes. ja tulemus võrreldes kelle iganes samasuguste mõõtmistega suvalisel ajahetkel. no ainult seal saab tulla väike vahe sisse kui kellegi teise toide on paar protsenti parema või halvema efektiivsusega või prose võtab kümmekond watti rohkem või vähem. aga see on paratamatus juba.
kõik muu ja mingite väliste kalkulaatorite kasutamine on vaid segadust tekitav ja tulemusi hämastav minumeelest. reaalne raha sõltub nagunii hetke hinnast ja sellest, kas ja mis ja kui palju kuskil vahepeal "kaduma" läheb. aga nii ei saa kaartide optimeerimisel asjale läheneda. need on üksteisest sõltumatud faktorid ja tuleks eraldi hoida.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 05.03.2018 10:32:48 vasta tsitaadiga

See 710w ongi vooluhulk, mis süsteem tervenisti võttis ehk mul on voolumõõtja vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2018 10:39:59 vasta tsitaadiga

mkay, thats good. ja kiirus on ka otse mineri aknast...või see on kuskilt nicehashi mingisugusest interface'st?

muide, mitu kaarti sul üldse teeb seda 2600soli?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 05.03.2018 12:08:34 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mkay, thats good. ja kiirus on ka otse mineri aknast...või see on kuskilt nicehashi mingisugusest interface'st?

muide, mitu kaarti sul üldse teeb seda 2600soli?

Ikka mineri aknast.
Kasutan 5*1070ti ning 1* 1070
Tootlikkus on mul ikkagi ca 2950 soli keskmiselt, kuna mul teistsugused seaded, mis seda 2600 tegid.
Ehk siis TDP 75, core clock +200, memory clock +600
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 05.03.2018 13:46:15 vasta tsitaadiga

mariokgo, sul on omajagu soodsam elekter kui mul icon_smile.gif Ja pool feesid sa ka ei arvesta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 05.03.2018 14:14:18 vasta tsitaadiga

Tõesti fee-sid ei arvestanud.
Sai siis nö kirvega löödud katsetus tehtud, et näha, kuidas mingite parameetrite muutus tootlikkust mõjutab.
Et reaalsemaid summasid saada, oleks võinud tõesti rohkem arvutada, aga ei näinud mõtet asju liiga keeruliseks ka ajada.
Need kalkulaatorid on nagunii nagu nad on, mina isiklikult nende põhjal mingit põhjapanevat järeldust ei tee. Asjad paneb paika see, palju sul reaalselt walletisse tuleb icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2018 14:11:22 vasta tsitaadiga

-antero- kirjutas:
Keegi 1080'ga ka kaevab, kuidas viimastel päevadel tulemused on?


4x GTX 1080TI jookseb keskmiselt seal 225MH/s juures tehase seadetel, temperatuurid 65-70C. Natuke vist annaks juurde keerata, kuid tea, palju see reaalsuses raha juurde toob, kui iga kaart ca 5MH/s rohkem vaeva näeks?

Küsimus aga, miks hashrate nõnda palju kõigub? On see normaalne või peaks muret tundma?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2018 16:03:15 vasta tsitaadiga

seda on ju väga lihtne välja arvutada kui palju see juurde tooks? 225 vs 245 mõnda kalkulaatorisse sisse ja olemas. kuna see tuleks nähtavasti mälu kloki arvelt siis voolutarve ei tõuse anyway, mis teeb arvutamise veel lihtsamaks. võid ka panna mõnda calci lihtsalt kiiruse 20mhs@0w või siis voolu hinnaks määrata 0 senti kwh.

seal graafikul on väga väike kõikumine kui see on actual rate. kui see on mingi average siis võibolla tsipa kahtlane jah. aga üldiselt eks see hashrate niimoodi kõigubki. see tulen luckist ehk arvutamise expected share'de hulga ja actual share'de hulga erinevusest igal suvaliselt ajahetkel.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yamacuza
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2009




sõnum 07.03.2018 18:50:29 vasta tsitaadiga

NH tootlikus langeb ja langeb, vaikselt daily profit 8euri peal 6x1070nega icon_confused.gif icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.